Jump to content

Sttark

Forumowicze
 • Content Count

  1,134
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

71 Dobra

About Sttark

 • Rank
  Skalny Troll
 • Birthday 09/11/1994

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array

Recent Profile Visitors

5,902 profile views
 1. Od siebie skrobnę krótko. Bardzo wam dziękuje za te wszystkie lata przez które mogłem zbierać i czytać wasze recenzje, publikacje i opinie w magazynie. Wiele osób które pisało w CD Action, dla mnie, byli najlepszymi dziennikarzami branżowymi w Polsce. Osobami które naprawdę rozumiały na czym polega skonstruowanie dobrego artykułu o głowę przewyższając poziom osób piszących na najpopularniejszych stronach internetowych( do ciebie bije gry online...). Żałuje tylko że nie byłem z wami od początku..ale wtedy gaming nie był moim zainteresowaniem, tym nie mniej od 2008 r października mam wszys
 2. Hm..mnie szczerze ciekawi to w jaki sposób sytuacja się rozwinie, Póki co Solas ma armię elfów po swojej stronie i chęć i umiejętności, by zmienić całe Thedas. Z drugiej strony, będzie Inkwizytor/ nowy bohater serii, który będzie chciał powstrzymać Solasa w tym działaniu. Jak dla mnie to całkiem dobre rozwiązanie fabuły, która znowu, ma dość otwarty konflikt i znowu będzie trzeba ratować świat przed zagładą. Tak, to znowu to samo, ale poprowadzone w mający sens, sposób. Jedyne na co naprawdę liczę to możliwość zobaczenia w końcu imperium Tevinter. Jest tam największe miasto na kon
 3. Cóż, Andromeda miała wiele problemów ale ostatecznie nie uważam, żeby była złą grą. Inkwizycja z kolei, naprawdę się broni, tylko nie można zbyt dużo na Zaziemiu przebywać xd A co do DA 4..to przede wszystkim będziemy czekać na wyniki finansowe Anthem. I od sukcesu tej gry, pewnie trochę będzie zależało jak będzie wyglądał DA 4.
 4. Zapowiada się świetnie póki co. Mam tylko nadzieje, że te obietnice nie są nad wyrost i naprawdę uda się z tego moda zrobić coś dobrego. Z tego co póki co widzę, to jednak pisarstwo dialogów jest dość..średnio zaprezentowane. Być może to jeszcze tylko próby, albo naprawdę mało porywające questy, ale ten aspekt w końcu oceni się dopiero po premierze. Jeżeli jednak naprawdę tyle wysiłku włożyli w budowanie świata, co w zaprezentowanie tej drogi i omawianiu jak bardzo bez sensu była, prowadząca na plażę..to szykuje się coś świetnego. Ciesze się, że praca z aktorami również postępuje, mam wi
 5. Na podstawie wikipedii? A co do ostatniego odcinka to nie wiem szczerze jaki będzie, póki co nie oglądałem nic z 6 sezonu :v
 6. Cóż..wygląda to dość ciekawie. Szkoda, że z powodu Homecoming obecny gwint chyli się ku końcowi, a potyczki karciane będą wyglądały jak te rodem z homecoming. Pomijając to, szykuje się ciekawy miks gry karciano-przygodowej z elementami rgp.
 7. @Up Meh, pijaczyna zwykła :v A co do Pań Lasu to owszem, ich geneza i historia jest fajnie opowiedziana. Podobał mi się zwłaszcza pomysł z uszami, i wykorzystanie legend o Babie Jadze. Jeden z milszych uśmiechów w stosunku do naszych rosyjskich braci i ich legend.
 8. Pierwsza część miała otwarty świat. Oczywiście na stan technologii który na to pozwalał. Nadal gra była reklamowana i chwalona za swój otwarty świat, chodź sandboxem nie była. Edit: chociaż tutaj np. już liczą ją jak sandbox więc..przypuszczam, że to kwestia już bardziej umowna. https://www.gry-online.pl/gry/far-cry/z11d39 Wszystko? Cały świat świetnie radzi sobie jako całość, masz mnóstwo obozów do wyzwalania, masz mnóstwo broni i miejsc, które pozwalają ci korzystać z nich, masz wielkie otwarte przestrzenie które możesz eksplorować jak chcesz, masz możliwość latania
 9. Ale otwarty świat to jedna z najlepszych rzeczy w nowych FC. Zawsze jest świetnie zrobiony i zaprojektowany i daje mnóstwo radości i możliwości do bawienia się nim. Nie widzę ani powodu by z tego rezygnować ani szans by Ubisoft to zrobiło. FC to zawsze był otwarty świat, nie zrezygnują z tak ikonicznego elementu dla tej serii.
 10. Racja mają. Ale sprzedaż idzie chyba w prost przeciwnym kierunku :v A póki oceny nie będą złe i to wyraźnie złe, wątpię by Ubi zmienił formułę serii. Ja sam nie wiedziałbym jak to zrobić by zachować te far cry'owe szaleństwo i jednocześnie dać coś naprawdę nowego. Edit: Trochę nie na temat FC, ale uważam, że całkiem fajny materiał dotyczący samej powtarzalności w grach i zastanowienia się nad tym, czy to coś naprawdę złego.
 11. @kisiel231 W Mysiej wieży podoba mi się i nawiązanie do baśni braci Grimm i to, że całe zadanie było tak fajnie skonstruowane, że za pierwszym razem źle wybrałem i przez moją naiwność/dobroduszność, zginął niewinny człowiek. Poza tym, szperanie po okolicznych mogiłach z tym kagankiem..atmosfera była cudowna tam . W sumie jedna z niewielu dla mnie naprawdę fajnych lokacji na obszarze Velen.
 12. O dawno mnie tutaj nie było Serial w sumie niedługo dobiegnie końca i po AT kolejna świetna kreskówka na CN kończy swoją żywotność... Póki co, jednak i tak odcinki poziom utrzymują, A ten np. to cholerne złoto!
 13. Jeżeli ktoś lubił GF to polecam gorąco nową produkcje na Netflixie, która swoim klimatem naprawdę mocno GF przypomina xd. Ot, dzieciaki, odkrywają lokalne tajemnice i miejsca rzeczywiste, przesiąknięte folklorem. Pytanie, kto ma prawa do serialu i marki. Disney czy Alex?
×
×
 • Create New...