Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Problem w tym, ze wasze oczekiwania zwykle o 200% przewyzszaja nasze mozliwosci, a w takich numerach pewnie i o 300%.

Ano. Pamiętam jakie ostre spekulacje szły, kiedy ogłosiliście, że w setnym numerze dacie dwa megahity... Far kraj! Doom czy! Toka rej drajwer dwa!

A tu proszę. Nie daliście niczego świeżego, a i tak pełniaki były znakomite. Choć pewnie tym, którzy oczekiwali światowych premier mina musiała zrzednąć.

ciezko wiec znalezc cos, co by MOCNO przebilo te, ktore byly wczesniej.

Fakt, to widać. Dlatego jestem ciekaw, jak wybrnęliście z tej sytuacji. Jeśli chodzi o mnie, to cieszyłbym się jak dziecko z jakichś klasycznych gier (tak, jak to zrobiliście sto numerów temu), ale w dzisiejszych czasach takie zagranie chyba już nie ma racji bytu. A szkoda...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie to do tej pory zastanawia czemu do ciężkiej cholery ludzie myślą ,że następne gry to batman albo jakiś inny skyrim. Przecież jest w szkołach jakieś pp,ekonomia więc trochę ekonomicznego myślenia nie szkodzi. Wiadomo ,że nikt nie sprzeda do czasopisma gry ,która rozchodzi się jak ciepłe bułeczki bo po prostu nie opłacało by mu się to (znacznie lepiej sprzedawać ciastka ,a nie przepis). Już sam Mass Effect był wielkim zaskoczeniem(po przejściu od razu pomaszerowałem do sklepu po 2 część).

PS:Ale kogo ja będę oszukiwał przecież minutę temu dostałem tajny telefon od smugglera ,że dadzą multi do skyrima i wieśka ,a na głównego pełniaka dadzą antologie Asasyna+poobijaną główkę wieśka jako gift tylko cicho

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Ja po Mass Effect drałowałem na rowerku z 10 km, bo w najbliższym otoczeniu nigdzie cda nie było... Smg ma rację. Pełniaki, jakie padają w ostatnich 2- 3 latach są naprawdę dobre. Mass Effect, Gothic 3, dużo fps (ja nie lubię, ale wiem, że na to jest popyt), parę fajnych gier akcji itp. Nie ma co narzekać. Numer 200 jest jeden jedyny i niepowtarzalny... tak jak i numer 201, 199, 202 etc ;) Grunt, to kupić czasopismo niezależnie od gier, nawet wtedy, kiedy nie za bardzo ci leży, to wtedy będzie więcej środków na tą grę, o której marzysz ;) Proste.

Edit: Naprawdę, popatrzcie na przekroju ostatnich lat, jakie gry w cda padły! ME, Gothic wszystkie części, Fable, Titan Quest, Jade Empire, Torchlight, Drakensang... to tylko garstka gier z wąskiej dziedziny rgp/h'n's, które dają 10- 20 + h ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest, że ludzie tak się nastawiają na gry pokroju Wiesława. Ja podchodzę do numeru ostrożnie. Lepiej być zaskoczonym gdy się oczekuje czegoś normalnego, niż się zawieść oczekując istnej rewolucji. Chociaż gdzieś czytałem o jakiejś osiemnastce wyskakującej z pisma, więc jak jej nie będzie, to poleje się krew :tongue: A tak na serio, to ciężko będzie pobić pełniakowo dwa ostatnie numery.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Smg, a mógłbyś zdradzić, który z pozostałych pełniaków jest dla Ciebie ciekawszy i bardziej grywalny ? Ten z umownym nr 2 czy z 1 ? Uprzedzając pytanie na kiego czorta mi to wiedzieć - dla ciekawości i tyle ;)

W sumie ciezko powiedziec, bo sa zupelnie rozne i w oba chetnie pogram, bo oba mnie jakos ominely.

@Smuggler

A czy można wiedzieć co bedzie z prenumeratą??

No, bedzie. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ciekawy i dobry pełniak. W podstawkę grałem tylko 40 minut, ponieważ dźwięk nie działał i nie mogłem się za usunięcie tych problemów zabrać, ale grało się całkiem przyjemnie, a do tego ta skala walk. Plakat bardzo fajny, i chociaż uważam, że plakaty wieją wiochą, a mając takich kilka z gier można poczuć się jak nołlajf to jestem w trakcie przechodzenia KotORa i może powieszę go na tydzień. Od tego waszego gadania o Batmania chyba pójdę do sklepu i się skuszę, bo jest PKK "2 za 1". Pozostałe dwa pełniaki to pewnie RPG i gra akcji. Żadnego L4D nie będzie, bo to gra Steam/EA (wydawca w PL). Z niecierpliwością oczekuję kolejnych tytułów. Bym zapomniał, numer oczywiście kupię, bez względu na pozostałe pełaniaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś nie obeszła mnie ta seria SC, więc zapewne i tego nie tknę. Zresztą nie wiadomo, czemu przyjęło się, że akurat na jubileuszowe numery mają być super-hiper-coś tam coś tam pełniaki. Liczy się zawartość, która, jak na taki numer, powinna zmieść czytelników z powierzchni ziemi. Ale obawiam się, że znów dostaniemy koleeeejny, doooobry i przeciętny numer.

Na to co bedzie do recenzji w miesiacu wplywu nie mamy, a watpie zeby Blizzard np. wydal Diablo II wczesniej, zebysmy mieli fajna recenzje na 200 nr. No ale postaralismy sie wyrwac troszke fajnych materialow na zasadzie "tylko u nas", dac dobra publicysytke oraz "conieco" na jubileusz. I mysle, ze niektorymi rzeczami bedziecie mile zaskoczeni. No ale czy to wystarczy zeby to nie byl "doooobry i przecietny numer"?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smg

Diablo II możecie zrecenzować ;)

Tak czy inaczej będzie to numer jak każdy inny. Jeśli ktoś żąda nie wiadomo jak świetnych pełniaków może się przejechać, bo na pewną będą one porządne, grywalne i dobrane dla jak najszerszego grona odbiorców, ale BF3, Skyrim czy Portal2 to to nie będą ;)

Jeśli ktoś chce Wiedźmina itp. w CDA to niech kupuje każdy numer, a wtedy w końcu za X numerów go dostanie ;)

Edit: Wiesiek to był przykład. Miałem ER, ale dałem koledze ;) Chodziło mi o to, że fajnie jest czekać na grę z CDA ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ze 4 lata nie zbieram CDA. Może ze 2 razy kupiłem do pociągu na wakacje jak się jechało. Jednak dla numeru dwusetnego zrobię wyjątek i go zakupię. Nawet jak dodacie tetrisa i snake'a to kolejne wydanie znajdzie się u mnie, żeby poczytać i zobaczyć co się zmieniło u Was przez ten długi czas. Prawda jest taka, że zawsze kupowałem tą gazetę dla tekstów, a nie dla płyt i może gdybyście sprzedawali wersje bezpłytowe także to bym Was zbierał dalej. Ciekawi mnie też czy słowo, które użyłem nieprzypadkowo - "gazeta" dalej powoduje u Was wzrost ciśnienia. Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, ludzie, coście się tak napalili na tego Batmana jak student na żarcie? Już wyraźnie redaktorzy mówili, że głównym pełniakiem NIE będzie Batman, więc dajcie już spokój.

Ktoś tu, kilka stron wcześniej, wspominał o plakacie Skyrima. Fajnie jakby redakcja pomyślała o takim. Do kolejnego numeru, w którym będzie takowy miło by było zobaczyć plakat Skyrimowy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakaty są niepraktyczne więc najlepsza byłaby podkładka pod myszkę(nie używam ale akurat na skyrimową bym się skusił :P) chociaż nie mam pojęcia co byłoby lepsze skoro to i tak jest już dawno zaplanowane(taką mam przynajmniej nadzieję)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@trollhunter

Plakaty są praktyczne ponieważ znajdą więcej odbiorców niż taka podkładka :tongue: Sam osobiście wolał bym sobie kupić porządną za 30 zł niż używać podkładki z motywem ze skyrim która jest przeciętnej jakości. Z resztą kto patrzy na podkładkę :cool:

Numer zapowiada się świetnie. Plakat bardzo fajny. Co do połączenia po oprawieniu w antyramy ( jeżeli ktoś 2 plakaty będzie posiadał ) uwzględniając kawałek zakładki i odstęp... Całość powinna się ładnie prezentować. Dlatego jakoś sam nie uważam że 5 czy 7 cm brakujących jest na niekorzyść :tongue:

Ostatni pełniak, wydaje się być zapowiedzią czegoś naprawdę dobrego jako główne danie.

Dziękuję za uwagę :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to co bedzie do recenzji w miesiacu wplywu nie mamy, a watpie zeby Blizzard np. wydal Diablo II wczesniej, zebysmy mieli fajna recenzje na 200 nr. No ale postaralismy sie wyrwac troszke fajnych materialow na zasadzie "tylko u nas", dac dobra publicysytke oraz "conieco" na jubileusz. I mysle, ze niektorymi rzeczami bedziecie mile zaskoczeni. No ale czy to wystarczy zeby to nie byl "doooobry i przecietny numer"?

Numer na pewno będzie bdb jak każdy. Zawsze jest coś poczytać, a ja jeszcze nie skończyłem publicystyki z zeszłego numeru, która jest genialna, szczególnie felietony o polskiej cząstce w temacie gier video. Szkoda, ze teraz jest takie pokolenie dzieci, że patrzą tylko aby redakcja dawała super pełniaki, za 15zł, a nie patrzą ile ciekawego tekstu jest w takim czasopiśmie. :(

Jak tak bardzo zależy wam na jakiejś grze jak Batman to idźcie do sklepu i ją kupcie, to tylko 25zł...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...