Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Nie ma co wybrzydzać i tak CDA jest pod względem pełniaków najlepszym pismem w Polsce,a jako głównego pełniaka chętnie zobaczyłbym Risena ale spodziewam się czegoś z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki albo Ekstra Klasyki.No i najważniejsze to żeby było co czytać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ema - nie ma to jak ludzka naiwność. :laugh: :laugh:

Przepłacasz, dziecinko i to ostro, kupując pakiet tylko dla dodatku w formie płytki z pełniakami. Ale nie moja sprawa - co kto lubi. :tongue:

RTSa nie odpalę, bo jedyni przedstawiciele gatunku, którzy są dla mnie grywalni (i jednocześnie na samiutkim szczycie, jeśli chodzi o jakość) to Age of Empires I i II (od biedy część III z dodatkami) i oba Stacrafty. Jakoś nic od lat nie jest w stanie mnie przekonać (no, jeszcze całkiem strawny był Red Alert 3), a że lubuję się tylko w RTSach typu SC czy AoE, to na tym polu posucha okropna.

TNBF - nie interesują mnie przygodówki, w życiu ukończyłem może ze 3 tytuły z tego gatunku, ale ten wygląda co najmniej ciekawie. Mam nadzieję, że wypowiedzi o długości tej gry to nie plotki (kurczę, sam się sobie dziwię, że chcę krótszej niźli dłuższej gry), bo czasu ubywa, a porządnych gier wręcz przeciwnie. :P Nic nie obiecuję, ale kto wie? Pewnie jakiś 1% szansy na spróbowanie tej gry jest.

Co do ostatniego pełniakia, wielkich oczekiwań nie mam, ale liczę, że będzie to coś, w co jeszcze nie grałem, bo szkoda było wydawać na to kasę. Strasznie fajnie byłoby obczaić PoP z 2008 - kto wie? Raz już trafiłem pełniaka i obiecałem, że zagram w totka przy okazji. :P Wiadoma sprawa, jubileuszowy numer tak czy inaczej kupię, bo jestem ciekaw coście tam sklecili na tą okazję, liczę jednak, że choć jedną grę z covera odpalę. Szkoda, że ten numer jak dotąd zapowiada się jak każdy inny. I nie chodzi mi wcale o pełniaki.

[uPDATE]:

A ja sądzę, że główny pełniak to coś o batmanie .Głównie z podpisu pod zdjęciem "sobowtóra" Jokera.

<facepalm> No, przyznam szczerze redakcji, że dawnoście tyle osób nie nabrali. Ostatnio chyba z tym wprasowanym banknotem 120$ (?), ale to było bodaj 100 numerów temu... :icon_mrgreen:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że główny pełniak to coś o batmanie :D.Głównie z podpisu pod zdjęciem "sobowtóra" Jokera.Poprzednie zdjęcie przedstawia Stalkera(czyli niedawnego pełniaka).A pod następnym zdjęciem... przebrał się za naszego pełniaka z... ups!.

@TOPIC

Co do Supreme Commander gram w to cały czas i w multi i singla a dodatek odpalę na pewno.Cóż The Next Big Thing jest bardzo fajną grą lecz niestety ją mam.Czekamy na głównego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sądzę, że główny pełniak to coś o batmanie :D.Głównie z podpisu pod zdjęciem "sobowtóra" Jokera.Poprzednie zdjęcie przedstawia Stalkera(czyli niedawnego pełniaka).A pod następnym zdjęciem... przebrał się za naszego pełniaka z... ups!.

Ameryki nie odkryles.

A ci znowu swoje z tym Batmanem. Wedlug mnie Batmana w najblizszym CDA nie bedzie, CDA zrobilo tylko taka gre slowna, zeby takie naiwniaki jak wy uwierzyly w to, i narobily sobie nadziei.

Ehh, niedlugo CDA pozaluje tej swojej zagrywki, bo dzieci beda mowic "Bleeee, a miaaaaal byyyyc Baaaaaatmaaaann...".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę że głównym będzie wiedżmin , batman 1 arkham city albo alon in the dark tak coś czuję żę któraś z tych wątpię aby się to spełniło żeby byłą któraś z tych ale oby. poza tym kiedyś chciałem i pisałem że będzie mass effect i był właśnie w tym numerze w którym chciałem (WEEEE)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniaczek całkiem smaczny, zdałem sobie teraz sprawę że nigdy nie kupiłem przygodówki, a wszystkie które przeszedłem były z gazet, szkoda mi zawsze kaski na grę która z reguły trwa 4-5 godzinek i nie ma po co do niej wracać ( wyjątek Syberia, do której przez swoją oniryczność ciągnie mnie co roku)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz ktoś coś napisze o batmanie a ja to przeczytam to zwymiotuję na klawiaturę... serio... Ja rozumiem, że są osoby, które nie śledzą całych tematów ale miejcie trochę szacunku do tych, którzy czytają to forum w miarę regularnie i nie wspominajcie o tym o czym na każdej stronie wspomina co druga osoba...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku narzekałem, ale kurczę ta przygodówka może być dobra więc dam jej szanse! Jeszcze rok po premierze, naprawdę nieźle chłopaki z CDA :D. Osobiście marzy mi się Wiedźmin lub Sniper Ghost Warrior ale wiem, że to nie jest koncert życzeń co byście nie dali będzie super! Wszystkiego najlepszego z okazji 200! rocznicy oby do 300 lub nawet 400! :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzacie wydawać tańszą wersje cd-action bez cd? Od kilku numerów tylko czytam i nic nie instaluje, myślę, że nie tylko ja :).
Oj, nie tylko ty... ;)

Lecz nie można narzekać na aktualny numer!

Gry dali bowiem prześwietne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na facebooku cdaction dziwna sprawa cytuje: "Podchwytliwe pytanie: czy da się kupić Batman: Arkham City za 23 złote" czyli co wszyscy po wiadomym komentarzu przy fotce w obecnym CDA myśleli że będzie Arkham Asyslum a ci tu piszą o Arkham City czyli coś w tym musi być... jutro się dowiemy pewnie, nawet jeśli cena podskoczyła by do tych 23 zł to będzie chyba najlepszy pełniak z wszystkich pism w tym włoskich w EU jeśli to nie dowcip oczywiście.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jednak nadzieję, że główny pełniak uratuje honor całego numeru. Co tam daliście? HAWX? Risena? Prince of Persia? Pewnie coś z tego... Czekam na jutro z niecierpliwością.

HAWXa dali ostatnio gdzieś za granicą i to w dwóch czasopismach, więc taka opcja jest: szalenie prawdopodobna, bo na przykład wydawca sprzedaje grę komu popadnie, albo jeszcze bardziej nieprawdopodobna, no bo przecież licencja została już przez kogoś kupiona. Ja liczę na jakiś hit, choć wiem, że moje oczekiwania wobec numeru 200 są zbyt wygórowane. Pewnie długo Wam nie wybaczę tego, że okazja do dania dobrej gry zostanie zmarnowana. Mam nadzieję na nagrodę pocieszenia i jeszcze lepszy poziom tekstów w nowym numerze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...