Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Nieźle, nieźle. Luksus nie jest ale po 2 punkty za Cracovię i Legię się zebrało. Ryzykowałem w remis Lecha i się przejechałem. O Zawiszy i Wiśle to nie ma co gadać. W ogóle rozstrzelały się chłopaki po tej przerwie. Trudno było zebrać więcej 3 punktowych wyników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tych kolejek w Ekstraklasie jak i w Bundeslidze jestem zadowolony. Może 6pkt w Ekstraklasie nie powala, lecz to co wyprawiałem w poprzednich kolejkach jest o niebo lepiej. Bundesliga dużo lepiej mi idzie, nie znam się tak dobrze na niej, lecz lepiej typuje niż naszą Ekstraklasę.

Już niedługo zapowiada się kolejny maraton w Ekstraklasie, podajże między świętami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat dzisiejszy mecz dałem na remis i to po 1:1 Jednak całą kolejkę dałem raczej na niespodzianki. Ostatnio są takie wyniki, że zaryzykowałem z wynikami i widzę że nie wyszło mi to na dobre smile_prosty2.gif Ale powyżej 5 punktów na pewno będę miał

W lidze niemieckiej o dziwo idzie mi lepiej niż w polskiej. W ostatnich kolejkach mam przynajmniej te 5 punktów

Przy okazji przypominam, że jutro zaczyna się kolejna kolejka LM. Jeden mecz w środę zaczyna się o 18- także zapraszam do typowania smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po fatalnym wtorku, w środę odkułem się w L.M. Widzę że mało osób przewidziało wyniki wtorkowych spotkańsmile_prosty2.gif

Jeśli chodzi o Ekstraklasę to w końcu wpadł remis Podbeskidzia, ale co z tego jak uwierzyłem w Widzew a on fatalnie przegrywa.

Elano:

Wstawisz jutro kolejną kolejkę Ekstraklasy czy po meczach w Niedzielę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP i gr86

Chłopaki ja was szanuję, bo fajnie się z wami dyskutuje na Forum. Ale ten wasz Górnik to mnie strasznie wnerwia. W 20 minucie Jagiellonia traci zawodnika ale Zabrze wymęcza gola dopiero 45 minut później. I tyle - nic więcej. A potem zawodnicy obu drużyn mało się nie pobili na poważnie. No sorry ale na coś takiego odechciewa się patrzeć. Z całym szacunkiem do waszego kibicowania. Śląskie drużyny mnie osłabiają swoją chimeryczną grą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zabrze wymęcza gola dopiero 45 minut później. I tyle - nic więcej.

I dobrze ze nic więcej, bo według mojego notatnika, a jeszcze się nie pomylił wynika ze mam całe trzy punkty.smile_prosty2.gif

Dlaczego odechciewa się patrzeć? , ja uwielbiam takie spotkania gdzie jest sporo emocji. może mniej niż gra ulubiona drużyna ale ten typ tak ma. A patrzeć na spotkania gdzie można zasnąć, ze nic się nie dzieje to jest strata czasu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo ale się działo w Szczecinie! Obie drużyny kończyły w dziesiątkę i padło aż 5 bramek. Ale najważniejsze oczywiście, że kochany 8azyliszek zainkasował kolejne 2 punkty. "I'm in the zone" biggrin_prosty.gif

Ale się skończyło. Piast-Lechia mi nie wszedł confused_prosty.gif.

Wisła jak Górnik - ledwo, ledwo. Myślałem, że strzelą zagłębiu ze 2 bramki... Ale lepszy jeden punkt niż zero.

@EDIT

Wreszcie jakieś odbicie! 10 punktów z kolejki już dawno nie miałem. Żal że Piast i Śląsk mi nie weszły ale widać nie można mieć wszystkiego. Elano - proszę o szybką tabelkę :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ukrywanie postów się nie sprawdza, skoro mateusz(stefan) któryś już raz nie pokazuje swoich typów razem ze wszystkimi, trzeba na niego czekać i kolejny raz poprawiać punktację.

Wcięło mój post! Albo moderator mi go nie zatwierdził! Pamiętam jak w piątek postowałem właśnie o tych 3 meczach Pogoń-Korona, Piast-Lechia i Wisła-Zagłębie I z tych 3 meczy miałem 3 punkty. CO SIĘ STAŁO? Dlaczego nie ma tego postu? Przecież w komentarzach wyraźnie pisałem po meczach jak typowałem. Ja chcę moje 2 miejsce w generalce!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu postów od m(s) nie widzi prowadzący? Widocznie tak jest ustawione forum, że postów od moderacji, prowadzący nie widzi. Może da się to zmienić, bo mimo wszystko jest to dodatkowa robota dla prowadzącego, a dla niektórych graczy są to kolejne nerwy, bo nie wiadomo jak poszło liderowi typera smile_prosty2.gif

8azyliszek: jesteś pewien że wysłałeś? Może coś źle kliknąłeś.

U mnie słabo. 3 punkty w tamtej kolejce, a wczoraj Górnik sprawił, że słabo zacząłem nową kolejkę. Bardziej jednak martwię się tym, że Górnik gra coraz słabiej.

down: Ciężko będzie z tymi 3 punktami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czemu posty od m(s) nie widzi prowadzący.

Jak już Ci na PW odpisałem, prawdopodobnie prowadzący nie ma uprawnień moderatorskich do odkrywania postów (nie będę teraz sprawdzał, ale jeśli może odkrywać posty innych osób, to pewnie ma uprawnienia do zatwierdzania nowych postów, ale właśnie nie może pokazywać ukrytych już po napisaniu).

gr86, jeszcze uwaga na boku: postaraj się trochę bardziej gramatycznie układać zdania i używać kropek, przecinków oraz znaków zapytania w odpowiednich miejscach. Styl mistrza Yody jest fajny, ale niekoniecznie w Twoim wykonaniu :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już pogodziłem się z Ekstraklasą że nic nie wychodzi, a tutaj takie wyniki, no i powoli odrabiam straty do 2 miejsca. Jednak trzeba walczyć do końca, nie poddawać się.

Wczoraj po całości zawiódł Górnik, rozpoczynam od wielkiego zera.

Trochę zawaliłem Bundesligę, nie spodziewałem się nie których wyników.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstawiłem tabelę Bundesligi (sorry, że nie zmieniłem cyferek przy zajmowanych miejscach, ale oczywiści o tym zapomniałem, a teraz mi się nie chce tego robić :)).

Poprzednie kolejka Ekstraklasy i ta która trwa obecnie wyglądają całkiem zacnie. Mam nadzieję, że tak już utrzymam do końca.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykłe szczęście przyprawione odrobiną sympatii do niektórych drużyn. Nie chce mi się sprawdzać, ale chyba nie typowałem wtedy dwóch ostatnich spotkań, więc jeszcze kilka oczek mogło wpaść. W każdym razie już niewiele brakuje mi do 8azyliszka :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzajmy z tymi cudami, bo w meczach Lecha, Korony i Zagłębia mógł wygrać w zasadzie każdy. O dziwo w zasadzie wszyscy typowali te mecze tak samo, czyli błędnie, co jest ciekawe. Troszkę dziwi mnie też, że nikt nie wierzył w Zawiszę, bo przecież w naszej lidze mocarzy nie ma i jak taki przyjeżdża do dobrze prezentującej się drużyny, to raczej przegrywa, niż odwrotnie, więc i tu dla mnie nie było wielkiej niespodzianki (zwłaszcza, że mi ten mecz wszedł :) ). Teraz pewnie passa trzech kolejek na pudle się skończy, ale miło, że się ładnie odbiłem od dna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...