Jump to content

Wojman007

Forumowicze
 • Content Count

  185
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Wojman007 last won the day on March 8 2018

Wojman007 had the most liked content!

Community Reputation

17 Neutralna

About Wojman007

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 07/24/1985

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Discord
  Array
 • Skype
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Recent Profile Visitors

4,051 profile views
 1. Jeśli na komputerze masz internet stacjonarny, a na komórce korzystasz z internetu moblinego to wtedy tak, oba urządzenia będą mieć inne IP, bo to inne sieci komputerowe są. Jeśli natomiast komórka i telefon korzystają z tego samego internetu (np. kiedy w domu komórka internet ma przez Wi-Fi) to wtedy IP może być to samo.
 2. Najlepiej napisać maila na reklamacja@cdaction.pl i wyjaśnić sprawę na spokojnie.
 3. Po raz pierwszy od dawna miałem problem z kupieniem nowego numeru CDA. Obszedłem kilka kiosków i w każdym usłyszałem, że CDA owszem było, ale już się sprzedało. Więc trochę sie nachodziłem zanim 300 numer w końcu trafił w moje spragnione ręce. Co do ceny uważam, że w porównaniu do standardowej to tym razem jest wysoka. Choć przyznać muszę, że na plakacie nie oszczędzano i jest on wydrukowany na dobrej jakości papierze. A skoro o plakacie mowa, to na ścianie już jest przygotowane na niego miejsce. Do gustu przypadła mi pełna wersja gry czyli FarCry: Primal. Znaczy się jeszcze tej gry nie
 4. Nowy numer CDA zakupiłem i tak sobie kartkuję i kartkuję i przeglądam i coś mi się nie zgadza. Papier jest inny i - moim zdaniem - lepszy. Do tej pory był taki śliski i niezbyt odporny na palce, a teraz jest taki może lekko bardziej szorstki, ale jakiś taki lepszy.
 5. Czy ktoś z reakcji może wytłumaczyć dlaczego ten sam list otwarty jest inny w piśmie, a inny na stronie internetowej? Chodzi o to, że w druku jest jakby mniej sygnatariuszy ww. listu, konkretnie zaś brakuje następujących mediów/organizacji PSX Extreme, PIXEL, PPE.pl, Poznańska Glidia Graczy. Wyżej wymienieni podpisali się pod tym listem czy się nie podpisali? Jeżeli się podpisali to dlaczego nie zostali wymienieni w piśmie? A jeżeli się nie podpisali to dlaczego zostali wymienieni na stronie?
 6. Fajna wtopa w gamewalkerze w najnowszym numerze. Wstępniak to kopiuj - wklej w całości z poprzedniego wydania przez co w obecnym nie ma on całkowcie sensu. Choćby z tej przyczyny, że na pewno recenzja gry Total War: Three Kingdoms była miesiąc temu.
 7. Musiałeś na odpowiedź trochę zaczekać. Kod na książki z serii Metro jest do wykorzystania w Empiku, a konkretniej to na ich stronie internetowej. Wiem, bo akurat jest o tym informacja w piśmie, a co więcej sam dopiero co skorzystałem. A konkretnie to kupiłem Trylogie Metro wydanie limitowane Exodus. Początkowo myślałem, że wogóle nie skorzystam z okazji, ostatecznie jednak gdy w sklepie zobaczyłem tę książkę postanowiłem dać szansę. No i kilka dni temu sobie zamówiłem, a dzisiaj odebrałem. Powiem w ten sposób - cegłówka to jest spora zarówno pod względem wymiarów jak i wagi, ale jest naprawd
 8. Cofam narzekanie na ten numer CDA. Boczyłem się jeszcze w momencie zakupu, ale teraz odpakowałem, zobaczyłem plakat, dotknalem go i... o matko Boska Bezlitosna jaki on jest dobrej jakości jeśli chodzi o papier. Naprawdę mnie zaskoczyło.
 9. Naprawdę po raz chyba pierwszy jestem rozczarowany zapowiedzią najnowszego numeru CDA. Owszem miło, że został dołączony plakat, ale... pełniaki jak na taki numer to po prostu takie sobie to po pierwsze. Po drugie spora podwyżka ceny na ten numer. Stanardowy CDA kosztuje 11 zlotych, a tutaj za dołączony plakat śpiewacie sobie 17 zlotych. Rozczarowanie jest tym większe, że tym razem nie było żadnych przecieków. Spodziewałem się więc, że redakcja szukuje jakąś bombe, a wyszło jak z aferą Gazety Wyborczej w sprawie Kaczyńskiego, gdzie byli oburzeni, że powiedział, że ma być wszystko załatwione leg
 10. Ciekawy błąd znalazł się w tekście o kodzie 0451. A raczej na screenie. Na stronie 107 jako opis jest podane, że to jeden z dwóch przypadków użycia kodu w System Shock 2. Tyle, że screen jest z Deus Ex: Human Revolution.
 11. A ja akurat uważam dokładnie odwrotnie. AC: Origins skończyłem ogrywać dosłownie kilka dni przed premierą Odyssey. I Bayek najzwyczajniej w świecie mnie mocno zmęczył. Sam początek Origins był co najmniej bardzo drętwy i wogóle nie było wiadomo o co właściwie chodzi i dlaczego bohater robił to co robił. I był też bardzo nie konsekwentny w swoich działaniach. Chociażby najpierw mówi, że zabijanie to jest złe i nie tędy droga, po czym za chwile w tym samym zadaniu twierdzi, że zabijanie jak jak najbardziej spoko. Pomijam już tutaj misje zrobione na jedno kopyto czyli idź do zleceniodawcy zadania
 12. Nowy numer CDA już zakupiony. Przyznam, że z początku obawiałem się recenzji Berlina o grze Assassin`s Creed: Odyssey, bo jakby nie patrzeć AC to nie Dark Souls. A po za tym zazwyczaj z Berlinem mocno się nie zgadzam i uważam, że wypisuje bzdury. Jednak w przypadku recenzji Assassyna chyba po raz pierwszy jego opinia o jakiejś grze pokrywała się z moją. Nie zmienia to faktu, że Berlin to Berlin i jakieś bzdury, które nie mające pokrycia w rzeczywistości, napisać musiał. Po pierwsze autor twierdzi, że awansowanie w szeregach najemników nie wiąże się z niczym, po za otrzymaniem achievmenta.
 13. Czasami w niektórych sklepach plyty sa wyjmowane. Najlepiej wróć do sklepu i wyjaśnij sytuację. Jeżeli to nie pomoże to skontaktuj się z działem reklamacji https://www.cdaction.pl/ekstra/reklamacje
 14. Nowy numer zakupiony. Na razie jeszcze nie wiele przeczytałem, ale na to jeszcze nadejdzie odpowiedni czas. Co się tyczy podkładki pod mysz to z jednej strony cieszę się, że został dołączony jakiś gadżet inny niż plakat. Z drugiej zaś to jakościowo nie jest to pierwsza liga, nawet gorsza niż dodana kilka lat temu z motywem z ME 3. Jednak jest i to doceniam. Z pełnych wersji na pewno sprawdzę Trials Fusion.
×
×
 • Create New...