Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Po prostu mi się nie chciało, wolałem sobie coś pooglądać na necie. Ale załatwiłem już jutrzejsze/niedzielne i poniedziałkowe typy. Po zabiegu

Ale widzę że nic bym nie zyskł w Bundeslidze bo remisu na pewno bym nie postawił. A Ekstraklasa mi jest obojętna. Odwale te 65% i podziękuję gdzieś w lutym za ten cyrk

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eh tylko 3pkt za Piast, a gdyby nie Milik były by kolejne 3pkt.

Obstawiałem przez kilka kolejek na Piast Gliwice i w końcu wygrali, nie wiem jak wyglądał mecz ale to nei ważne liczą się 3pkt.

Widziałem dziś bramkę Milika dotsał idealne podanie pod pustą bramkę i wystarczało dostawić nogę.

Cieszy bramka Polaka ale mnie nei cieszy brak punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę że nic bym nie zyskł w Bundeslidze bo remisu na pewno bym nie postawił. A Ekstraklasa mi jest obojętna. Odwale te 65% i podziękuję gdzieś w lutym za ten cyrk

Również uważam naszą Ekstraklasę za cyrk, ale nie po to zapisywałem się żeby odpuszczać. Ciężko jest mi również teraz trafiać,ale nie poddaje się. Teraz stawiam na nie które małe niespodzianki, ale już wczorajszy mecz zrobił mi nazłość, i wygrał Piast faworyt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie RedEvil & VanNerd93: Dorzućcie jedno, dwa zdania więcej, wtedy ten post będzie inaczej wyglądać. W przeciwnym razie ktoś obserwujący dział z zewnątrz może pokusić się o usunięcie, bo to czysty stats.

Ja też niestety zacząłem od pudła, bo postawiłem na remis. Niestety głupi faul Deji i Piast wygrał mecz, w którym główne role odgrywali bramkarze. Mówi się trudno i gra się dalej. Dziwie się postawy VanNerda93, bo przecież to jest w tej lidzie najpiękniejsze, nieprzewidywalność. Niektórzy od dawna rajcują się jaka to liga angielska jest świetna, bo ostatni klub w tabeli może ograć lidera, poziom wyrównany itd. U nas jest to samo, a jakoś się tego nie dostrzega, a szkoda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Stefan

Zapewne dlatego, że w Anglii spowodowane jest to siłą nawet tych słabszych drużyn. Nawet jeśli nie wynika ona ze zdolności czystko piłkarskich, to z pewnością z konsekwencji taktycznej. U nas ta nieprzewidywalność jest raczej zasługą słabości i braku zaangażowanie jakie wykazują nasze "najlepsze drużyny" w warunkach, gdy powinny swoje mecz raczej swobodnie wygrywać. Tak czy siak nie mogę ostatnio narzekać, bo przynajmniej po kilka punktów w kolejce zdobywam :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz nigdzie takiego mojego posta gdzie mówię że ostatni zespół w Premier League może pokonać lidera. Jakieś niedorzeczne to w sumie kto coś takiego powiedział. Bo o ile zdarza się to w silniejszych ligach to na pewno nie z taką częstotliwością jak tutaj to się odbywa. cheesy.gif nie no równo śmiechłem. Ja po prostu za dużo wziąłem na te barki ale ekstraklasa to dobry kandydat do odciążenia mnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie jest źle. Jak na mnie to wręcz jest dobrze :-) Na razie mam 5 punktów i może przekroczę magiczną barierę 10 punktów.

Szkoda że Legia straciła bramkę, ale u nich to już norma

Od dawna powtarzam że nasza liga jest najlepsza, wspaniała. Jak tu jej nie kochać

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mocno niezadowolony jestem na ten moment. Dałem niespodziankę w meczu PBB-PG i niewiele zabrakło. Najbardziej jednak się zdenerwowałem na Wisłe, już miałem napisany wynik 1:1, ale stwierdziłem, że ciągle ich nie doceniam, a są jednak wysoko i zmieniłem na 2:0 dla nich. Szkoda trzech punktów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znajdziesz nigdzie takiego mojego posta gdzie mówię że ostatni zespół w Premier League może pokonać lidera. Jakieś niedorzeczne to w sumie kto coś takiego powiedział.

Przeczytaj raz jeszcze i zobacz czy napisał o tym akurat w twoim kontekście. Czemu niby to jest niedorzeczne? Lepiej się ogląda spotkania bez emocji jak Barcelona rozjeżdża kogoś 6:0?

Wreszcie coś zaczęło wychodzić. Zaryzykowałem i postawiłem na zwycięstwo Norwich, co nieźle się opłaciło. Może nie za trzy punkty, tylko za dwa, ale zawsze coś.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech przyszedł Lenczyk i Zagłębie od razu coś tam, coś tam confused_prosty.gif. Nie przewidziałem że zaskoczy od razu i mam 0 punktów za mecz z Jagą confused_prosty.gif. A Lechu tylko jedną bramkę strzelił - też tak sobie. Ale przynajmniej Teodorczyk się wyrabia. Może Kolejorz odżyje i nie będzie szorował po dnie.

@EDIT

gr86 - A idź ty z tym Górnikiem! Najpierw robią 2 karne - prezenty dla Zawiszy, a gdy mają swojego karnego to go przestrzeliwują niczym Beckham. Z czym do ludzi?? Klubów ze Śląska też nie lubię.

@EDIT 2

No masz szczęście panie Górnik. Sędzia też obstawił wasze zwycięstwo i przedłużał mecz do czasu aż strzeliliście bramkę :P:). Dzięki temu uratowałem 2 punkty i nie zawalę całkiem tej kolejki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 punkcikow niezle jest ale po 6 pkt w dwóch pierwszych meczach mialem jednak ambicje jeszcze wyżej rozbudzone smile_prosty.gif

Wlasnie sprawdzilem wynik korony ;o Moglby ktos kto oglada mecz mi powiedziec co najlepszego sie tam wyrabia?

DOWN: Tekstowke to ja tez mam ale pytales sie wlasnie jakim cudem stworzyli 2 karne w 5 min i jakim cudem 1 karny byl powtarzany po tym jak zostal obroniony? Naszczescie Lechia sie ogar wiec jeszcze jeden gol i nawet b mial pkt za ten mecz :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

http://ekstraklasa.wp.pl/relacje_pilka_nozna.html?rid=1428&ticaid=11166c&_ticrsn=5

To co wykrakałem rozpacz.gif Kolejny mój faworyt w przeciągu 5 MINUT daje sobie wbić dwa karne. No jakim cudem? Jakim patałachem trzeba być i jak głupi mogą być obrońcy by zrobić coś takiego? Takie rzeczy TYLKO w Ekstraklasie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że tak nie typowałem od początku. W ostatnich kolejkach idzie mi coraz lepiej, ale strata z początku sezonu raczej przeszkodzi w osiągnięciu miejsca na podium.

8azyliszek: Dlatego nasza liga jest ukochana smile_prosty2.gif Ostatni zespół potrafi wygrać lub zremisować z każdym

Jeszcze takie małe ogłoszenie parafialne: Dziś druga kolejka LM, także zapraszam do obstawiania smile_prosty2.gif

Zenit gra o 18 godzinie

Widzę że bardzo dużo osób typowało w ostatniej kolejce ligi angielskiej. Aż 5 osób smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaaaa! Co ten Lech nawydziwiał!? Jak można tak słabo zagrać z Podbeskidziem? Czemu zmieniono Teodorczyka zanim gola nie strzelił? Sędzia czekał, czekał ale w końcu musiał zakończyć spotkanie. Cała sobota w moim wykonaniu przewalona. Punktacja - dół na wapno.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja się może pochwalę, bo w typerze Premier League szykuje się znakomita kolejka. Postawiłem na zwycięstwo City 2-0 skończyło się 3-1, również na jednobramkowe wygrane Newcastle i Fulham i również trafiłem. Chociaż Newcastle wygrało 2-1 a Fulham 1-0, a wydawało mi się, że będzie na odwrót. Również wszedł mi remis Hull z Aston Villą, choć myślałem, że skończy się na 1-1, a było 0-0. Mogło być jeszcze piękniej, bo postawiłem na zwycięstwo Liverpoolu 3-0, i 3-0 było, ale w końcówce Crystal Palace pokusiło się o jedną bramkę i zamiast 3 punktów będzie tylko 1. Wreszcie udało mi się dokładnie wytypować zwycięstwo Manchesteru United. 12 pkt w 6 spotkaniach, jak w pozostałych meczach coś jeszcze wejdzie, to będzie niezły rekord.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe. Ja byłem zły, że Willian strzelił na 3-1 dla Chelsea, bo zdawało mi się, że postawiłem 2-1 na Chelsea. Jednak na 2-0, więc w sumie Brazylijczyk mi dodał punkcik do dorobku. Prawie udało się trafić Southampton, ale nie doceniłem defensywy Świętych. Pogromu Kogutów z West Hamem i remisu Arsenalu się nie spodziewałem, ale wątpię, żeby rywale z typera zyskali w tych typach do mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...