Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

hehe po pełniaku nr. 3 ludzie mieli straszny apetyt i się odbili :) Sam muszę przyznać, że ten pełniak też mi nie przypadł do gustu, ale i tak macie najlepsze gierki na coverku :} I to nie tylko w Polsce :) Tak trzymać i czekam na nr.1!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996

Chciałam sobie kupić, ale pewnie bym tego nie zrobiła. Dlatego CD-Action robi mi świetną niespodziankę z tą grą ^^ Już nie mogę doczekać się głównego pełniaka. Chociaż nawet, gdyby on nie przypadł mi gustu numer kupię - i dla A Vampire Story, i z powodu przyzwyczajenia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996
Dawno nie byuo jakiś strzelanek, więc szansa na taką jest dosyć duża... Albo może jakaś wyścigówka? Od dawna liczę na DIRT-a! :happy:

Jak to nie było? ArmA II w ostatnim (specjalnym) numerze, Resident Evil (czerwiec) i Call of Juarez: Więzy Krwi w numerze urodzinowym (kwiecień). Mało? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie trzeci pełniak jest zdecydowanie lepszy od drugiego. Tym bardziej, że z patchami, które większość błędów eliminują. W CDA G3 miał 9, a ZB - 4, czyli średnia obu gier to ok. 65%. Na metacritic A Vampyre Story ma średnią 75%. A więc główny pełniak będzie miał średnią wyższą niż 75%. Ciekawe co to będzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem to Gothic 3 w Złotej Edycji powinien być tym drugim pełniakiem :P Może Ghost zaczął przecieki od pierwszej pełnej wersji, a teraz jest druga.. Na sam koniec zostanie ten "najgorszy" pełniak :trollface:

A odnośnie drugiego pełniaka: nie dla mnie :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie sprawa wygląda tak,że czekam na pierwszego pełniaka. Dlaczego?

A Vampyre Story to przygodówka,a tego gatunku nie zamierzam nigdy nawet kijem tknąć.

Natomiast z G3 sprawa ma się tak,że mam podstawkę(z PLAYA,przepraszam CDA za zdradę,ale nie mogłem się oprzeć ;) ),przeszedłem 1 i 2 z Nocą Kruka,jednakże w trójce po połowie gry się znudziłem i przestałem grać, cały czas zadania typu: ,,zabij 5 ścierwojadów" , ,,zabij 10 topielców" , ,,zabij 2 trolle" zwyczajnie mnie zanudziły,może kiedyś do tej gry powrócę(i zainstaluję patche) ale na razie mam ciekawsze tytuły w zanadrzu,dlatego nawet Zmierzchu Bogów nie zamierzam włączać(głównie przez zmniejszony świat gry). Więc jak już mówiłem,czekam na pierwszego pełniaka(mam nadzieję,że będzie to jakaś dobra gra akcji).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...