Jump to content
Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Recommended Posts

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 08/2011

Rayman: Szalone Kórliki 2

PL oczywiście

Syberia PL

Syberia II PL

Mass Effect PL Edycja rozszerzona (zawiera DLC "Bring down the Sky")

Nie miałem okazji zagrać, więc się wypróbuje :) Na pewno siostra w to pogra :) Ciekawe jakie następne pełne wersje przyszykowaliście dla nas? ;)

Zręcznościówka z dużą dawką humoru to coś, co mi pasuje. :tongue: Więc chyba zagram, chyba że będą jakieś bardziej odpowiadające mi pełniaki. Na przykład Call of Cthulhu, o ile jeszcze nie było w CDA. :rolleyes:

Edited by matstu

O bardzo fajny pełniak :) Na odstresowanie i do pogrania na chwilę - może dłużej :)

Do pogrania między poważniejszymi tytułami ;) Nie wie ktoś, czy ta gra ma jakiegoś multiplayera ?

Może zagram kiedyś i sprawdzę co to za ustrojstwo. Ale ogólnie gra jest mi obojętna. Szkoda, że PCtowa wersja jest mocno okrojona względem konsolowej, no ale tutaj pretensji do was mieć nie można o to.

Liczę tylko, że zgodnie z zapowiedziami Smugglera ten numer faktycznie będzie jeszcze lepszy pod względem pełnych wersji od lipcowego.

Do pogrania między poważniejszymi tytułami ;) Nie wie ktoś, czy ta gra ma jakiegoś multiplayera ?

Nie ma ,lecz możesz pograć z kimś przy komputerze :)

Mam wszystkie części tej gry , trochę to szajs bo razem kosztowało 8 dych a tu tylko 16 minigierek .. ale nawet nawet.

Czekam na lepsze pełniaki

Edited by CDAdlamniegra

Kiedyś się w starsze Raymany grało, a teraz będzie przynajmniej okazja, żeby sobie pyknąć w coś nowszego. Plus dla CDA, że przecieki nie rozpoczęły się strategią :D Obym nie wykrakał...

Eeee... oglądałem gameplay na youtube i... biednie to wygląda. Zbiór dziwnych, "śmiesznych" (w założeniu) minigierek... Przykład. Siedzimy w biurze. Szef wychodzi. Zaczynamy podskoki. Szef wraca. Przestajemy robić podskoki. Szef wychodzi. I w koło Macieju - aż się skończy. Jakoś tak... nie kręci mnie to. Chociaż, jak kto woli. Ja w każdym bądź razie nie tknę tego palcem (może gdyby był to Rayman 3...). Wiem, od takich produkcji nie można oczekiwać zbyt wiele. To ma być relaksator. Ale... nie. Po prostu nie - nie lubię takich klimatów, a także nie lubię marnować czasu przed minigierkami.

@NeroDx Smuggler napisał na markolfie, że 4

Edited by Dawid2207

Wygląda dość.... śmiesznie?

Nie przepadam za takimi grami, ale z chęcią sprawdzę co to za ustrojstwo.

Jak reszta pełniaków nie będzie mi odpowiadać to będę w Raymana się ogrywać. :cool:

Pełniak średni, ale jako najsłabszy to nawet ujdzie

@edit

Ile będzie pełniaków ?

Edited by NeroDX

hmm... być może zagram. ale tego nie obiecuję ( za stary jestem :wink: )

P.S Takie małe pytanko, czy CD-Action dawało już Prototype?

Jako wierny fan serii Rayman zagram, bardzo wam dziękuję za tego pełniaka - będzie w co grać z małym kuzynem czy koleżanką, zresztą sam też pewnie skrycie będę w to cisnął :)

Edited by Zodiak

Hę? to to miało premierę na PC? nawet nie wiedziałem :rolleyes: ogółem może być całkiem fajna ta gra, spróbować nie zaszkodzi

moim zdaniem ten pełniak bedzie tylko zajmował miejsce na płycie i nic więcej, ja wole poważniejsze gry

przeciesz nie bede się chwalił kolegom że gram w gry dla małych dzieci :D

spx gierka - grałem na ps2 - a może byście zaczęli myśleć nad dawaniem gier na steama lub w gazecie kartkę z kodem do steama !!!! :wink:

Rozumiem, że sponsorujesz nowe łącza internetowe osobom nie mającym żadnego, mającym łącza z limitami lub mającym słabe jakościowo połączenia? ;)