Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Everton to samo. Coś tak czułem że Everton popadnie w samozachwyt ale żeby przegrać? ?No jeszcze 10 minut niby ale jakoś nie wierzę w to. Normalnie coś pięknego

Take that! Można powiedzieć VanNerd skisł icon_mrgreen.gif U mnie też będzie bieda, po ostatniej świetnej kolejce. Postawiłem na Newcastle i Liverpool, a w pozostałych spotkaniach na remisy. Można powiedzieć, że tylko trafiłem West Brom, ale dałem jedynie 2:0, więc będzie tylko punkcik.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Teraz jest niezły maraton. Będziesz miał troszkę roboty smile_prosty2.gif Jutro będę musiał obstawić polską.

Ale są wyniki w ten weekend . Same niespodzianki i jakoś mały ruch tutaj. Czyżby słabo wszystkim poszło smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Everton to samo. Coś tak czułem że Everton popadnie w samozachwyt ale żeby przegrać? ?No jeszcze 10 minut niby ale jakoś nie wierzę w to. Normalnie coś pięknego

Take that! Można powiedzieć VanNerd skisł icon_mrgreen.gif

Taa, skisłem. Ale wiesz że jakbym tego nie napisał to by przegrali :D Bo to tak działa że robią mi na przekór. Everton przynajmniej ugrał mi 1 punkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieje że takie dziadostwo jak Korona czy Zagłębie spadnie z tej śmiesznej ligi. W ogóle moim zdaniem powinno się zredukować Ekstraklase do 10 zespołów i grac takim systemem jak w Szkocji. Bo to co grają te zbiorowiska bliżej znane jako "zespoły" od miejsca 10 do 16 to jakaś kpina. Zreformować to i niech gra w Ekstraklasie będzie "czymś" bo gra w tym czymś to żadne osiągnięcie. A spadek z niej to potworny wstyd. Nie dość że ta liga jest tak słaba to te zespoły nie starają się podnosić poziomu tylko ściągają jakichś dziadów emerytowanych którzy podobno mają "nazwisko". Dobre sobie. Może i zrzędzę ale taka prawda. To jest jawna kpina

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Masz wiele racji, ale dlatego kocham naszą ligę. Nasza liga jest dziwna i dość słaba, co muszę przyznać.

Kimedis:

To może wygrasz tą kolejkę, bo z tego co pamiętam mam chyba 3-4 punkty.

Zresztą niemiecka też jest dosyć nieprzewidywalna. Na szczęście nie pamiętam jakie dałem wyniki smile_prosty2.gif

down: Weź głęboki oddech. Nasza liga jest wręcz ukochana. Dzięki niej można oderwać się od codzienności :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zibi Boniek już wyszedł z inicjatywą zakazu ściągania szrotu z Ameryki Południowej. Ciekawe co z tego wyjdzie. Kochasz ta ligę? Jej trzeba się wstydzić, ja się wstydzę, wstydzę się reprezentacji i jej selekcjonera. Tu wszystko sie robi na [beeep]. Nie no to ludzkie pojęcie przechodzi, ani to rozmowa na forum ani na ten temat. Już się uruchamiam icon_evil.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 pkt, nie ma wstydu lecz walka o pierwszą piątkę którą założyłem sobie oddala się. Szkoda mi Górnika lecz Legia zasłużenie muszę przyznać wygrała.

Down:

Też byłem zaskoczony dlaczego tak jest z początku. Po 30 kolejce tabela dzielona będzie na grupę mistrzowską i spadkową, jest podajże o 7 kolejek więcej. Żeby wyrobili się w czasie muszą tak grać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...