Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Bronies to ogólna nazwa subkultury, choć nazywa się tak także męskich fanów MLP. Pegasister (lub pegasis) jest z kolei określeniem fanki.

Tak czy siak, jestem chyba jedyną oficjalną pegasis na tym forum... A przynajmniej nie spotkałam żadnej innej forumowiczki, która przyznałaby się do oglądania poniaczy.

Wracam do bazgrolenia, może coś dziś wrzucę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to znów trzeba będzie pośledzić FgE. A miałem tam już nie wchodzić :trollface: Ale osobiście nie sądzę, by puścili "Return of Harmony", raczej zdecydują się na samodzielny epizod.

Ja raczej oglądać nie będę, więc podzielcie się później wrażeniami ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż z ciekawości zajrzałem na tę stronę MiniMini na której jest to info. Pierwsze co rzuciło mi się na oczy to "księżniczka Cadance przybywa do królestwa Esterii". No i w ogóle cała strona wygląda bardzo na "Royal Wedding", więc może puszczą teraz specjalnie finał sezonu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam nowego brony smile_prosty.gif

Zamierzam oglądać. Głównie z powodu, żem okropnie ciekawa, jaki głos będzie miał Discord. Chociaż owszem - widzę, że całkiem możliwym jest wyemitowanie zamiast "Return of Harmony" finału sezonu. Ale w takim przypadku żem ciekawa, jaki głos będzie mieć Cadence i Chrysalis.

Przejrzałam komentarze na FGE i dowiedziałam się, że Discordowi głos ma podłożyć C. Pazura. Wątpię, czy to prawda, ale jeśli jednak to prawda, to efekt może być ciekawy smile_prosty.gif

YIthin: Idealnie na pewno nie jest, ale nie tragicznie. Najbardziej rzuca się w oczy wyraz pyska - na ironię nie wygląda. Prędzej na wyraz pyska kłamiącej Applejack.

EDIT: Nic z tego nie będzie. Zamiast oczekiwanego odcinka jest odcinek "Ponaddźwiękowe Bum". Właśnie zajrzałam na stronę MiniMini. Datę emisji przesunięto na jutro. Ech. Trzeba będzie poczekać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do tej daty na jutro, to MiniMini może podawać po prostu datę następnego odcinka jaki wyemituje tzn. jakieś powtórki. Pewnie na drugi sezon przyjdzie jeszcze poczekać np. do 17 września (jakiś konkurs ma być wtedy, czy cuś).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trollestia przejęła Mini-mini biggrin_prosty.gif I tak dobrze że nie jeszcze inne wcielenie :P.

Ciekawe czy jutro dadzą jakiś rzeczywiście nowy odcinek, czy znowu rzucą powtórką.

BTW, bronies rzeczywiście są chyba wszędzie :) Zna ktoś miejsce zupełnie nieskalane kucykami ani bronymi :D? I mówię zarówno o internecie jak i o miejscach rzeczywistych :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to nas strollowali - na pocieszenie, opublikowano nieoficjalny fundub do pierwszego odcinka,

. Wyszło naprawdę świetnie, chociaż oficjalny dubbing jest jednak lepszy (no ale weź porównuj amatorów do profesjonalnych aktorów).

Myślę, że powinni wypuścić nowe odcinki: w końcu strona mini mini aż pęcznieje od księżniczek, dekoracji i wszelkich innych akcesoriów związanych ze ślubem. Oby jednak wypuścili cały sezon od początku do końca, a nie tylko 2 ostatnie i koniec.

BTW, bronies rzeczywiście są chyba wszędzie smile_prosty.gif Zna ktoś miejsce zupełnie nieskalane kucykami ani bronymi biggrin_prosty.gif? I mówię zarówno o internecie jak i o miejscach rzeczywistych smile_prosty.gif

Tia, nawet na gram.pl się tego namnożyło :P

Wrzesień, wrzesień... którego dnia dokładnie będzie wypuszczony 3. sezon?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hasbro powiedziało,że około miesiąc przed premierą odcinka będzie to podane więc stawiam przełom października/listopada.

I rzeczywiście bronies są jak iluminaci.Jesteśmy wszędzie i nigdzie jednocześnie.zawsze wypatrujemy okazji by zindoktrynować nieświadomych naszej potęgi ludzi a rozpoznasz nas zadając właściwe pytania.

(No,ale na poważnie rzeczywiście jest tego trochę mamy pizza hut,bioware,linie lotnicze i mozzile po swojej stroniejezyk1.gif )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktoś miejsce zupełnie nieskalane kucykami ani bronymi biggrin_prosty.gif?

Tak, moja szkoła. Porównując liczbę 1 do ilości ludzi przebywających w niej na co dzień (od jutra) jest to nic...

@Sezon 3: Sądziłem, że zacznie się od września i to trzeci sezon, a nie powtarzanie tego, co już widziałem. confused_prosty.gif Jakoś to, czy drugi sezon zostanie zdubbingowany mnie nie obchodzi. tongue_prosty.gif

<autoreklama mode on> Postanowiłem zrobić bardziej rozwiniętego kwejka niż to, co ostatnimi czasy tworzyłem dosyć leniwie, tak więc Being Fabulous Part 2. Link do "części pierwszej" (jeśli ktoś nie widział) jest Tutaj (mój jedyny na głównej... Tylko sad_prosty.gif)<autoreklama mode off>

Zawartość spoilera wiadoma, nie ma tam żadnych spoilerów:

Na początek coś demonicznego - Abaddon

abaddon_by_noideasfornicknames-d5bo7u4.jpg#.UEObiaNhFOE

Diamond Heart

diamond_heart_by_noideasfornicknames-d59gjsm.jpg#.UEObSaNhFOF

Princess of Darkness - Discorded Luna

princess_of_darkness_by_johanpok-d58nsum.png#.UEObpaNhFOF

Luna - Humanization Alert!

lunafail_by_semehammer-d5cgesp.jpg#.UEObu6NhFOE

Magazyn Equa, na okładce (Obviously) - Fleur De Lis

92d3560f2a224f5f16d6244b2f9f2b96.png#.UEOcNaNhFOE

Freestyle Ponies

3gdwf.jpg#.UEOUw6NhFOE

Celestialess gala dress

celestialess__gala_dress_by_celestialess-d4vmqjh.png

Night Will Be Ours

11bkwh3.png

Nightmare Moon

_mlp__nightmare_moon_by_theformlpganon-d5a2o4b.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znikam na cały tydzień i pojawiły się tylko niecałe 2 strony postów? Słabo....

Widzę też, że nie było żadnych ciekawych tematów, tylko 2 fałszywe plotki ( chłopak RD i nowy odcinek po polsku), przynajmniej Argaris wciąż spamuje artami (ale Vader dotrzymuje Ci kroku :P ).

Zupełnie nic się nie dzieje, mam nadzieję, że to cisza przed burzą jaką będzie 3 sezon. W sumie cieszę się, że Hasbro nie rzuca spoilerami na lewo i prawo, będziemy mieli niespodziankę co do zawartości odcinków.

Dziś rozpoczyna się rok szkolny, więc powodzenia... ja jednak poobijam się jeszcze miesiąc. trollface.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chuunin: Powodem braku postów jest brak ciekawych tematów. :/ Wszyscy się napalili na trzeci sezon, a na niego JESZCZE trzeba czekać, już chociaż o odcinkach można by pogadać. Teraz temat nam umrze na około miesiąc, gdyż wszyscy zdychają. Sam swoją obecność w dusznej sali gimnastycznej, gdzie odbywał się "apel rozpoczęciowy" skomentowałem słowami "Znów zaczyna się Koszmar... I nie jestem szczęśliwy, mogąc użyć tego słowa.".

Dziś rozpoczyna się rok szkolny, więc powodzenia... ja jednak poobijam się jeszcze miesiąc. trollface.gif

Sam się o to prosiłeś. Nie klikaj w spoiler.

Kliknąłeś prawda? Have a Nice Countdown...

Nuke-Timer-w-name.gif#.UER1gaNhFOE

ale Vader dotrzymuje Ci kroku tongue_prosty.gif

Albo próbuje deptać po piętach... To znaczy tylnych kopytach ogonie. Ale fakt, ostatnio wstawiam arty dlatego, że zauważam kogoś, kto też wstawił jakąś paczkę.

A jak już o paczkach mowa...

Luna Sakura

luna_sakura_by_artist_apprentice587-d5avlim.jpg#.UESONKNhFOE

Osobowość Chrysalis w pigułce arcie.

you_love_me__i_hate_you_by_applesarcum-d4xe7p3.png#.UESXyKNhFOE

Pinkie składa reklamacje

not_cheese___by_kamikazedelbvh-d4y0kdm.png#.UESKuqNhFOE

Gdyby to Nightmare Moon była Starszą Siostrą

gotcha___3_by_artist_apprentice587-d4pg18s.png#.UESOx6NhFOE

Mam dziwne wrażenie, że ktoś już wstawił tego arta, ale mam nadzieję, iż tak nie było. (bo jest epicki)

octavia_and_whooves_cello_war_by_artist_apprentice587-d4t8mmd.jpg#.UESOuqNhFOE

Dashie 20%... Cuter

rainbow_dash_ask_you_a_question_by_zzvinniezz-d4shnpp.png#.UESOtKNhFOE

Fading Derpy

f_a_d_i_n_g_by_eevie_chu-d4pa65d.png

Luna & NM

luna___i__m_sorry_by_ambris-d4ddp1o.png#.UESV5KNhFOE

Luna & NM #2 (Warning! Humanizacja!)

luna__nightmares_within_by_dragonina-d4tng3a.png#.UESXCaNhFOE

Nightmare Phoenix

nightmare_phoenix_by_serenakks-d4tq450.png

I na koniec - Kolejny powód, dlaczego Rainbow Dash jest Cool N' Awzum

prismatic_fire_by_ambris-d4h2n1f.png#.UESV4KNhFOE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać, powitać.

Człowiek znika na kolejny tydzień (bucking Toshiba!) a tu susza.

Tja, ja też poproszę o ankietę z postaciami drugoplanowymi. Z taką opcją, żeby było można wybierać więcej niż jedną opcję.

Powiadacie, że Pazura ma być Discordem? Chyba za te 2 odcinki wziąłby od nich budżet na dubbing do kolejnych dwóch sezonów, nie ma takiej opcji.

Sczerze mówiąc to myślałem, że Hasbro już zapowiedziało premierę na tego 16 września czy coś takiego. Trochę mnie zasmuciliście, że tak na prawdę nic nie wiadomo.

Bronies jak Iluminaci? Po części mi się raczej wydaje odwrotnie, ludzie na siłe doszukują się Naszej obecności (patrz ukryty poziom w Diablo III z jednorożcami. Jak konie z rogiem to od razu MLP, jeszcze 3 lata temu ktoś by powiedział coś o jakimś książkowym Fantasy i tyle.)

Żeby tak trochę coś ruszyć w temacie, to mam takie pytanie:

Jakie obecnie oglądacie seriale/animacje w klimacie podobnym do MLP i nie tylko?

Mi przychodzi na myśl Adventure Time. Sam oglądałem i chyba muszę do tego wrócić. Jest jeszcze Regular Show, tego nawet nie próbowałem. Ponad to Disney coś też ostatnio wypuścił, może w kolejnym poście napiszę, jak mi się to przypomni.

Obecnie jeszcze oglądam Breaking Bed, ale to trochę nie te klimaty smile_prosty.gif

Troszkę muzyki ode mnie na deser, Enjoy!

[media=]http://www.youtube.com/watch?v=IPE3ZkRMmkQ&feature=g-u-u

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie zaczyna nam brakować tematów, w dodatku ostatnie dwe informacje okazały się tylko fake'ami.

Wszyscy są głodni nowych odcinków i niektórzy nie mogą już wytrzymać, vide akcja z "premierą nowego odcinka" na MiniMini (dubbing 2 sezonu, zawsze to coś nowego). Byle tylko dotrwać do 3 sezonu.smile_prosty2.gif

Sczerze mówiąc to myślałem, że Hasbro już zapowiedziało premierę na tego 16 września czy coś takiego.

Słyszałem, że sezon 3 ma mieć swój początek 18, ale to też podobno kolejne nieporozumienie.

ale Vader dotrzymuje Ci kroku tongue_prosty.gif

Poczułem się wyróżniony.biggrin_prosty.gif

Staram się jak mogę. Argarisa nie przebiję ale przynajmniej zmuszę do większej pracy.smile_prosty2.gif

Troszkę muzyki ode mnie na deser, Enjoy!

Ahh, trafiłeś w mój czuły punkt.

A teraz trochę artów:

Fluttershy - Winds of September

Flutter of Kindness

Fluttershy on screen nie mogłem sobie przypomnieć skąd to wziąłem

Equestria Royal Army 1st Tank Unit

I muzyki:

naprawdę coś pięknego...

Post Scriptum:

Wielkimi krokami zbliża się sesja poprawkowa to i moja obecność na tym niestety ucierpi, zapewnie przez cały wrzesień. Ale chyba już na to narzekałem. Muszę w końcu znaleść siłę by usiąść to tych "notatek".confused_prosty2.gif Więc nie zdziwcie się gdy zniknę na kilka/kilkanaście dni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tematów brak, bo nie ma spojlerów 3-ciego sezonu. Zawsze były by jakieś tam spekulacje, oraz ochy i achy. Tak czy siak jakoś by zaostrzyły apetyt (bynajmniej mój).

@Chuunin. Brohoof. Też poobijam się. Na całe szczęście edukację mam za sobą.....

@Argaris. Jest też druga strona medalu, szkoła to miejsce gdzie możesz infekować kucami, niczego nieświadome umysły. Pomyśl tylko ile jest tam potencjalnych targetów.

Arty które napatoczyły mi się:

h-Fluttershy

h-Titanic

I specjalna dedykacja dla Vadera: h-Aby Ci nauka lekką była

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam co do tej sondy złe przeczucia... Większość pewnie zaznaczy wszystkie odpowiedzi. Poza tym te postacie mają charakter nadany przez ludzi, a w kreskówce są o wiele prostsze i służą najczęściej, jako zapychacz dla tła... Jeśli uznacie, że pominąłem kogoś to dajcie znać, ale bądźcie rozsądni, bo sam wiem, że są te jedne, specyficzne backgroundy i te inne backgroundy...

Ankieta#4 Wybierz swoje ulubione postacie background'owe http://poll.fm/3viqq

Ankieta#3 - "Twój ulubiony kucyk z głównej szóstki, to:" http://poll.fm/3umv7

Ankieta#2 - "Czy poprzez wpływ My Little Pony na Ciebie:" http://poll.fm/3u9lq

Ankieta #1 - "Jakie masz odczucia co do ship'ow pomiedzy main6?" http://poll.fm/3u3v1

@Chuunin To masz tak, jak ja ;D

@Argaris Fajne "kwejki" ^^

[Autoreklama!]

Pokolorowałem dwie prace, niestety nie moje... Chciałbym tak umieć rysować. Może prędzej, czy później też uda mi się stworzyć swój styl. Na razie cienko mi to idzie -.-

rainbow_dash_in_her_glory__by_ap0st0l-d5d76ml.jpgOryginał Skylin'a

rainbow_dash_by_skyline14-d5cq5qc.jpg

twilight_in_her_glory__by_ap0st0l-d5d27ia.jpg

Oryginał Skylin'a

twilight_sparcle_by_skyline14-d5d1ltu.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bronies jak Iluminaci? Po części mi się raczej wydaje odwrotnie, ludzie na siłe doszukują się Naszej obecności (patrz ukryty poziom w Diablo III z jednorożcami. Jak konie z rogiem to od razu MLP, jeszcze 3 lata temu ktoś by powiedział coś o jakimś książkowym Fantasy i tyle.)

Akurat w sprawię Diablo 3 to same jednorożce nie były nawiązaniem,ale imiona już perfidnie nawiązują do friendship is magic.Więc to akurat było ,,nasze''.

,,A secret level in the video game Diablo III included enemies named "Rainbow Western", "Midnight Sparkle" and "Nightmarity", alluding to Friendship is Magic''

Z wikipedi.Więc to akurat się liczy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ahh, trafiłeś w mój czuły punkt.

<kącik wzajemnej adoracji> A proszę bardzo, miło jest usłyszeć coś w tym guście w otchłani techno/dubstepu/icotamjeszczekomputerowego zwiazanego z MLP.

Vivace też dostał ode mnie subskrybcję.</kącik wzajemnej adoracji>

Dziś rozpoczyna się rok szkolny, więc powodzenia... ja jednak poobijam się jeszcze miesiąc.

Jasne, teraz tak można pisać, a jak będzie sesja a MLP będą cały czas nowe odcinki to będziemy płakać, nie ma co :)

Pokolorowałem dwie prace, niestety nie moje... Chciałbym tak umieć rysować.

Nie tylko ty byś chciał ;) Kolorowe wersje zacne, IMO bardzo dobrze dobrane kolory przez co prace nie straciły na klimacie. Tak trzymaj!

Akurat w sprawię Diablo 3 to same jednorożce nie były nawiązaniem,ale imiona już perfidnie nawiązują do friendship is magic.Więc to akurat było ,,nasze''.

No patrz, człowiek zobaczy wideo na CD Action, ale na Wiki już nie doczyta. Trochę mnie to przeraża, w Polskiej wersji były zachowane oryginalne imiona? Niestety gram jedynie w wersję Starter, a tam nie da rady wejść do Equestrii.

Trochę komiksów:

Live is brutal

http://fc03.deviantart.net/fs70/f/2012/236/4/d/song_interrupted_by_piplh-d5cbgzv.png

Let`s troll!

http://fc02.deviantart.net/fs71/i/2012/237/7/2/mlp_frisky_fun_by_loceri-d5c9cqh.png

I like your plot!

http://fc09.deviantart.net/fs70/f/2012/240/0/7/trixie_vs__discord_by_evil_dec0y-d5cp1vs.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech, czas bez kuców się przedłuża w nieskończoność... Ale spoko, przy życiu jestem utrzymywany dawką wakacji i Pory na przygodę (tak czekałem Puszczo aż topic zauważysz :P ), więc źle nie jest ;)

@Vader Smile orchestra to jakiś czysty, niespożyty geniusz! Propsy :P

@Argaris A ty nadal kwejkujesz? :D

@Bronies jak iluminaci

A co zrobić, że fandom jest otwarty i chłonny. Aczkolwiek też bym się tak nie jarał, bo sporo osób podczepia się pod modę na serial i stara się kupić bronies. Inną sprawą jest to, że zbyt mocno rozrośnięty i prężny fandom może zrakowacieć i być wręcz szkodliwy dla tytułu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Klekostan

Prawda dlatego też mam nadzieje,że za 2/3 lata ta moda już(powiedzmy)przeminie i zostaną tylko najwierniejsi fani serialu.

Ostatnio strasznie spodobały mi się utwory D.Notive'a.Wiem,że dziwnie to może zabrzmieć,ale to dzięki niemu moja mama nabrała do nasz szacunku(jako fandomu)icon_biggrin.gif

[media=]

Ma dość charakterystyczny styl kojarzy mi się z latami osiemdziesiątymi.icon_wink.gif

A co do sezonu 3 to ,,cierpliwi zostaną nagrodzeni'' więc rokoszujmy się czekaniemicon_cool.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 3 lata temu ktoś by powiedział coś o jakimś książkowym Fantasy i tyle.

Oby nie nadszedł czas, gdy wszystkie smoki będą automatycznie kojarzone ze Spike'iem...

Jakie obecnie oglądacie seriale/animacje w klimacie podobnym do MLP i nie tylko?

Lol, nothing. Srsly, nie odczuwam potrzeby posiadania innego źródła inspiracji do drugiego fanfica, który jest w produkcji. Zacząłem pisać właśnie wczoraj, czyli równo z rozpoczęciem roku szkolnego, gdyż mój telefon ma już dość moich notatek fanficowych, a ja mam dosyć pisania ich po nocach, gdy wszystkie fajne pomysły przychodzą do głowy. o.O Z chwilą, gdy to piszę, mam aż 3 strony :P

Poza tym, dlaczego ten gość musi mieć akurat pół-godzinne klipy? >.< Ta muzyka jest epicka, ale zjada mi sporo limitu (który po zainstalowaniu i patchowaniu GW2 jest na początku miesiąca na wyczerpaniu.)

Live is brutal

Ja nadal nie mogę dojść do siebie po opowieści Klekota, a Ty mnie jeszcze dobijasz... Gdzie to całe Love & Tolerance?

@Klekot: Jakoś mnie tak naszło, raczej pojedyncza anomalia niż powrót do starych przyzwyczajeń.

Staram się jak mogę. Argarisa nie przebiję ale przynajmniej zmuszę do większej pracy.smile_prosty2.gif

No ta, "Nie gadaj, tylko dawaj arty, za co ci plusujemy? Arty same się nie znajdą.".

@Apostoł & Ankieta: Honorowo oddałem jeden, jedyny głos na Vinyl Scratch i nikogo więcej.

Pierwsze kolorowanie wyszło nieźle, a przy drugim potrzebowałem chwili czasu, by zdać sobie sprawę, że to nie oryginał. Ale tego sam nie widziałem zbyt długo, więc możliwe, iż przesadzam. Iiii, jak zwykle Argowe "Dzięki" wstawione w losową część akapitu.

Jest też druga strona medalu, szkoła to miejsce gdzie możesz infekować kucami, niczego nieświadome umysły. Pomyśl tylko ile jest tam potencjalnych targetów.

Czy ja już tego nie mówiłem? W mojej szkole jest TYLKO JEDEN potencjalny target, problem polega na tym, że został już sponifikowany i jestem nim ja. Reszta związku mojej szkoły z kucami polega na tym, iż mojemu przyjacielowi spodobał się tekst "Kuce, Cola, Gramy w LoLa", gdy kucy nie ogląda. Opis jego, jak i reszty skrócę do "Brak jakiegokolwiek materiału na Brony, zalecany jest odwrót z aktualnej pozycji w celu zminimalizowania utraty zasobu Tolerancji i jego uzupełnienie w odpowiedniej stacji, której lokalizacja została określona jako Dom. W wypadku zbyt długiej, przymusowej obecności w aktualnej odległości od stacji, występuje 100% szans na zmarnowanie czasu i energii, które mogły zostać sporzytkowane m.in. na pisanie fanfica, tudzież spamowanie artami.".

@Sttark: Mistress Zecora wymiata, kolejne Pony Music do folderu. :P

Nie ma dzisiaj artów, ale dam komiks i mema.

d14.jpg#.UEZesKNhFOE

Też się tak czuję bez cukru

be5dff963c6bff67c47c8ff21c309828-d4zecno.jpg#.UEZjWKNhFOE

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...