Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Fakt teraz zobaczyłem na okładce samej gry, że to Kórliki. Strasznie pokręcone z tymi królikami, kórlikami.

Kórliki (z ang. Rabbids) - fikcyjna rasa szalonych antropomorficznych królików, występujących w grze Rayman Szalone Kórliki, Rayman Raving Rabbids 2, "Rayman Raving Rabbids TV Party" oraz "Rabbids Go Home " .

I wszystko jasne :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy do poprawnego działania Mass Effect potrzebny jest patch 1.01 i 1.02? Mój sprzęt spełnia wymagania gry, tylko, że karte graficzną mam z serii 8xxx. Gra ścina się w niektórych miejscach i nie da się dalej grać - trzeba restartować komputer. Bardzo proszę o odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym się dowiedzieć, czy do poprawnego działania Mass Effect potrzebny jest patch 1.01 i 1.02? Mój sprzęt spełnia wymagania gry, tylko, że karte graficzną mam z serii 8xxx. Gra ścina się w niektórych miejscach i nie da się dalej grać - trzeba restartować komputer. Bardzo proszę o odpowiedź.

Ja od rana mykam w ME na 8600GT. Bez paczy żadnych chodzi mi ładnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś poza mną zauważył ukryty przekaz na okładce nowego CDA? :) może mi ktoś wyjaśnić o co chodzi? :) "za miesiąc ruszamy wam na ratunek"

Nie, nikt poza toba, bo do tego trzeba miec SuperMoc "Magiczne Oko X-Ray". Zeby zrozumiec przekaz natomias trzeba miec Magiczna Moc "Dedukcja" plus troche szczescia oraz sandaly.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu się CDA chwali, owszem ME to kawał dobrego Action RPG-a, ale co z tego skoro jest już w taniej serii, podobnie jak Syberia. Każdy kto chciał zagrać już ma te gry. Powinni raczej skupić się na kupowaniu licencji na inne produkcje, których nie ma w sklepach za 2 dychy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja jestem takim szczęściarzem, że po 10 minutach grania w Mass Effect komputer osiąga temperature krytyczną i sie wyłącza ? Nawet na zniżonych detalach na średnie, przy wyłączonym efekcie ziarna i VSYNC i rozdzielczości 1280x800. Dodam, że Mass Effect 2 idzie bez najmniejszych problemów na domyślnych ustawieniach i rozdzielczości 1440x900.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja jestem takim szczęściarzem, że po 10 minutach grania w Mass Effect komputer osiąga temperature krytyczną i sie wyłącza ? Nawet na zniżonych detalach na średnie, przy wyłączonym efekcie ziarna i VSYNC i rozdzielczości 1280x800. Dodam, że Mass Effect 2 idzie bez najmniejszych problemów na domyślnych ustawieniach i rozdzielczości 1440x900.

Przegrzewajacy sie rdzen reaktora. Sprawdz komputer czy nie zainfekowaly go X-Wingi, przeskanuj w poszukiwaniu torped protonowych, sprawdz otwory wentylacyjne prowadzace do procka. :P

Nie wiem czym tu się CDA chwali, owszem ME to kawał dobrego Action RPG-a, ale co z tego skoro jest już w taniej serii, podobnie jak Syberia.

Ach, rozumiem. Powinnismy sie chwalic czyms, co w sklepie jest po 199 zl.

Każdy kto chciał zagrać już ma te gry. Powinni raczej skupić się na kupowaniu licencji na inne produkcje, których nie ma w sklepach za 2 dychy.

Przyslij nam z milion euro, o wielki, i nie ma sprawy, kupimy jakas premiere klasy AAA. Albo wez 15,99 zl i kup sobie taka gre, jaka tylk ochcesz, skoro ci zle. Placisz 16 zl za 4 gry + pismo gratis i jeszcze fochy strzelasz, ze kiepsko i w ogole. Kiepsko zaczynasz swa przygode z tym forum, mistrzu ekonomii i biznesu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czym tu się CDA chwali, owszem ME to kawał dobrego Action RPG-a, ale co z tego skoro jest już w taniej serii, podobnie jak Syberia. Każdy kto chciał zagrać już ma te gry. Powinni raczej skupić się na kupowaniu licencji na inne produkcje, których nie ma w sklepach za 2 dychy.

Pewnie, że powinni. Za miesiąc widzę na coverze Wiedźmina 2: Zabójcy Królów i Assassin's Creed: Brotherhood w edycji kolekcjonerskiej.

I z ceną macie przynajmniej o 10 zł ZJECHAĆ. Może wtedy was kupię...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ up- phi tylko 10 zł 14.99 co najmniej. W ogóle drogie Cd action co to ma znaczyć walicie mi takimi starociami sprzed 3-4 lat. Wstyd i hańba dla polskiego narodu!

Ssly bardzo dobre pełniaczki pomimo, że większość mam, ale miło, że dajecie jeszcze świeże gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do patcha do ME 1.01? Nie mogę znaleźć takie, który byłby kompatybliny z polską wersją gry. Chodzi o to, że nie działa on nawet, gdy jest angielski dubbing a polskie napisy. Aha, chce go pobrać, ponieważ nie mogę zagrać w grę - tnie się ciągle, a najwyższe wymagania gry spełniam. Ścina się głównie podczas dialogów i w filmikach, co prowadzi do tego, że muszę resetować komputer. Proszę o podanie linka, jeśli takowy istnieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może link do patcha do ME 1.01? Nie mogę znaleźć takie, który byłby kompatybliny z polską wersją gry.

Mass Effect z CDA jest w wersji 1.02, więc nic ma potrzeby gry patchować.

Chodzi o to, że nie działa on nawet, gdy jest angielski dubbing a polskie napisy. Aha, chce go pobrać, ponieważ nie mogę zagrać w grę - tnie się ciągle, a najwyższe wymagania gry spełniam. Ścina się głównie podczas dialogów i w filmikach, co prowadzi do tego, że muszę resetować komputer.

Stwierdzenie "najwyższe wymagania gry spełniam" nic nie mówi o tym jaki masz komputer. Na początek polecałbym aktualizację sterowników do karty graficznej. Następnie zmniejszenie detali i rozdzielczości w jakich uruchomiana jest gra i jeśli wszystko będzie działać to powoli zwiększać te detale, aż do czasu kiedy uzyszkasz satysfakcjonujący efekt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ja nie wiem o co wam w ogóle chodzi i czy wy myślicie w ogóle coś?Tu są 4 gry,a nie jedna i w dodatku to wszystko tylko za 15,99 zł.Praktycznie płaćcie za samo pismo za gry pewnie też,ale to mało.Radzę się zastanowić przed napisaniem kolejnego posta niektórym.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co jest najdziwniejsze? Biegam po pokładzie statku jak głupi, strzelam, rozmawiam z innymi postaciam, ale gdy dochodzę do Nihulsa (przepraszam, jeśli źle napisałem) i wchodzę z nim dialog, gra zacina się prawie natychmiastowo ma ktoś podobnie?

Konfiguracja komputera:

System Operacyjny

MS Windows XP Home 32-bit Dodatek Service Pack 3

CPU

Intel Core 2 Duo E6550 @ 2.33GHz

Technologia Conroe 65nm

RAM

2.0GB 2-Kanałowy DDR2 @ 333MHz (5-5-5-15)

Płyta Główna

Intel Corporation DP35DP (J1PR)

Grafika

ASUS VW192S˙˙ (1280x1024@60Hz)

256MBGeForce 8600 GT (Gigabyte)

Dyski Twarde

313GB Western Digital WDC WD3200AAJS-22VWA0 (SATA)

Napędy Optyczne

HL-DT-ST DVDRAM GSA-H44N

Generic DVD-ROM SCSI CdRom Device

Audio

IDT High Definition Audio CODEC

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...