Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

A więc Mass Effect... Faktycznie, dobry pełniak, ale już mam tą grę. Czyli czekamy na następne CDA, ekstra... Przynajmniej nie będzie trzeba w tym miesiącu wydawać 15 złotych.

Hmmm troche mnie zadziwia takie pisanie, ze zaoszczedzi sie 15 zl w miesiacu :/ Ja np kupuje CDA niezaleznie od pelniako ktore w nim sa... dla przykladu mam Gothic 3 w edycji kolekcjonerskiej kupiony pare ladnych latek temu a i tak kupiłem czasopismo bo lubie je czytac...A pelniak to mily dodatek do całosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Mass Efect zacząłem przygodę od części drugiej, którą to sprawiłem sobie jako prezent na dobry wakacji początek. Według opinii mej skromnej zdecydowanie najlepsza produkcja z jaką mialem doczynienia. Jakiś tydzień temu postanowiłem zainwestować w część pierwszą. W sobotę miałem postanowienie zrealizować...

... a we wtorek nadejdzie On, Wielki 8/2011. Krótko: dla mnie, pod względem pełniaków najlepszy w historii mej przygody z Wami początek swój mającej w Roku Pańskim 2008. W sierpniu właśnie. Jakby taki prezent na 3-lecie znajomości naszej :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga redakcjo CDA... NIENAWIDZĘ WAS!!! Przedwczoraj kupiłem sobie Mass Effecta, a tu co? MASS EFFECT JAKO PEŁNIAK W CDA!!11~~

A tak na poważnie, gra jest świetna. Zdecydowanie jeden z najlepszych pełniaków w historii CDA :)

PS. I tak fajnie mieć ME w pudełku :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effecta mam i przeszedłem, Syberie mnie raczej nie obchodza, Kórliki też:)

Ale i tak się cieszę i gratuluję jednocześnie, że takie zestawy pełniaków nie są już rzadkością, kilka dobrych gier na coverze to właściwie standard już od roku. Naprawdę porównując do np. 2007 roku płyta zyskała mocno na jakości;0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka dobrych gier na coverze to właściwie standard już od roku.

Oby to się utrzymało jak najdłużej :D Ciekawe jak CDA prezentuje się na tle czasopism zagranicznych pod względem pełniaków? Poziom jest dość wysoki...

Naprawdę porównując do np. 2007 roku płyta zyskała mocno na jakości;0

Co to to napewno ;] Przeważnie dodawane były jakieś niezbyt atrakcyjne gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby to się utrzymało jak najdłużej biggrin_prosty.gif Ciekawe jak CDA prezentuje się na tle czasopism zagranicznych pod względem pełniaków? Poziom jest dość wysoki...

Polecam stronę markolf.pl, gromadzi informacje o pełniakach z Polski i zagranicy:)

Co to to napewno ;] Przeważnie dodawane były jakieś niezbyt atrakcyjne gry...

Ano. Swoją drogą, ironia losu, jeszcze parę lat temu z uwagi na brak kasy/internetu błagało się wręcz o coś dobrego na coverze - tyle, że hit światowy, który by jeszcze MI przypasował zdarzał się może dwa razy do roku. Minęło parę lat, no i proszę, są świetne gry na płycie co numer, problem w tym, że albo je już wcześniej zakupiłem(bo od paru lat to dla mnie żaden problem), albo nie mam zwyczajnie czasu ani chęci, żeby je obadać;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam to. Po pierwszych przeciekach żale, ''CDA schodzi na psy'', ''odgrzewane kotlety'', wulgaryzmy. Sytuacja zmienia się diametralnie po ogłoszeniu ostatniej pełnej wersji. Wtedy mamy festiwal najżałośniejszych i najśmieszniejszych sposobów na okazanie radości. Tak co numer jest. ;p

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że albo je już wcześniej zakupiłem

Nie jesteś sam... Jak na covarze pojawi się coś lepszego pokroju CoJ WK czy RE5 to jasna sprawa , że już w grę grałem. A jak jest coś słabszego lub nie moje klimaty np jakieś RPG, strategie to nie gram.

Zastanawiam się czy odpalić ME? Nie lubię RPG ale w to chyba warto zagrać? Zwłaszcza że zamiast mieczy są giwery :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

problem w tym, że albo je już wcześniej zakupiłem

Nie jesteś sam... Jak na covarze pojawi się coś lepszego pokroju CoJ WK czy RE5 to jasna sprawa , że już w grę grałem. A jak jest coś słabszego lub nie moje klimaty np jakieś RPG, strategie to nie gram.

Zastanawiam się czy odpalić ME? Nie lubię RPG ale w to chyba warto zagrać? Zwłaszcza że zamiast mieczy są giwery :D

Odpalaj, to jak mowia niektorzy CoD z dialogami :) Przesadzaja, ale ta gra przekona do siebie i fana CoD i fana RPG, jesli tylko nie beda "fundamentalistami", ktorym przeszkadza, ze "zamiast byc porzadna strzelanka/RPG to ona tak posrodku". A mnie sie to wlasnie podoba. Jest kilka dosc trudnych wyborow moralnych, jest akcja, gdzie nie wszystko zalezy tylko od zrecznosci palcow, jest fajna "space-operowa" fabula. Warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O kurczę . Takiego numeru dawno nie było ... ;)

Recenzji jak na sezon ogórkowy jest bardzo dużo . Zapowiedzi zawsze jest dużo w tym okresie czasu . Zauważyłem też że co numer dajecie już dwie płyty DVD . Ciekawi mnie w publicystyce ten artykuł : ''Polegli wiedźmini" . Zawsze każdy tekst o Wiedźminie czytam . Nawet jakby było o wpływie na biznes ew politykę :P . Guild Wars , Dead Island , Might & Magic Heroes VI - bardzo dobre zapowiedzi . Do tego recenzje F.E.A.R 3 i Call Of Juarez : The Cartel . Mam nadzieję że aż tak źle go nie oceniliście ... ;) A zawartości płytek ... 4 gry ; 1 HIT i 3 porządne gry wystarczą w zupełności każdemu malkotentowi . jednym słowem : MUSZĘ MIEĆ TEN NUMER . !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ME to świetna gra, ale nie rozumiem takich zachwytów. "Oooo ME, jak im się udało wpakować taki hittttt". Bez przesady. Tą grę można mieć za niespełna 13 zł z allegro, nową i to w ładnym, dużym opakowaniu i płycie bez innych syfów i znaczków CDA+ reklamy... .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja rozumiem, że ME to świetna gra, ale nie rozumiem takich zachwytów. "Oooo ME, jak im się udało wpakować taki hittttt". Bez przesady. Tą grę można mieć za niespełna 13 zł z allegro, nową i to w ładnym, dużym opakowaniu i płycie bez innych syfów i znaczków CDA+ reklamy... .

No to kup i przestan marudzic w koncu na ten temat. :angry:

Widac niektorzy potrafia docenic, ze taka gra sie pojawia w polskim pismie i nie przeszkadzaja im "syfy i znaczki CDA", bo widza gre do grania a nie pudelko do stawiania na polce, zeby zaszpanowac.

Cala twoja aktywnosc na tym forum to marudzenie, ze nie tak, nie to, nie takie, nie w ten sposob, etc. etc. etc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się bardzo cieszę z tego numeru.Mass Effect grałem na konsoli i miałem zamiar kupić wersje pecetową.Syberię tak samo zamierzałem się do kupna szczególnie część drugą, ale miałem inne wydatki i jakoś się zapomniało o kupnie.Czekam z(nie)cierpliwością do 2 sierpnia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość sebi1295

Supcio, supcio. Tylko ciekawe czy dam radę pograć chociaż po godzinie dzienni.Jak nic trzeba zbierać kasę i jak najszybciej zakupić jakiegoś laptopa chociaż.Na rok powinien starczyć lub na 1,5 spokojnie.

Taki mały offtop.

Ten nr., jeszcze nie wyszedł a już nie mogę doczekać się następnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numerek cały zapowiada się świetnie ( jak to zawsze bywa :) ) Co do pełniaków sam nie jestem zawiedziony ,lecz pozytywnie zaskoczony :tongue: chętnie zagram w Syberię II ( pierwszą część przeszedłem wieki temu ), nie omieszkam również zainstalować ME jak i zagrać. Od zawsze interesowała mnie ta gra, ale nie było okazji zagrać. Tak więc wielkie dzięki CD-Action

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie co do jednego z pełniaków, Syberii. Lubię gry przygodowe i ucieszyło mnie, że akurat ta znajdzie się na coverze. Jednak jest jedna rzecz, jakiej nienawidzę w tego typu grach - układanki w stylu "doprowadź prąd z gniazdka 24a64b do gniazdka 12a, pamiętając, iż możesz odcinać czerwone kable, które są co najmniej w odstępie 2 cali od zielonych i 0,5 od czerwono-zielonych". I stąd moje pytanie: czy w Syberii jest dużo takich zagadek?

A w ogóle to ach, ten CD-A! Daliście takie fajne pełniaki, że aż nie wiem, od czego zacząć ;).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...