Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Hej ,a do tego dodatku trzeba podstawkę? Jakoś nie chce mi się jej instalować :cool:

Nie, nie trzeba.

A co do plakatu, to powiem tylko tyle, ze POMIMO obecnosci plakatu w CDA - CENA BEZ ZMIAN.

PS. A Batmana nie bedzie jako pelniaka. ALE... ale bedzie go mozna nabyc za naprawde smieszne pieniadze (i to mowa o najnowszej odslonie!) - szczegoly w najblizszym CDA.

ALE... ale bedzie go mozna nabyc za naprawde smieszne pieniadze (i to mowa o najnowszej odslonie!) - szczegoly w najblizszym CDA.

Prenumerata CDA na 12 miesięcy + Batman Arkham City za połowę ceny czyli ok. 55 zł ?

Dlaczego ja mam takie samo wrażenie. Jak będzie tak jak z Shogunem i Homefrontem w 2011 to podziękował.

Dobrze, że staracie się też dawać gry strategiczne. Obecnie jeszcze gram Supreme Commander z nr. 11/2011, a tu proszę kolejny się szykuje :wink:

A tak na serio:

Po świetnym SupComie zagram chętnie w dodatek, szkoda tylko że tak rzadko dodajecie RTS i inne strategie:I

No i plakacik! Zawiśnie sobie nad moim małym kącikiem Star Wars(Gry, książki, filmy, jakieś badziewie i gadżety:p)

Brakuje tylko żeby każdy kolejny numer CDA był coraz grubszy.

Też nad tym ubolewam. Przez pokolenie Call of Duty i wszelkich Battlefieldów nie mamy w CDA RTS. Taki rynek, że pełniaki takie nie ciągną sprzedaży. Ale to tylko u nas. W Niemczech wszelkiego typu RTSy mają bardzo często dodawane, jak choćby ROME Total War, Settlers II Anniversary czy World in Conflict Complete. I to pierwsze, które mi się przypomniały. Chcesz szczegółów? To zajrzyj na markolf.pl, tam jest wszystko na ten temat. Tymczasem le ich było w CDA w 2011? Może 1, 2.

Podobnie jest z samochodówkami. Też ich w CDA nie widać za bardzo.

Ok to ja piszę tak... Jak nie będzie Wieśka jako pełniak to nie kupuje CDA 200 numeru !!!!

No to go raczej nie kupisz. Będą 2 DVD, Wiesław sam chyba tyle zajmuje, przynajmniej w ER.

@ Smuggler

Czyżby prenumerata na 13 miesięcy za 210 zł, czyli gra za 30? Bo 30 zł kosztują gry z Taniej Serii sprzed 2-3 lat.

Zobaczycie, ale szczeki powinny wam obwisnac z wrazenia. Az sami dzwonilismy sie upewnialismy czy te ceny sa prawidlowe. :wink:

Batman był do wyrwania za dobrą kasę w przecenie na GMG. Ciekawe czy wasza oferta pobije ich. No i nie trzeba było płacić haraczu CDA.

Ogólnie nie jestem zadowolony, po tym co dzisiaj przeczytałem, podobnie jak większość użytkowników forum. Akurat na 200 numer mogliście podnieść cenę (w końcu jubileusz) i dać chociaż 3 DVD. Moim zdaniem to 3DVD to już powinien być standardem jak na 2012. Co do plakatu, to ładny nawet, jednakże dla mnie kolejny niepotrzebny śmieć. Widocznie już nie targetem do gadżetów.

Co do dodatku do SC to jestem i zawiedziony, i zadowolony.

Zawiedziony, ponieważ powinien znajdować się w numerze listopadowym, widać od razu, że zapłaciliście za całość, ale rozbiliście na 2 numery tę złotą edycję. Tutaj in plus było to, że FA jest dodatkiem samodzielnym.

Czy mamy w ogóle szanse na niesamodzielne dodatki do Titan Questa i Act of War (szczególnie tego pierwszego) czy znowu musimy liczyć, że dopiero za 3-4 lata, jako 3 pełniak zobaczymy TQ z dodatkiem, tak jak to było z Hitmanami i Thiefem?

Zadowolony, ponieważ RTS to RTS i zawsze mnie cieszy jak społeczeństwo trochę pogłówkuje nad strategią. Zawsze to lepsze od totalnych zapchajdziur, jak wszelkiego typu przygodówki. Ale te są za to tanie w licencji.

Zostało ok 11-12 GB na 2 pełniaki, przy czym jeden powinen być rozbity na 2 płyty (BLURAY K****A, chciałoby się rzec).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ej PrezeSS, Kultury trochę!

Ten dodatek po prostu się nie zmieścił. To, że redakcja powinna dać znać, że dodatek kiedyś będzie, nie znaczy, że należy na nich tak krzyczeć. Rainbow Six Vegas 2 swoje zajmował. Inna sprawa, bardzo źle, że CDA nie dała dodatków do Titan Questa i Spellforce 2. Musiałem w Media dokupywać. Teraz, w koszu z grami po 10 zł są oba brakujące dodatki. Proszę starajcie się robić tak by zawsze dodatki do pełniaków w końcu lądowały na coverze. Np. Nowymi Światami do KB.Wojowniczej Księżniczki bym nie pogardził.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że to póki co najsłabszy pełniak, więc nie wystawię się na pośmiewisko jak inni i narzekał na cover DVD nie będę.

Niepokoi mnie jednak inny fakt: czy to przez kryzys, czy nie, ale obawiałem się i już wiem, że sprawa z jubileuszowych numerem będzie podobna jak przy okazji 15-lecia CD-A.

Stron zapewne nie przybędzie, cena standardowa, pierwszy pełniak całkiem całkiem, dwa pozostałe przyzwoite... jakiś plakacik i malutkim druczkiem na okładce (albo najlepiej lakierem, żeby było widać pod światło): ** 200 numer **. I to ma być jubileusz? Takie pismo to było bodaj we wrześniu, z Mass Effectem na DVD. Czyli przeciętny, lekko wywyższający się za sprawą jednej pełnej wersji numer. Mam jednak nadzieję, że się postaracie, choć niepotrzebnie się łudzę, bo już czuję, że nawet w sprawie okładki nie postawicie na choć krztynę innowacji (patrz numer 100 lub na X-lecie - to było coś!).

Oczywiście to tylko moje przypuszczenia, więc proszę nie mieć mi za złe, że wymyślam nie wiadomo co, a jeszcze nic nie wiadomo, ale analizując ostatnie lata jakoś tak samo to przychodzi na myśl... Przypuszczam, że nie tylko ja tak myślę. Pisałem już nie raz: 5 zł w tą czy w tą raz na ruski rok nie zrobi mi wielkiej różnicy, ale niech będzie widać, że to specjalny numer, a wychodzi na to, że Wy się jubileuszy wstydzicie - czyżby to już wyszło z mody i uznawane jest w branży za obciachowe?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy że już chyba regułą jest że trzeci pełniak wywołuje reakcje w stylu "na razie słabo" : )

Trzecia gra jest zawsze pewnie za resztki funduszy pochłoniętych przez pierwsze dwa tytuły. W tej cenie ciężko pewnie znaleźć coś co było by tanie a jednocześnie powodowało by atak sraczki z zachwytu. Zwykle są to proste gry zręcznościowe, czy chyba najczęściej przygodówki. Produkcje mające już swoje lata, opatrzone niewielkim budżetem lub nie pochodzące od przodujących na rynku wydawców. Takie gry są w koszach w supermarketach za 9zł i należy je w piśmie traktować jako taką wisienkę na torcie. Dodatek który lepiej żeby był, jak miało by go nie być. Często w końcu te proste gierki, potrafią dać więcej frajdy niż taki hit numeru.

...i tak mam wrażenie że po poznaniu pozostałych dwóch gier każdy stwierdzi że ten numer po prostu trzeba mieć : ]

Ja nawet liczę na fajne gry freeware... jakoś sam nie potrafię nigdy wychaczyć na tych stronkach z gierkami za darmochę nic ciekawego a w niemalże każdym numerze CDA wyhaczę coś godnego dłuższej uwagi : )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Plakat zdecydowanie nie dla mnie, choć może kiedyś gdy wszystkie inne mi się znudzą zawiśnie na ścianie (jasna strona mocy kusi :happy: ). Co do gier, to poczekam na pozostałe pełniaki, choć bardziej interesuje mnie zawartość pisma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przy okazji jubileuszu każdy by chętnie te kilka zł więcej odżałował na CDA.

Wątpię. Już niejednokrotnie na forum były wylewane żale, że ze względu na jakiś dodatek trzeba było zapłacić złotówkę więcej. Nawet w przypadku okrągłego numeru nie byłoby różnicy.

Ja jakoś nie mam wielkich oczekiwań wobec nr 200. Liczę, że w związku z brakiem premier w ostatnim miesiacu dział recenzji będzie troche mniejszy i pojawi się parę tekstów podsumowujących. Pełniaki? Jeśli będę miał ochotę na jakąś grę to pójdę po nią do sklepu. Gadżety? Zawsze były raczej mało znaczące i symboliczne (choć etui na płyty z 2005 używam do dzisiaj). Mam wrażenie, że sporo osób może się srogo rozczarować.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy pełniak OK. Choć nie przepadam za tego typu grami to może zainstaluje, pogram, zobacze co to jest. Jak mi się nie spodoba to wywale z dysku. Czekam na 2 i 3 pełniak. Plakat? Fajny, a nawet wyrąbisty, ale nie zawieszę go, bo nie lubie za bardzo gier z serii Star Wars. Co prawda kiedyś grałem w jakąś część ale nie podobała mi się. Czekam na 2 pełniak. :happy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, Smuggler, po coś mówił o tym Batmanie... :P Podjarałem się, a jak znam życie to jest w tym jakiś haczyk, jak kilka osób wcześniej wspomniało, dodacie do prenumeraty albo coś w ten deseń i tak naprawdę niewiele osób z tego korzysta, bo zwyczajnie nie będzie to opłacalne.

Pełniak palce lizać. Z 60 godzin nad nim spędziłem. Według mnie nadawałby się nawet na głównego (w zwykłym numerze), biorąc pod uwagę tylko jego klasę (bo wiadomo, że RTS nie napędzi sprzedaży). Plakat całkiem fajny, ale i tak nie powieszę. Teraz pozostaje czekać na jutrzejszy i czwartkowy przeciek, nie spodziewam się Fallotów i Batmanów, a po prostu solidnych gierek i mam nadzieję, że się nie zawiodę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzalem w sklepie internetowym i ten Supreme commander jest po 25 zl ,a np. assasins creed jest po 30 zl ,albo L4D2 jest po 40 zl takze szkoda szkoda :-(

Ej ocb? gościu ogarnij się.

Niedawno był mass effect ER który w sklepie jest po 25zł a sprzedaży było co niemiara!

Gier nie ocenia się po cenie lecz po jej "wnętrzu".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...