Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Anno 1404 (Gold :))

Gdyby się trafił jakiś citybuilder to sam pewnie bym nowe CDA kupił. ;p

mówimy o głównym pełniaku numeru, a więc o czymś co choć w teorii powinno przyćmić Gothica 3.

Ja nie wiem skąd nawet wziął się pogląd, że G3 to gra w jakiś sposób dobra. Przecież nawet Vampyre Story prezentuje się lepiej niż upośledzony twór Piranha Bytes.

@Vampyre Story

Grałem parę miesięcy temu i jest to całkiem przyjemna przygodówka. Styl graficzny jest powalający i nawet tylko dla niego warto włączyć na chwilę grę i dać jej szansę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee... niby dlaczego? Skoro przygodówka przeskoczyła Gothika, to niby dlaczego strategia nie mogłaby wskoczyć jako główne danie?

Zapominasz o dwóch elementach:

- Gra była oceniana znacznie wyżej od Ghotica

- Gra jest znacznie od Ghotica nowsza.

Fakt, gatunek może i niszowy, ale zawsze.

Strategia musiałaby spełnić ten sam warunek, a ponadto jeszcze przeskoczyć przygodówkę z 2 miejsca... No chyba że byłaby jakimś wielkim hitem, tyle że wszystkie Wielkie Hity możemy raczej wykluczyć.

Coś co ma przyćmić Gothica 3 i będzie strategią...

To może Warcraft 3, z przyjemnością bym sobie przypomniał stare, dobre czasy

Szansa bliska 0. Już prędzej Starcraft 1, ale i na to szanse są praktycznie żadne. Jeśli już to należałoby typować jakąć cenegę lub coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym raczej nie spodziewał się Mass Effecta, w CDA nie było CHYBA jeszcze żadnej gry od EA

Racja, nie zwróciłem na to uwagi.

To może Warcraft 3, z przyjemnością bym sobie przypomniał stare, dobre czasy

Gra naprawdę dobra, choć już leciwa i wątpię, aby dali ją jako głównego pełniaka.

Cieszy fakt, że Gothic 3 będzie wsparty łatkami, warto będzie do niego wrócić i grać bez większego zgrzytania zębami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vampire Story? Raczej nie zagram, nie lubię przygodówek. W Sam & Max przeszedłem ledwie jeden odcinek i dałem sobie spokój.

Co do ostatniego pełniaka myślę że to będzie jakiś RTS, przejrzałem ostatnie numery i nie ma ŻADNEGO (King's Bounty się nie liczy) od czasów Act of War, który był w numerze... 06/2010.

Tak więc zostaje nam czekac :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatniego pełniaka myślę że to będzie jakiś RTS, przejrzałem ostatnie numery i nie ma ŻADNEGO (King's Bounty się nie liczy) od czasów Act of War, który był w numerze... 06/2010.

Kto wie, dzięki Gothic 3 Gold nawet gdyby dali RTS (raczej niszowy gatunek) nie byłby to taki słaby (pod względem szans na sprzedaż) numer.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto wie, dzięki Gothic 3 Gold nawet gdyby dali RTS (raczej niszowy gatunek) nie byłby to taki słaby (pod względem szans na sprzedaż) numer.

Pewnie że tak. Tyle że jak jakiś średni RTS miałby niby o dwa miejsca prześcignąć Gothica 3 (zwłaszcza w tak rozbudowanej edycji)? Szanse miałby wyłącznie RTS nowy i dobry, albo stary i genialny. I tu nam się strasznie zawęża wybór, bowiem większość firm dostarczających gry do CDA nie ma w ofercie nic mogącego spełnić ten warunek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż,najlepszym sposobem,żeby dowiedzieć się,co jest głównym daniem tego CD-A i tak jest wzięcie udziału w przeciekach,bo takie zgadywanki nic nie dają.Swoją drogą,trzeba by coś zmienić w strukturze forum,jego "stabilności",bo przy wczorajszym przecieku zablokowaliśmy forum,nie osobiście strona główna czasem też się nie ładowała :smile: Ale to pokazuje,jak wiele osób jest zainteresowanych tym pismem,czyli rzeczywiście jesteście tak dobrzy,że aż serwery padają :laugh:

Cóż,najlepszym sposobem,żeby dowiedzieć się,co jest głównym daniem tego CD-A i tak jest wzięcie udziału w przeciekach,bo takie zgadywanki nic nie dają.Swoją drogą,trzeba by coś zmienić w strukturze forum,jego "stabilności",bo przy wczorajszym przecieku zablokowaliśmy forum,mnie osobiście strona główna czasem też się nie ładowała :smile: Ale to pokazuje,jak wiele osób jest zainteresowanych tym pismem,czyli rzeczywiście jesteście tak dobrzy,że aż serwery padają :laugh:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strategię za bardzo nie wierzę. Dlaczego? Po pierwsze mówimy o głównym pełniaku numeru, a więc o czymś co choć w teorii powinno przyćmić Gothica 3.

ja się z tobą w tym nie zgadzam bo dla mnie to właśnie strategie mogą powalić gothic 3 ale to może tylko dlatego że kocham strategie a rpg są na drugim miejscu (wyjątkiem jest wiedzmin :wink: )

VESEMIR1564 dobrze mówi. Polać mu ;) !

Co do "pełniaka" numer 1, to chciałbym tylko powiedzieć, że jakiś czas temu w niemieckim czasopiśmie Game Star był zamieszczony Rome: Total War + dwa oficjalne dodatki, więc teoretycznie dzieła Creative Assembly są w zasięgu :cool: . Oczywiście to tylko moje luźne domysły i nic - broń Boże - nie sugeruję :cool: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcialbym jakies cod lub assassina lub batmana

To ja proponuję, niech CDA da najlepiej Wiedźmina 2. Albo nie, lepiej dawajcie już Battlefielda 3, albo nowe CoD :laugh:

Ludzie czy wy myślicie, że w czasopiśmie za 15zł (+ ew. 1-2zł więcej), dadzą wam grę, która chodzi po kilkadziesiąt złociszy? Zwłaszcza, że już wpadł G3 z dodatkiem (sprawdźcie sobie ile kosztuje!!!) i Wampiry? To już nawet nie chodzi o to, że jest to dziecinne, co po prostu głupie i bezmyślne.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też na FPS stawiam, coś ze średniej półki, ewentualnie slasher. Wydaje mi się, że jak CDA wykupiło jedną drogą (czy może mi się zdaje?) licencję, to inne gry już nie będą takie "hitowe". Ale ja, bez względu na pełniaki, zawsze będę z Wami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...