Wojman007

Forumowicze
 • Zawartość

  153
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O Wojman007

 • Tytuł
  Krasnolud
 • Urodziny 24.07.1985

Sposób kontaktu

 • AIM
  2616041
 • ICQ
  0
 • Skype
  wojmarek

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Canada

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Far Cry 3, Assassin`s Creed, Planescape: Torment
 • Ulubiony gatunek gier
  RPG

Ostatnie wizyty

2316 wyświetleń profilu
 1. A dlaczego nie ma w piśmie recenzji gry StarCraft: Remastered?
 2. Cieszę się z pełnej wersji Assassins Creed: Rouge. Gre co prawda wcześniej już miałem, a z okazji dołączenia tego pełniaka do CDA postanowiłem zagrać od nowa. I moim zdaniem ta część jest jedną z lepszych jeśli chodzi o fabułę i głównego bohatera. Grało mi się w to swego czasu z dużą przyjemnością. Teraz kiedy odpaliłem od nowa i w sumie nie bardzo pamiętam już o co chodziło znowu czerpię satysfakcję z rozgrywki.
 3. Dzisiaj mam urlop. Uruchomiłem Settlers II na 5 minut, a kurczę cały dzień zleciał. Ta gra wciąga zupełnie jak przed laty.
 4. Jak dla mnie Valiant Hearts: The Great War jest pełniakiem idealnym. Znaczy się normalnie tej gry bym nie kupił nawet na wyprzedaży, po prostu nie moje gusta. A ponieważ CDA kupuję co miesiąc od wielu lat to z chęcią sprawdzę jak w to się gra.
 5. Po wejściu na kody.cdaction.pl i ponownym wybraniu gry Far Cry 3 powinna pojawić się informacja kiedy i o której godzinie kod został do Ciebie przypisany oraz sam kod. Powinno to wyglądać jak na screenie.
 6. O tym, że Far Cry 3 jest w wersji do ściągnięcia było podane i w zapowowiedzi numeru i jest taka informacja na opakowaniu z płytą. Owszem sporo osób kupuje CDA dla gier, ale coraz więcej graczy zwyczajnie nie ma napędu DVD i zwyczajnie woli wersję do ściągnięcia. Redakcja nie zawsze może zamieścić wersję instalacyjną gry na swoim DVD. Dzieje się tak z wielu różnych powodów. Jednym z nich jest to, że niestety gry są coraz obszerniejsze i zwyczajnie nie opłaca się zamieścić powiedzmy 5 płyt DVD, bo cena musiałaby wzrosnąć. Zaś redakcja zupełnie nie ma wpływu na to czy dana gra wymaga steama, UPlaya czy innego programu. Kupują licencję od producenta/wydawcy i to on dyktuje warunki gdzie i na czym jego produkcja ma działać. Opcje masz dwie. Pierwsza: uruchom program UPlay, następnie w swojej bibliotece wybierz grę Assassin`s Creed Brotherhood i znajdź opcję "Znajdź zainstalowaną grę" i wskaż folder, w którym zainstalowana jest gra. Opcja druga: w folderze, w którym zainstalowałeś grę znajdź plik ACBSP i kliknij na niego dwa razy.
 7. Grę możesz też ściągnąć za pomocą klienta UPlay.
 8. Po zainstalowaniu gry Assassin's Creed: Brotherhood kliknij na zakładkę nagrody w kliencie UPLAY. Będzie tam możliwość wyboru dodatkowej przygody. Po odblokowaniu nie trzeba nic robić, poza rzecz jasna graniem w grę.
 9. 1. Kod do pobrania gry Far Cry 3 otrzymasz wchodząc na stronę kody.cdaction.pl po wpisaniu kodu, który jest nadrukowany na płycie będziesz miał możliwość pobrania innego kodu, tym razem do gry. Możesz go sobie przesłać na maila. 2. Otrzymany kod należy wpisać w kliencie UPlay. Jeżeli do tej pory nie miałeś klienta UPlay możesz go ściągnąć z tej strony: https://uplay.ubi.com/#!/pl-PL/ 3. Po ściągnięciu i zainstalowaniu konta UPlay i utworzenia konta Ubisoft otrzymany klucz do Far Cry 3 trzeba aktywować. Aby to zrobić wystarczy nacisnąć na ikonę klucza w programie UPlay i w okienku wpisać otrzymany kod. Gra zostanie przypisana do biblioteki UPlay i będzie ją można stamtąd pobrać.
 10. W przypadku obu gier dostajesz kod do UPlay i obie da się bez problemu ściągnąć z klienta UPlay. CDA możesz śmiało kupować.
 11. No i urodzinowy numer CD Action już zakupiony. Niektóre teksty też już przeczytane. Zresztą uśmiechnąłem się jak podczas lektury najnowszego numeru dostałem maila, a w nim informację, że "możesz już kupić urodzinowe wydanie CDA". Uważam, że obie pełne wersje w tym numerze są świetne. I choć obie posiadam już od dawna, to i tak z pełniaków się cieszę. Swoją drogą gdyby ktoś chciał pograć w Far Cry 3 w trybie co-op proszę o kontakt na priv. A tymczasem wracam do lektury.
 12. Jakoś u mnie kod na Rayman 3 z CDA na moim koncie Ubisoft grę aktywował bez problemu. Pierwszy link wygląd mojej biblioteki na UPlay. Drugi screen jest z numerem (a raczej częścią numeru) jaki otrzymałem na maila od kody.cdaction.pl. A trzeci screen pokazuje, że został użyty własnie ten kod. https://www.dropbox.com/s/glfjjmqrd4ph08r/ubiRayman.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/1z2j01axrj1ttzd/ubiRaymanmail.jpg?dl=0 https://www.dropbox.com/s/6i1yrj7ufcl6af8/ubiRaymankey.jpg?dl=0
 13. Aktywowałem od razu bez instalacji gry.
 14. Raynana 3 z obecnego numeru CDA można przypisać do UPlay. Pobrałem kod z kody.cdaction.pl, wpisałem w kliencie UPlay i gra bez problemu się dodała do mojej biblioteki.
 15. Tym razem za standardową cenę otrzymujemy mniej niż za zwyczaj. Do tej pory było tak, że jeżeli był w piśmie jeden DVD to było coś dodawane. Czasem plakat, czasem naklejki. Zupełnie nie podoba mi się okładka najnowszego numeru. Moim zdaniem jedna z najbrzydszych w historii pisma. Skoro narzekanie mam już za sobą, przejdę do pozytywnych rzeczy. Bardzo się cieszę z pełnej wersji Child of Light. Moim zdaniem Ubisoft produkuje całkiem niezłe gry. Akurat Child of Light zalicza się u mnie do kategorii gier, które sam pewnie nigdy bym nie kupił, ale skoro mam w pełnej wersji w CDA to z chęcią sprawdzę i zagram. Splinter Cell to wiadomo naprawdę fajna skradanka, a że w tę część nie miałem okazji jeszcze zagrać to sobie odpalę z przyjemnością. O Rayman 3 nie mam zdania, pewnie sprawdzę z ciekawości. A w samym czasopiśmie z tego co widzę sporo ciekawych tekstów do poczytania. Do zobaczenia w kiosku już w najbliższy wtorek.