Jump to content

badcompany2

Forumowicze
 • Posts

  709
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About badcompany2

 • Rank
  Elf
  Elf

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. I tu zaczynają się schody tego typu, że JESZCZE na skrzypcach nie gram. Planuję od lipca zacząc. NIe znam się na tym kompletnie, może raz w życiu trzymałem tenże instrument w dłoniach.
 2. Jest ktoś obecny tu na forum polecić jakieś skrzypce?
 3. Witam kochani! W związku z moją przeprowadzką znalazła się dość pokaźna sumka przedmiotów, które chcę oddać w wasze ręce (oczywiście za odpowiednią kwotę) Lista przedmiotów na sprzedaż: CD-Action'y: Posiadam wszystkie numery 146-191, cena: 8 zł. Czasopisma są w stanie idealnym lub bardzo dobrym, przed wysyłką dokłądnie sprawdzam jej stan, kartka po kartce. Dodatkowa opcja: do gazety mogę dołączyć płytkę, jej koszt 2 zł. Gry: Turok (edycja premierowa + zawarta w niej naklejeczka), cena: 16 zł, stan bardzo dobry, Street Fighter IV, cena: 17 zł, stan bardzo dobry, Serious Sam II, cena: 10 zł, edycja prawdopodobnie premierowa, stan płyty jest bardzo dobry, nakładka papierowa na pudełka delikatne uszkodzona, Mercenaries 2, cena: 16 zł, stan bardzo dobry, TMNT: Wojownicze Żółwie Ninja, cena 15 zł, stan bardzo dobry, The Chronicles od Riddick: Assault On Dark Athena, cena: 15 zł, stan idealny, Just Cause (Kolekcja Klasyki), cena 12 zł, stan bardzo dobry, Infernal (Kolekcja Klasyki), cena 12 zł, stan bardzo dobry, Stalker: Czyste Niebo (Topseller, w pudełku dodatkowo znajduje się mapka i naklejeczki), cena: 15 zł, stan idealny. W cenę gry nie został wliczony koszt przesyłki. Istnieje możliwość wysłania zdjęcie. Przed wysyłką gry dodatkowo sprawdzam ją na własnym komputerze. Miłych zakupów życzę
 4. Dałbyś ktoś radę poświęcić trochę czasu i wytłumaczyć młodszemu koledze teorię i praktykowanie frazowania?
 5. @Raxus: Po pierwsze strasznie nie rozumiem Twojego podejścia. Chciałeś grać na basie, ale zrezygnowałeś tylko dlatego, że nie masz funduszy. Myślę, że warto byłoby przeznaczyć ze swoich kieszonkowych, oszczędności (tak wiem, że masz również inne wydatki) i dołożyć tych parę stówek. Ew. zaczekać do wakacji, znaleźć jakąś pracę i zarobić troszeczkę. Myślę, że nie warto brać czegoś na siłę, tylko po to, aby mieć tego elektryka. Ochłoń, dozbieraj, wykaż się cierpliwością i ciesz się z gitary, którą chcesz mieć i nie żałuj wydanych pieniędzy. Mogę Ci to potwierdzić własnym przeżyciem.
 6. Widziałem kilka filmów Mareczka na jutubie.

  1,5 roku to sporo.

  Kiedyś próbowałem pogrywać na gitarze ale jakoś mi nie podpasowało to. Wolę posłuchać jak ktoś gra. :)

 7. Mareczka znasz? Mój osobisty, gitarowy Bóg! Wczoraj stuknęło 1,5 roku. Wcześniej traktowałem to jako hobby, teraz już poważniej. Staram się dojść do tej wirtuozerii. A ty pocinasz na czymś ?

 8. Vava la underground. :)

  Z tego co napisałeś to znam tylko MaroMaro i InDespair.

  A długo już grasz na gitarze?

 9. Był. Opisik jest już stary, nie ma czasu zaktualizować. Jak już pisałem kocham muzykę instrumentalną, a moim ulubionym wkonawcą jest młody. polski gitarzysta MaroMaro. Obecnie mam fazę na niego, Bucketheada, Bumblefoota i Paula Gilberta. Jeśli już mają być zespoły z wokalem: Te-Lie-Vision, Mama Selita, Luxtorpeda, InDespair. Krótko: słucham niszowej muzyki z każdego gatunku :)

 10. Aha, rozumiem. A tak ogólnie, Twoim ulubionym zespołem jest SoaD?

 11. Ufff Meta. Nibyy słucham i jadę na koncert, ale wielkim fanem nie jestem. Zwłaszcza teraz, gdy gram na gitarze, przeżuciłem się na muzykę instrumentalna. Jeśli już koniecznie musi być trash to ulubiony album: Megadeth Youthanasia :)

 12. Coctail zone? Nie kojarzę. Jak kiedyś gdzieś przyuważę to na pewno spróbuję. :)

  Tak się zapytam: jaki album Metalliki lubisz najbardziej?

 13. Przepraszam, ze nie odpisałem, wyleciała mi nasza rozmowa z głowy. Paseo nie kojarzę i nigdy nie piłem. Osobiście jestem fanbojem Coctail Zone, o smaku granatowym. Pychotka, mógłbym go pić tonami!

 14. Witam! Już od dobrych dwóch dni męczy mnie pewna produkcja. Był to serial, z prawdopodobnie rycerzami, którzy mieli moce żywiołów. Coś na wzór Power Rangersów. Pamiętam również, że przedstawiciel rasy czarnej miał niebieską zbroję oraz używał wideł. Świta mi również czerwony wojownik, posiadający maskę z możliwością zamykania się "osłonki" na buzię. Ktoś jest w stanie uratować mi życie?
×
×
 • Create New...