Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Mógłby mi ktoś powiedzieć jak jest z dubbingiem w ME? Dobrze przetłumaczone? Gra nie traci klimatu? Czy lepiej grać po ENG z napisami?

I jeszcze raz napiszę: CDA, jesteście wielcy:) Aż wam chyba zrobię pomnik w Minecrafcie:P

Dubbing niezły, można grać, chociaż w roli Shepa bardziej mi się podobał Nowicki "Tylko dziś w jedynce ;] " w ME 2.

Co do dzisiejszego pełniaka, to bardzo dobry, szkoda tylko, że już mam i dawno skończyłem ;) Ci co nie grali, to must have. Pierwszy raz w historii mi się zdarzyło, że z 4 pełniaków 3 już mam ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo się cieszę. Pierwszego ME posiadam, ale jakąś felerną wersję ( extraklasyka, non-stop crashe, cudem ukończyłem : O)

Rayman zawsze jest u mnie mile widziany, a Syberia to klasyka przygodówek, ogólnie, fajnie, u mnie moda na retro :D kasa już czeka na wydanie :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@EverybodyLies - Mass Effect ma fenomenalny dubbing,. przynajmniej jeśli chodzi o Sheparda-mężczyznę. W moim mniemaniu jest on wielokrotnie lepszy od drugiej części gry, gdzie Shepard wypada po prostu... tragicznie. "Jedynka" ma świetnie dobranych aktorów, bardzo klimatycznie to wszystko wypada, a niektóre z wypowiedzi wypadają tak, jakby ta sytuacja była prawdziwa. Moim zdaniem MEI ma jeden z lepszych polskich stosunkowo nowo zrealizowanych dubbingów.

Co do samych pełniaków, to ME jest grą świetną, i cieszę się, że inni będą mogli w nią pograć, sam spędziłem przy niej kilkadziesiąt godzin i jak na razie starczy. Coś, co chętnie skosztuję, to R:SK2. Z ciekawości, podobno zabawa przy tym całkiem przednia, a czasem lepiej odreagowywać przy absurdalnej zręcznościówce niż wymagającym RPG'u (chociaż i tak najlepsza do tego celu jest muzyka...). Syberia? Chyba nie dla mnie, lubię przygodówki, ale tylko te szalenie, szalenie klimatyczne (King's Quest!!!), ew. z szalenie ciekawą fabułą (dla mnie - Broken Sword), a Syberia ewnie ma i trochę tego, i trochę tego, ale za mało, by mnie przyciągnąć. Mimo wszystko - CDA, dobra robota! Poziom pełniaków świetny, i liczę, że tak będziecie trzymać.

Pozdrawiam,

Bylon

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect? Dla mnie powtórka z Kane & Lynch - kolejna gra, w którą bardzo chciałem zagrać, i już miałem zamiar kupić. Ale CDA trzyma rękę na pulsie, i pilnuje stanu moich finansów, dodając dobre pełniaki. xD Tylko kiedy ja w to wszystko zagram, jak jestem w trakcie HOMM V, a w kolejce stoi jeszcze KOTOR i Fallout 2. Kurcze, muszę poszukać na allegro 60-cio godzinnej doby w miesięcznym pakiecie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@tymikolo - z twojego postu można wywnioskować to, że przygodówki nie są dla tych "poważnych graczy", tudzież postawiłeś Syberię na równi z Raymanem... Powiedz mi, proszę, które dziecko rozwiążę te wszystkie łamigłówki występujące w Syberii?

Źle zrozumiałeś tamto zdanie :no: Nie spodobało mi się to, że na jednej płycie dostajemy aż dwie przygodówki, ale wyraźnie też później zaznaczyłem, że samym grom nie mam nic do zarzucenia i być może dla fanów okaże się to super połączeniem. A grą nie dla poważnych graczy jest wg mnie Rayman, dlatego przed tytułem wstawiłem słowo "dziecinna" (żeby zaznaczyć, że to właśnie miałem na myśli). Jak się przeczyta jeszcze raz i ze zrozumieniem, to uwierz, wszystko się zgadza :wink:

Natomiast zauważyłem, że dziś został ogłoszony główny pełniak. Nie zważając już na to, że chyba większość graczy (lub przynajmniej fanów RPG) posiada Mass Effecta, to dobra robota. Ja również właśnie w niego pogrywam, ale się nie złoszczę. Wiem natomiast tylko jedno - od dziś nie kupuję gier na PC, a jedynie na PS3 :biggrin: I tak kiedyś wszystko trafi do CDA.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylon zgadzam się z Tobą w 100% . ME to jeden z najlepszych polskich dubbingów w grze - tuż za nimi czają się Baldur's Gate i seria FIFA. Marcin Dorociński bardziej odpowiadał mi niż Nowicki - był po prostu bardziej naturalny :) Nie wiem jak z panią Shepard. A tak btw to kto zdubbinguje Sheparda w ME3? Wiadomo już ?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zrobiliście to że macie grę wydawaną przez EA :ohmy: mowa oczywiście o ME. Jako że posiadam już Mass Effecta to z pełniaków najbardziej ucieszyły mnie obie części Syberii, zawsze chciałem pograć w te grę. A nowe CD-A kupiłbym gdyby na coverze jako główny pełniak była by gra typu Mortyr :laugh: po prostu dla przyjemności z lektury pisma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny wspaniały zestaw gier, choć ME już mam od ponad roku, to Syberia 1 i 2 zachęcają, bo jeszcze niedawno zastanawiałem się czy na Steam nie kupić w promocji, a tu taka niespodzianka :D.

I tak oczywiście najważniejszy się magazyn i jego zawartość, tzn. recenzje, zapowiedzi, felietony na luzie czy AR. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podpisuję się pod postem Blika obiema rękami. Zawsze dawaliście naprawdę dobre gry ale w ciągu ostatniego roku hity ( i to czasami po 2-3 ) są dodawane co miesiąc. Aż strach pomyśleć co dacie z okazji dwusetnego numeru :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo, super że będzie Mass Effect :) I to z dodatkiem. Pewnie pozostałych gier nawet nie zainstaluje ... A w następnym numerze możecie dodać drugi dodatek do Mass Effecta- Pinnacle Station :D I może innego równie świetnego (i podobnego) RPGa :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się jak to w końcu będzie w przypadku Mass Effect:

Czy każdy otrzyma unikalne klucze do gry i dlc, które można zarejestrować na Steam (i jednocześnie na Steam mieć to dlc z edycji rozszerzonej) czy jednak zostaje standardowa instalacja wyłącznie (oby był pozostawiony wybór angielskiej wersji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy na stronie głównej zobaczyłem, że czwartym przeciekiem jest "połączenia gry akcji i RPG" pierwszą moją myślą był właśnie ME, ale zaraz myśl prysnęła. Niemożliwym było, by licencja na ME weszła w posiadanie CDA. Była to dla mnie gra zbyt... legendarna i świetna, żeby CDA mogło ją rozprowadzać wraz z magazynem. Ale kiedy przeczytałem, że to naprawdę Mass Effect... po raz pierwszy przyłapałem się na mówieniu "ocb?!" czy "CO?!" na głos do komputera (mówienie do mikrofonu się nie liczy :)). Tym samym magazyn zdobył w moich oczach "plus czy ka repy". Niestety, arcydziełem Bioware nie będę "endżojał", ponieważ sam już przeszedłem Mass Effecta z 6 razy(co i tak jest słabym wynikiem w porównaniu do siedmiorazowego poznania tożsamości Dartha Revena w Rycerzach Starej Republiki, poznania ciemniejszej strony jego mentorki w Lordach Sithów razy osiem, czy tej samej liczby wykonania misji samobójczej przez drużynę odnowionego Sheparda w drugim Efekcie Masy). Bardziej ucieszyłbym się więc z dema trzeciej opowieści o obronie Drogi Mlecznej (a może i innych galaktyk? Co tam szykujesz, Karpyshyn?). Co do pozostałych pełniaków: Rayman mnie raczej nie zainteresuje, aczkolwiek lekko pociągająca wydaje się pierwsza część podróży tajemniczym pociągiem do strefy subpolarnej w północnej Rosji. Pamiętam Syberię II, i chętnie poznałbym wydarzenia, jakie działy się przed odnalezieniem... pewnych zwierząt. Interesuje mnie bardzo, czy licencja na ME została zakupiona od Micro, Bioware czy EA, bo ile się dobrze orientuję, to właśnie ci ostatni posiadają prawa do marki. Jeżeli taka jest prawda, to musicie wiedzieć, że jesteście cholernie dobrymi negocjatorami. Powinniście negocjować kontrakt z Chińczykami w sprawie autostrad na Euro tak, żeby nam wybudowali drogi i jeszcze dopłacili. Jeszcze raz:dobra robota chłopaki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczeka mi opadła , białko w oczach się zagotowało,włosy stanęły dęba i omal nie dostałem zawału gdy w newsach przeczytałem że głównym pełniakiem będzie ME zawsze chciałem w nią chciałem zagrać.Dzięki CDA jesteście boscy i loffciam was :tongue::wub:

@rumbur a może GTA 4, AC, lub być może ME2

EDIT:@down:sorry za taką pomyłkę ale często pisze o '' ME3'' że tak palnąłem z przyzwyczajenia :rozpacz::rolleyes::pokerface::D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...