Skocz do zawartości
Bethezer

GTA V

Polecane posty

Na 99% wyjdzie, to jest chyba najbardziej dochodowa seria Rockstara. San Andreas kosztuje jeszcze 60zł xD

Spoko, zastanowiło mnie tylko, dlaczego na gry-online nie ma platformy PC, przy tej grze.

Ja myślę, że w V pogramy zupełnie nową postacią (tak jak w każdej grze z serii), ale jakaś główna postać z poprzedniego GTA (myślę, że z III) będzie kluczowym zleceniodawcą/szefem/wrogiem.

Edytowano przez Gracz PC
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Nie wiem jak wy ale ja po totalnej załamce jaką przeżyłem podczas grania w "IV" absolutnie już nie napalam się na nową grę. Pewnie i tak, znając życie (i Rockstara) wymagania będą spędzać sen z powiek 90% graczy. Me serce przepełni szczęście tylko jeśli ujrzę na własne oczy "GTA San Andreas 2"...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanowiło mnie tylko, dlaczego na gry-online nie ma platformy PC, przy tej grze.

Ponieważ nie została ona oficjalnie potwierdzona. Nieoficjalnie wszyscy wiedzą, że będzie. Wydano przecież nawet GTA EFLC, które to miały być na wyłączność konsoli Xbox 360 ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie tam GTA IV było najlepszym GTA w historii przy którym przesiedziałem ponad 200 godzin, głównie miotając się po mieście przy cudownym modelu jazdy. ( a niech rockstar tylko spróbuje w piątce wsadzić inny niż ten z IV to ich zabije ;p), a kto narzeka że teraz GTA IV ma przestarzałą grafikę, niech zainstaluje sobie ICEnhancera 2.0. Natural to wtedy pogadamy ;P. IV rulez ! I możecie sie mnie czepiać że gadam jak głupi ale co tam ;) Ciesze się z V ale chciałbym żeby R* większość świetnie zrobionych rzeczy z IV zostawił w spokoju np. fizyka,model jazdy, huśtawkę ;P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem całość w kilka chwil i nawet jeśli brzmi to sensownie to nadal nie napalam się zbytnio, bo plotki to jednak nie to co oficjalne informacje od R* ;) Niemniej całość brzmi ciekawie aczkolwiek wkurzyłem się na jeden spoiler jakby nie patrzeć (tekst o tym, że

główny bohater nie ginie

) aczkolwiek reszta jest w miarę bezpieczna do przeczytania ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh, widać, że ludzie bardzo się niecierpliwą i łakną informacji bardziej niż spragniony na pustyni wody, ale mimo wszystko będę spokojnie czekał do E3, kiedy zapewne R* poda jakieś informacje :D Oczywiście można się przeliczyć, bo każdy sądził, że zapowiedzą następną część na jakieś wielkiej, branżowej imprezie a walnęli newsem ni z gruchy, ni z pietruchy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Oby przenieśli tylko model jazdy i nic w pewnym stopniu elementy strzelania. Według mnie całe GTA IV oprócz wcześniej wymienionych rzeczy to krok wstecz.

Teraz gdy gram w IV widzę jak Vice City wysoko postawiło poprzeczkę. Poprzeczkę, którą V musi przeskoczyć aby zyskać u mnie jakiekolwiek uznanie.

I ciekawszy początek. Nie dziwię się tym co czwórki nie ukończyli. Robienie tego samego przez parę godzin może zniechęcić (kumpel, w dzień przed tym jak zacząłem grać w iv powiedział mi, że odinstalował grę bo ciągle jeździł i zabijał i nic więcej. Zdziwiłem się i pomyślałem sobie, że to nie możliwe. Jakie było moje rozczarowanie...).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale cała mechanika questów w serii polega głównie na jeżdżeniu i zabijaniu, wyjątki nie zdarzają się za często więc czemu się tutaj dziwić.

Co do tego, że IV jest krokiem wstecz, to muszę się z tobą nie zgodzić.

Owszem względem poprzedniczek usunięto część elementów (siłka i część tego "rozwoju postaci) itd.) czy zmniejszono wielkośc świata, ale to akurat dla mnie pozytywy.

Wiele razy wkurzało w SA mnie to, że żeby dostać questa muszę jechać przez pół mapy, tylko po to by dowiedzieć się iż znowu muszę pokonać pół mapy by zabić jakiegoś typka i... wracać znowu przez te pół mapy.

Rozumiem, że to nie ten okres technologiczny co RDR, ale gdyby po drodze z A do B działo się coś ciekawego byłbym w stanie to przeboleć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taksówka to fajny patent. Owszem. Ale i tak w VC czy w San Andreas nie przeszkadzało mi to, że trzeba było daleko jeździć po mapie.

Vice City także nie miało dużej mapy ani siłki i tak dalej. A jednak jak dla mnie VC jest o niebo lepsze. Np. : jazda na motorze sprawia przyjemność czego nie mogę powiedzieć już o 4...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Model jazdy specjalnie mi nie przeszkadzał, podobał mi się, nieźle szło mi opanowywanie pojazdów, natomiast zastanawiam się czy by usprawnili strzelaniny zapożyczając coś z Max'a Payne'a trójki ;) Nie mówię o bullet timie, ale jakieś skoki, dual wield, cały dynamizm - bo jednak w czwórce częściej się z osłon korzystało - albo nawet kill cam... znając R* całość mogła by naprawdę dać kopa ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

liczę na losowe zdażenia tak jak w RDR

To z pewnością się pojawi. Był to jeden z najbardziej chwalonych elementów RDR. W dodatku strzał w dziesiątkę, który zasadniczo wprowadzał sporo życia do gry.

Za pośrednictwem ''ex-Rockstar employee'' (odpowiedzialnego za ostatni wyciek) pojawił się główny muzyczny motyw z GTA V. Czy prawdziwy? Nie mi to oceniać. Wiem tylko, że jest świetny. http://www.youtube.com/watch?v=RZmVkIFrclI

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motyw muzyczny brzmi świetnie, fajnie było by go usłyszeć w GTA V jednak nie jestem pewien czy jest on prawdziwy, chociaż kto wie... Co do przenoszenia rzeczy z IV do V to również jestem za tym aby przeniesiono model jazdy oraz fizykę, bo potrącanie ludzi to jednak jeden z lepszych elementów gry - wiem jak to brzmi... :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten motyw muzyczny jest fajny. Ale, no właśnie, czy prawdziwy? Wtedy kiedy wchodzi ten bit (w 30s filmiku), to mam wrażenie jakby ktoś przerobił go z "czwórki". Gdyby rzeczywiście byłby to prawdziwy motyw to niemiałbym nic przeciwko. W komentarzach gość podaje właśnie pażdziernik, a dokładnie 26, za datę premiery. Ja też w to nie wierzę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie całe GTA IV to krok wstecz, spotykamy ograniczenia względem GTA:SA. Nie mam tutaj na myśli simsowatych kroków, typu siłownia, a odrzutowce, wiele większy świat, sprawia wrażenie bardziej otwartego. Jeśli te wszystkie spekulacje dot. tego, iż pojawi się któryś ze starych bohaterów w nowej części to znakomicie, zdecydowanie tego brakowało mi w GTA IV, które tworzy totalnie odrębną historię. Ale to pewnie dlatego, iż nowy silnik graficzny = nowa "era". Nie pozostaje nic innego jak czekać do dnia przez targami E3, jednak ja podchodzę do tego z dystansem, już nie raz się przeliczyłem w ten sposób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiedzmy sobie szczerze GTA IV to trójka z lepszą oprawą i dodatkowymi pierdołami,wole vice city i SA,ciekaw jestem czy w piątce znów dostaniemy ogromne tereny do buszowania,jak było to w przypadku San Andreas

Edytowano przez LukeS
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam nadzieję, że wrócą porządne biznesy (najlepsze były w Vice City) i możliwość kupowania wielu domów z dużymi garażami. Tego najbardziej mi brakowało w czwórce. Także jakiś fajnych strojów i dodatków, bo przez tą realistyczną grafikę były same nudne szmaty. Nawet porządnych, prawdziwie ciemnych okularów nie było tylko jakieś lekko przydymione. No i by na import/eksport samochodów można było dawać dowolny egzemplarz danej marki a nie jeden jedyny schowany nie wiadomo gdzie (bez poradnika w życiu bym tego nie zrobił).

Jeśli te zmiany/poprawki będą w piątce, będzie to znowu świetna gra. I oby nie zepsuli konwersji pc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi natomiast marzy się udoskonalona "czwórka", która imho była bliska ideału. Będzie większy świat (ten w IV nie był ogromny, to fakt, ale wolę mniejszy i porządnie wykonany, z dbałością o detale, niż kobyłę nie do ogarnięcia jak w przypadku SA), przydałaby się rozbudowana ekonomia i jeszcze więcej opcji zabawy przykuwającej do ekranu już po przejściu głównego wątku fabularnego.

@konspirator

Zawieszenie z gumy? Było po prostu realistycznie, a model jazdy m.in. dzięki temu był wprost miodny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...