Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Dawno nie byuo jakiś strzelanek, więc szansa na taką jest dosyć duża... Albo może jakaś wyścigówka? Od dawna liczę na DIRT-a! :happy:

Jak to nie było? ArmA II w ostatnim (specjalnym) numerze, Resident Evil (czerwiec) i Call of Juarez: Więzy Krwi w numerze urodzinowym (kwiecień). Mało? :wink:

I jeszcze Kane and Lynch Deadmen w 01/2011!

Co do pełniaków to w Gothic'a nie grałem (żadną część) więc z chęcią się przekonam jak on wygląda, bo zawsze mnie kusił w sklepie, ale mówiłem sobie, nie kupuj, kosztuje dużo, a może ci się nie spodoba. Tak zostało długi czas do dziś, teraz chętnie go zobaczę :).

Vampyre Story - słyszałem o tym, jednak nie przekonywało mnie to... Ale zawsze można zobaczyć, przecież CDA bez względu na gry i tak kupię, a jak będzie to z chęcią "oblookam".

Jestem ciekawy co to będzie ten pierwszy pełniak. Może jakaś dobra gra wyścigowa? Dawno nie było wyścigówek (GT Legend's? Proszę was...).

Albo może jakiś shooter? Nie ważne co to będzie, tak to sprawdzę, no chyba, że mój stary przyjaciel komputer nie będzie w stanie mi pomóc odpalić tej gry... A tam, koniec lipca/początek sierpnia i wszystkie pełniaki zainstaluje, ot co!

Buahahahahahahahahahaahahahahahah!

Poniosło mnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładnie, ładnie. Dwa dobre pełniaki. Zwłaszcza doceniam Gothica bo bardzo lubie gry rpg. Co prawda z ta druga gra nie mialem stycznosci ale slyszalem ze calkiem dobra przygodówa. Prawdopodobnie w nią nie zagram bo nie przepadam za tym gatunkiem ale kto wie ;). Mimo to doceniam tak wysoki poziom tego numeru. Wielkie Dzieki CDA !!! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996
Za dużo przygodówek!!! nikt w to nie gra :dry:

Zaskoczę Cię - wiele osób gra w przygodówki i reprezentują oni część graczy lubiących w grach pomyśleć, a nie bezmyślnie nabijać skillshoty w shooterach :dry:

Może dla niektórych gry przygodowe są za trudne, a?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to teraz czekamy na dzisiejszy przeciek ;DD

W Gothica pogram, bo mój jakiś dziwny jest, może patch to poprawi... ;D

A Vampyre Story... no, nie przepadam za przygodówkami, ale może... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jako jeden z nielicznych powiem, że historia tego wampira (a raczej wampirzycy) mnie zaciekawiła. Nowe przygodówki są zazwyczaj skandalicznie krótkie (np. Ceville! 5! godzin! aaaaa!) i aby powstała dobra gra z tego gatunku musi mieć klimat. A z tego co czytałem, ta jest dosyć szalona i najeżona bajkowo-mrocznym klimatem. Lubię takie sprawy ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3- Za grami RPG nie przepadam, jestem wręcz anty-fanem tego typu gier... Ale żeby nie było w G3 już grałem jakiś czas temu, wrażenia z gry oczywiście negatywne :/

A Vampyre Story- Nie grałem wcześniej, a lubię wampiry więc na pewno sprawdzę ;]

Ciekawe jakie będzie główne danie? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi pełniak IMO zdecydowanie lepszy od trzeciego. Zagrałbym, gdybym skończył te wszystkie pozycje obecne, w jakie gram. A jest ich tak dużo, że nawet do teraz nie zagrałem w Bionic Commando. xD

Eem, w dwójkę i jedynkę grałem raczej i mi się szybko znudziło. Boję się o trójkę, nie znam w ogóle fabuły.

Spokojnie. Gothic 3 ma taką fabułę, że może się wydawać, że jej właściwie nie ma. I to jeden z powodów, czemu to jest szajs. Ale w ogóle na miejscu bym ci odradził nawet to tykać, a sam jestem fanem 2 pierwszych części. W trójce zabito doszczętnie wszystko, co było dobre w poprzednikach, szczególnie klimat. Już pod tym względem Oblivion jest bardziej "gothicowy".

CDA uczepiło sie tych przygodówek jak rzep psiego ogona... Przecież to słabe jest ;x

Już lepiej i tak wrzucać przygodówki, a nie strategie jak wcześniej. Z ok. 3 lata temu w niemal każdym numerze była conajmniej jedna strategia, których to z reguły nie lubię (jedyne co, to HoMM, KB i Etherlords), ba, bywało, że cały cover był zapchany samymi strategiami. A w ogóle, to zwróć uwagę, jak czesto teraz wychodzą one w cda. W tym roku był tylko Sam&Max.

hehe po pełniaku nr. 3 ludzie mieli straszny apetyt i się odbili

A ja odwrotnie. Dopiero po podaniu nazwy 2 pełniaka, nabrałem apetytu. :D

Za dużo przygodówek!!! nikt w to nie gra

Wysyłam 2 cytaty wyżej. A w ogóle jednak są ludzie, którzy w to grają. Nawet są ludzie, którzy nie trawią fps'ów(ave ja). Dziwne, nie? : O

Wg. Nr.1 to będzie RTS ponieważ mamy RPG-a Przygodówkę wyścigów i FPS-ów było dużo. Może Heros V???

Weź się zdecyduj. RTS, czy HoMM 5? Bo HoMM 5 to jest strategia turowa, a nie żaden RTS.

Far Cry był kiedyś w Cda bo niekojarze?

Był tylko w jednym z wielu wydań specjalnych KS GRY. Pod koniec 2008 o ile dobrze pamiętam.

Hem, szkoda. Zamieniłbym Vampire Story na Fahrenheita, ale o gustach się nie dyskutuje

Fahrenheit był już w Playu. I kij, że Gothic 3 również. Ale on przynajmniej jest z dodatkiem i na 3 miejscu, a nie 2.

W Gothica pogram, bo mój jakiś dziwny jest, może patch to poprawi... ;D

Nie spodziewaj się większych zmian po wgraniu patcha. Jedyne co, to wyeliminuje bugi, ale gra sama się nie zmieni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wrzucanie Gothiców na cover dvd to moim zdaniem trochę jak wrzucenie Wiedźmina, ponieważ ta seria ma ogromną reszę fanów jak i ludzi, którzy tego nie tkną kijem. Sytuacja wygląda więc tak - kto chciał, już dawno zagrał, kto nie chciał - trzymał się z daleka. I tu na scenę wychodzi nowy nr CD-A z G3 :) Ciekawe jaka będzie sprzedaż.

Ogólnie jest dobrze,chociaż jedną z gier mam, a druga niespecjalnie mnie interesuje to warto zauważyć, że poziom pełniaków w CD-A ostatnimi czasy rośnie. Jeszcze rok, dwa lata temu dobre pełniaki przeplataliście tragicznymi, a dziś proszę - każda gra na swój sposób ciekawa, o żadnej nie można rzec, że jest gniotem. Brawo! Ech, gdyby jeszcze cofnąć czas i zawartość pisma była taka jak kiedyś... marzenie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...