Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

A ja mam problem z MassEfect :(

I tutaj daję specyfikację mojego sprzętu żeby nikt się nie czepiał :D

GPU - NV GeForce 6200A

Proszę o pomoc!! Bo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chcę w to pograć

Twoja karta graficzna nie spełnia wymagań sprzętowych gry. Minimum dla Mass Effect to GeForce 6800 jeśli dobrze pamiętam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z MassEfect :(

I tutaj daję specyfikację mojego sprzętu żeby nikt się nie czepiał :D

GPU - NV GeForce 6200A

Proszę o pomoc!! Bo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chcę w to pograć

Twoja karta graficzna nie spełnia wymagań sprzętowych gry. Minimum dla Mass Effect to GeForce 6800 jeśli dobrze pamiętam.

I co w związku z tym?? Wolfenstein 2009 śmigał aż miło a to miało by nie polecieć?? A w minimalnych jest 6600, jak we wolfie....

No cóż skoro pomocy (jeszcze) nie znalazłem to trza spróbować "lewych" sposobów :E

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Karta obsługuję 3.0ShaderModel?

Możesz spróbować usunąć ShaderCrasher dokładnie opcja ta znajduję się w konfiguracji gry w zakładce "Napraw"

Nie obiecuję niczego ;) Najprawdopodobniej to wina twojej karty.

Usunięcie nic ni dało....

A co do grafy to obsługuje SM 2.0 jak to jest napisane w minimalnych :D

Czy sprawdzałeś wersję Pixel Shader? Z tego co wiem gra wymaga wersji 2.0, bo na 1.4 nie działało :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przymierzam się powoli do Mass Effect, ale nie wiem czy mi się ta gra spodoba. Wolałbym pograć w Syberię, ale inne przygodówki czekają w kolejce (choćby A Vamp Story), więc żeby się wykręcić pod byle pretekstem zainstaluję ME, ale raczej prędko usunę. Kórliki już dawno mi się znudziły, wszystkie konkurencje już mam zaliczone na pierwsze miejsce i nawet jak gram z bratem to jakoś już nie ma tych emocji.

A numer całkiem ok. Zaciekawiła mnie gra From Dust (wiadomo coś czy będzie ona w sklepie?) i zapowiedź Heroes VI. Bardzo mi się nie podoba to w jakim kierunku zmierza ta seria. W przeciwieństwie do Hirołsiów nie mogę się doczekać Torchlight 2. Wygląda obiecująco. Jeśli chodzi o publistykę to torchę wkurza mnie już "czego uczą nas gry", bo w końcy cała zabawa polega na tym, że w prawdziwym życiu coś takiego jest niemożliwe. Gdyby przeciwnicy uciekali, a beczki nie wybuchały to nie byłoby tej frajdy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o publistykę to torchę wkurza mnie już "czego uczą nas gry", bo w końcy cała zabawa polega na tym, że w prawdziwym życiu coś takiego jest niemożliwe. Gdyby przeciwnicy uciekali, a beczki nie wybuchały to nie byłoby tej frajdy. :)

Bo trzeba na taki tekst patrzyc jak na cos bliskiego NL czy AR - nabijamy sie z absurdow serwowanych przez tworcow gier jako "realizm" i tyle. A nie Powazny Tekst. Wszyscy wiemy, ze w realu nie ma magazynkow uzi w grobowcach, a czlowiek nie przyjmie bezkarnie 5 kul na klate, ale czemu sie z tego nie posmiac?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram. "Czego uczą nas gry" jest zabawne i mi się podoba. Ode mnie + za to :D

Swoją drogą jest jakiś sposób uruchomić Syberię w oknie? X-fire in game niestety nie działa, więc zależy mi na odpaleniu nie na pełnym ekranie. -w nie działa :s

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Rayman: Szalone Kórliki 2

PL oczywiście

Syberia PL

Syberia II PL

Mass Effect PL Edycja rozszerzona (zawiera DLC "Bring down the Sky")

Witam

Nie wiem co mam powiedzieć, daliście cudo giere Mass Effect. Wielkie dzięki. Chwała Wam :icon_biggrin:

Mam Mass Effect 2 (nie miałem ME 1), Wasza Wspaniałość będzie uświęcona. Czeka mnie długa noc, która będzie trwała do poniedziałku min.:icon_biggrin:

Jeszcze tylko niech wydadzą ME 3 i mogę iśc do "Najwyższego" z prośbą o błogosławieństwo :icon_twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest dziwne. Spełniam wszystkie wymagania Mass Effect jednak wyskakuje mi ten sam error co paru osobom. Chodzi o Pixel Shader. Z tego co mi wiadomo potrzeba Pixel Shadera bodajże 3. Patrzyłem na mojego Geforce 7100 GS i okazało się że ma PIxel Shaders 4! O co chodzi?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ELLO ZIOMKI !!!! :cool: sorki że akurat teraz komentuję zawartość pisma, ale wczoraj wróciłem z wakacji :wink: ( jak ktoś chce wiedzieć gdzie byłem, to niech se wpisze w Google: Ustka Camping Morski 101 :smile: ) a więc do rzeczy: recenzje ,,hitów" mnie zawiodły :dry: dlaczego? bo większość gier dostały mierne oceny. przykład? np. Call of Juarez: Cartel-6+,F.3.A.R. - 6. wytłumaczenie jest jedno: recenzentom skończył się urlop i narzekają xD. pełniaki? przy Raymanie uśmiałem się jak hiena :laugh: Mass Effect? mhmm... klasyka, za to Syberia to najlepsze przygodówki w jakie ostatnio grałem!!!! :happy: oceny:

tekst pisma:8+

okładka:9

Mass Effect : 10 :smile:

Rayman Szalone Kórliki 2 : 8

Obie Syberie: 9

Ocena Końcowa: 9

P.S Tak trzymać!!!!! :biggrin:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Mass Effect to na bank da się uruchomić na słabym kompie i ustawić tak żeby się nie cięło.Ja widziałem np.że gościu gta iv odpalil na 6800gt bodajże i mu się nie cięło,ale tekstury nie wczytywaly sie tak szybko i mimo wszystko szło grac.Wystarczy tylko trochę pokombinować i będzie cacy chodzić Mass Effect nawet na karcie 6800gt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko bardzo nie podobał mi sie obrazek z komiksów w numerza 15 lat CDA że myślicie nad pełniakami do następnych numerów a na pułce gry typu : Battlefiled 3 !!!! Bulletstorm wiedzmin 2 dragons age 2. Powiedzmy szczerze te gry nie trafią do pełników nawet do końca mody na sukces :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: To było bardzo nie uczciwe :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry: :dry:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem, że trafiliście w punkt z tymi grami. Kupiłem ostatnio nową kartę graficzną (1GB) i tak sobie myślałem czy te nowe wymagające gry by poszły. I najpierw dajecie Gothic 3 - trochę się przycina, ale w przypadku tej gry to nie nowość.

A teraz Mass Effect - chodzi ładnie czasami się tylko przycina przy wczytywaniu dużej liczby osób, ale to wina mojego procka (2GHz, ale tylko jeden rdzeń).

I tak sobie myślę, że może znowu mnie mile zaskoczycie w którymś z kolejnych numerów. Chodzi mi po głowie jeszcze jeden tytuł, który bardzo chciałbym sprawdzić.

Ta gra to ... Assassin`s Creed. Oczywiście część pierwsza. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie to jest dziwne. Spełniam wszystkie wymagania Mass Effect jednak wyskakuje mi ten sam error co paru osobom. Chodzi o Pixel Shader. Z tego co mi wiadomo potrzeba Pixel Shadera bodajże 3. Patrzyłem na mojego Geforce 7100 GS i okazało się że ma PIxel Shaders 4! O co chodzi?

Mam ten sam problem.

Kupiłam cd-action specjalnie dla mass effect i nie mogę grać :(

Mam Pixel Shaders 4 i włącza się tylko czarny ekran z piękną klepsydrą... pozostaje tylko restart, gdyż wszystko siada.

Poradzicie coś nam wszystkim? A może już ktoś uporał się z tym?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...