Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Do King's Bounty Wojowniczej Księżniczki jest "Pakiet Dodatków". Czy (i kiedy) będzie on zamieszczony w CD-Action ? Bo z tego co na razie patrzyłem w internecie kosztuje to 30-50 zł, czyli kilka razy więcej niż gra zamieszczona w CDA (czyli nie opłaca się). Czy nie ma możliwości pobrania tego za darmo dla posiadaczy "pełnej wersji gry" ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbiór gier zamieszczonych w tym numerze robi wrażenie:

1)King's Bounty Wojownicza Księżniczka strategia turowa w stylu herosów. Lubię grać w takie gry

2)przygodówka z wampirami jakoś mnie ten gatunek gier nigdy mnie za bardzo nieinteresował.

3)Gotic 3 wraz z dodatkiem. Najsłabsza część cyklu ale i tak można pograć z przyjemnością. Pochwalę redakcję za dodanie modów które usprawniają rozgrywkę.

Zbiór gier zamieszczonych w tym numerze robi wrażenie:

1)King's Bounty Wojownicza Księżniczka strategia turowa w stylu herosów. Lubię grać w takie gry

2)przygodówka z wampirami jakoś mnie ten gatunek gier nigdy mnie za bardzo nieinteresował.

3)Gotic 3 wraz z dodatkiem. Najsłabsza część cyklu ale i tak można pograć z przyjemnością. Pochwalę redakcję za dodanie modów które usprawniają rozgrywkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problemy z grą Wojownicza Księżniczka. Gra wogóle mi się nie odpala tylko po kliknięciu na przycisk exe mignie mi dwa razy ekran i nic więcej. Czy jest jakiś patch do windows 7?? Proszę o pomoc bo chętnie zobaczę tą grę a nie mam jak:///

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam pewien problem z gothic 3 i z gothic 3 zmierzch bogów wgrałem gothica 3 z waszej płyty włączam i nagle pojawia sie bład i pisze na czcionce na górze where is the guru ? i nie da się właczyć gothica 3 dlaczego ? i jeszcze na dole pisze że shutdown albo continue proces ale continue proces nie mogę właczyć proszę o pomoc. !!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowym użytkownikiem lecz nie tak nowym w świecie gier :)

Ogólnie moge powiedziec ze swietne sa te płytki i czekam na kolejne odsłony cd action ^^

Pisze do was bo mam pewien problem z gra numer 2 A vampire.... Moj sprzet na jakim chwilowo siedze to Toshiba Satellita A100 gdzie procek to 2 rdzenie po 1.6 2 gb ramu i karta zintegra Intel GM 945 gdy próbuje właczyc gre wybija mi blad ze plik main.exe przestal dzialac wiecie moze jak to ominac nie wierze ze komputer mi walnął w sensie nie wyrabia co do wymagan gry hehe jest stary ale najnowszego princa na nim odpalilem wiec jeszcze nie jest z nim tak zle prosze was o szybka odpowiedz bo chcialbym sobie w ta gre pograc zapowiada sie swietnie :))

I jeszcze jedna prosba czy ktos moze mi powiedziec czy da sie zaktualizowac sterowniki do karty grafiki bo potrzebuje pixelshader minimum 3.0 i czy da sie cos takiego zrobic z zintegrowana karta Intela

Pozdrawiam caly zespol CD ACTION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gothic 3- RPG które nie zawojowało moim światem, ale bawiłem się przednio przy sesjach z tą grą.(7+)

A Vampire Story- przygodówka? I like it!eyes.gif A bohaterka serio ma "majestatyczny" krokcheesy.gif .(7+)

King's Bounty WK-lubię gry w stylu hirołsów, więc i w tą grę zagrałem. I nie żałuję!(8+)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...