Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 07/2011

Polecane posty

Przygodówka :( :( :( Jeszcze jeśli głównym pełniakiem będzie strategia to już w ogóle masakra :(

Przygodowe i strategie 2 najgorsze gatunki dla mnie :(

Ludzie czy w nie rozumiecie, że CDA czytają ludzie, którzy lubią też przygodówki i strategie, dlatego w CDA dają (jak są 3 pełniaki) trzy różne gatunki?! Boże ludzki egoizm mnie przerasta i przeraża :ohmy:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyną przygodówkę którą ukończyłem z bananem na twarzy był Larry 7 : Miłość na Fali :) Reszta jakoś mi nie podpasowała, chociaż nie powiem (napiszę) Sam & Max też jest niczego sobie. Gothica przejdę jak będę narzekał na nude, a Vampyre Story sprawdzę z czystej ciekawości, może się mile zaskocze :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie będę oryginalny i powiem że w G3 zagram stu procentowo (moja płytka z grą doszczętnie się porysowała nie wiem czemu - pewnie wina jednego z kolegów) ale vampyre story mnie nie zainteresowało (jako uzasadnienie dam że taka akcja mnie nie interesuje - wolę rozwalanki typu UT3 lub RPG jak G3 niż przygodówkę)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to ujął PracującyMłodyCzłowiek cda czytają różni ludzie, a komentarze typu: "ten gatunek gier jest taki a ten taki" są conajmniej egoistyczne. Ja np: nie przepadam za wyścigówkami Ale jak takowa wpadnie mi w ręce to jej nie oleje tylko zagram aby sprawdzić czy gusta mi się nie zmieniają. Mówię wam próbujcie grać w wszystko, ja tak robiłem i teraz niema gry "niefajnej".

Ten Nr CDA jest najlepszym dowodem że poziom cda idzie w kosmos. OBY TAK DALEJ!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla marudzących na drugiego pełniaka. Może niektórych zaskoczę, ale ta gra jest ogólnie wyżej oceniana niż Gothic 3. :)

Cóż nie każdym ten wampirek podchodzi do gustu, A gothic to klasyka gier RPG i jest na pewno bardziej znana niż ta wampirzyca.

(przynajmniej u mnie ;P)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość nancy1996
Coś, co jest mniej znane nie oznacza, że jest gorsze :rolleyes:

No tak ale co być kupiła nieznaną grę czy grę o której w kółko się gada ?

Gdyby była za rozsądną cenę, to nieznaną. Oczywiście musiałaby odpowiadać moim gustom (na przykład strategii bym w życiu nie kupiła).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby była za rozsądną cenę, to tak. Oczywiście musiałaby odpowiadać moim gustom (na przykład strategii bym w życiu nie kupiła)

:tongue: A ja akurat strategię bym kupił jeśli by była dobra cena no i oczywiście gra. Ale tak gra o której ciągle się gada nie oznacza że jest lepsza, lecz człowiek który nigdy na oczy nie widział tych dwóch gier pewnie wybrał by tą znaną zwłaszcza gdyby się wypowiadał tu na forum przeczytawszy inne komentarze.

Zapoznaj się z zasadami pisania postów. Nie robimy cytatowych piramidek. Poprawiłem cytat, ale nie będę tego robił wiecznie.[Turambar]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wiemy na pewno:

1. Pełniak jest albo grą głośniejszą, ale o podobnym "stażu" do gothica 3, albo jest to tytuł niezbyt głośny, ale nowy.

2. Gothic 3 + dodatek zajmują trochę miejsca, ponieważ jeszcze udało się do tego "dopchnąć" kilka sporych patchy, to albo główny pełniak zajmie (niemal) całą dodatkową płytę, albo ten hit nr.1 będzie czymś dość niewielkim objętościowo.

3. CD-Action bardzo często zamieszcza gry które wcześniej pojawiły się w tanich seriach u Cenegi. To właśnie od oferty wydawniczej tej firmy należałoby zacząć poszukiwania potencjalnego tytułu głównego pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strategię za bardzo nie wierzę. Dlaczego? Po pierwsze mówimy o głównym pełniaku numeru, a więc o czymś co choć w teorii powinno przyćmić Gothica 3. To nam bardzo mocno zawęża pole poszukiwań, bowiem:

- starsze strategie nie wskoczyły by na "jedynkę" przed Gothiciem

- Nowych, dobrych strategii jest stosunkowo niewiele (jest to obecnie gatunek niszowy), z resztą niemal wyłącznie na PC (co oznacza że są to albo mega-budżetowe produkcje, albo produkty niewielkie, nie mające szans wyprzedzić gothica)

- Większość tych współczesnych strategii (zwłaszcza dobrych) powstaje pod banderami firm nie zamieszczających swoich gier w czasopismach...

Osobiście stawiam na grę:

1. Multiplatformową

2. Nie będącą na PC jakimś wielkim hitem (nawet mimo ew. dobrych ocen), ale mającą nie więcej niż 2 lata

4. Gra mało/średnio znana (ew. jakiś 2-3-4 z kolei sequel czegoś znanego),

5. Od jakiegoś czasu będącą do kupienia w jakiejś taniej serii

6. Naturalnie pochodzącą od któregoś z "tradycyjnych" dystrybutorów dostarczających gry do CDA

PS. Uważam że na podstawie zebranych informacji można uznać że Street Fighter IV jest mocnym kandydatem na najbliższego (lub jednego z przyszłych) pełniaka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W strategię za bardzo nie wierzę. Dlaczego? Po pierwsze mówimy o głównym pełniaku numeru, a więc o czymś co choć w teorii powinno przyćmić Gothica 3.

ja się z tobą w tym nie zgadzam bo dla mnie to właśnie strategie mogą powalić gothic 3 ale to może tylko dlatego że kocham strategie a rpg są na drugim miejscu (wyjątkiem jest wiedzmin :wink: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się z toba arthanis. Nie można przewidzieć jaka bedzie gra. Czy bedzie miala ona 2 lub 3 lata to napewno ale czy to bedzie sequel tego na przykład nie wiadomo.

Po pierwsze nie zgaduję, ale dedukuję na podstawie posiadanych informacji (skromnych, ale zawsze) i doświadczenia w tej kwestii (CDA zbieram regularnie od '97)

Po drugie, to czy mam rację, to się jeszcze dzisiaj okaże :)

ja się z tobą w tym nie zgadzam bo dla mnie to właśnie strategie mogą powalić gothic 3 ale to może tylko dlatego że kocham strategie a rpg są na drugim miejscu (wyjątkiem jest wiedzmin wink.gif )

Ja nie piszę tutaj o indywidualnych gustach. Dla wielu osób bez względu na to jaki by był pierwszy pełniak, i tak gothic będzie grą numeru. Chodzi mi jedynie o to że bardzo trudno wskazać grę należącą do gatunku strategii która mogła by wskoczyć na 1 miejsce i jednocześnie spełniała następujące warunki:

1. Była znacznie nowsza i głośniejsza od Ghotica

2. Była wydana przez jedną z firm dostarczających gry do CDA

3. Była na rynku dostatecznie długo by jej szanse na ukazanie się w czasopiśmie były realne (tzn. np. powinna być już w taniej serii)

Poza tym strategie to gatunek obecnie niszowy, niewiele się ich ukazuje i jeszcze mniej z nich jest wartych uwagi (a na "nr 1 numeru" trzeba zasłużyć...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie cienki zestaw. Przygodówki bawią mnie przez chwilę a potem nie mam takiego mózgu i takiej cierpliwości by klikać po całej mapie i szukać butelki i naklejki od whisky by dać pijakowi który chce akurat ten jeden trunek i po to żeby mi powiedział że zapomniał co miał do powiedzenia:)

A gothica to nie zainstaluję ponieważ w rpg jestem cienkim zawodnikiem. Grałem w fable i kilka innych gier. A fable o ile wiem to nie jest ten podstawowy rodzaj rpg.

Mam nadzieję na mega bombę jeżeli chodzi o 1 pełniak.

Wiecie kiedy przecieki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...