Jump to content

Exclusive

Forumowicze
 • Content Count

  1,367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

61 Dobra

About Exclusive

 • Rank
  Skalny Troll
 • Birthday 01/17/1989

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Recent Profile Visitors

6,253 profile views
 1. Ostatnio zaopatrzyłem się w Fallouta 4 z dodatkami.Znalazłem parę modów i prubuję je zainstalować, ale jakoś ten Fallout ma większe zabezpieczenia przed tym niż New Vegas. W jaki sposób zainstaluję mody (przez Nexus Mod Manager to wiem, ale czy da się nim ot tak, czy najpierw trzeba coś w configu gry pozmieniać) i czy nie zablokują mi one osiągnięć (czytałem, że podobno nowy patch blokuje je, jak wykryje mody i trzeba mody na odblokowanie aczików dać).
 2. Podbijam i proszę zarazem o zamknięcie tematu. Problem rozwiązałem, a winnym okazał się plik PlayGTAV.exe, którego Steam usilnie nie chciał pobierać. Udało mi się jednak zmusić go do tego i gra już działa.
 3. @Sollnvictus, spróbowałem Twojej metody, ale szczerze powiedziawszy nie potrafię się dzięki komórce połączyć z RGSC lub grą. Odpaliłem internet w komórce, ale jedyne co mogę zrobić, to zalogować się na stronie RGSC. Logowanie oczywiście bezproblemowo działa.
 4. Próbowałem już tego rozwiązania i niestety nadal mam ten sam problem.
 5. Witam, mam problem z GTA V. Z niewiadomej dla mnie przyczyny gra nagle zablokowała się na ekranie launchera i to przy próbie odpalenia trybu singleplayer (choć i w multi tak samo jest). Próbowałem już zarówno dodać grę i social club do wyjątków (być może jakiś plik przeoczyłem, ale starałem się we wszystkich lokalizacjach gry i RGSC dodawać exeki do wyjątków) jak i całkowicie wyłączyć antywirusa, ale to nie pomogło. Zrobiłem także reinstall gry i również to nie było w stanie mi pomóc. Kompletnie nie wiem, co jeszcze można zrobić, tym bardziej, że social club w Max Payne 3 działa wzorcowo. Zależy mi na uruchomieniu, choć mam świadomość, że może to być błąd z winy R. i wtedy nic nie zrobię, ale mam nadzieję, że to jednak jakiś problem z mojej strony występuje. W grę od jej zakupu na Steamie grałem 5 godzin, potem odstawiłem ją na długi czas (a w tym czasie dostała parę aktualizacji do trybu online, nadal jednak była na dysku). Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 6. Niestety nie ma po co. Gra nadal działa pod GFWL, a na Steamworks się nie wybiera. Capcom postawił na RE: ORC krzyżyk i po wszystkim. No chyba, że grasz na Steamie, to właśnie dodali nową partię kluczy GFWL.
 7. Laptop o takich parametrach: AMD Radeon HD 8850M Intel Core i7-4500U 8 GB RAM Jest szansa, że Wiedźmin 3 ruszy? Może być nawet na najniższych, byle tylko dało się grać.
 8. @Pzkw VIb To chyba oglądałeś inną debatę. Ja widziałem i słyszałem agresywnego Komorowskiego. Po pierwsze lubił przerywać Dudzie i nawet zdarzyło się przerwać prowadzącym, po drugie w pewnym momencie musiał podać kartę przeciwnikowi, choć dziennikarze apelowali, że nie czas teraz a to. Ponadto gdy na samym końcu przemawiał do Narodu, głównie wymachiwał zaciśniętą pięścią. To jest asertywność? Co do karpika u Dudy. No cóż, prezydent zadał takie pytanie, z którego nie dało się wybrnąć, bo po prostu nie było jak. Moim zdaniem debata zakończyła się remisem, bo żaden nie przebił przeciwnika. Liczę, że w czwartek będą ciekawsze pytania, szczególnie od Dudy, a jest o co obecnego prezydenta pytać
 9. Nie, ironizuję tylko w kontekście "nie ma żadnej alternatywy dla PO". Skoro nie ma, to po co się bawić w wybory
 10. @Tesu, nie ma szansy, żeby w parlamentarnych większość zdolną do samodzielnego rządzenia uzyskało PiS. POwcy już dawno o to zadbali. PiS może wygrać, ale by rządzić, będzie musiało zawrzeć koalicję. SLD, PO i PSL na to nie pójdą, więc pozostają antysystemowcy, którzy mogą w parlamentarnych coś więcej zdobyć, jeśli się zjednoczą. Oczywiście rządy PiSu i antysystemowców są możliwe tylko wtedy, kiedy beton stworzony przez PO i PSL skruszeje, a do tego potrzeba teraz wygranej Andrzeja Dudy, a w parlamentarnych dobrego wyniku antysystemowców. Inaczej nadal będziemy mieć kampanię "miłości" od PO i PSLu, udawania, że nic się nie stało, poklepywań itd. Zresztą, jeśli znów mamy mieć zwycięstwa PO, to może zdelegalizujmy wszystkie partie poza PO i uznajmy, że tylko ta ma wyłączne prawo do rządzenia. Będzie więcej pieniędzy, nie trzeba będzie robić wyborów parlamentarnych i prezydenckich i każdy będzie się cieszył, ewentualnie wyemigruje.
 11. Numer drugi to MUGEN. Wyszło tego za dużo, żeby strzelać tytuł konkretny i jeśli mnie pamięć nie myli, to zawsze można było dorzucić do danego mugena postacie.
 12. Ja również swoją EK zostawiłem. Nie chciałem konta wystawiać na allegro (raz, że konta chciałbym jeszcze użyć do kupienia ciekawych filmów czy gier, które się pojawią w promocjach, a dwa, że nie miałbym serca, by kogoś ograbiać z kasy, żeby sobie mógł zakupić EK i prędzej dałbym mu za darmo). Teraz pewnie ktoś już grę dostał i opłacił. Mam nadzieję że będzie zadowolony z EK
 13. Mam nadzieję, że przynajmniej Wolfenstein będzie mi działać na średnich. Ma mniejsze wymagania niż Wiedźmin 3 i Batman: Arham Knight, a jego poprzednik działał mi na wysokich/ultra.
 14. Ponawiam pytanie. Mój laptop Intel Core i7-4500U 1.8 GHz 8 GB RAM AMD Radeon HD 8850M 2 GB Windows 8.1 64bit Czy na tej specyfikacji mogą mi pójść: Wolfenstein - The Old Blood, Wiedźmin 3 oraz Batman - Arkham Knight?
 15. Mam takiego laptopa: Intel Core i7-4500U 1.8 GHz 8 GB RAM AMD Radeon HD 8850M 2 GB Windows 8.1 64bit Czy na tej specyfikacji mogą mi pójść: Wolfenstein - The Old Blood, Wiedźmin 3 oraz Batman - Arkham Knight? W mojej ocenie (patrząc na wymagania), to Wolfenstein powinien pójść mi na średnich, Wiedźmin 3 może mieć problem przez kartę grafiki, natomiast o Batmanie mogę zapomnieć (chyba, że wymagania są przesadzone). Mogę się jednak mylić, więc wolę się zapytać bardziej obeznanych w temacie.
×
×
 • Create New...