Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Patrzę się na wyniki w Bundeslidze i jestem w szoku, na 6 meczy ino dwa punkty. Ta kolejka może być podobna u mnie do naszej kochanej Ekstraklasy w której już pierwszy mecz dał wynik sensacyjny. Ciekawe czy ktoś dał na zwycięstwo Korony.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś przeczuwałem, że w meczu z Koroną może być niespodzianka. Dałem na remis. Na zwycięstwo Korony dał jeden użytkownik smile_prosty2.gif

W lidze niemieckiej bardzo ciekawe wyniki. Bayern się męczył, ale jakoś wygrał. Większość meczy wygrywali gospodarze. Jak tu obstawiać, skoro Eintracht B. ogrywa Leverkusen. Choć z drugiej strony- w obronie Aptekarzy grał Boenisch. To chyba wszystko wyjaśnia smile_prosty2.gif

Przy okazji: pytanie do prowadzącego ligi angielskiej- dlaczego tak mało osób obstawia mecze Premier League?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, Bundesliga dramat w tej kolejce. Ja na ten moment 4 punkty, 1 za BVB i 3 za Bayern. Nie dość że zdecydowaną większość wygrali dziś goście to jako jedyny Brunszwik wygrał będąc gospodarzem co chyba każdy z nas postawiłby jako ostatnie. I to jeszcze z Bayerem. Poezja...

A co do Premier League to sami zobaczycie ile pkt 120px-Face-devil-grin.svg.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do Premier League to sami zobaczycie ile pkt

Damn, będę miał zagwozdkę, bo liczyłem, że ciebie w tej kolejce dopadnę ;/ Jak na razie znowu wyszło mi całkiem nieźle. Dwa dokładnie trafione typy i dwie dobre różnice bramek. Będzie ze 12 punktów. Spudłowałem Chelsea i Southampton, ale może nie będę jedyny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to masz lepiej, żenada co zrobił wczoraj Liverpool. Niby Arsenal miał kłopoty kadrowe ale i tak wystarczyło na Brendana i spółkę. Nie wiem czy tylko ja mam tak ale odkąd Suarez wrócił to Liverpool gra bardzo nie równo. Niby strzela ale jak to wszystko spoczywało na Sturridge'u to lepiej to wyglądało mimo tych wygranych po 1:0. Wrócił Suarez i Liverpool elegancko nawiązuje do poprzednich sezonów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie przypomniało mi się że oglądam Lechię i trzeba było obstawić.... No trudno w tym weekendzie może 2-3pkt będą ale i tak się nie liczę więc..... mniejsza z tym. To samo w Bundeslidze BVB nie obstawiłem ani reszty meczów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To nie możesz tak częściej robić, bym wrócił przynajmniej na 2 miejsce? biggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif

W końcu sprawdza się to co ja piszę (w uzasadnieniu typów) - Górnik bez Nawałki nie istnieje i przegrywa drugi mecz. Niestety nie doceniłem Lecha, więc za ten meczyk tylko jeden punkcik. Dobrze, ze można jedną kolejkę rozbić na 3 posty - jutro pomyślę nad ostatnimi 3 meczami kolejki. I oby tym razem nikt nie zgubił moich typów.

@DOWN

Jeszcze czego - i tak w Ekstraklasie jest za duża konkurencja :P:D:). Poważnie - zapraszamy. Pisz do mateusza(stefana) może cię dopuści. Im nas więcej tym lepiej. RIP1988 i pymcio11 też później dołączyli ale to im nie przeszkadza dobrze się bawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że nie biorę udziału w typerze Ekstraklasy w tym sezonie, bo z moją obecną formą biłbym się o czołówkę ;) Znowu całkiem przyjemna kolejka 14 punktów. Mogło być nawet lepiej, gdyby nie kuriozalny gol Begovicia, ale nie mam zamiaru narzekać. Wreszcie udało się wskoczyć na fotel lidera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo jak ciasno robi się w Bundeslidze, każdy ma szansę na podium i oto chodzi. Ja ze swej strony żałuje że w Niedzielnych meczach nie postawiłem na gospodarzy. Jak na razie w Ekstraklasie, i Bundeslidze jestem na 4 miejscu, jestem zadowolony, choć w Ekstraklasie powracam do miernoty w tej kolejce.

Już jutro Liga Mistrzów, znowu wtorek będzie ciężki do obstawienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja od razu mówię, że jakoś odżywam w tej kolejce i za mecz Piasta mam 2 punkty - żeby nie było, że post się zgubił. A było już nie wesoło bo Jaga prowadziła po tym jak bramkarz i obrońca zderzyli się ze sobą. To był numer - szkoda, że tego nie widziałem :). Ale potem karny na własne życzenie, czerwona kartka i jeszcze bramkarz nie sięga, więc Piast wygrywa. Ja obstawiałem dla Ślązaków 1-0. Kluby ze Śląska grają raz tak, raz tak. Strasznie trudno je wyczuć. Tym bardziej, że Górnik jest teraz Zającem bez Nawałki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Coś ty się tak uczepił Górnika :-)

W lidze niemieckiej sam się dziwię, że tak dobrze mi idzie. W lidze polskiej idzie mi bardzo źle. W lidze niemieckiej w odróżnieniu od Ekstraklasy, każdy ma szansę na zwycięstwo i nie ma aż dużych strat.

Przypominam również o Lidze Mistrzów, bo ostatnio dwóch uczestników nie obstawiło poprzedniej kolejki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Sorry ale jak pokazał ostatni mecz to u nas też każdy może wygrać z każdym. Tylko normalnej logiki w tym nie ma za grosz.

"Jeśli 3 w Tabeli Wisła nie potrafi pokonać ostatniego Podbeskidzia, to wiedz że coś się dzieje nie dobrego" :). Jakby to wygrali, to dorównaliby Legi. To ich chyba tak przeraziło, że zapomnieli jak się gra.

I sorry za tego Górnika. Za Nawałki potrafił niespodziewanie przegrać. Teraz będzie głównie przegrywać i już nie będzie mi mieszał w typach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wisła zawaliła i to tylko jej wina. Ale to, że passa Zawiszy się skończy mogłem przewidzieć. Trzeba było korektę robić, bo aż 4 mecze łącznie z Ruch-Zawisza nie weszło, tylko marne 7 punkcików i ciągle 3 miejsce confused_prosty.gif. A taki Daedroth w generalce powinien być przed Kimedisem, bo ma więcej typów za 3 punkty.

@gr86 i Elano wracają do "formy" z początku sezonu tongue_prosty.gifbiggrin_prosty.gifsmile_prosty.gif - panowie współczuję. Bardzo przepraszam, że tak sobie z was pokpiwam, ale RIP 1988 mający 5 kolejek w plecy zaraz przeskoczy gr86 w punktacji.

@DOWN

No sorry, apetyt rośnie w miarę jedzenia. Jakby jakimś cudem nie zagubiły mi się 2 dobre typy z poprzedniej kolejki, to dziś znów byłbym samotnym wiceliderem. A tak dalej muszę kombinować jak koń pod górę. A na gole w ostatnich minutach narzekałem na początku rundy. Też tego nie lubię, bo zwykle idzie na moją niekorzyść zamiast na odwrót.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak się spodziewałem, znowu wtorek zawaliłem w Lidze Mistrzów tak jak poprzednio.

Ekstraklasa to sinusoida, raz jestem na górze raz na dole. Najbardziej denerwuje mnie, że w niektórych meczach w ostatnich minutach tracę punkty jakiekolwiek, tak jak ostatnio Ruch strzelił w końcówce spotkania, i dwa punkty poszły w siną dal.

8azyliszku:

Jak narzekasz że ciągle zajmujesz 3 miejsce, to zamień się smile_prosty2.gif

mateusz(stefan):

Gratulacje wygrania rundy jesiennej w typerze Ekstraklasy. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Już zostało poprawione. Masz punkt więcej i mniejszą stratę do prowadzącego :-)

Ciekawe jak mi teraz pójdą mecze w lidze polskiej. Dałem dużo niespodzianek. Mam nadzieję, że Górnik dziś wygra. Specjalnie nie poszedłem dziś na mecz smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No sorry. Jest 35 minuta tego meczu a chwilę wcześniej bramkarz sam wepchnął piłkę do siatki. Miałem się nie czepiać Górnika, ale jak się widzi tak kuriozalne sytuacje to dowcipy i kpiny same się na usta cisną. Obstawiłem Wisłę, więc proszę Górnik o więcej takiej gry.

Natomiast niestety nie weszło mi pierwsze spotkanie. Liczyłem, że Jaga u siebie się odkuje. Niestety nie wyszło. W ogóle ciężko było mi wyczuć ten mecz. Ciekawe kto obstawił remis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Po tym meczu chyba ci łysosmile_prosty2.gif Stawiałem na remis, ale gdy gra Górnik typer mnie nie obchodzi. Znów sporo emocji, i 20 zł nie poszło w błoto. Po za tym po dwóch spotkaniach 0pkt, normalka u mnie.

Mogą grać źle, ale nie ocenia się po 35 min tylko po 90 min. smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiłem w 1st meczu 1-1, w drugim taki sam wynik, więc mam 3pkt po 2 meczach.

Bundesliga kiepsko, bo weż obstaw wynik 0-0 w meczu z beniaminkiem.....

Co do Górnika to świetnie, pokazali drugi mecz, że 0-2 potrafią wyjśc 3-2, ale przy 1 bramce był chyba spalony?!

Nie obstawiałem na Górnika, bo grali kiepsko, stąd im Legia uciekła, a Wisła ich dogoniła.. Dopiero jak mieli nóż na gardle to wygrali.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 mecze w lidze polskiej i już 4 punkty. Takiego dobrego rozpoczęcia kolejki nie miałem od dawna :-) Szkoda że nie dałem na Górnika, że wygra tylko jedną bramką. Jednak za bardzo w nich wierzyłem :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...