Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Honor

My Little Pony Friendship is Magic (2010-)

Polecane posty

Mam dziś wolne! Przynajmniej tak zrozumiałem słowa dentysty trzymającego w swoich szponach moją górną ósemkę. A może mówił to w kontekście jedzenia? Nieważne, wiem lepiej!tongue_prosty.gif

@Kevaksus

Dzięki! A pomoc Twilight z pewnością by się przydała. Skoro umie w pamięci obliczyć dowolny pierwiastek...

,,A secret level in the video game Diablo III included enemies named "Rainbow Western", "Midnight Sparkle" and "Nightmarity",

No to rzeczywiście nie brzmi jak przypadek. Pony is everywhere!cool_prosty.gif

Jakie obecnie oglądacie seriale/animacje w klimacie podobnym do MLP i nie tylko?

Szczerze? Nic. Rzadko oglądam telewizję, ostatnio nawet z wiadomościami jest u mnie krucho. A w klimatach podobnych do MLP to już w ogóle. Ale nie mówię nie, jeśli coś mnie zainteresuje to chętnie.

@Apostoł

Głos oddany na jedynego kuca którym jest oczywiście Octavia, choć zastanawiałem się też nad Derpy.

Co do rysunków to sam chciałbym osiągnąć taki poziom, choć wiem, że to raczej niemożliwe. I mówię tu zarówno o stylu skyline'a jak i twoich umiejętnościach. Naprawdę świetna robota!

Niestety dziś mam dla was tylko jeden utwór:

Edit:

Prawie zapomniałem, pochwalę się też moją pracą.biggrin_prosty.gif Nie jest to coś nadzwyczajnego, więc nie oczekujcie cudów:

Happy Twilight

Dla przypomnienia: szkic i oryginał

Edit2: Jeszcze jedno CM w pracy nie jest mój. Został jedynie zedytowany by pasował do reszty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

,,A secret level in the video game Diablo III included enemies named "Rainbow Western", "Midnight Sparkle" and "Nightmarity"

A ja myślałem, że to Polacy byli tacy kreatywni przy tworzeniu Pastorału Nathanka, Mięsnego Jeża i takich tam. Jeżeli czytając te 3 "Nowe wersje kuców" nic nie pojawiło się w Twoim umyśle, ani nawet nie próbowałeś sobie ich wyobrazić, wszystko jest z Tobą w porządku, jeśli było tak, jak mówiłem, witaj w klubie, nienormalny kolego.

Nie dałem wczoraj artów, więc macie:

Princess Luna

princess_luna_and_my_friend_by_rom_art-d59t25r.png

Fluttershy with Shining Butterfly

shining_fluttershy_by_rom_art-d56q9be.png

Just Fluttershy being... Fluttershy

fluttershy_by_killryde-d4q4v3l.png#.UEd3G6NhFOE

Dashie

dashie_by_killryde-d4r5v5n.png#.UEd3IqNhFOE

Moar Luna

doodlin___5_by_discommunicator-d4w83hj.jpg

Japan Pony Stuff FTW! (Dat Celestia)

various_ponies_in_asian_dresses_by_jiayi-d582vu4.png

New Trixie's Trick

__watch_me_pull_a_rabbit_out_of_my_hat______by_harwicks_art-d4hheb7.jpg

Komiks na koniec

ae04623ceee51bc9d7a540c08825c8d0-d4yv135.png

Wiem, mało artów, ale wystarczająco dużo czasu spędziłem na dzisiejszym powiększaniu galerii i jak zwykle "I've done nothing productive all day!"

EDIT: Nagroda w postaci plusa dla brony'ego, który wymieni 2 arty z postu na dole, które wystąpiły w przeciągu 2 stron (ta i poprzednia). :trollface:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@double up Dzięki za Yesterday z Rarity biggrin_prosty.gif Ostatnio strasznie się przyklejam do rocka.

@ankieta Musiałem lojalnie zaznaczyć Vinyl, Tavi i Derpy biggrin_prosty.gif Ach, te problemy decyzyjne...

Z bonusem w postaci Trashie

i demona

i NKVdash

i Drżypłoszki

i Lyry

i bezimiennej gangsty

I PMV z piosenką, której nie potrafię wyrzucić z mózgu smile_prosty.gif

Youtube Video -> Oryginalne wideo

@up Sorry, nie skojarzyłem :D Usprawiedliwię się że z artami deviantowymi zostałem z tyłu i nadrabiając na nie natrafiłem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś czas temu wstawiłem trochę pmv z muzyką voltaire'a. Pamiętacie? (wiem, że nie, ale napiszcie, że tak, żebym myślał, że komuś jeszcze się spodobało.... trochę dużo "że" wyszło mi w tym nawiasie)

Oto co znalazłem w necie - stare zdjęcie w tle na jego fanpage'u. Sprawdziłem i rzeczywiście w folderze "zdjęcia w tle" ostał się ten obrazek.

http://4.bp.blogspot...00/Untitled.jpg

Szacun - taka muza i jeszcze nie ma oporów przed MLP ( o ile napis "Official fan page, run by Voltaire" jest prawdziwy i naprawdę on to wstawił).

@ Ankieta na backgrounda - miałem zaznaczyć tylko Lyrę, ale nie mogłem się powstrzymać i dałem też głos Octavii.

I mogliby podać już oficjalną datę premiery. Już wiem kiedy będzie nowy sezon How I Met Your Mother, Big Bang Theory, Simpsonów, Californication, Dextera i Gry o Tron. Czemu tylko FiM nie ma daty premiery?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z artami deviantowymi zostałem z tyłu i nadrabiając na nie natrafiłem

Haha, nic się nie stało, Beneblade po prostu dostał darmowego plusa, a ja miałem jedną z niewielu okazji do wstawienia trollface. I jeszcze jak art PonyKillerX-a zrozumiem, w końcu gość ma tendencję do zawierania śmiertelnej dawki epickości w artach, tak naszego zgrania z Fluttershy, której autora już zapomniałem, nie rozumiem. xD

No i jest to pewnego rodzaju przestroga. Wstawisz coś, co zostało niedawno wstawione przez kogoś innego - Ktoś urządzi konkurs. Między innymi dlatego unikam wstawiania PMV i muzyki, których nie śledzę, ale to już uroki posiadania internetu z limitem... Gdyby nie to, zaspamowałbym co nieco temat utworami WoodenToaster'a. :P

Czemu tylko FiM nie ma daty premiery?

Because Buck Us! That's Why!

Wyjaśnijcie mi, dlaczego ja tak świetny art z Nightmare Moon znalazłem dopiero przed chwilą?

bring_back_the_night_by_longinius_ii-d57bjp9.jpg

Discordlight

discolight_by_nyuuchandiannepie-d4ilh5y.png

Celestia Takes Nyx

celestia_takes_nyx_by_noideasfornicknames-d4jzaq3.jpg

Dlatego Fluttershy boi się własnego cienia

afraid_of_her_own_shadow_by_psychodikdik-d4csslt.jpg

Deception of WuBz

decepticon_of_wubs_by_raikoh_illust-d5dk3yz.jpg

Pinkamena

creeping_insanity_by_raikoh14-d4mnvkc.jpg

Dla bezpieczeństwa artowego, powtarzam tą grafikę dla "Nowych", którzy przestali być już tacy nowi.

B7crS.png

Give your Love to... Derpy

love_for_derpy_____by_gardelius-d52g8ur.png

Luna

lureen_by_gardelius-d5a17cb.png

Bazinga!

bazinga__by_gardelius-d4sye1c.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś się tam powoli zaczyna dziać.

Przynajmniej w porówaniu do ostatnich tygodni...

Chyba swoją dyskusją o w temacie "Ponies-Are-Everywhere!" wywołaliśmy coś takiego na Farm Ville. Ja FB nie mam, nie wiem, zarobiony jestem. W każdym razie w tej przeglądarkowej gierce morzemy mieć "Sparky Stars Unicorn"

Twilight+in+FV1.png1.png

Tja, umaszczeniem i nazwą może nam kogoś przypominać.

Mamy to, na co masa Bronies jęczała od dawien dawna. W końcu pojawią się oficjalne maskotki części z Mane 6 - Pinkie Pie, Twilight Sparkle i Rainbow Dash. Na wiosną 2013 w rozmiarze 5 cali, a na jesieni 10 cali czyli odopowiednio ok. 13cm i 25cm. Na razie możemy "podziwiać" zdjęcia jednej z nich Hasbro uparcie twierdzi, że jest to Pinkie Pie. Ja im nie wierzę, dla mnie to jak nic ta ZUA Pinkamina

3.JPG

W porównaniu z niektórymi maskotkami starannie wykonanymi przez fanów ta jest po prostu straszna. Jakoś jej tak łyso, no i oczy takie małe, no nie wiem. A, oczywiście mozna będzie kupić w Hameryce - w Wallmarcie.

A co do sezonu 3 to ,,cierpliwi zostaną nagrodzeni'' więc rokoszujmy się czekaniem

Jaasna, a tu od pierwszego odcinka combo - dzieciak SA i PC w połączeniu z CMC biggrin_prosty.gif

Gdzie to całe Love & Tolerance?

[media=]

Niestety dziś mam dla was tylko jeden utwór:

Ubiegłeś mnie smile_prosty.gif To jedna z tych rzeczy, która z pozoru nie pasuje. Beatels i MLP? Jednak okazuje się, że Rarcia wpasowuje się w tekst.

Komiksy!

apple_bloom_learns_the_family_business_by_obsequiosity-d5dpzg4.png

married_again_by_csimadmax-d5dxzqu.png

EDIT: No tego chyba nikt się nie spodziewał. Pozostaje pytanie - pomyłka projektanta czy spoiler do odcinka z kolejnego sezonu?

ubT23-9-CUiDRkaHdFVVTA2.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacje odnośnie wyzwania Benders vs Bronies:

Faza 1: World Community Grid; dzień szesnasty:

Avatars:

http://i.imgur.com/p6jzu.png

Bronies:

http://i.imgur.com/JTG9e.png

Prawie siedemdziesiąt lat połączonego czasu obliczeniowego i 109 milionów punktów kontra 20 milionów punktów.

Faza 2: Konkurs na arty; Każda drużyna ma zrobić jak najlepszy art zawierający avatara/pony razem z maskotką Reddita (Snoo)

Przykładowe arty od Avatarów:

h70ec.jpg

Lzf5C.png

Przykładowe arty od Bronies:

iX4GF.png

SfsnE.png

ZU4Uy.jpg

Faza 3: Dotacje!

Każdy chętny zapisuje się do swojej drużyny (Avatars lub Bronies) na stronie przekazującej dotacje pieniężne wybranej organizacji. Avatary dają na organizację Engineers Without Borders, a Bronies - Doctors Without Borders.

Wykres pokazujący ilość zebranych do tego czasu pieniędzy (w dolarach amerykańskich):

http://i.imgur.com/I3P26.png

Strona grupy Avatarów: https://reddit.crowd...undraising-page

Strona grupy Bronies: https://reddit.crowd...undraising-page

Jak dotąd Bronies przekazali 17 000$, a Avatars - 5 000$.

Uwaga. Pewien bardzo hojny fan przekazał aż CZTERY TYSIĄCE DOLARÓW ($4000!) na rzecz grupy Bronies! To nie wszystko. Widząc ogromną różnicę pomiędzy wynikami Bronies i Avatars, przekazał dodatkowo tysiąc dolarów dla grupy Avatars!

Ponadto, każdy kto przekaże pieniądze dla grupy Bronies, ma szansę zgarnięcia jednej z tych oto nagród (sekcja "Prizes!"):

http://www.reddit.co...etition_part_3/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Hamerykańskim Amazonie pojawiły się pre-ordery na DVD z pierwszym sezonie. Także jeśli planujecie zakup np nowego Kindla to zawsze warto wrzucić do koszyka za te 25$.

Nie wiem, czy kojarzycie tą serię "Rainbow Dash Present..." Ja gdzies kiedyś jeden odcinek widziałem, to taka krzyżówka FF, komiksu i animacji (czy też może po prostu FF zanimowany z niską ilością klatek i własnymi głosami oraz szczyptą inwencji twórcy). Mi się to nawet podoba, ten odcinek może dla niektórych zawierać trochę shippu w środku, łapcie:

Kolejny odcinek animacji Dan VS MLP, mnie rozbawił.

Teraz dwa utwory, które ostatnio za mną chodzą.

http://www.youtube.com/watch?v=1tacq8WkN9w&feature=relmfu

Podobno brzmi trochę jak RadioHead, ja ich muzyki nie znam, więc w temacien podobeiństwa się nie wypowiem. W każdym razie bardzo dobrze wpada w ucho i ma taki fajny klimacik. Niby nic a jednak...

Te pianinko w tym temacie już chyba się pojawiło. Jeśli nie słyszałeś, koniecznie nadrób zaległości. W przeciwnym wypadku i tak klikniesz "Play", bo wiesz, że jest świetne

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Piecho: (Wcześniejszy post) Tak tylko powiem, zupełnie bez powodu, gdyż stwierdzam oczywiste, drugi komiks to miszczostwo! Zastanawia mnie tylko w jaki sposób SA chciał popełnić samobójstwo w obecności alicorna, królowej podmieńców i zapewne całej masie zebranych istot obeznanych z telekinezą w co najmniej podstawowym stopniu. :D

@Maskotki: "Niestety" ja się nie nadaję do tego projektu, ale jeśli ktoś ma młodsze rodzeństwo (ew. sytuację taką jak Klekot, czyli siostra kolegi/whatever), można je wprowadzić w temat Pinkameny, a potem straszyć maskotką "Pinkie".

A tak bardziej na serio: ZUo wcielone brr... Jestem jakimś kucykowym maskotko-figurkofobem

Czy ktoś z was pisze na forum tylko w tym temacie?

Tysiąca postów na samym MLP ciężko jest wbić, ale przestałem pisać poza tym tematem. O wszystkich tematach, w których według moich zainteresowań powinienem być obecny mam negatywne zdanie. Może będę obecny w temacie o Call of Duty (PC) po tym, jak dorwę w swoje łapy Black Ops II, ale niczego nie obiecuję.

This is Artness!

The Great and Powerful... <Derp> :trollface:

the_great_and_powerful_derpy_by_sosweetntasty-d4rypk9.jpg

Soviet Ponies Strike Again!

glory_to_our_princess_by_sosweetntasty-d4ryor0.jpg

Battle of Dagorlad

battle_of_dagorlad_by_shadowdark3-d4yjxde.png

No Horns, No Wings...

no_horns__no_wings__no_problem_by_shadowdark3-d4szypm.png

Dancing TwiDash

dancing_twidash_by_smittyg-d4q6q5d.png

Spitfire onda Bomb!

spitfire_trade_by_smittyg-d537pfb.png

Equestrian Inquisition

equestrian_inquisition_by_balister-d4tu5sq.png

Nerdy Dash

nerdy_dash_by_manhunterj-d5ebg8y.png

AJ

an_apple_alley_by_fajeh-d4pdj6f.png

German Dash

german_dash_by_n1de-d5cbskl.png

Daring Doo

cave_explorer_by_n1de-d5brjdf.png

Lol daje komiksy...

Being Awesome

awesome_day_by_n1de-d4ndzr2.png

Super Powers!

super_powers_by_fajeh-d4oobdg.png

Don't piss off Tavi

music_theory_by_sosweetntasty-d4s7lom.jpg

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was pisze na forum tylko w tym temacie?

To jest forum poza Jedynym Tematem?

Nie no, coś tam pisze jak mam problemy ze sprzętem czy programami. Czasem napiszę posta dot. jakiegoś serialu i tyle. W tematach typowo growych się nie udzielam, bo jakoś nie czuję w ogóle potrzeby. Może za mało gram czy cuś.

Argaris, "klątwa" drugiego komiksu od Twojego postu może być uważana za kolejne z praw Murphyego. Spider-Pony niszczy czasoprzestrzeń!

Tja, po raz kolejny wychodzę na Pony-No-life w tym zacnym temacie. Co na to poradzę, że wlaśnie teraz, gdy Polski fandom praktycznie śpi, Wy pewnie co rano wchodzicie na stronę HUB`a żeby w końcu dowiedzieć się kiedy wyjdzie trzecia seria, dla mnie dzieje się na prawdę sporo ciekawych rzeczy? No to po kolei...

PonyVisation uczestniczył w produkcji kolejnej płyty. Klimat jaki tam panuje pewnie znacie - pianinko, trochę muzyki symfonicznej i ciekawe akustyczne aranżację. To już trzecia płyta, którą możemy pobrać za darmo nawet w formacie bezstratnym.

http://ponyvisation.bandcamp.com/

Jest zapowiedziany oficjalny komiks z MLP. Piszę to tylko dlatego, bo na okładce nie widzimy paskudnych wektorów znanych z kioskowych gazetek, ale całkiem ładna kreska. Amerykanie dostaną go za całe 4$ 14.11.2012. Gdyby był jakimś cudem dostępny w Polsce za normalne pieniądze to też bym się skusił, bo jednak drukowany komiks to jest to. Szczególnie, że samo Hasbro go nie będzie produkować. Ja się jaram i czekam, tutaj więcej informacji:

http://www.previewsworld.com/Home/1/1/71/941?articleID=124577

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

EDIT: No tego chyba nikt się nie spodziewał. Pozostaje pytanie - pomyłka projektanta czy spoiler do odcinka z kolejnego sezonu?

ubT23-9-CUiDRkaHdFVVTA2.png

IMO błąd - Scoot i Cheerliee były siostrami ale w poprzedniej generacji ;)

A co do czekania - nie wchodze na stronę HUB'a, Equestria Daily przeglądam raz na parę dni i jakoś żyje. Kiedy wyjdzie to wyjdzie, ja za dużo animców ma do nadrobienia xP

@Argaris

Spider-pony jako godna aluzja do Simpsonów (IMO jednego z najlepszych pełnometrażowych filmów animowanych) ląduje na dysku

(ew. sytuację taką jak Klekot, czyli siostra kolegi/whatever),

Siostrzenica dziewczyny kumpla! Nie wprowadzaj w błąd :trollface:

@Inne tematy

Głównie blogi, poza tym Dyskusje o grach w wariancie PC i konsole (ale nikt nie podbija moich ulubionych tematów ;_; ) i Manga&Anime (czasami, aczkolwiek polecam sprawdzić, jaki tytuł polecałem tam ostatnio ;) ) i pozostałe topiki o kreskówkach. Jakoś te tysiąc postów zdobyłem, ale głównie spamując w topiku o DMC i właśnie w kucykach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was pisze na forum tylko w tym temacie?

Trochę w temacie o Gothiku. Z gier to w sumie wszystko. Piszę jeszcze w tematach o Naruto i Bleachu (tutaj akurat ostatnio nikt nie pisze, ale w końcu temat się rozrusza i na pewno dołączę). To wszystko nie licząc oczywiście MLP.

Piecho/Puszcza - masz ode mnie plusa za dobrą wiadomość. Porządny komiks z MLP? NICE! Oby tylko w Polsce nie dali zbyt dużej ceny i żeby nie podzielili go na 2 części. Wiem, że lubią to robić (patrz Eragon lub Pieśni Lodu i Ognia).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja piszę właściwie tu i trochę jeszcze w "Internet i Sieci".

Coś dla ludzi spragnionych newsów o kucykach. Pojawiło się więcej informacji o DVD z trzeciego sezonu, będzie ono zawierać dwuczęsciowe prawdopodobnie otwarcie sezonu i jeszcze parę odcinków z sezonów dwa i jeden. A teraz spoilerowa część, czyli opis płyty.

"W "Adventures in the Crystal Empire" magiczne imperium nagle pojawia się na arktycznej północy Equestrii, związku z tym księżniczka Celestia prosi Twilight i jej przyjaciółki o pomoc w znalezieniu sposobu na ochronienie go. W czasie gdy jej przyjaciółki zajmują kryształowe kucyki w Crystal Faire, Twilight szuka tajemniczego Kryształowego Serca, które jest kluczem do obrony ich imperium."

Nie wiem jak dla was, ale dla mnie ten opis jest co najmniej dziwny i nieskładny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opis wydaje się ciekawy(przynajmniej dla mnie).Teraz przynajmniej wiadomo po co była ta cała mapa Equestrii.Północ jest tam wyraźnie zaznaczona,ale nie rozumiem co może oznaczać te ,,nagłe pojawienie się'' królestwa.Wyrosło z podziemi czy co?Celestia jak zwykle robi to co umie najlepiej(czyli siedzi na tyłku w zamku)a nasza szóstka do zadań specjalnych znowu musi ratować świat.Przynajmniej to się nie zmieniło.Te kryształowe serce to pewne jakaś metafora(wątpię by jakiś artefakt to był).Ale nadal z niecierpliwością czekam na jakieś spoilery konkretniejsze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spider-Pony: Chcecie powiedzieć, że wstawiłem fajny komiks? Tak jak myślałem... Pomyliłem światy. <Znika w oślepiającym świetle portalu międzywymiarowego>

IMO błąd - Scoot i Cheerliee były siostrami ale w poprzedniej generacji

Na Twoim miejscu nie chwaliłbym się taką wiedzą. Co do samej "informacji" - Sam stosunek Cheerilee do kurczaka zupełnie na pasuje... Takie nagłe oświadczenie o pokrewieństwie tych dwóch wyglądałoby o wiele gorzej od, niepodobającym się niektórym, nagłym wstawianiem dodatkowych postaci jak Cadence i Shining Armor. Oczywiście wszystko można wyjaśmić za pomocą odpowiedniej historyjki. Zaginiona siostra, o której do tej pory nic nie było wiadomo i takie tam...

Celestia jak zwykle robi to co umie najlepiej(czyli siedzi na tyłku w zamku)

Na królewskim tyłku, a w nie takim zwykłym zamku, bo w stolicy Equestrii! Ja tam wciąż wolę nieróbstwo Celestii, w końcu to ona ma na królewskiej głowie (z koroną) całą papierkową robotę (Princess Scrollestia). Co by było, gdyby to Mane6 siedziały w papierach, a Celestia ratowała świat? Serial byłby nudny... Dobra, teraz ja przynudzam...

EDIT

@Down: Piecho też coś napisał, nie liczyłoby się, gdyby powiedział, że jest do kitu. :P

Ludzi? A nie kucyki? My whole life was a lie...

No i sama Celestia na serio się obija. Nie expi - Chrysalis pokonała ją na PvP, nawet "mały" buff nie powinien dać jej takiej przewagi. No i Zeus chociaż rzucał piorunami jak się wkurzył...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spider-Pony: Chcecie powiedzieć, że wstawiłem fajny komiks?

Forma mnoga niepotrzebna - tylko ja cię pochwaliłem :trollface:

Na Twoim miejscu nie chwaliłbym się taką wiedzą.

Gwoli wyjaśnienia - nie oglądałem poprzedniej generacji. Po prostu zobaczyłem to zdjęcie wcześniej i zrobiłem małe badania ;) Lubię szperanie po wikiach :P

Ja tam wciąż wolę nieróbstwo Celestii, w końcu to ona ma na królewskiej głowie (z koroną) całą papierkową robotę

A ja myślałem, że ma od tego ludzi... No cóż, będziecie boginię o nieróbstwo obwiniać? Poza tym ona udziela ślubów! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiś konkretny spoiler 3 sezonu? Wolałbym w końcu datę premiery, ale cóż... narzekać nie będę. :P

Te kryształowe serce to pewne jakaś metafora(wątpię by jakiś artefakt to był)

Też tak pomyślałem mając w pamięci piosenkę z tego odcinka. Raczej chodzi o ducha jedności, ducha bojowego etc. kryształowych.

Hmmm...chyba nikt tego wprost nie napisał, ale to chyba koniec RPG. Dzięki wszystkim za grę, szczególnie Klekotowi za GM-owanie. Napisałbym to na Twoim blogu, ale... ktoś tam jeszcze zagląda?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam towarzystwo, mam dłuższą chwilę to się udzielę.smile_prosty2.gif

@Scoot i Cheerilee oraz komiks

Moja pierwsza reakcja:blink_prosty.gif Szybko jednak oprzytomniałem. Nie przywiązywałbym bowiem do tej informacji większej uwagi. Hasbro nagminnie tworzy takie rewelacje, przy swoich produktach. Często to co widać na/przy/w zabawkach stoi w jawnej sprzeczności z serialem, jak chociażby wspomniana Pinkie/Pinkamena która nie przypomina zbytnio tej z serialu. I w sumie dlatego cieszę się, że komiks jest robiony przez kogoś innego. Jest szansa na dobrą robotę. Po za tym, już chyba gdzieś widziałem tę grafikę przedniej strony.smile_prosty2.gif

Kolejny odcinek animacji Dan VS MLP, mnie rozbawił.

Mnie też rozbroił. smile_prosty.gif Pilnuję tego tumblr'a już od jakiegoś czasu. Tak w ogóle to sama seria Dan vs. z Hub naprawdę przypadła mi do gustu.

Czy ktoś z was pisze na forum tylko w tym temacie?

Hehe, ja to chyba tylko tutaj się udzielam, z całego forum.sweat.gif Zanim zacząłem pisać w tym temacie miałem może z 8 postów w przeciągu 3 lat... Gdy zostałem zainfekowany kucami to przez ponad miesiąc tylko obserwowałem co się tu dzieje, zanim się odezwałem. Z innych tematów przeglądam również historię, czy inne dyskusje, wątki kilku gier/serii oraz pomocną dłoń. Nie jestem zbyt wygadaną osobą (trudno uwierzyć, prawda?) i się to odbija w sieci. Pełnię raczej funkcję obserwatora życia na forach.wink_prosty2.gif

@Piecho

Dzięki za info z PonyVisation. Będę miał czego słuchać w trakcie nauki.smile_prosty2.gif

@Spoiler odcinków z DVD

Kryształowe Imperium nagle pojawia się na północy Equestrii. Tak po prostu? Nic nie było i nagle jest? Mam nadzieję, że zostanie to jakoś wyjaśnione. I Celestia już po raz któryś wysyła swój oddział do zadań specjalnych. By "ochronić" nowe imperium. Czy to tylko ja czy faktycznie brzmi to trochę dziwnie? Dopiero co się pojawiło i już coś im zagraża? Celestia zaczyna działać jak typowy władca królestwa/księstwa/czymkolwiek jest Equestria: rozszerzyć swoje władztwo, tworząc protektorat... yyy to znaczy, biorąc pod "opiekę" nowych poddanych.wink_prosty2.gif A co do Kryształowego Serca: Hm, może jakiś artefakt? Nie wiem, nic mi nie przychodzi do głowy...confused_prosty2.gif

A teraz porcja Artów:

"I just wanted you to notice me".

"Alone in Heaven".

The mighty magicians

Channeling Jimi

Wicked Nosedive

Learn to Fly

Fire Twilight is on fire

Komiksów:

The trouble with temps

Donkey

Waiting Games z dedykacją dla chuunin'a wink_prosty2.gif

Unique Delicacy

I muzyki na deser:

polecam!

Smacznego!biggrin_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@chunnin Dzięki :) Wiesz, po tej ostatniej fali odejść po prostu zostawiłem tego bloga i tylko tam zaglądałem od czasu do czasu. Nikogo już nie zmuszałem do pisania - bo i po co? Z niewolnika nie ma pracownika. Trochę na pewno szkoda, ale wiem jedno - z tobą, Syskolem i Cygnusem mógłbym i drugi raz coś takiego zrobić ;) Ale nie jako GM - raz już byłem i starczy póki co :)

@Kryształowe kuce

Może to są prastare kuce, które wypełniwszy swój Focus hibernowały setki lat w krysztale, by teraz się przebudzić i odbudować swoje królestwo? A Celestia śle Mane 6, bo się po prostu boi - l'Cie już zabijali takich jak ona...

Dobra, zapomnijcie, że coś pisałem :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...