Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Vampire story to jest jedna z tych przygodówek, które zainstaluję i skasuję. :) A Gothic zarąbista gra, szkoda tylko... że już go mam. :) Ciekawe co będzie pierwsze, bo aż mnie ciekawość zżera... Może jakiś klasyk? IWD2? BG2? NVN2? O, Nevrwinter Nights 2 byłaby super. Naprawdę. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że u mnie w kioskach nie było numeru lipcowego :<

A co do tego numeru na pewno kupię chociaż mam już Gothica 3 (kupiłem tydzień temu :facepalm:)

Jednak na szczęście nie mam Zmierzchu Bogów i tych patchów ;o

Opis tego co nadchodzi w jednym obrazku ? hmm

Jaki_odpowiedni_wiek_aby_3558618.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można pisać, że gry od EA (a właśnie EA jest dystrybutorem TF 2 w Polsce), nie mogą pojawić się na coverach... Nie rób sobie nadziei.

Odnośnie pełniaków, to mi się podobają :) G3 mam z Play'a, ale tutaj już z CP oraz dodatkiem. Vampyre Story kupiłem wcześniej, ale nic nie szkodzi, że będzie duplikat. No cóż, czekam na jutrzejszy przeciek :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super, że będzie Gothic 3! :) Ja się baaardzoo cieszę :happy: Planowałem kupić tą część ale dopiero gdy przejdę dwójkę (będę musiał wrócić do niej ;P ). W Zmierzch Bogów może też zagram, bo wraz z patchami będzie się lepiej grało, niż żeby były bugi. Co do tej przygodówki, to w to nie grałem ale zagram, bo nawet ten gatunek gier mi się spodobał (Machinarium, Sam&Max), więc pewnie warto będzie zobaczyć. Ciekawe co będzie trzecim pełniakiem... może znowu jakiś papierowy system RPG?

@lisu125 - Chciałbyś żeby był TF2 co? Ale nawet jakby był, to i tak i tak trzeba pobierać update'y ze Steama (a tego jest 10GB)...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniak nie dorasta trzeciemu. na razie tendencja spadkowa, zobaczymy co będzie dalej...

Wygląda mi to na opinię osoby, która nawet nigdy nie grała w A Vampyre Story :dry: .

Dla mnie przygodówka zapowiada się ciekawie. Gra od autorów słynnej Monkey Island, pełna humoru, utrzymana w ładnej, kreskówkowej oprawie. Zdecydowanie zagram :smile: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ileż można pisać, że gry od EA (a właśnie EA jest dystrybutorem TF 2 w Polsce), nie mogą pojawić się na coverach... Nie rób sobie nadziei.

Odnośnie pełniaków, to mi się podobają :) G3 mam z Play'a, ale tutaj już z CP oraz dodatkiem. Vampyre Story kupiłem wcześniej, ale nic nie szkodzi, że będzie duplikat. No cóż, czekam na jutrzejszy przeciek :)

http://www.cdaction.pl/news-20260/team-for...wsze-wideo.html

I dlaczego nie mieliby dać na coverku jak grę można pobrać za darmo, a jedynym wymaganiem jest konto Steam?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996
CDA uczepiło sie tych przygodówek jak rzep psiego ogona... Przecież to słabe jest ;x

To, że Ty nie lubisz przygodówek nie oznacza, że nikt nie jest ich fanem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniak taki sobie dla mnie. Strasznie nie pasują mi przygodówki, odbiłem się od każdej oprócz Monkey Island, no ale szanuję, że komuś na pewno się spodoba więc już dalej nie komentuję :)

Jako ostatni pełniak marzy mi się jakiś DOBRY FPS/TPS (taki arcade'owy, bo ARMA trochę mnie już za bardzo stłamsiła), albo RTS (nawet lepiej, bo dawno nie było takiego, który by mnie interesował no i mam RTS'owy głód - pierwszy Dawn of War z wszystkimi dodatkami anyone? :tongue: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...