Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Dodam swoje 3 grosze widzę że prawie wszyscy marudzą na pełniaki ja jestem przeciwnego zdania mi sie podobają tylko ta przygotówka od jakiegoś czasu przestały mi sie podobać ale to nic :) . A co do BATMANA ja go nie lubię :D a co. Plakat też fajny ale nie wiem czy go powieszę. Czekam na ostatni pełniak i na zawartość pisma oczywiście.

PS W gry zagram dopiero w lutym bo mam kare do cholery. :/

PS 2 I spodziewałem sie trochę więcej po tym jubileuszu ale tak czasami jest :) powinno być super a jest dobrze.

Oczywiście pozdrowienia dla wszystkich i redakcji. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku cdaction dziwna sprawa cytuje: "Podchwytliwe pytanie: czy da się kupić Batman: Arkham City za 23 złote" czyli co wszyscy po wiadomym komentarzu przy fotce w obecnym CDA myśleli że będzie Arkham Asyslum a ci tu piszą o Arkham City czyli coś w tym musi być... jutro się dowiemy pewnie, nawet jeśli cena podskoczyła by do tych 23 zł to będzie chyba najlepszy pełniak z wszystkich pism w tym włoskich w EU jeśli to nie dowcip oczywiście.

Pewnie promocja jakaś - kupon, czy zniżka przy prenumeracie, bo na pewno nie dostaniemy tej gry jako pełniaka - Smugg powiedział, że cena pisma będzie w tym miesiącu standardowa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieci, głównym pełniakiem nie bedzie żaden Batman, a tym bardziej Wiesiek. Skończcie pisać bzdury. Normalnie Smugg to ma dużo cierpliwości do takich dzieci jak wy co nie umieją czytać ze zrozumieniem. Idźcie sobie do sklepu i kupcie Batmana lub Wieśka i przestańcie zrzędzić na forum ja bym chciał to albo to.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@h00b1

Żenada to jest takie podejście jak twoje. Dwie dobre gry, średnia na Metacritic z żenadą nie mająca nic wspólnego, no ale przecież gry są beznadziejne bo TOBIE nie przypasowały! Trochę obiektywizmu ludzie, a jak się nie podoba to możesz kupić Playa z gniotami lub KŚG z czyszczeniem.

No myślę, że GTA IV będzie. Może ja się tylko łudzę, ale w SPEC-u 2011 pisali, że jeszcze nie mogli dać. Czyżby na jubileusz? A może na najbliższe urodziny?

Proszę o cytat gdzie ktoś z redakcji pisze, że na razie nie mogą dać GTA IV, lub o namiary na to co bierzesz, bo niezłe urojenia masz :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pierwszy pełniak- nie lubię RTS-ów a poza tym to tylko dodatek

TNBT- gra niecały rok po premierze, dobre recenzje ale nie lubię przygodówek

plakat- nie mam miejsca na ścianie

ani tipsomaniaka, ani fajnego dodatku

tylko ostatni pełniak może uratować 200(!) numer

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja chciałbym Fife 12, Skyrim i frytki do tego.

---

Supreme Commander to bardzo fajna gra, chyba tylko w niej mozna prowadzić bitwy na tak wielką skalę. Po zagraniu w to, a potem w C&C byłem zdziwiony jak mało jednostek oferuje ta druga. Nie ma nic lepszego niż zmasowany atak z powietrza wspierany czołgami w dużej ilości.

The Next Big Thing zagram bo wygląda ciekawie.

jak narazie jestem zadowolony, nawet jak dadzą coś słabego to i tak kupię.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie na razie jest mizeria :? I to jest numer jubileuszowy?? No chyba że sytucje podreperuje główny pełniak... cóż - czekamy

Moze nr jubileuszowy to jednak TRESC a nie DODATKI? :rolleyes:

PS. Jestem ciekaw jakie WY wyslecie na adres redakcji wypasione prezenty na 16 urodziny. W koncu tez chyba mamy prawo cos od was wymagac na NASZE urodziny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei uważam, że obydwa pełniaki są bardzo dobre.

Strategie to gatunek, który lubię od zawsze, a podstawka SC jest grą bdb.

Przygodówkami zacząłem interesować się dopiero od jakiegoś czasu, głownie ze względu na to iż w moje ręce wpadły klasyki gatunku (Monkey Island, Broken Sword...)

A na głownego pełniaka się nie napalam, bo wszystkie gry, które w ostatnich latach mnie najbardziej interesowały już posiadam.

Gdyby nie to, że CDA kupuje już od kilku lat siłą rozpędu, ale i z wielką przyjemnościa, to te pełniaki mogłyby mnie skłonić do zakupu tego numeru.

CDA swoimi pełniakami coraz bardziej mnie zaskakuje. W ostatnich miesiącach daliście wiele bdb gier (cieszę się, że potraficie wyciągać także te całkiem nowe przecież produkcje jak TNBT z tego numeru).

Pozostaje mi już tylko czekać na ogłoszenie zawartości pisma i cierpliwie czekać do wtorku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki mogą być, ale nie tego oczekuje po 200 numerze, właściwie to one mnie absolutnie nie obchodzą jeżeli mowa o takim numerku czasopisma.

W takim numerze jak ten chciałbym porządną treść, jak będzie słaba to nawet nie będę się wysilał by iść do kiosku który jest 20 metrów obok mojego domu :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja głównie czekam na ciekawą TREŚĆ. I skończcie się się do kur.. żalić, bo jeżeli gra nie jest w waszym typie to nie znaczy, że jest słaba. Na razie pełniaki trzymają poziom normalnego numeru, może trochę wyższy. Jednak numer z Mass Effect był konkretnie pojechany przez forumowiczów do czasu ostatniego pełniaka, a teraz sobie porównajcie tamte 3 gry i te 2. Ciekawe jak będzie z tym B:AC, mam nadzieję na jakąś zniżkę w sklepie (internetowym jest bardziej prawdopodobne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SMG jaki ton :laugh: no masz racje a ja może coś wyśle :rolleyes: może właśnie a tak na przykład co byś cie chcieli?

Ja licze na Veyrona. :cool:

PS. Ale tak miedzy nami - utarlo sie, owszem, ze "CDA ma urodziny, wiec MUSI dac NAM jakies fajne prezenty". OK. Ale tak miedzy nami - ilu z was, co sie nieraz dumnie mienia dlugoletnimi fanami CDA, wyslalo z takiej okazji chocby e-maila (bo ciezej o mniejszy wysilek) z zyczeniami z okazji urodzin? Szczegolnie ci, co najbardziej pyszcza na temat pelniakow...

Bo to pokazuje, ze bardzo latwo wiele oczekiwac od innych, ale zeby COKOLWIEK dac od siebie... oj, to juz problem. Prawda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@all_new_users

Rozwalają mnie ?człeki? z jednym postem na koncie i tekstem ?Batman! Ale już! Nie będzie? Nie kupuje już CDA!?.

Jestem czytelnikiem od pierwszego numeru może to jest powód niezrozumienia tych ?15 laktów?. Już 24 lata na karku, ale nadal czytam CDA i czasem nawet zagram w pełniaki ale żeby się tak napalać na Batmana? Do dziś pamiętam pełniaka [jedynego na CD! zgroza co nie?:P] Motor Mash!

@topic

Czekam na teksty podsumowujący 200 wydań i oczywiście standardowo recenzji, na luzie + AR.

A co do pełniaków to jedno jest pewne? jakieś będą :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Normalka, gry dziela sie na

a) te znane i nowe "eeee... juz mam. Eeee... u mnie nie pojdzie"

b) te nieznane "pierwsze slysze... pewnie jakas ruska kaszana"

c) klasyke "ocipieliscie, WSZYSCY to maja, a do tego nie pojdzie mi na Win 7!"

d) te, ktore powinnismy dac np. [tytul, najlepiej megahit z premiera sprzed gora pol roku albo cos z EA]

Trochę przesadzasz. Równie dobrze ja mogę tak skomentować gry które dajecie na cover:

a) te z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

b) te z Extra Klasyki

c) Przygodówki które po jednym wydaniu nie idą do tańszych serii, bo za mało osób je kupuje

d) dodatki/sequele do pełniaków z poprzednich numerów

Więc co się dziwić, że ludzie chcą tego nieszczęsnego Batmana: AA (ja nie bo mam :)) który jest w PKK.

Ogólnie przyłączam się do większości. Jestem nieco zawiedzony drugim tytułem, ale bez złości i okrzyków "oszuści, miał być Batman" albo "Kto kupi pismo z takimi kaszanami".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz. Równie dobrze ja mogę tak skomentować gry które dajecie na cover:

a) te z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

b) te z Extra Klasyki

c) Przygodówki które po jednym wydaniu nie idą do tańszych serii, bo za mało osób je kupuje

d) dodatki/sequele do pełniaków z poprzednich numerów

>>>Bo tak jest, bo nimy skad je mamy brac? W 90% przypadkow zachodni developer mowi "ale to rozmawiajcie z polskim dystrybutorem" a ten "a tak, ale najpierw musimy je przeczolgac przez Tanie Serie". Czasem sie trafi wyjatek od reguly ale...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzacie wydawać tańszą wersje cd-action bez cd? Od kilku numerów tylko czytam i nic nie instaluje, myślę, że nie tylko ja :).

No tak w sumie, to ja w zeszłym roku zainstalowałem: Torchlight, Sam&Max, Brothers in Army, Mass Efect, King's Bounty: Wojownicza księżniczka. Możnaby powiedzieć, że niewiele, ale na płytce są przecież nie tylko pełniaki. Zawsze czytam AM, oglądam gameplaye, fotki Smugga. Nie, nawet, gdyby nie było pełniaków (lub byłyby słabe) ja kupowałbym wersję z płytą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>>Bo tak jest, bo nimy skad je mamy brac? W 90% przypadkow zachodni developer mowi "ale to rozmawiajcie z polskim dystrybutorem" a ten "a tak, ale najpierw musimy je przeczolgac przez Tanie Serie". Czasem sie trafi wyjatek od reguly ale...

Takie są właśnie prawa tego rynku, dystrybutor chce jeszcze trochę zarobić na danej grze, a dopiero później sprzedać licenję do pisma, gdzie można ją kupić za <20zł, gdy w sklepie w "taniej serii" kosztuje ona przynajmniej dwukrotnie więcej. Licencja sporo kosztuje, ale więcej pieniędzy zarobią gdy grę xxx kupi 100 tys ludzi w taniej serii, niż za sprzedaż licencji do czasopisma.

Mimo to, bardzo was podziwiam za to, że nie przestajecie na laurach i dalej staracie się zadowolić czytelników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha, oba pełniaki kosztują w skelpach razem przynajmniej 80zł( The Next BIG Thing od 60zł wzwyż), więc marudzenie, ze słabe, że czemu, co to za urodziny, jest nie na miejscu. Obstawiam, ze głównym będzie PoP. Licencja nie powinna wynosić nie wiadomo, ile; znalazł się już w KK, jest grą świetną - całkiem realne ( ta casual'owa gra?! Nieee!!! - głos antyfana "pełniakuf" CD-A).

Czekam na odkrycie ostatniego pełniaka, ale przede wszystkim na zawartość numeru.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...