Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

No i mamy The Next BIG Thing - grałem w demo, jakoś specjalnie mnie nie urzekło, więc przygodówka wyląduje w szufladzie: "może kiedyś". Czekam na jutro, bo jak na razie osobiście pełniaki mi nie pasują :) We wtorek przy kiosku :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan przygodowek, kupilem te gre wkrotce po jej premierze. Tyle tylko, ze wciaz stoi zafoliowana na polce i czeka na swoje zwyciestwo w walce z innymi tytulami o moj wolny czas. I chociaz przykro mi to mowic, na razie nic nie zapowiada, aby wkrotce cokolwiek sie w tej kwestii zmienilo. Lubie przygodowki studia Pendulo, jednak do tej jakos nigdy nie moge sie zabrac. :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dno i kilka metrów mułu. Srategia i klikadełko - no, nieziemskie pełniaki normalnie. Nie wiem jakiego kalibru gra może ten zestaw uratować. Chyba tylko coś pokroju Orange Boxa. Całe szczęście że CDA kupuję dla zawartości "papierowej" bo bym się srogo rozczarował :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem zabardzo zadowolony z Pełniaków. W The Next BIG Thing może zagram ale Supreme Commander: Forged Alliance nawet nie zainstaluje ale cieszę się ogromnie z plakaciku. Wreszcie bedę mógł zdjąć Battlefielda 3 z moich dzwi :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile Supreme Commander mnie kompletnie nie interesuje to TNBT mi sie podoba. W demo zagrałem, ale podobnie jak kilka osób już zaznaczyło, jakoś nie miałem ochoty wydawać na to pieniędzy. Szykuje się na to, że po raz pierwszy od kilku miesięcy nie tylko kupię CDA, ale nawet zagram w pełniaka. Magic.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście nie gram w pełniaki dodane do CDA(dosłownie gram może w ok 5 w sakali roku), powód jest prosty, generalnie gry które w CDA się pojawiają, co mi przypadły do gustu, przeważnie leżą już na półce i cieszą oko :smile:: . I podobna sytłacja jest z tym numerem, w NBT raczej nie zagram, bo w przygotówki nie gram, SC: FA, leży u mnie na pułce z Gold edition razem z podstawką :smile:

I tutaj chciałbym polecić SC wszystkim tym, co do tej gry się jeszcze nie przekonali. Gra jest duchowym spadkobiercom Total Annihilation

który też swego czasu został dodany do CDA(w okolicach 2000roku) i też polecam.

Generalnie jest to wg mnie najbardziej niedoceniony RTS w historii. Tworzy gałąź gatunku obok serii Command and Conquer, WarCraft i TotalWar.

I mam nadzieję, że 3 pełniak ujawniony, okaże się tym jednym z nie wielu, który sprawi, że z wyczekiwaniem będę czekał na kontyuacje(lub ją kupie od razu), albo śledził scenę moderów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIENAWIDZĘ TAKICH GIER jak the next BIG thing!! ale nic tam...

1 pełniak ma być świetny!! :D

tak na marginesie.. ta gry powinna być trzecim pełniakiem a nie drugim

Swiezak i podstawka vs. samodzielny dodatek = zwyciestwo swiezaka IMO.

Jeszcze jedno: w jakiej wersji językowej jest TNBT? Pełnej polskiej (o ile gra w ogóle została zdubbingowana) czy kinowej?

Wiem tyle, ze po polsku. Ghost zna szczegoly, bo testowal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...