Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Nawet gdyby glownym pelniakiem okazal sie byc Batman AA, Mass Effect 2, Assassin's Creed, Modern Warfare czy inna gra AAA, to i tak spora czesc graczy cieszyc sie nie bedzie. Powod jest prosty - wielu (wiekszosc?) graczy ma juz od dawna taki tytul i go przeszla, wlasnie dlatego, ze jest to gra mainstreamowa, ktora zebrala dobre recenzje i ktora kupili. Podejrzewam wiec, ze mozna liczyc tylko na przewage komentarzy w stylu "<wpisac gatunek gry> nie lubie" albo "juz to od dawna mam". Jednak cokolwiek by nie trafilo na plyte jako glowny pelniak i tak bede zadowolony - w koncu nowy numer CDA to nowy numer CDA. A jesli redakcja nas zaskoczy i rzuci jakiegos wielkiego hiciora, ktorego juz mam, to przynajmniej bede mogl pogratulowac wysilkow i klasy takiego pelniaka, tak jak to zreszta zrobilem kiedy pelniakiem byl Mass Effect.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Supreme Commander: Forged Alliance (W obliczu wroga) PL to tylko dodatek ale nie grałem muszę odpalićsupreme comandera z poprzednich numerów.

the next big thing super przygodówka,

CD-A oby tylko pełniak główny był super liczę na was Pozdrawiam!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem tyle, ze po polsku. Ghost zna szczegoly, bo testowal.

Ja jestem jednym z nielicznych bardzo zadowolonych z wybrania tej przygodówki na cover, ale jeśli będzie tylko dubbing, to i tak ostatecznie kupię TNBT na Steam... Tak czy siak jeden to już teraz jeden z lepszych numerów, choćby dlatego, że w końcu jakaś gra z wishlisty trafiła do CDA :)

Risena?

To by było dla mnie ogromne zaskoczenie. Czekam od lat, aż ta gra trafi do najtańszej serii Cenegi i doczekać się nie mogę. Gdyby nie to, że gra od Piranii i ich gry to jedyny obok Baldur's Gate w które gram z dubbingiem, to już dawno kupiłbym ją z promocji za 5?. A tak czekam i czekam. Jeśli CDA da grę sprzedawaną normalnie za 70 zł (nie byłby to precedens, bo kiedyś odstaliśmy DMC, tyle że to był efekt zamieszania licencyjnego CDP) to moja opinia o piśmie znacząco wzrośnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby glownym pelniakiem okazal sie byc Batman AA, Mass Effect 2, Assassin's Creed, Modern Warfare czy inna gra AAA, to i tak spora czesc graczy cieszyc sie nie bedzie. Powod jest prosty - wielu (wiekszosc?) graczy ma juz od dawna taki tytul i go przeszla, wlasnie dlatego, ze jest to gra mainstreamowa, ktora zebrala dobre recenzje i ktora kupili. Podejrzewam wiec, ze mozna liczyc tylko na przewage komentarzy w stylu "<wpisac gatunek gry> nie lubie" albo "juz to od dawna mam". Jednak cokolwiek by nie trafilo na plyte jako glowny pelniak i tak bede zadowolony - w koncu nowy numer CDA to nowy numer CDA. A jesli redakcja nas zaskoczy i rzuci jakiegos wielkiego hiciora, ktorego juz mam, to przynajmniej bede mogl pogratulowac wysilkow i klasy takiego pelniaka, tak jak to zreszta zrobilem kiedy pelniakiem byl Mass Effect.

Chciałem napisać o tym samym :P

A tak BTW, redakcja ma pewnie niezły problem z wybieraniem pełniaków. Jeśli dadzą znanego hita (Na przykład takiego BF'a 3), to pewnie ok. 80% czytelników będzie niezadowolona, bo już go mają. Jeśli zaś dadzą jakąś kaszankę (Przykładowo: Maluch Racer) to jeszcze więcej będzie ,,Strzelać Focha''. A i nie każdy lubi dany gatunek, to też eliminuje jakąś część chętnych do grania w pełniaki z CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym zauważyć, że cokolwiek pomnoży się przez 100% wyjdzie to samo ;P.

Czepiasz sie. :tongue:

Ja do CDA się zraziłem już dawno kiedy to skapnąłem się jak ten interes działa. Tej "dziesiątki" przyznanej Dungeon Siege (a później bronienie tej oceny, choćby w jednym z zestawień gier, które otrzymały najwyższe noty) nigdy wam nie zapomnę.

Rozumiem, nigdy nam nie wybaczysz, ze w redakcji CDA byly co najmniej trzy osoby, ktore sie ta gra zachwycily i daly najwyzsza ocene. Bedziemy musieli z tym zyc, a ty zyj sobie dalej z blogim przeswiadczeniem, ze "wiesz jak ten interes dziala". Oswiec nas, przy okazji, JAK?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[beeep] nie urywa. Niestety gra jest króciutka, jeden wieczór i po wszystkim.

Skoro jest taka krótka to tym bardziej pełniak idealny do pisma. Ja w każdym razie jako fan przygodówek jestem zadowolony, nowa gra i jeszcze droga, a tu już w CDA :) Macie mnie tym pełniakiem, co prawda i tak bym kupił jak zawsze, ale gdybym miał jakieś wątpliwości to po ujawnieniu TNBP już bym nie miał :P

NIENAWIDZĘ TAKICH GIER jak the next BIG thing!! ale nic tam...

1 pełniak ma być świetny!! :D

tak na marginesie.. ta gry powinna być trzecim pełniakiem a nie drugim

Swiezak i podstawka vs. samodzielny dodatek = zwyciestwo swiezaka IMO.

Oj tam Oj tam :P

Jak dla mnie powinna być na 3 i tyle... Nie lubię takich gier co nie znaczy, że inni też.

Nie lubię strategii więc obojętnie jakiej by nie dali to ma być podana jako ten najsłabszy pełniak, nawet gdyby to był Starcraft. :rolleyes:

Serio ma dla was takie znaczenie, którym pełniakiem jest dana gra? Mnie jak tytuł pasuje to nie obchodzi mnie czy wg redakcji jest to nr 3, czy 2. Bo jakie to ma znaczenie? Nie kupiłbyś numeru z Mass Effectem gdzie byłby on tym trzecim pełniakiem, a obie Syberie zajmowałyby pierwsze miejsce? Szczerze wątpię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby glownym pelniakiem okazal sie byc Batman AA, Mass Effect 2, Assassin's Creed, Modern Warfare czy inna gra AAA, to i tak spora czesc graczy cieszyc sie nie bedzie. Powod jest prosty - wielu (wiekszosc?) graczy ma juz od dawna taki tytul i go przeszla, wlasnie dlatego, ze jest to gra mainstreamowa, ktora zebrala dobre recenzje i ktora kupili. Podejrzewam wiec, ze mozna liczyc tylko na przewage komentarzy w stylu "<wpisac gatunek gry> nie lubie" albo "juz to od dawna mam". Jednak cokolwiek by nie trafilo na plyte jako glowny pelniak i tak bede zadowolony - w koncu nowy numer CDA to nowy numer CDA. A jesli redakcja nas zaskoczy i rzuci jakiegos wielkiego hiciora, ktorego juz mam, to przynajmniej bede mogl pogratulowac wysilkow i klasy takiego pelniaka, tak jak to zreszta zrobilem kiedy pelniakiem byl Mass Effect.

Normalka, gry dziela sie na

a) te znane i nowe "eeee... juz mam. Eeee... u mnie nie pojdzie"

b) te nieznane "pierwsze slysze... pewnie jakas ruska kaszana"

c) klasyke "ocipieliscie, WSZYSCY to maja, a do tego nie pojdzie mi na Win 7!"

d) te, ktore powinnismy dac np. [tytul, najlepiej megahit z premiera sprzed gora pol roku albo cos z EA]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu sie tak sracie na głowny pełniak?!?!!?Przeciez nie dla gier jest CD-Action tylko dla pisma ludzie!!!!!Do tych co tak mówia: a te gry to do bani, mdli mnie na widok przygodowek.Nie podoba wam sie nie kupujcie!!Ja na pewno kupie ten numer nie dla gier lecz dla zawartosci numeru.Do tych bardziej dociekliwych moze chcą nas zmylic z tropu? :tongue:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Banius90... płakać się chce Smuggler, że tacy ludzie czytają CD-A świat się kończy...

Fajnie, że wasze czasopismo promuje przygodówki w ostatnim czasie wiele dobrych się pojawiało, a przecież Syberia czy Sam I Max to nie byle jakie gry, ale każdemu nie dowodzisz. Patrzmy się, że te czasopismo kosztuje 15 złotych i jest jednym z najtańszych w całej Europie, ale EA nawet by nie uciszyła publiki, a ci co krytykują i klikają nieustannie to wracajcie do Minecrafta albo ściągajcie z gry z internetu (nie promuje piractwa, ale inaczej tego opisać nie umiem).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklejcie to sobie w sygnaturki :rolleyes:

"Grafika sie nie liczy w grach, a CDA kupuje dla TRESCI"

Jesli pelniaki by mnie interesowaly, to nawet w CDA moga byc puste strony. Zakup gwarantowany z mojej strony.

Grafika sie nie liczy w grach, a CDA kupuje dla GIER. - moja wersja.

Nie ma co sie ludzic Smuggler. Jak bylam mala, kupowalam CDA na biezaco, bez wzgledu na to co bylo na plytach. Zupelnie mnie nie interesowaly. Wtedy CDA bylo moim jedynym "dostawca" informacji. Dema, recenzje, trailery i inne rozne rzeczy. Teraz w dobie wszechobecnego i szybkiego internetu, rola CDA w moim zyciu znacznie spadla. Jest to obecnie dla mnie dodatek do plyt.

Moge ogladac gameplaye i trailery online, pobierac dema, a do tego czytac, czytac i jeszcze raz czytac za darmo. Dostep do informacji jest wolny.

CDA mimo wszystko czytam cale. Od pierwszej strony, do ostatniej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...