Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Nie tak dawno (jakieś 2 miesiące temu) mocno się zastanawiałem czy nie kupić sobie A Wampyre Story za 40 zł, ale się rozmyśliłem (po zagraniu w demo). Wg mnie gra nie jest warta tylu pieniędzy. Myślę jednak że na płytkę do gazetki nadaje się bardzo dobrze... Czyli kolejna pełna wersja na plus ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w sumie nikt nie mówił że gry będą coraz lepsze. Czekamy na główniaka. btw Czy pełniak nr.2 przeskoczył poprzeczkę? może nawet fajna będzie. Sam and max mi się spodobał więc na razie nie będe mówiłże ta gra to badziem (pozatym jeszcze nie grałem). Tutaj przypomina mi się post kogoś wcześniej - No jeszcze w żadnego Gothica nie grałem (uwaga!) ale i tak wolę Dragon Age!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przygodówka point and click? Ciekawe, bo mało orientuję się w tym gatunku a gra może okazać się całkiem przyjemna :D Heh, i sprawdziło się to, że po tak mocnym uderzeniu na początek teraz pojawią się narzekające głosy a już nie wyobrażam sobie tego co będzie jak podadzą danie główne a dla niektórych nie będzie to hit pokroju ostatniego Battlefielda xD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem G3 od kumpla na starym kompie (Intel Pentium 3.06 GHz i 512 Ramu :laugh: ) a później zagrałem na moim lapku i... ku mojemu ździwnieniu, prawie wogóle nie lagował... Ale miałem STRASZNIEEE wkurzający bug z "świecącymi teksturami" dlatego pograłem chwile i ... "Bye...". Mam nadzieję, że Community Patch poprawi troche wydajność i te bugi graficzne. Dzięki CD-Action za takiego zaje... fajnego pełniaka i to pod numerkiem 3. (albo 2. :]). Nie mogę się doczekać 1. W przeciwieństwie do poprzedniego numeru (oceniający pełniaki) ten nie będzie FAIL'em (oczywiście moim zdaniem... ;]).

Pozdrawiam,

KrisPL "Drakalen"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Vampyre Story?!!?!?!?!?!?!? Zal zal zal zal zal i jeszcze raz zal! Po ghoticku spodziewalem się czegoś mocniejszego a jakieś g**no! Oby 1 pełniaka nie spieprzyli. :wallbash::klnie::rage:

Ta no pewnie a czy wogóle zagrałeś że oceniasz? Pewnie pełniak nr.2 to powinien być NFS Hot Perszut co? (Wymowa zgodna z reklamą telewizyjną tej gry w polsce)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 -po patchach znakomity RPG i pretekst, by zagrać jeszcze raz w poprzednie odsłony

Vampyre story -przyjemna przygodówka, której kiepską sprzedaż była spowodowana jedynie obawą, że gra pojawi się w czasopiśmie.

Jako trzeciego pełniaka obstawiam jakąś strategię, żeby dla każdego było coś miłego, a fani strzelanek dostali ARMĘ w numerze specjalnym.

@Forester

Ja słyszałem wersję z Pershit.:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3 -po patchach znakomity RPG i pretekst, by zagrać jeszcze raz w poprzednie odsłony

Vampyre story -przyjemna przygodówka, której kiepską sprzedaż była spowodowana jedynie obawą, że gra pojawi się w czasopiśmie.

Jako trzeciego pełniaka obstawiam jakąś strategię, żeby dla każdego było coś miłego, a fani strzelanek dostali ARMĘ w numerze specjalnym.

Panie, ARMA to symulator. FPS to gra pokroju CoD->Battlefield-> a w piśmie może być Homefront.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem jedno [ciach] można dostać od waszego narzekania. Redakcja staje na głowie żeby wam dobrze się pismo czytało i grało i jeszcze narzekacie. Ja rozumiem, że chcecie gry pokroju Diablo153202 chociaż nie wyszło albo gry od EA, ale EA nie zgadza się na licencje, a gry będą dodawane tylko wyłącznie i tylko gdy będą w zasięgu CD-A, a gra całkiem niezła, ale humor gry nie każdemu się może spodobać.

PS: rzal mi waszyh komentaży hello. Mam nadzieje, że zrozumiecie.

Nie używaj wulgaryzmów. [Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemawiam do tych co obecne gry dodawane do tego coverka, im się nie podobają.

Spójrzcie na to z dobrej strony. Jeśli nie pierwsza i druga gra to może trzecia ? :).

A może za miesiąc, albo i za rok !! :). Ja tam widzę same dobre strony :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...