Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 02/2012

Polecane posty

Cóż mnie na razie nie zmiotło i raczej nie zmiecie o ile nie będzie huraganu w postaci głównego pełniaka. Jeśli już to kupie pod koniec miesiąca, na razie nic oprócz jakiegoś mega hitu nie jest w stanie zmusić do ruszenia bardzo wątłego budżetu, a na treści i tak mi nie zależy, mimo że kupiłem 3 ostatniu numery to żaden nie jest przeczytany nawet w 50 %.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł z wersją bez dołączanego DVD. Muszę przyznać, że sam coraz rzadziej instaluję gry dołączane do CD-Action. No ale nie o tym jest temat.

Taka mi myśl do głowy przyszła - jakiś czas temu na coverze był Morrowind, więc może teraz, na fali popularności Skyrima, dostaniemy TES IV: Oblivion?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Jestem ciekaw jakie WY wyslecie na adres redakcji wypasione prezenty na 16 urodziny. W koncu tez chyba mamy prawo cos od was wymagac na NASZE urodziny?

Ja NIC WAM NIE DAM! :P Zerwałem z CDA już jakiś czas temu i nie zamierzam wracać. Wystarczająco długo się nim interesowałem - teraz koniec z tym i już. Co najwyżej spodziewajcie się gromkich życzeń ode mnie i tyle... Może coś Wam tam podrzucę ale nie psujmy niespodzianki... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem numeru z podstawką Supreme Commander, więc całkiem fajnie, że będzie na coverze samodzielny dodatek.

Co do The Next Big Thing to nawet się cieszę. Sam & Max (jeszcze nie ukończyłem.. ) mi się podobał, a to chyba też jest dość śmieszna przygodówka. Gdyby głównym pełniakiem było Prince of Persia (2008) bardzo bym się cieszył, bo myślałem o kupnie. Nie mogę się doczekać jutra i pierwszego pełniaka :D (dobrze, że na dod infie mogę wejść na cdaction.pl :D)

Pozdro redakcjo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzasz. Równie dobrze ja mogę tak skomentować gry które dajecie na cover:

a) te z Pomarańczowej Kolekcji Klasyki

b) te z Extra Klasyki

c) Przygodówki które po jednym wydaniu nie idą do tańszych serii, bo za mało osób je kupuje

d) dodatki/sequele do pełniaków z poprzednich numerów

>>>Bo tak jest, bo nimy skad je mamy brac? W 90% przypadkow zachodni developer mowi "ale to rozmawiajcie z polskim dystrybutorem" a ten "a tak, ale najpierw musimy je przeczolgac przez Tanie Serie". Czasem sie trafi wyjatek od reguly ale...

Smuggler a czy glowny pelniak jest "znany"w okręgu graczy czy raczej to jakis malo znana gra,klasyka?:)

A czy zapowiedz nowego numeru bedzie dluga?:) Bo pisales na markofie ze juz dzisiaj pisales:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu jednak przyznam, że mam w co grać i pełniaki w tym numerze i tak mnie nie obchodzą i najbardziej żałuję braku jakiegoś gadżetu (plakat się nie liczy) chociaż jeżeli będzie ciekawa zawartość pisma to spoko (szczególnie jakieś rankingi czy coś)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yesy, yes, yes!!! Czekałem na to! Uwielbiam przygodówki tego typu, szczególnie gdy wychodzą ze stajni Pendulo

pozostało mi czekać i zacierać ręce, jestem w stanie stwierdzić, iż nawet oderwe się od Skyrim, aby zagrać w The Next Big Thing

dzięki redakcjo

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po dłuższym zastanowieniu jednak przyznam, że mam w co grać i pełniaki w tym numerze i tak mnie nie obchodzą i najbardziej żałuję braku jakiegoś gadżetu (plakat się nie liczy) chociaż jeżeli będzie ciekawa zawartość pisma to spoko (szczególnie jakieś rankingi czy coś)

A dlaczego PLAKAT SIE NIE LICZY? Do tego dostajesz go ZUPELNIE ZA DARMO...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do drugiego pełniaka, to powiem, że nie spodziewałem się tej gry. Ostatnio te przygodówki z CDA nawet dobre, więc i tej dam szansę. Ktoś wcześniej wspominał, o głównym jako Prince of Persia 2008. Mi jak najbradziej pasowałoby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@PrzygodyMerlina - czy CDAction kupujesz wyłącznie dla gier?

Plakaty raczej sobie nie powieszę, ale zostawię na pewno. Te pełniaki jakieś słabawe w tym miesiącu i raczej nie będę ich instalować. Liczę na dobre teksty i publicystykę ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA tradycyjnie kupię, bo inaczej nie miałabym co czytać w wannie, ale póki co pełniaki w tym numerze mnie rozczarowują. Nie ma jednak na co narzekać, dopiero w poprzednim numerze było Saints Row 2, niedawno Mass Effect, jest dobrze :) Ma być jeszcze trzecia gra czy to już wszystko?

A i plakaciki śliczne, nie siedzę co prawda w Gwiezdnych Wojnach, ale pani z plakatu dosyć ładna, więc może powieszę sobie na drzwiach. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler Być może dlatego, że plakat był do przewidzenia. Po drugie bardzo często w CDA jest dołączany jako bonus stąd brak zaskoczenia panowie. Czekam na prawdziwą bombę. W końcu nr 200 jest tylko jeden.

A numery 199 czy 201 sa niby dwa razy? Dziwny argument. Wkrotce pelniaki to tez nie bedzie atrakcja "bo sa co miesiac" :laugh:

No i pamietajcie, ze wkrotce urodziny i tam tez cos trzeba dorzucic ekstra, nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...