Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Gruuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuubo. Co prawda G3 już mam, ale racji swojego niedopaczowania jakoś ciężko mi się w niego grało i w zasadzie pomęczyłem go góra parę godzin. Jeśli wśród tych patchy znajdzie się coś co podkręca płynność rozgrywki poprzez jakieś uczesanie fatalnej optymalizacji to będzie super!

No a jeśli to dopiero 3 pełniak to szykuje się nam prawdziwe magnum opus. Comiesięczni narzekacze zostaną na dniach zmieceni z powierzchni ziemi (a ja po cichutku modlę się o dodateczek do Army :>)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerv0

Marzenia :P Prawda jest taka, że zawsze znajdzie się ktoś narzekający "bo to nie ten gatunek, bo spodziewał się czegoś innego, bo ja już to mam!". Każdy by pewnie chciał hity prosto z tłoczni, których nawet nie zaczęli sprzedawać w sklepach ;] Ja tam zawsze kupuję CDA dla treści, ale nie zmienia to faktu, że obecny zestaw pełniaków zapowiada się... ostro. Naprawdę ostro ^_^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, ja jestem typem kolekcjonera, który kocha gry komputerowe, więc nie mogę się nie cieszyć z takiego CDA. Oczywiście pismo kupuję nawet jak nie ma w nim żadnego pełniaka dla mnie, ale dobra gra to po prostu dodatkowa motywacja do kupienia. No i zwykle starcza na dłużej niż samo pisemko, które łyka się w jeden, góra dwa wieczory. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Black, ja jestem typem kolekcjonera, który kocha gry komputerowe, więc nie mogę się nie cieszyć z takiego CDA. Oczywiście pismo kupuję nawet jak nie ma w nim żadnego pełniaka dla mnie, ale dobra gra to po prostu dodatkowa motywacja do kupienia. No i zwykle starcza na dłużej niż samo pisemko, które łyka się w jeden, góra dwa wieczory. :)

Ja nie stety "polykam" CDA w nie cale 2 godziny wiec pelniakami tez sie ciesze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod logiem Forum Actionum macie belkę "Zalogowany jako...." na jej koncu jest przycisk "Opcje" - klikacie go. Po wejściu w menu opcji z listy po prawej stronie wybieracie "Ustawienia forum" (prawie na końcu). I wtedy ustawiacie strefę czasową (pierwsza opcja). GMT +1.00 hours.

PS Czasem to ustawienie się resetuje (przynajmniej u mnie) i trzeba babrać się od nowa :/.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej chwili jestem zajęty usuwaniem śmieci z tego tematu, im więcej ich wrzucacie tym więcej czasu muszę poświęcić na ich wywalanie i tym później zrobię przeciek. Proste.

Spamujcie dalej i opóźniajcie godzinę rozpoczęcia przecieku jak to lubicie. Jak przegniecie to może się okazać, że w ogóle go nie zrobię, bo będę zajęty usuwaniem kolejnych debilnych postów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...