Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Nie wiem czy sobie redakcja zdaje sprawe, ale.... Jeszcze nie zdążyłem wojowniczej księżniczki ani Gothica 3 przejść, a tu mi serwujecie następne pełniaki na wieleeee godzin! W kolejnym numerze poproszę zamiast pełniaka pakiet "Dłuższy dzień - 48 h", bo inaczej nie da rady :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ME oczywiscie mam i skonczylem, to teraz tylko DLC.

Teraz mam w planach kupno Kane&Lynch 2: Dog Days. Pierwsza czesc ktora dodaliscie do pisma tak mnie zachwycila, ze postanowilem kupic druga. Ale nie kupie. Bo po ME wiem juz na co was stac i czekam cierpliwie az Wy mi dacie do CDA K&L2 i jestem pewien, ze sie doczekam :D . Byly wszystkie Hitmany a to ten sam dytrybutor i producent wiec to tylko kwestia czasu do mojego spotkania z dwoma najciekawszymi bohaterami gier komputerowych ;)

No i koniec moich teorii.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że pytanie o cenę licencji jest zbytnie i troszkę jakby nie na miejscu. Zbytnie, gdyż po co się dowiadywać a potem "o jeju a kupiłem to za 16złotych polskich:)) a nie na miejscu ponieważ to są sprawy redakcji i to może być w jakiś sposób "tajne" :icon_mrgreen:

*Bynajmniej ja tak uważam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do jednego z pełniaków, Syberii. Lubię gry przygodowe i ucieszyło mnie, że akurat ta znajdzie się na coverze. Jednak jest jedna rzecz, jakiej nienawidzę w tego typu grach - układanki w stylu "doprowadź prąd z gniazdka 24a64b do gniazdka 12a, pamiętając, iż możesz odcinać czerwone kable, które są co najmniej w odstępie 2 cali od zielonych i 0,5 od czerwono-zielonych". I stąd moje pytanie: czy w Syberii jest dużo takich zagadek?

A w ogóle to ach, ten CD-A! Daliście takie fajne pełniaki, że aż nie wiem, od czego zacząć ;) .

Przynajmiej w kontynuacji takowych nie zauważyłem, to jednak nie czynie grę łatwą. Trzeba nieźle się nagłowić, aby ją przejść.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak... Jest to jeden z lepszych numerów CDA, trzeba przyznać. Doceniam to, że dajecie takie dobre gry. Ja niestety jednak nie znajdę w tym CDA nic dla siebie. Pierwszy pełniak w ogóle mnie nie interesuje. Dalej, obie Syberie - nie lubię przygodówek, a ponadto mam je z jakiegoś innego pisma. Mass Effect - niestety, ale... mi się nie spodobał (nie bijcie). Mam go, grałem, ale nie mogę jakoś odnaleźć jego fenomenu. Nie oznacza to jednak, że nie kupię CDA. Kupię go bez względu na to, że pełniaki mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295
Pełniaki w sierpniowym numerze to Mistrzostwo Świata!!! :cool:

CDA wysoko poprzeczke sobie postawiła. Oby w przyszłym miesiącu nie dali Call of Duty Modern Warfare, bo zamierzam kupić. :wink:

Nie dadzą, zapewniam Cię.Kupuj śmiało bo warto.COD'a chyba nigdy nie ujrzymy na coverku, a nawet to było by to słabą inwestycją gdyż takie tytuły jak MW czy MW2 mają chyba wszyscy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram Sebiego. CoD to gra na którą licencja do opublikowania w magazynie kosztowałaby kupę kasy, tak mi się przynajmniej wydaje. No i plus koszta kluczy do grania po sieci, a jak mniemam one również tanie nie są.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki kozackie, szczególnie ME który kilka dni temu kupiłem... xD

Myślę, że przy następnych kilku numerach nie ma co spodziewać się jakichś über pełniaków w stylu Batman Arkham Asylum, w końcu Mass Effect swoje kosztował i teraz redakcja musi troche pooszczędzać :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Myślę dokładnie to samo.Ostatnio Resident Evil, Mass Effect, King's Bounty itd., itp. Myślę że z tym oszczędzaniem to będzie tak, no powiedzmy do numeru urodzinowego, albo do 198.Niemniej jednak kaszanki nam żadnej nie dadzą tak jak np., Play, więc spokojna głowa.Być może znów będzie powtórka z rozrywki tak jak to było np., z trylogią Hitman'a czy Thief'a.

Co do tego Mass Effect toczy gra preferuje wysoki poziom trudności?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle - Mass Effect jako główny pełniak zniszczył mnie całkowicie i absolutnie :D W przygodówkach nie smakuje, ale dać taki RPG to naprawdę potężna bomba ;] Zresztą nie miałem ani chęci ani większej okazji aby poznać początek trylogii komandora, ale dzięki wam to się zmieni... strach się bać co będzie dalej ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaaa już nie mogę się doczekać mam nadzieje że uda mi się kupić go już jutro od początku roku udaje mi się kupić cda w dniu premiery więc mam nadzieje że i tym razem się uda bo nie wytrzymie czkania jeden dzien więcej jeszcze nigdy nie mogłem się doczekać cda jak teraz

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Czy do dodatku do ME będzie oddzielny instalator?

Czy dodatek instaluje się po przejściu gry czy od razu na świeżą gierkę?

Czy gra jest zrozumiała tzn., czy będę wiedział które zadanie jest od głównego wątku a które poboczne?Czy poszczególne lokacje odwiedzamy w z góry ustalony sposób czy w dowolny.

Pytam bo nic nie chcę sobie popsuć i potem zaczynać gry od nowa.

Jak to jest bo się nie orientuję za bardzo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem poza domem i nie miałem internetu. Wracam, patrzę ,a tu Mass Effect. Powiem tyle. KOZAK!!! Będę mógł zaimporotować save do "dwójki"

W Raymana może z nudów pogram, a w Syberię jak znajdę czas ,bo jeszcze w kolejce czeka Dirt 2 za 10zł z muve. Także jest w co grać...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki kozackie, szczególnie ME który kilka dni temu kupiłem... xD

Myślę, że przy następnych kilku numerach nie ma co spodziewać się jakichś über pełniaków w stylu Batman Arkham Asylum, w końcu Mass Effect swoje kosztował i teraz redakcja musi troche pooszczędzać :>

Dlaczego nie możesz się spodziewać świetnych pełniaków? ME na pewno przyciągnie więcej ludzi ( a dodatkowo napatoczyli reklamę i na dodatek w Polsacie :wub:! ) , więc i CDA więcej zarobi i na pewno w 09/2011 będzie kolejny ciekawy pełniak.

Ostatnio Resident Evil, Mass Effect, King's Bounty itd., itp. Myślę że z tym oszczędzaniem to będzie tak, no powiedzmy do numeru urodzinowego, albo do 198.Niemniej jednak kaszanki nam żadnej nie dadzą tak jak np., Play, więc spokojna głowa.Być może znów będzie powtórka z rozrywki tak jak to było np., z trylogią Hitman'a czy Thief'a.

Co do tego Mass Effect toczy gra preferuje wysoki poziom trudności?

Dlaczego akurat 198? :blink:. Zbliża się 200-setny numer, który na pewno zaowocuje ciekawymi pełniakami, zresztą już jest temat ( niekoniecznie o pełniakach, ale o zawartości gazety :rolleyes: ) : Jak powinien wyglądać i co powinno sie znaleźć w 200-setnym numerze CDA?

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

A co do tematu, to jestem bardzo zadowolony z ME, od dawna planowałem zakup tej gry, ale bardziej przyciągała mnie 2 część, ale tort przecież zaczyna się od gaszenia świeczek :laugh: .

Syberia I i II - Bardzo dobrze, że w CDA pojawiają się przygodówki, przynajmniej taki trening mózgowy serwuje nam CDA na wakacje :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli takie świeże pełniaki będą częściej gościć na coverze, zostaniecie jedynym czasopismem dla graczy w Polsce :D

Bardzo się ucieszyłem na wieść o ME na płycie dołączanej do czasopisma :) Planowałem zakup tej gry, a nie jest tania. Ta wiadomość to tylko przedsmak euforii, jaką poczuję podczas gry. A i miło, że dodajecie rozszerzenie, obejdzie się bez ściągania ;)

Ach zapomniałbym o Syberii. Dwie części, najpierw pierwsza i zgodnie z tą zasadą, po niej druga. Niezła gra, oceniając na podstawie tego, co przeczytałem w CDA. Tak jak kiedyś moja dobra* przygoda z Art of Murder, myślę, że podobnie potoczy się i z tą grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...