Jump to content

Tenebrae

Forumowicze
 • Content Count

  218
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Tenebrae

 • Rank
  Krasnolud

Sposób kontaktu

 • AIM
  Array
 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Recent Profile Visitors

5,851 profile views
 1. @Ogoorek1 @Tesu Miałem wcześniej ustawioną interakcję pod E, ale gdy nie działał, zmieniałem na R. Przeładowanie mam na jednym z przycisków umiejscowionych na myszy. Nie macie panowie jeszcze jakiś pomysłów od czego ta niedogodność mogłaby zależeć? Pobawię się jeszcze w przypisywanie klawiszy, może to coś pomoże. Zastosuję się do rady @Ogoorek1 Dzięki za sugestię. EDIT: OK, panowie. Wielkie dzięki za pomoc. @Ogoorek1 miał rację i przypisanie przeładowania i interakcji pod ten sam przycisk zażegnało problem. Temat to zamknięcia.
 2. Witam serdecznie, w BF1 moich żołnierzy dręczy brak umiejętności podnoszenia broni z pola walki. Ze skrzynek też nie mogą ich podnosić. Dzieje się tak w mutli, jak i w kampanii(nad czym boleję, bo nie mogę przejść jednej z misji). Duszę ten klawisz interakcji i nic. Próbowałem zmieniać przypisanie klawiszy, ale to też nie pomaga. Co dziwniejsze: inne akcje mogę wykonywać po przytrzymaniu klawisza interakcji, czyli otwierać drzwi itd. Ktoś miał podobne trudności?
 3. Dark Souls 3 is coming. 

 4. Hej, witam serdecznie. Chciałbym się dowiedzieć w jakich ustawieniach graficznych ruszy mi Dark Souls 3. Specyfikacja: CPU: i5-4460, GPU: GTX 960 4GB RAM: 8GB.
 5. Tenebrae

  Rainbow Six Siege

  Jak ktoś chce pograć, nick na UPlay: Lananister. Gram od wczoraj, więc wolałbym raczej rozgrywkę z początkującymi graczami.
 6. Witam wszystkich serdecznie! Coś chyba poknociłem w Arcabit Internet Security, i teraz jestem atakowane przez program informacjami o zmianach w rejestrze. Dzieje się to przy instalacji jakiś programów lub przy włączaniu komputera, a nie raz w trakcie użytkowania sprzętu. Gdy Arcabit wyświetla informacje o zmianach, zarządzam, aby przyrwócił on dawną wartość konkretnego klucza, dobrze czynię? I pytanie - czy ktoś z was ma do czynienie z tym programem? Ustawiłem wysoki wskaźnik skanowania na wszystkim - w tym mam doszukiwać się winy? Czy też jakieś niepożądanie oprogramowanie jest tego czynnikiem? Wczoraj i dziś skanowałem komputer wieloma programami antywirusowymi itd. i wszystkie znalezione robaczki zostały usunięte.
 7. Ok, testowałem przez te kilka dni komputer i mogę stwierdzić, że wymiana zasilacza całkowicie go wyleczyła z niemiłej przypadłości resetowania się. Temat do zamknięcia.
 8. Jutro prawdopodobnie przyjdzie mi zasilacz, więc zobaczę czy wymiana starego na nowy przywróciło zdrowie komputerowi. Kolega miał taką samą sytuację - resetowanie się komputera podczas grania. Z pomocą przyszła mu właśnie wymiana zasilacza. --------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Winowajcą był zasilacz. Albo RAM. Chyba. Po dodaniu kości RAM i wymienieniu zasilacza - komputer przechodzi wszystkie testy OCCT, z Power Supply włącznie. Zobaczę jeszcze jak będzie podczas grania i dam znać. ----------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 9. Nie rozumiem... To przyciski w obudowie mogą wpływać na działanie komputera? Czyli jeżeli ich nie użyję (odłączę) to będę pewny tego, że winowajczynią jest płyta główna? Wtyczka dobrze siedzi w płycie. Sprawdzałem. Przepraszam, jeżeli Cię nie zrozumiałem. A gdyby płyta główna była uszkodzona, nie miałoby to wpływu na inne podzespoły? Złe działanie kart graficznej czy procesora? Bo jeżeli płyta główna poprzez swoje uszkodzenie ma tylko wpływ na zasilacz - cóż... Trochę to dla mnie dziwne. I gdyby była uszkodzona - nie objawiałoby to się jakoś wcześniej? Tak nagle się po prostu mogła zepsuć? W przeciągu jednego wieczora?
 10. Tak szybko by padła? Stary komputer ma 9 lat - a płyta główna nadal dobrze się sprawuje. Tylko nie wiem, czy okazjonalne resetowanie się komputera od razu wskazuje na płytę główną. To dzieje się tylko podczas grania. Podczas innych czynności komputer jest stabilny.
 11. Wystarczy włączyć przyciskiem. Na dobrą sprawę - komputer sam się włącza po restarcie.
 12. Wybrałem Silentiumpc Vero M1 600W. I oczywiście - jeżeli Corsair okaże się winowajcą, zostanie wysłany na gwarancję. Co do RAM-u - druga kość ma dokładnie takie same parametry, co pierwsza. Dokupiłem taką samą. A napiszesz coś o tym błędzie? - Kenel Power. Spotkałeś się już z nim wcześniej? Właśnie on występował z resetowaniem się komputera.
 13. Ok, zamówiłem zasilacz. Zobaczymy czy to coś zmieni. Zapomniałem jeszcze wspomnieć o jeszcze jednej niepokojącej cesze mojego Corsair`a - w losowych tygodniach ma tendencję to wydawania głośnego dźwięku, jest to coś przybliżonego do pomieszania odgłosów burczenia/charczenia. Dźwięk ten utrzymywał się do momentu kiedy ustawiałem komputer poziomo, "na leżąco". Wtedy ten głośny dźwięk znikał. Czy będziesz wiedział (lub ktoś inny) czego mógłby to być skutek? Ach, i jeszcze coś - czy jeżeli zasilacz będzie w 100% sprawny, to czy nie ma prawa wyłączyć się podczas testu Power Supply? Jeżeli tak - będę miał 100% pewności, że resety nie są winą źródła zasilania. Ale wątpię, żeby winowajcą był karta graficzna czy procesor. P.S. Postanowiłem dokupić również drugą kość RAM, 4GB. P.S.2 Właśnie sprawdziłem Podgląd zdarzeń w Windowsie. W ciągu ostatnich siedmiu dni wystąpiło 7 błędów krytycznych. Był to Kernel Power. Myślę, że to stawia sytuację w jasnym świetle.
 14. W takim razie mam jeszcze jedno małe pytanie. Czy ten Thermaltake zagwarantuje komputerowi jakieś zapasy mocy? Bo w niedalekiej przyszłości planuję dokupić jeszcze jedną 4GB kość RAM. Nie mam natomiast zaplanowanego żadnego podkręcania - nie mam siły ani umiejętności, aby bawić się w tego typu sprawy. Przez chwilę zastanawiałem się jeszcze nad zasilaczem Cooler Master G550M 550W, ale jest to sprzęt droższy. Przy okazji - oczywiście lepszy. Ale jeżeli ten Thermaltake da sobie radę - wolę wybrać tańszą opcję. Ach, jeszcze jedno - czy Thermaltake posiada złącze EPS 12V 8P (4+4). Nie mogę znaleźć tej informacji w opisie produktu. A może jest to kabelek tak oczywisty, że po prostu producenci nie zamieszczają o nim informacji? W przypadku Corsair - takowa informacja została umieszczona w opisie produktu. P.S. Znalazłem jeszcze coś takiego: Silentiumpc Vero M1 600W. Cenowo z tej samej półki co Thermaltake, a wydaje mi się, że lepszy.
 15. Czy niesprawny zasilacz również może być winowajcą? Jeżeli będę wymieniał - czy Thermaltake Smart SE Modular 530W sprawdzi się jako następca Corsair? Bo kabelki nie są uszkodzone, a wszystko dociśnięte tak, jak ma być.
×
×
 • Create New...