Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Nie wiem czym tu się CDA chwali, owszem ME to kawał dobrego Action RPG-a, ale co z tego skoro jest już w taniej serii, podobnie jak Syberia. Każdy kto chciał zagrać już ma te gry. Powinni raczej skupić się na kupowaniu licencji na inne produkcje, których nie ma w sklepach za 2 dychy.

Twoja mega głupota mnie powala.

1. Nie musisz nabywać CD, ale skoro tu się udzielasz to zapewne już masz, i pewnie w żadną z gier nie umiesz grac.

2. CDA serwuje 4 gry w cenie 16 zł. To wychodzi 4 zł np. za ME to cena mniejsza niż 20 zł. Nie wspomnę o gazecie.

3. Czy uważasz, że poprzedni numer z Gothicami to też słabizna? Idź i kup G3+G3ZB za 15 zł.

4. Może CD-A niech ściąga piraty i wrzuca na DVD. Może wtedy będziesz zadowolony.

5. Jak ktoś chce narzekać, to znajdzie sobie zawsze powód.

To tyle, co mam do powiedzenia jako nowy forumowicz, który dziwi się jak czyta takie posty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie, dzisiaj zainstalowałem sobie ME, ale tekstury postaci są "takie trochę nie tego" ;)

chodzi o coś takiego - http://imageshack.us/photo/my-images/809/masseffectz.jpg/

Najgorzej sprawa ma się podczas zbliżeń na twarze postaci, wygląda to co najmniej jak zaawansowane owrzodzenie :/

Dodam że gram na średnich, z wyłączoną synchronizacją, rozdzielczości 1024x768. Nic się nie tnie, trzymam poziom 30 klatek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD-Action ostatnio co raz bardziej się rozkręca (ciekawe w jaki sposób nas uratuje za miesiąc).

Pełne wersje 10/10

ME - nie trzeba komentarza

Syberia - świetne gry przygodowe, które niedawno były w promocji na Steam. Na szczęście nie dałem się wtedy skusić :)

Rayman: SK świetna gra na imprezy.

Jak na takim poziomie mają wyglądać pełne wersję, to żadne pismo was nie przebije.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4. Może CD-A niech ściąga piraty i wrzuca na DVD. Może wtedy będziesz zadowolony.

Nie tyle piraty co ripy ! Więcej gier na jednej płycie, a co dopiero na dwóch :trollface:

Co do błędu "Brak Danych" podczas instalacji Mass Effect. Miałem tak raz jak wymieniłem płyte na drugą, kiedy o to instalator poprosił i wyskoczył błąd jakiegoś pliku, że niby włożyłem złą płyte i też ten błąd, ale jak od nowa zacząłem to już było dobrze.

Btw. Szmugler, strollowałeś mnie :trollface: byłem tak zdesperowany tym przegrzewaniem, że wpisałem w google "torpedy protonowe". Ale dzisiaj włączyłem stoper i grałem w Mass Effect 1 godzine 2 minuty i 20 sekund! I wyczyściłem z kurzu wiatraczek na płycie i te kanały wentylacyjne, w razie czego :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mass Effect.Sybrie bym przeżył i reymana też.To się pojawiło koło 25% "Błąd Danych".Nagrywarka jest dobra bo nawet nie ma tygodnia.

http://imageshack.us/photo/my-images/717/beztytuuapn.jpg/

To, że nagrywarkę masz tydzień wcale nie oznacza, że jest dobra. Na stronie producenta sprawdziłbym czy nie ma nowego firmware do tej nagrywarki. To co możesz zrobić to przekopiować folder z grą Mass Effect z płyty CDA na pulpit i z niego spróbować zainstalować grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten numer jest jak najbardziej ok. Pełniaki warte swojej ceny, jednak są problemy z ME podczas instalacji jak i w czasie gry, i to nie często z powodu konfiguracji komputera... Ja mam np. jak podczas uruchamiania gry wyskakuję mi komunikat o tym że nie znaleziono pliku czy coś typu "not found Matrix" General protection fault! Chciałem się upewnić czy to na pewno nie karta, ustawiłem najniższe detale i dalej to samo, reinstalacja to samo. Może ktoś ma jakieś rozwiązanie na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki z aktualnego numeru prawdopodobnie najlepsze odkąd zbieram CD-A czyli jakieś 3,5 roku ! Z tym numerer może jedynie konkurowac numer w którym daliście Gothica 2 + Noc Kruka . Przejdźmy do rzeczy !

Mass Effect - Zawsze chciałem w to pograć ! Komputer da radę ! Dziękuje wszystkim redaktorom :) Gra z ukrytych marzeń .

Syberia I i II - Z miłą chęcią zagram , "jedynke" trochę znam , ale "dwójka" jest mi zupełnie obca .

Rayman Króliki - Tą grę jednak sobie podaruję :) Wybaczcie .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc tak to jest u mnie :

Mass Efect 10/10 - zakochałem się gram bez przerwy.Polski dubbing jest niezły.Zdecydowanie jedna z najlepszych gier w jakie grałem( i najlepsza jaka była w cda ) ....to jest połączenie niemal wszystkiego.Następne części na 100 % będą moje ;)

Rayman Szalone Kórliki 2 1/10 - 5 minut siedziało to na moim kompie,myślałem ,że będzie tam normalna gra z fabułą,a nie jakieś dziadowe mini gierki . Żeby to chociaż jakąś grafikę miało.

Syberia 1 i 2 -jeszcze nie grałem ,ale lubię przygodówki ,więc po przejściu ME na pewno zagram.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że są to chyba najlepsze pełne wersje w historii :)

ME - ja nie miałam żadnych problemów przy instalacji, tylko trochę cięło mi na najwyższych detalach - obniżyłam do średnich i jest OK. A sama gra jest super :) Chyba wiadomo...

Syberia 1&2 - pzygodówki mojego życia :) Ten niepowtarzalny klimat, niebanalne zagadki i bohaterowie... Miodzio.

Rayman: Szalone Kórliki 2 - jeszcze nie zainstalowałam, bo podobno najlepiej grać w kilka osób, a ja jak na razie nie mam z kim ;)

OCENA 10/10 :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie instalowałem jeszcze żadnej gry heh.Teraz jak są wakacje to trzea na impre albo na dwor i rowerem przejechac sie jak super pogoda,ale jak lipna to napierdzielac caly dzień w jakąś świetną gierke od cd-action :D.Co do mass effect ja nie mam co się przejmować, bo mam dobre chłodzenie do procka z jakieś 6 miesięcy,a co do syberii to chyba mój brat grał kiedyś pamiętam coś trochę to też było świetne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam problem z MassEfect :(

Oto i dowód na to:

http://i.imgur.com/JJyXI.jpg

I tutaj daję specyfikację mojego sprzętu żeby nikt się nie czepiał :D

MOBO - AsRock M266A

CPU - P4 2.53GHz

RAM - 1,5GB DDR1

GPU - NV GeForce 6200A

DPU - Creative CT 4830 (chyba tak)

Chyba tyle wam styknie

Proszę o pomoc!! Bo baaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo chcę w to pograć

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Karta obsługuję 3.0ShaderModel?

Możesz spróbować usunąć ShaderCrasher dokładnie opcja ta znajduję się w konfiguracji gry w zakładce "Napraw"

Nie obiecuję niczego ;) Najprawdopodobniej to wina twojej karty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Karta obsługuję 3.0ShaderModel?

Możesz spróbować usunąć ShaderCrasher dokładnie opcja ta znajduję się w konfiguracji gry w zakładce "Napraw"

Nie obiecuję niczego ;) Najprawdopodobniej to wina twojej karty.

Usunięcie nic ni dało....

A co do grafy to obsługuje SM 2.0 jak to jest napisane w minimalnych :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...