Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Taka luźna uwaga do mniej doświadczonych: w ostatnim poście Typerze Premier League Rorschach sugeruje jak najwcześniejsze oddawanie typów pomimo przerwy na reprezentacje. Od siebie muszę wspomnieć, że jednak warto poczekać czasem na zakończenie niektórych meczy, a nuż kluczowy zawodnik którejś drużyny złapie kontuzję?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak oczekiwałem. 15 punktów w ostatniej kolejce pozwoliło mi awansować na 2 miejsce. VanNerd już musi czuć mój oddech za plecami, bo brakuje mi tylko jednego punktu. Czasem tak jest, że wszyscy grają przeciwko tobie, a czasem każdy wynik wpada.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że wszystkim dobrze idzie :-)

Na szczęście nie pamiętam wyników, ale około 4-5 punktów powinienem mieć. W ogóle- ta kolejka będzie chyba wyjątkowa. Oprócz Śląska i Górnik- reszta meczy była ciężka do trafienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Congratulejszyn for Ketro, który pozamiatał w ten weekend. Także pozostała piątka kolegów którzy jakieś punkty zdobyli zasłużyła na uznanie. Oczywiście największe brawa należą się mi i pozostałej siódemce z jednym, bądź zeroma punktami. Patrząc na to co odstawiłem, dziękuję regulaminowi, że nie można dostać punktów minusowych, bo niestety w tym tygodniu należałyby mi się :/.

@DOWN

No właśnie! Straciłem swoje mojo. Co się dzieje? PZPN, PZPN...!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem zadowolony z tych kilku punkcików. Postawiłem na kilka niespodzianek i trochę się załatwiłem. I 8azyliszku, jeśli dalej będzie ci szło tak dobrze, to za kilka kolejek cię wyprzedzę, bo powoli odrabiam straty. smile_prosty.gif

@Edit

Wyniki typera Bundesligi przygotuję jutro. Dziś nie mam do tego głowy, a jutro wcześniej wracam ze szkoły, więc będę miał chwilę czasu, by się tym zająć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w środe sobie wytypowałem mecz CSKA i myśle reszte siekne przed 20:45 i zapomniałem biggrin_prosty.gif matko boska co za kompromitacja

Sam się zdziwiłem. Szukałem resztę twoich typów i nie mogłem znaleźć smile_prosty2.gif Podobnie zrobił prymcio11. Nie obstawił meczy środowych.

Tak naprawdę tylko 6 do tej pory, ale niektórym mina zrzędnie jak to przeczytają biggrin_prosty.gif .

To się nazywa trolling smile_prosty2.gif Niektórzy mogli mieć podwyższone ciśnienie :-)

8azyliszek:

Przeprosiny przyjęte smile_prosty2.gif

Co do typera- wyniki były bardzo zaskakujące. Dałem na kilka niespodzianek. Inaczej w naszej lidze ciężko trafić wynik. Teraz przerwa na reprezentację i okazja do wypoczynku dla naszych ukochanych zawodników z Ekstraklasy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się tak dobrego wyniku w lidze niemieckiej. Myślałem o 4-5 punktach, a tu niespodzianka- aż 9. Patrząc na wyniki Bundesligi- można powiedzieć że ta kolejka miała wiele wspólnego z naszą ukochaną ligą. Każdy wynik był możliwy :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

To, że Górnik odstawia taką manianę wiadomo od meczu z Zawiszą. Postawiłem na jego jednobramkową wygraną, bo Nawałka ma zostać selekcjonerem, to myślałem, że się wykaże. Ale po 1 połowie już żegnałem się z punktami. A tu zonk, dokładnie jak z Zawiszą. Śląsk spartolił wygrany mecz dokumentnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie punktuje mi tylko Górnik. Reszta mi nie weszła, ale nie przewidziałem wygranej Korony i Zawiszy. Kolejny raz zapowiada się super kolejka smile_prosty2.gif

W lidze niemieckiej szkoda że Bayer nie wygrał 2:0. Choć bardziej ciekawie było z dziurą w siatce :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...