Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Świetny pełniak. Co prawda Gothica 3 mam, ale zawszze przyda się dodatek - tym bardziej, że gra w sklepie kosztuje więcej niż pismo. I jeżeli to ma być trzeci pełniak, to boję się pomyśleć jaki będzie ten pierwszy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to CDA zaczeło z grubej rury :P. Jako żę jestem fanem seri Gothic, to się ciesze jak choler@. Ciekawe co będzie pozostałymi dwoma pełniakami. Strzelam że albo: Spore, albo jakiś CMR, albo CoD MW, przynajmniej na tego CoDa mam taką nadzieje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jej, bohu, Gothic 3?!?! I to jako 3 pełniak? Mógłby być z powodzeniem pierwszym! Prześwietna gra, długa (starczy na całe wakacje! i jeszcze zostanie!), a dzięki patchom dużo osób będzie mogło w miarę płynnie pograć. Gdybym nie miał tej gry, to wprost nie posiadałbym się ze szczęścia! Ten numer (jeśli chodzi o pełne wersje) może - ba, musi - być niesamowity! Ciekawi mnie teraz 2., a co dopiero 1. pełniak na coverze. No, ciężko będzie G3 pobić. Ktoś wyżej dobrze napisał: zaczęliście z grubej rury.

Teraz wyobraźcie sobie moje zdziwienie: wchodzę na forum, zaglądam w ten temat, a tam... ludzie coś kręcą nosem. No ja po prostu nie wiem, jak tak można :huh: .

BTW: teraz CD-A może pochwalić się umieszczeniem całej (Arcania, to obrzydliwe świętokradztwo, się nie liczy) serii Gothica! Brawo!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, którzy jeszcze nie grali. Gothic 3 z fanowskimi patchami zmienia swoje oblicze (grywalność, płynność grafiki itd. lecą w górę jak się patrzy) może Zmierzch "Bugów" tez konkretnie podrasowali - akurat w dodatek nie grałem. Bardzo dobry pełniak. A co do następnych, może z uwagi na to, że wyszedł nowy FEAR dorzucą FEAR2 skoro od dawna leży w tanich kolekcjach...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narzekałem na Robotice w zeszłym numerze, a teraz zbieram szczękę z podłogi. Przez to jak bardzo ta gra była nie dopracowana zostałem od niej odrzucony.

Jestem ciekaw kolejnych przecieków :]

(osobiście liczę na jakiegoś dobrego racera, może coś od blizzarda? Może Diablo 2 z dodatkiem. W końcu kiedyś daliście Warcraft 2)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...