Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Hmmm, jednak mimo wszystko jest pewien zawód, bo Smugg napisał, że po G3 będzie jeszcze lepiej, więc wszystkim pociekła ślinka, w dodatku G3 jako trzeci pełniak rozbujał wyobraźnię :).

Cóż, gdybym kupował pismo dla pełniaków to tego numeru bym nie kupił. Ale zobaczymy co w tekstach będzie, może akurat znajdzie się coś ciekawego w publicystyce?

PS. Jak ja tęsknię z NDSN (Nie Daj Się Nabrać dla nieobytych).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne, ładnie :D Danie dodatku będzie naprawdę solidnym przypomnieniem, żeby zainstalować podstawkę i w końcu ją przejść, bo szkoda, żeby aż taka gra się zmarnowała. Ogólnie rzecz ujmując w tym numerze CDA zamiotło mną totalnie a minimum dwa z tych tytułów postaram się sprawdzić na pewno ^_^ Kolejne 15zł macie w kieszeni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki "kochanym" gościom, których w chwili przecieków jest setki a przez resztę miesiąca 10-15stu, nie mogłem uczestniczyć w przeciekach, ale dzięki markolfowi wiem, że głównym daniem jest: Kings Bounty: WK

Przechodząc do oceny pełniaków:

Gothic 3 ZE :ok: nie grałem, za Gothikami nie przepadam, ale przebadam z ciekawości

A Vampyre Story :ok: wczoraj gdy zobaczyłem co będzie pełniakiem byłem ciut niezadowolony. Jednak po niedawnym przejściu Sama & Maxa, mam chętkę na inne komediowe przygodówki

King's Bounty: WK :dobani: podstawka znudziła mnie po godzinie i nie mam ochoty do niej wracać, więc przypuszczam, że tak samo będzie z Wojowniczą Księżniczką.

Czekam na zapowiedź i do wtorku :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@freeq52

Ludzie czy wy myślicie, że w czasopiśmie za 15zł (+ ew. 1-2zł więcej), dadzą wam grę, która chodzi po kilkadziesiąt złociszy? Zwłaszcza, że już wpadł G3 z dodatkiem (sprawdźcie sobie ile kosztuje!!!) i Wampiry? To już nawet nie chodzi o to, że jest to dziecinne, co po prostu głupie i bezmyślne.

To tak nie działa... Nie ważne ile gra kosztuje w sklepie, ważna jest cena licncji ;]

Co do głównej pełnej wersji jest OK. Grałem zarówno w podstawkę jak i w dodatek Wojownicza Ksieżniczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pod względem pełniaków nr stoi naprawdę wysoko. Każdy poszczególny mógłby być głównym pełniakiem w trzech różnych numerach. Ja osobiście pewnie nic nie odpalę z braku czasu. Ale miło mieć na półce Wojowniczą Księżniczkę. Miałem dawno zmair sięgnąć za KB, to jak mi się spodoba, to będzie miły prezencik ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie myślałem ,że KB:WK będzie pełniakiem. Tylko myślałem, że drugim. Ja jestem pod wrażeniem. Bardzo chciałem grę podobną do Heroesów.

PS. Ale pełna wersja na markolfie była znana wcześniej. Spójrzcie: dodanie news'a ,że KB będzie główną pełną wersją na markolfie - godzina dodania 15:03 ,a post Ghosta o KB - 15:15. Tak były serwery zapchane to pomyślałem, że wejdę na markolfa, bo może już pełniak został odkryty. I co ? 10 min wcześniej już znałem (inni też - proszę spojrzeć na komenty na markolfie).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Chrzanicie i to strasznie. Najgorsze pełniaki? Ludzie! Wszystkie te gry są dobre, albo bardzo dobre. To, że Wam się nie podobają nie oznacza, że ich jakość (i automatycznie jakość covera) jest beznadziejna. Zahaczacie o tandetę swoim narzekaniem. Pieniądze w dłoń i do sklepu, kupcie sobie grę, jaką chcecie i tyle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...