Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

Po jakimś czasie tankowanie stałoby się tylko przykrą rutyną.

Niekoniecznie, jeżeli dałoby się za nią nie zapłacić :) Podjeżdżamy, kradniemy i uciekamy z helikopterem na ogonie :)

@Up

Pewnie będą, na zwiastunie było ich 3 lub 4 rodzaje ;] Oczywiście też chciałbym polatać w V jakimiś maszynami poza helikopterami.

Chętnie polatałbym apaczem, albo myśliwcem. Za to nie chciałbym czołgu, uważam, że ten pojazd kompletnie nie pasuje do serii, jest po prostu zbyt dobry, kiedy latanie jakiegoś tam skilla wymaga no i poza tym fajnie wygląda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W VC czołg był praktycznie nie zniszczalny, no chyba ze wywróciliśmy go na dach.

Uruchamiając "Vigilante Mission" czołgiem w Little Haiti (druga wyspa) wystarczyło odpowiednio się ustawić a przestępcy sami wjeżdżali na nas. :>

Mam nadzieję, że w GTA V atrakcje takie jak czołg będą dostępne - 4 część po przejściu po prostu stawała się nudna, za to w takie VC zagrywam się do dziś. Ktoś kilkanaście postów wcześniej napisał, że gry sandboxowe powinny dawać jak najwięcej frajdy, nawet kosztem grafiki/realizmu - podpisuje się pod tym obiema... oboma.. aww... wszystkimi rękoma.

Edytowano przez Yeenzoo
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja może jestem dziwny, ale takie rozróbki czołgiem, latanie samolotem itd. mnie nie kręcą. Jak byłem młodszy, to np. robienie fryzur, tatuaży, jedzenie, chodzenie na siłownię etc. w San Andreas strasznie mnie kręciło. Teraz jednak, gdy już 16 lat się zbliża to takie rzeczy już mnie nie rajcują, chyba z tego wyrosłem ;) Mam więc nadzieję, że twórcy GTA V lepiej skupią się na fabule, klimacie i misjach, a nie na głupkowatych zabawkach. GTA IV bardzo mi się podobało i mam nadzieję, że GTA V przewyższy je zdecydowanie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie tam w SA się podobały te simsy :P przynajmniej nie musiałem latać wychudzonym ziomkiem w sprawnej podkoszulce i dziśnach, tylko ubrałem po swojemu w bagi 3/4 i hawajkę, cimne pixy, złoty łańcuch, do tego blond kukurydza na łbie i dopiero wtedy Sidżej zaczął wyglądać bardziej gangsta :D

Edytowano przez lindacento
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może temat był poruszany wcześniej, ale nie czytałem wszystkich odpowiedzi. ja najbardziej boję się o GTA V w ogóle ponieważ wszystkie poprzednie części były klimatyczne, pokazywały gangsterkę itp. Nawet TBoGT pomimo swojego kiczu miało to "coś". A po trailerze który widzieliśmy grafika kolorystyką przypomina co prawda GTA:SA, ale (dla mnie) jest bardziej kolorowa i niewinna. Mamy już Saints Row które najprawdopodobniej zakupię, a GTA chciałbym żeby pozostało takie jakie było :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe GTA...ach.

Marzy mi się wieeeelka mapa, parę razy większa od tej znanej z San Andreas - i równie wielka swoboda; taki plac zabaw. Mam nadzieję, że twórcy nie ograniczą się do jednego Los Santos; miło byłoby zobaczyć też i inne miasta, nie tylko te znane z SA.

No obowiązkowo i tereny pozamiejskie, których tak brakowało w czwartej części. Las - na tyle duży, że można byłoby się zgubić. Wyobraźcie sobie taką sytuację - las, noc, brak paliwa w baku, na dodatek straciliśmy orientację w terenie. Przemierzamy gęstwinę na ślepo, to już samo w sobie buduje klimat. A gdyby do tego dodać jeszcze dzikie zwierzęta (wiem, mało prawdopodobne ;p) i np. watahę wilków. :) Pomyślcie o uldze, gdyby dopiero nad ranem udało się z takiej dziczy wydostać (a na skraju lasu znaleźć rower, którym możnaby pomknąć drogą do najbliższej wioski :)) A gdyby jeszcze pojawiły się polowania a'la Red Dead Redemption... Ech, marzenia.

W czwórce bardzo brakowało mi Easter Eggów. To znaczy - były, ale było ich stosunkowo niewiele i jakoś mniej emocjonujące niż te w poprzednich częściach. Heh, apartament 3c w VC, czy szukanie BigFoota w San Andreas (którego koniec końców nikt nie znalazł) - to było coś. Albo opuszczone miasteczko na pustyni w San Andreas (Las Brujas) - takie miejsca budowały klimat.

Broń... hm, tutaj też "czwórka" specjalnie się nie popisała. Gdzie dildo, gaśnica czy bukiet kwiatów?

Tak więc - mniej "gangasta", więcej "fun" - i już mnie mają.

Teraz jednak, gdy już 16 lat się zbliża to takie rzeczy już mnie nie rajcują, chyba z tego wyrosłem Mam więc nadzieję, że twórcy GTA V lepiej skupią się na fabule, klimacie i misjach, a nie na głupkowatych zabawkach.

To ile Ty miałeś lat, kiedy grałeś w San Andreas? Ta gra ma podobno jakieś ograniczenia wiekowe ;D

Heh, ja kiedy grałem w SA akurat miałem 16 lat (o matko, a wydaje mi się, że to było wczoraj :)) i powiem, że "pierdołki" pokroju zmiany fryzury czy jedzenie - niebywale mnie cieszyły. I nie tylko mnie - wówczas wielu moich kumpli miało "fazę" na nowe GTA, wszyscy "tunningowali" swojego CJa; wówczas sprawiało to niebywałą frajdę. "Czwórka" pod tym względem nieco zawodzi.

Edytowano przez goot
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nowe nowości,

E...Masło maślane?:P

Zastanawia mnie tylko w takim razie co z plotkami o Adrianie, jako głównym bohaterze...no i w trailerze było widać jakiegoś czarnego/latino jegomościa...co z nim w takim razie skoro ziomem w tej odsłonie plotek ma być niejaki Ray

Jak sam napisałeś, "według plotek". Ani Adrian, ani latynos ani żaden Ray nie jest potwierdzony przez developera. Wszystko to co do tej pory czytałeś to jedynie wymysły ludzi z 4chana czy z innych for, którym się po prostu nudzi, a że GTA V budzi wielkie emocje...to te niemające żadnego pokrycia w rzeczywistości "informacje" są rozsyłane dalej.

Radzę się raczej uzbroić w cierpliwość i poczekać parę tygodni na jakieś nowe info od Rockstara, ewentualnie trailer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo R* nie poda żadnych informacji do końca obecnego roku :D W sumie taka sytuacja im pasuje jak bodajże ktoś już tutaj napisał... ile kasy wydali na ten jeden trailer? W ogóle na razie ich kampania marketingowa jest cokolwiek skromna, ale szum przy takiej serii robi się sam ;] Coraz to nowsze plotki to młyn na wodę gdzie bez ich działań jest reakcja. Kosmos normalnie ^_^ Aczkolwiek za coś nowego od Rockstara się nie obrazę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzy mi się wieeeelka mapa, parę razy większa od tej znanej z San Andreas - i równie wielka swoboda; taki plac zabaw. Mam nadzieję, że twórcy nie ograniczą się do jednego Los Santos; miło byłoby zobaczyć też i inne miasta, nie tylko te znane z SA.

No tylko pytanie, czy ten ogrom świata przy grze gangsterskiej jest potrzebny. Bo w "IV" było miasto zdecydowanie mniejsze, do tego jedna dzielnica bardzo słabo wykorzystana, a mimo to frajda z grania była gigantyczna. Robiac wielki świat, byłaby powtórka z rozrywki - z San Andreas. Wydaje mi się, że będzie tylko Los Santos ale dosyć szczegółowe, z dość dużymi obszarami poza miastem, ale to w jego centrum będzie działo się najwięcej.

A fakt, że Rockstar milczy nie dziwi mnie. Rzucili trailer, hasło, że gra powstaje i osiągneli cel - o grze mówi się bardzo dużo. Zrobili to w idealnym momencie, bo na jesień branża zawsze rozkwita. Dlatego też nie dość, że pasjonujemy się Battlefieldami, Skyrimami i innymi, kapitalnymi tytułami, jednocześnie myślimy w przód, oczekując na GTA V.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo w "IV" było miasto zdecydowanie mniejsze, do tego jedna dzielnica bardzo słabo wykorzystana, a mimo to frajda z grania była gigantyczna.

Czwórka miała najciekawszy główny wątek i najfajniejsze, najbardziej barwne postacie z całej serii. Problem w tym, że poza tym głównym wątkiem nie było tam za bardzo nic do roboty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A update do newsa czytałeś? :P Generalnie jednak IMO nie ma się czym podniecać - jest spora szansa na to, że to całkiem sensowny stworzony fake i będę tak sądził dopóki R* nie poda jakiś oficjalnych informacji. Zresztą już od czasu ostatniej części, mam wrażenie, że firma poszła w politykę może nie największej gry świata, ale na pewno najbogatszej w różne szczegóły i detale. Takie podejście mi się podoba ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ruszyło GTA III Asked & Answered gdzie R* odpowiada na pytania użytkowników...

jedno było na temat niedawnej dyskusji w tym temacie, czyl obecnej ery w świecie GTA

SammiiDoogles

Istnieje wiele odniesień do postaci i marek z GTA III (np. El Burro graffiti w Liberty City) w GTA IV, ale wszystkie postacie (inne niż Lazlow) rzeczywiście istnieją w obu "uniwersach"? Jeżeli tak jest to gdzie udał się Donald Love? Wskoczył do świata GTA IV? Zakręcone! Czy te dwa uniwersa są kompletnie odrębne? Rozumiem że to prawie nie ma żadnego sensu mieć dwa miasta Liberty City, ale czy jest jakiś sposób abyśmy zobaczyli znowu postacie z GTA III? GTA IV miało kilka niesamowitych postaci ale niektóre z ery III są po prostu niezapomniane.

Rockstar:

El Burro jest wymieniony i był wymieniony także w GTA 1 więc to celowy zabieg, że skrzyżowaliśmy uniwersa - światy które są interpretowane różnorako. Jako 2D, 3D i wysoka jakość. Dlatego kilka marek, radio czy bohaterowie mniej ważni istnieli w dwóch światach, lecz 3-wymiarowe postacie już nie. To jest logiczne wyjaśnienie (o ile można je nazwać logicznym). Nie wierze w że postacie w GTA III mogą istnieć w świecie GTA IV.

To chyba dobitnie świadczy o tym, że miałem rację :) i że trwa własnie era GTA IV w której postacie z poprzedniej ery po prostu nie istnieją więc nie pojawią się one też w najnowszwzej odsłonie, bo R* się od tego odciął. Proste

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że GTAV będzie owszem większe, ale duże miasto będzie się skupiać tylko ku Los Santos ?

Akurat w San Andreas, Las Venturas oraz San Fierro miały swój klimat, zwłaszcza to drugie jak robiło się zadania dla Wooziego. No i tam była też dzielnica Chinatown, co dodawało smaczku tej części, którego zabrakło mi w Vice City. Bo akurat wojny gangsterskie z Azjatami to dobry materiał, zwłaszcza widać to dobitnie w Saints Row, ale to jest parodia gangsterki to nie jest trafnym porównaniem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego mam wrażenie, że GTAV będzie owszem większe, ale duże miasto będzie się skupiać tylko ku Los Santos ?

Chyba dlatego masz takie wrażenie, bo takie informacje (potwierdzone, czy niepotwierdzone już nie pamiętam) krążą po Internecie już od dawien dawna...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potwierdzone niestety - twórcy mówili, że obszar będzie większy niż liberty city, ale skupiony na los santos.

@luki970

tfu, dzięki za wskazanie błędu, myślę w 'rzeczywistych' nazwach, więc lekko mi się mieszają, chociaż są w sumie podobne do tych z gry.

Edytowano przez Spike217
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...