Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Oj Smug, tyle lat w tym (nie, nie w brązowym "czymś" :huh:) tylko w dziennikarstwie i chyba wiesz, że nawet jakbyście dali Cod 123, BF 11, GTA: San Andreas Stories i PS3 :happy: do tego i tak ludziom nie dogodzisz (właściwie dogodzicie;)...

Co do pełniaków to czuje, że będzie to PoP 2008, GRAW 2 albo World in Conflict, bo ostatnio trafiły do PKK. A może coś z TopSellera ? :icon_lol:

PS. Czekam na jakieś artykuły o historii gier/komputerów;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm, nie wiem czemu ale wyczuwam jakąś część ze star warsów ;) (fajnie by było Empire at war + dodatek, lub battlefront 2..ewentualnie KoToR 2)

a co do pełniaka jak najbardziej mi się podoba, ogólnie lubie serie Total Anihilation (stare supreme commando), więc jak najbardziej pasi.

Co do plakatu...już jest miejsce na mojej ścianie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakacik zacny aczkolwiek nie mam ścian, żeby gdzieś je sensownie powiesić co by nie psuło ogólnego designu :D Niemniej dzięki za same umieszczenie. Co do do pierwszego odkrytego pełniaka to cholerna szkoda, że to kolejna gra, którą posiadam, ale zapewne to nie pierwszy raz i nie ostatni ^_^ Zresztą pomijając ten fakt to polecam tą strategię fanom naprawdę masywnych bitew i działania na wielu frontach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniakiem na pewno nie będzie Batman. Myślicie, że miesiąc przed premierą pisma redakcja bez zbędnych ceregieli powiedziała nam jaki będzie 1-szy pełniak? Nie rozśmieszajcie mnie.

Co do plakatu i pełniaka - mam podstawkę Sup Com'a i się od niej odbiłem, plakat - nie moje klimaty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja was zdziwie bo nie czekam na same pełniaki tylko na zawartosc pisma, ktore bedzie na pewno ciekawe,ale gdyby jednym z pełniakow był batman to chetnie w niego zagram,gdyz jego pierwsza czesc jakos mi umkneła xD Plakaty super.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe pytanie pojawiło się na fb CDA

Podchwytliwe pytanie: czy da się kupić Batman: Arkham City za 23 złote?

Czyżby to była niespodzianka dotycząca Batmana AC o której wspominał Smuggler wczoraj ? Może, może ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gadżety? Zawsze były raczej mało znaczące i symboliczne (choć etui na płyty z 2005 używam do dzisiaj).

Witaj w klubie. Ja w tym etui trzymam wszystkie płytki ze sterownikami (do płyty głównej, karty graficznej, karty dźwiękowej i takie tam). Można powiedzieć: praktyczny gadżet na lata :happy: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie! Jak Wy sie do czegoś przyczepicie to gorzej niźli rzep do psiego chwosta. Prawda jest taka, że Backa na cover nie dadzą, a co do tej oferty, o ktorej napomknieto - zapewne bedzie podobnie jak z Shogunem 2/Homefrontem - czyli kupcie pismo a gre dostaniecie za połowe ceny, a dopiero gdy zaczęto węszych okazało się, że to jeno z prenumeratą... Marketing musi być.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...A głównym "pełniakiem" będzie Diablo III. Nakład: 500 000 egzemplarzy wyprzedany w 24 godziny od premiery kioskowej przy akompaniamencie "ochów", "achów" i innych zachwytów (nierzadko i rękoczynów :dry: ). W międzyczasie kilka postów na forum CD-Action:

- "Eee. Ale dali słabego pełniaka..."

- "Diablo III!? Ocb!? Miał być Mass Effect 3!!!"

- "Oj, słabo. Ale numer i tak kupię. Dla plakatu i publicystyki"

- "Pełne wersje nieciekawe..."

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gul wam wszystkim skoczy, bo Batmana nie będzie, a dadzą Wiedźmina, którego na steam można było za darmo wygrać :P. Oh yeah. Mam wtyki w dziekanacie. A tak w ogóle, napisałem, bo to śmieszne jest, że wszyscy Batmana tak pragną... dycha więcej i macie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje, ze zadnego Batmana jednak nie bedzie (jesli wierzyc Ghostowi, ale po adminach wszystkiego mozna sie spodziewac), bo juz mam zarowno AA jak i AC. Za to cieszylbym sie, jakby jednym z pelniakow bylo takie Limbo, Trine albo Bejeweled 3. Przynajmniej moja polowka bylaby wniebowzieta, bo zawsze instaluje i przechodzi te mniejsze, ale za to bardzo grywalne gry typu World of Goo czy Braid.

EDIT:

@Maciekr34

"Crocicals"? Jestem ciekaw jak Ci sie udalo az do tego stopnia przekrecic slowo "Chronicles" :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrząc na dyskusję w ostatnim miesiącu, wyszło mi na to, że czytelnicy CDA podzielili się na dwie grupy. Ci którzy mają już Batmana AA (m.in ja) i nie chcą go na coverze, tylko Asasina 1 zamiast niego. I ci którzy nie kupują Batmana w Pomarańczowej kolekcji klasyki bo czekają, aż da go CDA :). Ja też czekam ale na inną grę, ale też z PKK :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...