Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Polecane posty

Trzeba trzymać kciuki za ok 90 tys. sprzedanych egzemplarzy ;) . Znany i dobrze oceniany pierwszy pełniak + reklama w TV może w tym pomóc . Kurcze nie mogę się doczekać zawartości samego pisma .

Właśnie wie ktoś o której jutro zapowiedź numeru ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smuggler

Ta gra zawiera podobny klimat do wiedźmina ??? Coś jak talar ???? że co ??? O żesz w mordę ... To mnie przekonaliście do spróbowania tej gry bo jestem fanatycznym fanem Wiedźmina growego i książkowego ;)

Ciezko mowic o podobnym klimacie gdy jest space opera i fantasy. Ale Wrex mowi w stylu Talara. :)

Trzeba trzymać kciuki za ok 90 tys. sprzedanych egzemplarzy ;) . Znany i dobrze oceniany pierwszy pełniak + reklama w TV może w tym pomóc . Kurcze nie mogę się doczekać zawartości samego pisma .

90 K z takimi pelniakami i reklama TV to wynik raczej sredni...

Co Wy z tą ceną licencji, lata świetlne temu gry jak Gears of War, ME i ME2 pojawiały się w zachodnich pismach za 5 Euro :P

A konkretnie jakie pismo za 5 euro dawalo takie gry - tak konkretnie, z tytulem, data i cena prosze. Bo to wloskie to raczej 8-10 euro kosztuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O SMG nie spi? Może czeka do 12, żeby zapowiedź zamieścić??

W kolecje do grania stoją king bouty i wojownicza księżniczka, gothic 3 i jeszcze kilkanaście tutułów a tutaj jeszcze Mass Efect i Syberie.. Do emerytury się chyba nie wyrobię jak tak dalej pójdzie... Bravo!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Redakcji : w poprzednim numerze był dodatek Gadżet prawda ? To czemu numer nie zawierał 148 stron jak rok temu ? Przecież Gadżet to dodatek i nie powinien zajmować strony gazety tylko dodawać . wiem tylko ja się tego czepiam ale mam taki kaprys odkąd skróciliście objętość . Mam nadzieję że w 200 numerze to się zmieni . Sorry ze nie na temat ale jakoś tak mnie naszło ... ;) Co do pełnych wersji powiem tak - CUD , MIÓD I ORZESZKI ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panie ile było wczoraj marudzenia. Że pełniaki ch@#$%^e, że Rayman dla dzieciaków, że Syberia to staroć. A jak przyjdzie co do czego to pianie z zachwytu :) Polacy i za to was kocham i ten szurnięty kraj :P

pablo666 - CUD , MIÓD I ORZESZKI czyli ME zgasił Cię jednak ? Bo wczoraj taką miałeś nadzieję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według mnie wszystkie pełniaki są dobre, a główny jest wręcz bisty! .

Rayman - Co prawda nie lubię tego typu gier, ale będzie dobre na rozluźnienie po ciężkim dniu w szkole.

Syberia i Syberia 2 - Legenda gier przygodowych. Mimo iż przechodziłem obie części dziesiątki razy, to na pewno zagram jeszcze raz. Do takich gier warto wracać.

Mass Effect + dodatek - Może to dziwnie zabrzmi, ale nie miałem okazji grać w tą grę. Słyszałem, że bardzo dobra więc jak najbardziej uruchomię.

Ten numer CD-A trzeba zakupić! Nie ma innej opcji :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niezmiernie się cieszę ;) Czasami nie warto psioczyć przed zachodem Słońca :) Troszkę podgrzeję atmosferę: Smuggler na markolfie rzecze, iż: Wrzesien tez nie powinien byc zly oraz Cos bedzie i zle tez nie bedzie. Szykuje się niezły początek roku szkolnego :) ale nie dla mnie - ja dopiero w październiku :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do Redakcji : w poprzednim numerze był dodatek Gadżet prawda ? To czemu numer nie zawierał 148 stron jak rok temu ? Przecież Gadżet to dodatek i nie powinien zajmować strony gazety tylko dodawać . wiem tylko ja się tego czepiam ale mam taki kaprys odkąd skróciliście objętość . Mam nadzieję że w 200 numerze to się zmieni . Sorry ze nie na temat ale jakoś tak mnie naszło ... ;) Co do pełnych wersji powiem tak - CUD , MIÓD I ORZESZKI ;)

Mowilem WIELE razy - dodajemy stron jesli reklam jest wiecej niz 30-35% ogolnej objetosci pisma. Jako ze nawet z gadzetem w tym roku reklam bylo mniej, nie bylo podstaw do zwiekszania objetosci. Jesli nie wierzysz - sprawdz i policz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie rozumiem jak to jest z tymi reklamami w gazetach . Czy to ta osoba która ''daje'' reklamy płaci za zamieszczanie reklam w gazecie czy jakieś koszty ponosi też Redakcja ??? Pamiętam że w numerze 12/2007 było strasznie dużo reklam . Ciekawe dlaczego ... ? ;) Jestem jeszcze tylko ciekawy czy dużo kosztuje zwiększanie objętości pisma tak powiedzmy na stałe o 15 stron ???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pełniaki fajne, ciekaw jestem Mass Effecta więc niemal na pewno uruchomię, przygodówki nie dla mnie, Raymana raczej też nie odpalę aczkolwiek pamiętam, że parę dobrych lat temu całkiem fajnie bawiłem się przy 3(?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

90 K z takimi pelniakami i reklama TV to wynik raczej sredni...

Ciekawe czy reklame dajecie teraz bo sporo kosztował was główny pełniak(i chcecie zwiększyć ilość czytelników) , czy tylko dlatego ze w sezonie ogórkowym reklamy są tańsze. Inną opcją jest raczej to ze reklama teraz tańsza a pełniak dość dobrze kojarzony więc może przyciągnąć nowych czytelników, którzy zostaną na stałe.

Znając Twoją reakcje na tego typu stwierdzenia, wysnuwam przypuszczenia na podstawie mojej nikłej wiedzy w tym zakresie z bardziej zapytaniem jak to jest:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to pierwsza sytuacja od baaardzo dawna, gdzie WSZYSTKIE pełniaki mi bardzo pasują. :) Wprawdzie już od dłuższego czasu CDA nie kupuję, tak tym zestawem muszę się posilić. :D Poza tym jestem ciekaw, czy ktoś ze starej ekipy poza SMG jeszcze tam pisze. ;D

Wiekszosc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytawszy zapowiedź numeru, mogę jedynie dopisać: trzymam kciuki, by numer się sprzedał w bardzo dobrym nakładzie. Zapowiada się rewelacyjnie, do tego świetne teksty w piśmie.

I nawet jeśli ktoś ME nie trawi, to numer niech kupi, na znak, że popieramy dawanie megahitów :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CDA

Jak wy to do diabła robicie

od miesięcy obiecuję sobie że następnego numeru CDA nie kupię, bo dużo pieniędzy wydaję na was

i co miesiąc dowalacie taką zawartość albo takie pełniaki że nie mogę zdzierżyć i kupuję.

Miesiąc temu szczęka mi opadła gdy dodaliście KB:WK i Gothic 3, obie gry bardzo mnie interesowały a Wojowniczą Księżniczkę nawet chciałem kupować.

Ale ten numer mnie rozwalił.

Do jasnej ciasnej dosłownie WCZORAJ postanowiłem że kupię Mass Effect, wchodzę na stronę CDA, patrzę- Mass Effect dodają O_____O Co by o was nie mówili, co by nie narzekali- kocham to czasopismo po prostu i dziękuję. Za 15 zł ME i do tego kawał rozrywki przy czytaniu, coś pięknego...

A zatem ME2 dostanę we wrześniu na urodziny, chyba że dodacie do numeru 09/11 :tongue:

Mam nadzieję że nie zabrzmiało to tak jakbym kupował CDA tylko dla pełnych wersji- po prostu ostatnio przeżywam deficyty budżetowe (ok.40 zł na koncie a wrzesień i potrzeby nadchodzą) i nie chcę roztrwonić całej kasy, więc przed każdym kupnem czasopisma się poważnie zastanawiam czy w 100% warto wydać te 15zł. Zwłaszcza gdy zawartość sama jest dla mnie średniawa.

BTW, kiedyś bodajże Smuggler wspominał że nie będzie pełniaków od EA bo oni nie dają licencji na gry do czasopism- a przecież ME to twór EA...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Umarłem. Pluję sobie w brodę i padam na kolana w błagalnym geście wznosząc dłonie ku niebu. Wybaczcie, że zwątpiłem. Wybaczcie, że napisałem, że ten numer CD_A nie zaskoczy mnie niczym pod względem pełniaków. Że to będzie pierwszy od dawien dawna numer, w którym nie znajdę nic, a nic dla siebie. Mea maxima culpa. Mass Effect mnie rozjechał i pewnie długo nie uda mi się podnieść po tej nowinie. Prosto z podłogi pisał dla was nerv0, liczący po cichu, że we wtorek nie będzie musiał iść do pracy. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...