Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Breaking News!

Możliwe że stali czytelnicy Reddita lub Equestria Daily już to widzieli, ale - spójrzcie, jakie ciekawe znalezisko znajduje się na stronie wytwórni Top Draw Animation: przeciek na temat filmu DVD?

4bOIb.png

Niestety żadne inne szczegóły nie są znane. Długość filmu sugeruje, że będą to raczej trzy odcinki po 22 minuty, niż pełnometrażowy film.

Czekam na żart z datą i końcem świata... wink_prosty.gif

I żeby wypełnić czymś resztę mojego postu...

Steampunkowe kuce!

Pinkie jako changeling!

Twilight jako changeling!

Rarity jako changeling!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam tylko nadzieję, że nikt wcześniej tego nie wstawił -

. Jednak "Polecane Linki" na YT czasem się przydają biggrin_prosty.gif Jeśli ktoś chociaż trochę wie, czym takim Yugi jest, będzie miał ubaw, a jeśli nie... Pinkie zawsze pozostaje taka sama.
(Zrzekam się wszelkiej odpowiedzialności za zgięty umysł, psychiczny paraliż i inne efekty uboczne kontaktu z wyż. wym. dziełem!)

Słusznie. Zacząłem czytać rano (mimo wszystko Egghead'a zostawiam na później) Dobrze, że pomiędzy "Atakami Molestii" autor potrafił jako tako się rozpisać, choć i tak wątpię w istnienie jakiejkolwiek nadziei dla niego. Mam z tym ficiem problem ni to dobre, ni to złe, tylko po prostu ostro porąbane i nie powinno być ocenianie według normalnych kryteriów. Może jakiś pomysł mi wpadnie jak przeczytam do końca, na moje szczęście otaczają mnie ludzie angielskim posługujący się na poziomie dosyć niskim, tak więc mogę czytać przy wszystkich nieświadomych tego, w obecności jakiego zła się znajdują. trollface.gif Lecz czy czytanie czegoś takiego w miejscu innym, niż jakieś odludzie, "jaskinia gracza", czy Zapomniana Piwnica należy do dobrych pomysłów?

Początkowo chciałem powiedzieć, iż Luna strollowała Trollestię, ale jako że potem sama padła jej ofiarą, kiepski był to trolling

ART-Alarm Edit:

@Up: For Pony's Sake! Dlaczego ktoś musi mi wskazać autora, którego znam, a nie odwiedzałem już tyle czasu, że zdążył wstawić ogrom nowych, świetnych artów, natomiast sam trafiam do tych obijających się, lub będących zbyt zajętych nauką... Mam tu na myśli Changeling Mane6 i Sakuyamon ofc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, przejrzałem trochę tych Asków:

-Blind RD - Fakt, klimat jest fajny. Kreska IMO paskudna, ale sama strona nadrabia samą treścią. Warto zajrzeć, zapowiada się ciekawie.

-Velvet - Tym mnie zaskoczyliście. Nie spodziewałem się, że ktoś może wymyślić tak przemyślane OC, o takiej tematyce i z tak dobrą kreską. Zdecydowanie fajną rzeczą jest też sam klimat strony. Nie wiem jak wy, ale jak od pierwszej strony czułem, jakbym się przeniósł do małego, przytulnego sklepiku gdzieś w wąskiej uliczce w środku miasta. Właścicielka stara się realizować swoją pasję i właśnie owy sklep jest jej całym życiem. Wydawało by się, że to nie może pasować do takiej tematyki a tym bardziej połączonej z MLP. Jak widać, internet ciągle mnie zaskakuje.

- CMC - Już pisałem wcześniej, fajnie się czyta Po prostu to co najlepsze w CMC, czyli ciągła przygoda - jak w starych, dobrych kreskówkach.

Reszta jakoś mnie nie wciągnęła, nie było tego klimatu. No może jeszcze Woona, ale za bardzo nie odpowiada mi sposób prowadzenia tej strony - pojedyncze obrazki, jeden do każdego pytania. Nie ma tam akcji, po prostu w większości jakieś oddzielne arty. Filly Twi i Jedyną księżniczkę znam i co jakiś czas przeglądam.

Wczoraj znowu podjąłem się próby czytania na telefonie. Wybór padł na coś, co będzie łatwe i przyjemnie absurdalne - Molestia is comming! Pierwszy rozdział był fajny, ale boję się czytać dalej smile_prosty.gif

Shippy? Do tego wiadomo, trzeba podchodzić z dużym dystansem. Chyba jednak gościom, którzy siedzą w MLP nie mogę tłumaczyć, że tak też można patrzeć na świat. Jak w każdym gatunku - są fajne opowiadania i wyjątkowo kiepskie. Dobrym początkiem z łagodniejszych wersji może być np: http://www.fimfictio...ind-You-a-Date! czyli Rarity szukająca pary dla Flutter. Przyjemnie się czyta, jest sporo zabawnych sytuacji.

@Shipy: Postaram się coś tknąć drugi raz, gdyż kilka miesięcy temu próbowałem czytać Too Shy for a Rainbow, ale nawet nie doczytałem do końca

Nie dziwię się, IMO bardzo kiepsko napisane opowiadanie. Akcja ciągnie się powoli, w sumie tam nic się nie wydarzyło przez 2-3 rozdziały. To są dla mnie bardziej opowiadania niż książki, chcę dostać szybko w twarz akcją. Ma coś się od razu dziać, a nie dopiero po 100-200 stronach. W książkach takie coś spokojnie łykam, jeśli autor na prawdę potrafi fajnie poprowadzić narrację (np Bezsenność Kinga, która jest IMO świetna, mimo, że akcja zaczyna się po 2/3 książki).

Dun dun duuun!

75847+-+artist+sharpy+candy_cane+happy_easter+suggestive+twilight_sparkle.png

EDIT: Czuję plagiat nosem! :) Ten, kto grał w naszą zacną forumową grę może kojarzy moje OC - kuc z gitarą elektryczną. Co widzę na FGE?

Autorka: Applejuice (Soczek)

Od autorki: Pojawienie się gitary elektrycznej zapoczątkowało nową erę w Equestrii. Wymyślono zupełnie nowe gatunki muzyczne, takie jak rock, punk i heavy metal, a to wszystko za sprawą jednego ogiera - Ardora Colora. Ardor wraz ze swoim zespołem ?Embers? podbija serca milionów kucyków w całej Equestrii.

Procesować się nie będę, ale pierwsze wrażenie - W T F ? :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakoś się udało przebrnąć przez to zawyżone 164 stron (Na tyle przerobił Molestię program Cool Reader na Androida) i co dziwne, nie czuję się, jakbym potrzebował pomocny, najwyżej dać umysłowi nieco czasu, by odzwyczaił się od odtwarzania fanfica po jego przeczytaniu, a może trafniejszym określeniem byłoby "po dręczeniu go takimi dziwami". Opinia w odpowiednio zabezpieczonym, odizolowanym, otoczonym zarówno potężnymi zaklęciami ochronnymi, jak i działkami automatycznymi, systemem antyrakietowym, barierami kinetycznymi i biotycznymi, oraz resztą nieznanego mi już stuff'u, który ulegnie tylko jednej sile - Waszej Woli.

(Tak, to ta godzina, gdy mój umysł jest nieco bardziej kreatywny, niż zwykle)

Zacząć od czegoś trzeba, tak więc chyba zacznę od około połowy, albo trzech-czwartych. Ciężko się połapać razem z tymi wszystkimi alternatywnymi zakończeniami. Po odwiedzeniu domu Twilight i butiku Rarity spodziewałem się prostej gonitwy po mieście, czy ciuciubabki, a zostałem pozytywnie zaskoczony jako-takim obmyślonym planem i brakiem wpadnięcia na siebie przy okazji ucieczki, oraz dalszymi poświęceniami nędznych żyć... Umm... Czy może rzyci? W każdym razie do momentu z Trixie było nieźle (co ja gadam, Trixie była genialna xD), pomijając w międzyczasie zachowania bohaterów właściwie jakby nic się nie stało, Let's Roll and stop Celestia! Podstawowe zakończenie potraktowałem bardziej jako tło dla alternatywnych zakończeń, które bardzo się przydały, choć niektóre tylko przedłużyły bezsensownie lekturę, znalazło się tam coś godnego uwagi i "naprawiającego" właściwą końcówkę.

Jeszcze co do alternatywnych zakończeń - Jeśli dobrze zapamiętałem "The Great and Lustful Trixie" fikcja nad fikcjami

(jejku, czego ja się czepiam!?) Twilight zapomniała jak się czaruje?

- Początek zakończenia, rozpoczynającego Lunaughty - To, o czym wspomniałem wcześniej, czyli "LoL, let's talk with Celestia like nothing happened.". Nie wiem, czy tylko ja się tego czepiam? Może żem się za dużo Past Sins naczytał i tego, jak wszelkie negatywne emocje opisane być powinny.

- Zakończenie z AJ - No, tutaj nareszcie brakło nieszczęsnego "Like nothing happened", oraz było bardzo dobrze opisane z ... Niespodzianką. :D

- Ostatnie z ostatnich, czyli zakończenie z Owlowiscious - Kompletna miazga, najlepsze zakończenie na koniec... To znaczy z tych wszystkich zakończeń, to dobrze, że akurat to jest na końcu... Jakie to wszystko trudne przy tych wszystkich... Zakończeniach. Zawsze wiedziałem, że ta sowa to ZŁO!

Dlaczego nie czuję się tak, jak się spodziewałem?

Rzecz wymieniona już dwukrotnie - Zachowanie po Atakach Molestii prawie jak gdyby nigdy nic, psujące nieco całokształt.

Podstawowe zakończenie mające elementy zbyt bliskie właściwemu serialowi, co nie jest dobrym zabiegiem przy tematyce FF-a...

Możliwe, że fic pozostawia ślad, dający o sobie znać dopiero po pewnym czasie, trochę na wzór Cough, ale o tym się przekonam (lub też nie) jutro/pojutrze.

Albo to wszystko wina muzyki, która niweluje w moim resztki nienormalności pozostawione przez fic'a, który mimo wszystko nie oddziałuje tak silnie jak wspomniane Past Sins, czy Cough, choć to już zupełnie inna tematyka...

Jeśli miałbym jakoś to podsumować, chyba słowa "Nie spodziewałem się, że fic w pewien sposób będzie mniej nienormalny od tumblr'a..." spełnią dobrze swoją rolę.

@Blind RD: Teraz mam potwierdzenie - Jestem dziwny. Ask nie potrafi mnie jakoś ruszyć, a niedawno wstawiony obrazek z niego "It was nice to see you..." rozśmieszył mnie. :/ Ostatnią rzeczą, jaka mnie ruszyła w sposób, w jaki ma poruszać ten ask był komiks wstawiony przeze mnie 2 strony temu Rise and Fall.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Arg Widzę, że zniosłeś to bez większego uszczerbku na zdrowiu psychicznym (ale to jeszcze do sprawdzenia!), więc nasze dostawy najwyższej jakości artów są niezagrożone :D

Ja generalnie za nie przepadam za charakterem Trixie, ale sceny z jej udziałem (niezależnie czy to serial, fic czy coś innego) są zawsze tak przesadzone, że nie mogę się nie uśmiechnąć. Na przykład ten krótki moment w krzakach, który trochę wziął mnie z zaskoczenia (zważając na ogólną sytuację), ale też nie był kompletnie irracjonalny, biorąc pod uwagę przyjętą osobowość Trixie w wielu fanfikach z jej udziałem ;)

Podczas czytania byłem ciekaw, jak autor zaplanował reakcję Pinkie na "Atak". Pinkie i jej różne "implementacje" w innych popularnych ficach stwarzały możliwość rozwiązania tego w sposób "Różowemu kucowi się to podoba, czyli niepowstrzymana siła (Celestia) trafia na kamień którego nic nie poruszy", ale chyba droga którą wybrał pisarz była lepszym wyborem, i pozwoliła na ciekawe dodanie postaci Smutnej Pinkameny.

Applejack - nie powiem że nie można się było domyśleć tej "niespodzianki", ale podczas czytania nie przewidziałem tego (prawdopodobnie moja zdolność do myślenia była znacznie upośledzona przy czytaniu, no i nawet po zakończeniu na pewno mam stałe -10 do WIS i INT...), i kiedy bomba została zrzucona, zrobiła na mnie wrażenie :D Cała niezręczność sytuacji też mnie rozbawiła, dlatego to zakończenie zaliczam do ulubionych.

No proszę, jest też i ósme zakończenie! Widocznie dodali je już po tym jak wszystko przeczytałem. Leci na telefon i zobaczymy co takiego zrobiła ta podejrzana sowa!

Być może jutro dzisiaj napiszę coś więcej. Teraz zwyczajnie jestem zmęczony ;)

Moja reakcja kiedy pierwszy raz to przeczytałem była mniej więcej taka, że nie umiałem "prosto myśleć" przez resztę dnia.

Dorzucę jeszcze jakieś lekkie fanfici jutro, kiedy będę mógł na spokojnie usiąść i dokonać selekcji spośród mojej małej biblioteki.

Na zakończenie dnia macie jeszcze krótki komiks z askTumblra, którego wcześniej nie podałem; początkowe kadry wydały mi się urocze: Aj, nie jestem na komputerze a na telefonie nie umiem znaleźć linku. No dobra, widzimy się w niedzielę!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracam po krótkiej przerwie. Nie mam ulubionego kucyka, najbliżej mojego serca jest tylko Derpy i Rarity. (Uwielbiam tą histeryczkę ^^ ). Cieszę się że jest taki wysyp fanficów, nie tylko ja skorzystam z waszych propozycji. Katar tak mi nos zatyka że muszę oddychać ustami, więc aby się nie skupiać na chorobie czytam( 4 rozdział Past Sins, 2 Silent Ponyville ), rysuję i oglądam. Muszę wam powiedzieć że jestem raczej chorowitą osobą, mimo dużej energii ^^ Daję mój ulubiony remix This day Aria :

http://www.youtube.com/watch?v=7rK82iCG-0s&feature=relmfu

Nie wiem czy już było, mam nadzieję że nie.

Kilka linków do artów.

http://yuuyami-artist.deviantart.com/art/My-Little-Pony-FiM-Chibi-Chain-216636881?q=boost%3Apopular%20my%20little%20pony&qo=44

http://virus-91.deviantart.com/art/My-Little-Pony-The-Return-of-Harmony-273730442?q=boost%3Apopular%20my%20little%20pony&qo=111

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najnowsze odcinki co prawda są zapowiedziane,ale mimo to nadal mam złe przeczucia co do głosów postaci.Wiem,że drugiego Johna de Lancie nie ma świecie i go nie znajdziemy,ale naprawdę mi ciężko dobrać głos odpowiedni do Discorda.Z Chyrslis będzie już łatwiej(w ostateczności można jej dać ten sam głos co Nightmere Moon).A propos tej ostatniej oby w ,,formię'' Luny miała lepszy głos.Ten pod koniec pierwszego odcinka była naprawdę odpowiedni.Co dalej?Cranky,Fancy Pants oraz smoki jakoś wyjdą(oby znowu nie dawali L.Zdunia).A najważniejszą postacią męską będzie Spike Shining Armor.Tu pasował by mi Kopczyński.Na Candence nie mam pomysłu.Oby tylko mane 6 miała te same głosy.Nie cierpię jak w trakcie serii bohaterowie przechodzą mutację głosu...-_-

Mimo iż nie przepadam za dubbingiem to nadal czekam na odcinkijezyk1.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Orionfotl: Hmm... Jak już mam się za shipa zabrać, to najlepiej, gdyby był to OctaScratch. Masz coś do polecenia? biggrin_prosty.gif

Będąc przeładowany FF-ami (no dobra, przeczytałem tylko dwa, ale to wciąż się liczy [Co ja gadam, po Molestii nie powinienem nawet próbować brać się za poprawki swojego fica...]) wyruszyłem na łowy w miejscu przeładowanym epickością, jeśli tylko ma się nieco szczęścia i wie się, jak szukać. Dawno już nie miałem otwartych ponad 60 kart, a tych byłoby więcej, gdyby każdy autor zechciał mi się załadować (internet wciąż odmawia współpracy, a jak już zechce działać, nie jest mu zbyt śpieszno). Tak więc przedstawiam nie paczkę, a... Pakę? Całą skrzynię? Hmm... KUPĘ ARTÓW! Aby wszystko się zmieściło i jednocześnie dawało się jakoś łatwiej edytować i poruszać w tym wszystkim, użyłem kodu url zamiast spoilera.

Pierwsza kategoria: Ponies on Earth

Kurczak!

It's Rainbow Time!

Picnic

The Office

Kitchen

Soap Bubbles

New President

Freddie Mercury

James Bond

Barack Obama

RD

Szczęki

Wallpapers:

Fluttershy

Chrysalis

WildFire

Changelings' Attack

TS - The Essence of Magic

Crossovery i Stuff Crossovero-podobny:

Zacznę od najlepszego, czyli... Okie Dokie...

The Pony Games

Morrigan

Game of Thrones

Brace Yourself!

Pony Effect #1

Pony Effect #2

Jedi

Riven (LoL)

Unnecessary Crossover - Game of Ponies

Normal Fan-Art:

Rainbow Dash #1

Rainbow Dash #2

Ninja Commander

Unicorn

Lord of Death

Ponies vs Dragon

The Epic Ponies

Prince Corwin of Amber

Exotic Pony

Luna

Spitfire & Soarin (Shipping Alert)

Sad Pinkamena

Chrisie

Sad Chrisie

Chrysalis (Niesamowicie duży art)

Applejack

Rainbow Crash

Rarity (Anty-fanowie cukrowej laski mogą zauważyć podobieństwo, zostaliście ostrzeżeni!)

MareDoWell

Komiksy:

Bardzo chaotyczny komiks

It Keeps Happening

Last Muffin

Celestia or Molestia?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku witam wszystkich nowych, tutaj o cukrzyce mogą przyprawić nie tylko kucyki, ale i wszelakie wyroby cukiernicze.

Co ja gadam, po Molestii nie powinienem nawet próbować brać się za poprawki swojego fica...

Ja tam myślę wręcz przeciwnie, w końcu coś się by zaczęło dziać!

Na prawdę czekacie na Polski dubbing? Molestii nie lubicie, a taki zabieg, to było nie było, gwałt na samym serialu. Są takie fajne głosy, których po prostu nie da się tak łatwo (czyt. przy takim budżecie i zaangażowaniu) spolszczyć.

Zacząłem grać dzisiaj w Quantum Conundrum i od razu rozpoznałem ten głos. Dubbinguje tutaj pan znany w mniejszym stopniu ze Star Treck`a a w większej z roli Discorda. Mam na tyle skrzywioną psychikę, że wszelakie przez niego mówione "twilight" powodują u mnie banana na twarzy. smile_prosty.gif Jak lubicie gry logiczno-zręcznościowe-fp-3d to polecam. Takiego funu jak w Portalu nie mam, ale też jest fajnie.

Chcielibyście zrobić z MLP tasiemca? Ja nie bardzo, patrząc po wszelakich lepszych brytyjskich serialach widać, że te najlepsze kończą się właśnie po 2-4 sezonach. Hasbro jest jednak z innego kontynentu i za pewne będzie ich więcej, jeśli hype nie opadnie, ale do sławnych oper mydlanych zawsze będzie daleko.

W spojlerze jest wysoka zawartość cukru!

twilight_and_the_cookie_jar_by_coltsteelstallion-d5fro9f.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://i.chzbgr.com...j_Lu8-jRxA2.png

Eeeee...... jak mam to rozumieć? Mają nadzieję zacząć sezon w tym roku? To sobie poczekamy do grudnia albo może nawet stycznia.

@Puszcza - ten komiks..............zbyt............dużo..............cukru............eghekhe.......

ale żeby nie było - jest świetny

BTW. Byłem na Kapitularzu w Łodzi i znalazłem stoisko na którym sprzedawali wyłącznie plakietki z kucykami. Nie mogłem się oprzeć i kupiłem sobie jedną z Derpy i jedną z Rarity (niestety nie było żadnej dobrej z Pinkie).

@down - może tak, a może nie. Nie chcę być pesymistą, ale mogą wyjątkowo podać datę premiery 3 miesiące przed pierwszym odcinkiem. Nieważne, takie opóźnienie jest do wybaczenia o ile tylko odcinki będą dobre. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chunin

Mają miesiąc na oficjalne ogłoszenie premiery 3 sezonu a jako,że HUB ogłasza premiery z około miesięcznym wyprzedzeniem to najprawdopodobniej 3 sezon będzie w listopadzie(mam tylko nadzieje,że na 4 nie będzie trzeba tyle czekać...)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyście zrobić z MLP tasiemca?

Tak tak bardzo tak tak tak tak!!!!!!. Ja chcę, aby był taki tasiemiec. Kucy nigdy za wiele. A tak swoją drogą dlaczego

epicki materiał na odcinek widzę tak późno?. Eh coś nie tak z moim refleksem (bo lenistwo jest aktualnie na poziomie pro)
Na prawdę czekacie na Polski dubbing?

Jak dla mnie to głos pod Discorda może podkładać i Krystyna z gazownii, ja nie czekam na dubbing bo i po co? No może z ciekawości bym posłuchał, ale nie czekam z niecierpliwością na to wydarzenie.

W spojlerze jest wysoka zawartość cukru!

No proszę, za taką minkę Twi to dokupił bym jej drugie tyle słodyczy (swoją drogą jeden z fajniejszych komiksów jakie widziały moje oczy)

@Arg i Blind RD

Też na początku jak zobaczyłem ten art to zaczełem się śmiać ale zaraz zawładnęły mną inne odczucia (empatia itp) bo....długo się z takiego stanu rzeczy nie mogłem śmiać.

@Termin nowego sezonu.

Oby był w tym roku.....chytry.gif mam nadzieję, że będzie warto czekać i dadzą nam super produkcję bijącą Avatara na głowę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będąc przeładowany FF-ami

ODWOŁUJE!

Gadałem, gadałem i wykrakałem... Jestem chory, a co za tym idzie, przeszedłem w tryb pożerania FF-ów, a jako że w pobliżu nie miałem nic długiego i konkretnie wybranego jednocześnie, dorwałem jedyne, co jako-tako pasowało, tym razem nie będąc z kategorii sad (jak podczas poprzedniej choroby) więc pod celownik trafiło... The Wings Beneath Her Wind The Wind Beneath Her Wings.

(Uwielbiam tą zamianę słów)

Na chwilę obecną jestem w rozdziale (szkoda, że zabrakło numeracji) A Sunny Day (But With a Chance of Showers).

To, co napisał Orionfotl na dwie strony temu jest jak najbardziej zasłużone, nie spodziewałem się, że coś tak normalnego i nie-epickiego wciągnie mnie nie gorzej niż Past Sins, ot co, mistrzowsko opisana sielanka, w której może tak naprawdę nic się nie dziać, a pomimo tej zwyczajności, połączonej z brakiem poważniejszych kłótni między TwiDash tak dobrze się to czyta, nie pamiętam momentu, który by mnie chociaż próbował znudzić. Jeśli już ma zdarzyć się coś, mogącego negatywnie na nas wpłynąć, w następnym mini-akapicie wszystko jest wyjaśniane i wraca do normy, co odbieram jako plus, a nigdy nie spodziewałbym się, iż polubię sielanki, choć ta w Past Sins także mi się podobała, z góry wiedziałem, że nie taki był cel tamtego fic'a. Wspomniane dwie strony temu "smutne momenty" albo do mnie nie trafiły, tak jak wymieniony wcześniej Sad-Fic, albo jeszcze do nich nie dotarłem.

<Czyta, co napisał> Wychodzi na to, że shipowa prawie-sielanka, w której nic się nie dzieje* z dosyć często pojawiającym się humorem i wyskakującą znikąd Pinkie Pie, oraz tu i ówdzie (jakoś raz na rozdział[?]) występującym NFSW jest dla mnie enjoyable.

Srsly, za 2 dni, czy kiedy ja tam dokończę czytać TWBHW muszę się wziąć za coś "normalnego".

*Nic się nie dzieje jak dla mojego umysłu, przyzwyczajonego bardziej do fantasy i powieści ociekających epickością, lub epickością połączoną z humorem Pratchett'a. Serio, Orion. Źle na mnie wpływasz....

Lecz nie tylko wysokie prawdopodobieństwo nudy, zachwalanie na forum i choroba skłoniły mnie do ściągnięcia tego, a także... Komentarz użytkownika SmittyG. Jeśli ktoś nie kojarzy mimo wszystko, kimże takim gość jest... Polecam jego Profil na DeviantArt.

Chcielibyście zrobić z MLP tasiemca?

Tak, ale nie w sensie odcinków, lecz artów i FF-ów, te mogą się nie kończyć! Odcinki są u mnie na drugim planie i rzadko kiedy je nawet powtarzam...

@Argaris

Toć przyjemność to oglądać.wink_prosty2.gif

At Your Services. Plusa dałem, ale moje Welcome To The Herd gdzieś się zagubiło po drodze, tak więc pojawia się teraz. biggrin_prosty.gif

ja nie czekam na dubbing bo i po co?

Aaa, ktoś trzeźwo myślący! Uciekaj, zanim Cię dorwą i zdubbingują! Mogę zapewnić ewentualną kryjówkę, jeśli znajdziesz dla siebie wystarczająco dużo miejsca pośród FF-ów, Artów i WUBS-ów.

dadzą nam super produkcję bijącą Avatara na głowę

Czy to źle, że wyobraziłem sobie kucyki na Pandorze w jakości 1080p Avatara i ich ewentualne "wersje Na'vi"?

Btw. Mało jest tego typu artów, niestety. confused_prosty.gif

@Komiks z Twilie-Face: Będę kolejnym, który niepotrzebnie powtórzy coś, co z góry wiadomym jest, czyli potwierdzę świetność tegoż komiksu.

Ja tam myślę wręcz przeciwnie, w końcu coś się by zaczęło dziać!

Haha, Ty patrz, jakie to śmieszne było. I really enjoy our little talks.

Natomiast jakie zapasowe źródło rozrywki polecam odnaleźć kwejka poświęconego kucykom i poczytać/uczestniczyć w rozmowie, miejscami jest naprawde zabawnie, mimo braku wysokiego poziomu "dyskusji" biggrin_prosty.gif

EDIT: <Przypomina sobie o czymś, co napisał Vader...>

Z tego co się orientuje to przetłumaczone są co najmniej pierwsze dwa rozdziały, więc jak cię nie wciągnie to możesz na tym poprzestać.

Look at these all bucks I give! Tłumaczenie mi niepotrzebne, może nawet lepiej mi się czyta po angielsku.

Klimat oryginału, w tłumaczeniu zawsze znajdzie się coś, co zostało pominięte (...I przez to się tego nie znajdzie... echh) tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up True, kwejki z MLP to świetny zabijacz czasu :D Prawie nigdy nie mogę się powstrzymać przed dołączeniem :P (jako powiedzmy spy, bo akurat na fb avatara mam "cywilnego")

@tasiemiec? I z serialu i z fandomu. Jednak raczej z fandomu :P

@dubbing Tylko ja czekam na dubbing :D ? Zawsze coś do: a) zabicia czasu b) MOAR PONIEZ!. I W tym zamyka się moje zdanie o dubbingu :)

Swoją drogą przydałoby się jakieś lekkie przeziębienie. Tyle rzeczy do nadrobienia, książek i FF do przeczytania, filmów do obejrzenia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj ja jestem przeziębiony i akurat bycie w domu to ostatnia rzecz na jaką mam ochotę(rok maturalny i takie tam...)

Ostatnio zasłuchuje się w jednym kawałku.Chyba go tu nie podawałem(jak tak to sorry) artysty ponyphonic'a.Szkoda,że facet jest tak mało znany,ale naprawdę ma dobre kawałki.

Jego najnowsze dzieło:

Oprócz tego ponifikacja ,,Charlie the unicorn''

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza kategoria: Ponies on Earth

Kurczak!

It's Rainbow Time!

Picnic

The Office

Kitchen

Soap Bubbles

New President

Freddie Mercury

James Bond

Barack Obama

RD

Szczęki

Wallpapers:

Fluttershy

Chrysalis

WildFire

Changelings' Attack

TS - The Essence of Magic

Crossovery i Stuff Crossovero-podobny:

Zacznę od najlepszego, czyli... Okie Dokie...

The Pony Games

Morrigan

Game of Thrones

Brace Yourself!

Pony Effect #1

Pony Effect #2

Jedi

Riven (LoL)

Unnecessary Crossover - Game of Ponies

Normal Fan-Art:

Rainbow Dash #1

Rainbow Dash #2

Ninja Commander

Unicorn

Lord of Death

Ponies vs Dragon

The Epic Ponies

Prince Corwin of Amber

Exotic Pony

Luna

Spitfire & Soarin (Shipping Alert)

Sad Pinkamena

Chrisie

Sad Chrisie

Chrysalis (Niesamowicie duży art)

Applejack

Rainbow Crash

Rarity (Anty-fanowie cukrowej laski mogą zauważyć podobieństwo, zostaliście ostrzeżeni!)

MareDoWell

Komiksy:

Bardzo chaotyczny komiks

It Keeps Happening

Last Muffin

Celestia or Molestia?

Widziałem, widziałem niektóre z nich! :P Największe wrażenie chyba robi art z Applejack z odcinka The Last Roundup.

Otwieram (a właściwie najeżdżam myszką) na link pod tytułem "Game of Thrones", i oczywiście kto siedzi na tronie? Nie kto inny jak Lyra... Oh you!

"Brace yourself, pony spam is incoming" - hmm... skąd ja znam taką sytuację? ;)

I skoro już zarzuciłeś wallpaperami, Arg... rzuciły Ci się ostatnio w oczy jakieś fajne tapety formatu "telefonowego"? Czyli raczej wertykalne niż poziome. Preferuję proste motywy, np. cutie marki lub pojedyncze postacie na jednolitym tle, niż masę kolorów i elementów na raz ;)

Będąc przeładowany FF-ami

ODWOŁUJE!

Gadałem, gadałem i wykrakałem... Jestem chory, a co za tym idzie, przeszedłem w tryb pożerania FF-ów, a jako że w pobliżu nie miałem nic długiego i konkretnie wybranego jednocześnie, dorwałem jedyne, co jako-tako pasowało, tym razem nie będąc z kategorii sad (jak podczas poprzedniej choroby) więc pod celownik trafiło... The Wings Beneath Her Wind The Wind Beneath Her Wings.

(Uwielbiam tą zamianę słów)

Na chwilę obecną jestem w rozdziale (szkoda, że zabrakło numeracji) A Sunny Day (But With a Chance of Showers).

To, co napisał Orionfotl na dwie strony temu jest jak najbardziej zasłużone, nie spodziewałem się, że coś tak normalnego i nie-epickiego wciągnie mnie nie gorzej niż Past Sins, ot co, mistrzowsko opisana sielanka, w której może tak naprawdę nic się nie dziać, a pomimo tej zwyczajności, połączonej z brakiem poważniejszych kłótni między TwiDash tak dobrze się to czyta, nie pamiętam momentu, który by mnie chociaż próbował znudzić. Jeśli już ma zdarzyć się coś, mogącego negatywnie na nas wpłynąć, w następnym mini-akapicie wszystko jest wyjaśniane i wraca do normy, co odbieram jako plus, a nigdy nie spodziewałbym się, iż polubię sielanki, choć ta w Past Sins także mi się podobała, z góry wiedziałem, że nie taki był cel tamtego fic'a. Wspomniane dwie strony temu "smutne momenty" albo do mnie nie trafiły, tak jak wymieniony wcześniej Sad-Fic, albo jeszcze do nich nie dotarłem.

<Czyta, co napisał> Wychodzi na to, że shipowa prawie-sielanka, w której nic się nie dzieje* z dosyć często pojawiającym się humorem i wyskakującą znikąd Pinkie Pie, oraz tu i ówdzie (jakoś raz na rozdział[?]) występującym NFSW jest dla mnie enjoyable.

Srsly, za 2 dni, czy kiedy ja tam dokończę czytać TWBHW muszę się wziąć za coś "normalnego".

Noooo waaaay! Ktoś sięgnął po Windę! NLkYl.png

Na razie rzeczywiście jest w większości sielanka, a ewentualne wydarzenia nie mają jakichś znacznych efektów (event Wonderboltów, ślub), ale zapewniam że na horyzoncie pojawia się już trochę komplikacji. Zobaczysz to najbardziej na końcu Calm Ocean oraz w całym Thunderclapie (ten drugi jest chyba jednym z najbardziej rozbudowanych rozdziałów).

No i pamiętaj, że ten fik nie jest jeszcze skończony! TAW powiedział że kolejny rozdział jest tuż za rogiem. Nie mogę się doczekać LCiF0.png

*Nic się nie dzieje jak dla mojego umysłu, przyzwyczajonego bardziej do fantasy i powieści ociekających epickością, lub epickością połączoną z humorem Pratchett'a. Serio, Orion. Źle na mnie wpływasz....

Ten kto raz wsiada do Windy, zostaje w niej na wieki fCRbI.png

@Orionfotl: Hmm... Jak już mam się za shipa zabrać, to najlepiej, gdyby był to OctaScratch. Masz coś do polecenia? biggrin_prosty.gif

Przyznam się że nie czytałem jeszcze żadnego OctaScratcha, ale poszukam jakichś obiecujących, i mogę trochę popytać wśród fanficowskiej społeczności. ;)

"Na pierwszy rzut oka" znalazłem tego (najlepiej oceniany) oraz tego (jeden rozdział, NSFW). Może sam zacznę czytać (jeżeli znajdę czas) i powiem czy warto, skoro już jesteś w Windzie ;)

Czy Rainbow chodzi do McDonald's?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo nie będę znany jako "Gość od artów", tylko "Rozdajemy Plusy!", niestety ostatnio ciągle ktoś mi daje powód to postawienia plusa...

@Sttark: SO MUCH EPICNESS. Natychmiastowy download i ustawienie odtwarzacza na auto-repeat. Dobry kawałek na chorobę, kiedy to ostrzejszych utworów lepiej nie słuchać, a w każdym razie nie tyle, ile mam w zwyczaju słuchać.

@Orionfotl: Teraz znajomość artów, jakie wstawiam to coś, czym można się pochwalić? biggrin_prosty.gif

Moimi ulubionymi z tej paczki są: Absurdalnie wielki art z Chrysalis i właśnie AJ z odcinka z Derpy trollface.gif

I któż jest stworzony do dominowania na crossoverach Game of Thrones, jeśli nie Lyra?

Niestety, nie posiadam zbyt dużo prostych wallapaperów, uwielbiam przepych efektów i kolorów na tych wstawionych wcześniej, a tapety na telefon wybieram losowo, czyli to, co zechce pasować i dobrze wyglądać, to zostaje na tapecie.

Natomiast, czy wiadome jest coś o tym, ile będzie jeszcze rozdziałów, oraz ile mniej więcej zmuszeni będziemy czekać na finał... umm... Windy? Nie wiem, czy ludzie przestaną wymyślać tak zadziwiające mnie skróty.

Wallpapery... Chyba najłatwiej będzie polecenie twórców, gdyż tapet jest od groma, tak samo jak ich stylów i rodzajów.

- EphemeralBlue

- Delta105

- Alycs

- M24Designs (Autor m.in. tych, które wstawiłem w poprzedniej paczce)

- Zoxxiify

Wybacz, że wysyłam Cię na poszukiwania, ale sam nie potrafię wskazać niczego konkretnego, a ludzie różne gusta mają, mogę pominąć coś, co spodoba się komu innemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni przerwy i znowu ściana postów. Na szczęście jeszcze z tydzień i będę mógł was już obserwował na bierząco.smile_prosty2.gif I witam też nowych towarzyszy! Brohoof dla asasyn101'a i otlet'a.

Teraz wybaczcie ale muszę wyrazić swoją opinię na temat który mnie ominął:

@Mollestia

Na Celestię i Lunę, z kim ja mam do czynienia! Shippingów boją się tknąć ale do Mollestii lecą jak ćmy do światła. Czy coś się wam przypadkiem nie poprzekręcało?ermm.gif A na poważnie to naprawdę tylko ja nie zamierzam mieć niczego wspólnego z tym "dziełem"? Podobnie jak Cupcakes sam pomysł mnie odrzuca. Co innego wspomnienie o stosunku, nawet go opisanie (pod warunkiem że jest to dobrze i ze smakiem zrobione) co ma często miejsce w shipach ale co innego... Nie, nie, i jeszcze raz nie, nawet nie chcę o tym myśleć. Wybaczcie za szczerość ale to po prostu obrzydliwe. A może to tylko ja mam dziwne poglądy i faktycznie seksoholiczka napastująca każdego kto się jej nasunie jest łatwiejsza do zaakceptowania niż relacje kuców (nawet tej samej płci) które mogą, ale nie muszą, być uzupełniane zbliżeniem? Nie mówię tu o hardkorowych shipach które ocierają się o rule34. Zaczynam brzmieć jak jakiś nawiedzony moralista wykrzykujący "Najpierw ślub, później stosunek a następnie dziecko!."confused_prosty2.gif Po prostu nie rozumiem jak można czytać "przygody" mrocznego wcielenia Celestii i unikać jednocześnie bądź co bądź bardziej normalnych opowiadań.

Nie dziwię się, IMO bardzo kiepsko napisane opowiadanie. Akcja ciągnie się powoli, w sumie tam nic się nie wydarzyło przez 2-3 rozdziały. To są dla mnie bardziej opowiadania niż książki, chcę dostać szybko w twarz akcją.

Kwestia gustów. Opowiadanie faktycznie nie należy do najlepszych ale w mojej opinii nie jest kiepskie, co najwyżej przeciętne. No ale to był mój pierwszy ship więc moja ocena może być nie obiektywna. Co do akcji to wolę gdy rozwija się powoli wprowadzając mnie w świat i relacje/problemy/wydarzenia z opowiadania. Nadmiar akcji nie jest mi potrzebny by czerpać przyjemność z czytania. Od tego by naskakiwała na mnie po pierwszym akapicie mam inne gatunki, chociażby Adventure czy Action. Shipping to bardziej romance gdzie mogą pojawić się treści 18+. Nie za bardzo wiem jak dodać więcej epickości do takiego typu gatunku.

Na prawdę czekacie na Polski dubbing?

Nie specjalnie, ale i tak pewnie obejrzę, z ciekawości i braku 3 sezonu. Po prawie 4 miesiącach zaczyna mi w końcu doskwierać brak nowych odcinków.sad_prosty2.gif Mimo że wolę oryginał z napisami to polski dubbing nie był taki zły, dało się go słuchać. Zastanawia mnie tylko czemu finał sezonu chcą puścić na samym początku?

Chcielibyście zrobić z MLP tasiemca?

Nope. Chyba, że mówimy o twórczości fanów, wtedy jak najbardziej. Serial jednak nie powinien być ciągnięty w nieskończoność. W którymś momencie pomysły zaczną się kończyć i przedłużanie go wyrządzi tylko więcej szkód niż pożytku. Tak z 7-8 sezonów mnie by zadawalało.

@The Wind Beneath Her Wings

No dobra, gdy w końcu skończę fanfic Argarisa (wciąż tkwię w tym samym punkcie...) to wezmę się za to. Mam tylko nadzieję, że nie odrzucą mnie sceny "łóżkowe". Ale po prostu muszę sprawdzić jak dobre jest to opowiadanie. Orionfotl, obiecałem wyrazić swoją wstępną opinię po pierwszym rozdziale i zamierzam to zrobić.cool_prosty.gif

@Argaris

Cóż, ja tam wolę czytać po polsku, ale nie boję się też angielskiego. Choć niestety bez wsparcia słownika/translatora od czasu do czasu się nie obejdzie. Nigdy nie byłem za dobry w językach obcych.

@Sttark

Wydaje mi się, że już wrzucałem Lullaby for a Princess i to w moim ostatnim poście.biggrin_prosty.gif Ale nic nie szkodzi, utwór jest naprawdę wart przypomnienia.

@Down

Spokojnie, nie zamierzam oceniać całego opowiadania wyłącznie na podstawie wstępu.smile_prosty2.gif Najbardziej obawiam się wspólnych scen bohaterek ale jeśli historia mnie zainteresuje to przeczytam całość. W najgoszym wypadku będę pomijał te sceny ale mam nadzieję, że nie zostanę do tego zmuszony. Liczę na coś więcej niż tylko opis em... (naprawdę nie chcę użyć tutaj tego słowa ale zaczyna mi już brakować zamienników) pieszczot pod kołdrą(?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...