Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Widać, że mateusz(stefan) jeszcze nigdy nie wygrał typera Ekstraklasy

Ja tam się cieszę z tego powodu. Obecność na podium jest sporym wyróżnieniem, a jakbym wygrał to zmarnuje rangę, bo sam jej nosić nie będę.

P.S. m(s) ujawnij dziś wszystkie posty zaraz po 20.00. Chcę szybko wiedzieć jak wzrosły moje straty.

Jak będę o tej porze przy kompie to da się zrobić.

Jeśli tak robią to sami sobie psują zabawę. Nie o to chodzi by korzystać z podpowiedzi profesjonalnych i nikt o złote kalesony nie walczy. Zawsze typuję zgodnie ze swoją wiedzą i przeczuciami i wtedy, jeśli się potwierdzają, sukces smakuje naprawdę.
W naszej rodzimej lidze trudno korzystać z takich podpowiedzi, bo po prostu liga jest bardzo nieobliczalna.

PS. Pośmiejecie się przy moim typie meczu Śląska.

Ano sprawa jest bardziej skomplikowana. Od pewnego czasu walczymy z górą o modyfikację do nagród dla forumowiczów. Teraz każda nagroda to osobna grupa i kiepsko czytelna.

PS2. Mecz dzisiejszy zaczyna się o 18, więc już za ponad godzinę będzie można odsłonić typy. Ogólnie zadowolony jestem, ale mogło być lepiej wink_prosty.gif .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Pośmiejecie się przy moim typie meczu Śląska.

Uśmiejecie się jak zobaczycie wyniki ostatniej kolejki Bundesligi :) Serio... Dość powiedzieć, że jeśli dobrze policzyłem, to najwięcej punktów (4! słownie: CZTERY!) zdobył Krzys :) Muszę tylko sprawdzić, czy niczego nie pomyliłem, bo aż wierzyć mi się nie chce w takie wyniki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma moich postów, aż jestem wku...rzony ? Bundesliga, przecież dodawałem , mam nawet w notatniku zapisane typy... czyli coś nie zadziałało:/ N/C , kurde mogłem screena zrobić z informacją "twój post wymaga bleble.... "

Teraz to już nie wiem czy jest sens obstawiania....

Tak to jest jak się nie ma pewności że zaskoczyło

edit:

5 punktów, same za 1 pkt. Czyli byłbym 1 w tej kolejce... no cóż, na drugi raz albo będę screeny robić i będzie folder ze screenami by mieć dowód że dodaję bo mi posty znikają albo dam spokój.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu nie ma moich postów, aż jestem wku...rzony ? Bundesliga, przecież dodawałem , mam nawet w notatniku zapisane typy... czyli coś nie zadziałało:/ N/C , kurde mogłem screena zrobić z informacją "twój post wymaga bleble.... "

Teraz to już nie wiem czy jest sens obstawiania....

edit:

5 punktów, same za 1 pkt. Czyli byłbym 1 w tej kolejce... no cóż, na drugi raz albo będę screeny robić i będzie folder ze screenami by mieć dowód że dodaję bo mi posty znikają albo dam spokój.

Zawiedziony porażkami w Ekstraklasie VanNerd93 skosił twoje typy, by móc dalej prowadzić w Anglii i Niemczech. Innego wytłumaczenia nie ma. :):P:D Rzeczywiście, musiał być jakiś błąd w Matrixie.

mateusz(stefan) - to ujawniaj te posty. Mecz Podbeskidzie - Korona już trwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robię tego specjalnie, bo jednak jakiś sens jest, nie widze kto jak obstawił i nie musze kalkulować by być lepszy itp.

Tylko nie wiem czemu mojego postu nie ma, wiem że obstawiałem wyniki w sobote rano i w ten dzień wysyłałem, nawet Daedroth twierdzi że chyba widział... a teraz nie ma.

W Ekstraklasie na razie 6pkt, w Bundeslidze -5pkt.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że Red Evilovi wcięło post. Chciałem już to wcześniej napisać ale teraz mam podstawę.

Ja również mam kłopot przy moim starym kompie z wysyłaniem postów, i czasami nie wiem czy go wysłałem. Nie chcę dodawać prowadzącym roboty,ale czy jest szansa żeby wprowadzić jednak te ilość meczy w nawiasach. np:

kolejka 6

Jaś <8> następna 7 Jaś<16> wiadomo wtedy że po dwóch kolejkach gdzie w np: Ekstraklasie jest 8 spotkań, to po dwóch kolejkach Jaś obstawił wszystkie mecze. Wszyscy by wiedzieli czy wysłali.

Przepraszam jeśli źle tłumacze.

Co do Bundesligi to naprawdę jestem w szoku z tymi wynikami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ, czasem obstawiam, kilka godzin przed rozpoczęciem i można nie zdążyć zobaczyć czy wszystko OK.

Tak samo jak ktoś obstawia i musi wyjechać itd. Obojętnie czy prowadzący czy to mod, ale powinno wystarczyć edytować post z aktualnymi meczami na dana kolejkę, wtedy wiadomo czy w danej kolejce się obstawiło, nie trzeba sumować wszystkich kolejek, tylko tej jednej.....Nikogo nie interesuje ile obstawił meczów, lecz czy post zaskoczył i wszystko gra.

Jak były widoczne posty to odświeżałem by być pewnym że jest, zanim wyłączyłem okno.

Edytujesz post wpisujesz nick i obok ilość meczów. wtedy wiadomo że obstawił, a tak ja byłem pewny że jest ok, i straciłem punkty i mam stratę zamiast zniwelować bo zdobyłem 5pkt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź tu sugeruj się "radami" mateusza(stefana) tongue_prosty.gif. Zachęcony zeszłotygodniowym namawianiem, postawiłem dziś na Koronę. I znowu zawaliłem. Podbeskidzie mnie wkurza, Korona zresztą też. To samo co inni w typerze Bundesligi - żałosne 4 punkty. Hulk Sad! sad_prosty.gif. Jestem za ankietą. A ukrywanie postów chyba lepiej się sprawdza/sprawdzi na turniejach (Mundial, Euro). Ale jak typowanie trwa nie miesiąc tylko 9, to człowiek się gubi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagłosowałem za zniesieniem ukrywania postów. Patrząc na ludzi, którzy w tym roku biorą w typerach wiem, że można im ufać i do żadnych oszustw dochodzić nie powinno. Są to raczej te same osoby rok w rok, więc nie powinno dochodzić do żadnych "wykroczeń", bo wszyscy się jako tako przez forum znamy i chyba możemy sobie w tak błahej sprawie zaufać.

Szkoda, że tak się stało, bo faktycznie RedEvil mógł te kilka punktów odrobić.

Sam pomysł z ukrywaniem postów może i był dobry, ale w takich sytuacjach zawsze pojawia się coś co ten pozytywny fakt przesłania. Sam czuję się za tą sytuację częściowo odpowiedzialny, bo gdybym częściej sprawdzał co i jak mógłbym zauważyć, że jakiegoś posta brakuje i mógłbym dać znać użytkownikowi. A w ostateczności nie dałoby się zrobić czegoś takiego jak widzenie tylko własnego posta? Czy jest to z pewnych względów niemożliwe?

@EDIT Sprawa się wyjaśniła! Wiedziałem, że gdzieś widziałem typy RedEvila i wiecie co? Znalazłem je. W typerze Ekstraklasy w połowie 6 strony mniej więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Po dłuższym zastanowieniu się, zagłosowałem za pozostawieniem ukrytych postów. Pokazywanie postów popsuło by zabawę. Pomimo iż znalazł się post Red Evila, zostaje przy tym co pisałem wcześniej.

Ekstraklasa coraz ciekawsza, to dopiero początek sezonu,jeszcze nie pora mówienie kto zwycięży.

Dołączam się do pytania nr1 kolegi z dołu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę cofnąć głosowanie za pokazywaniem postów, tylko mam pytanie, ile czasu po dodaniu posta, ktoś go widzi?

Zrobiłem zamieszanie, a pewnie przez to że już była prawie 14, do złego tematu wkleiłem, z przyzwyczajenia.....

1. Czy można zrobić że widzimy tylko swój post?

2. Czy tylko wchodzi opcja edycją postu i dodawanie kto obstawił?

3. Nie sprawdziłem w opcjach profilu ostatnie posty, czy widać ukryty post ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Nie. Inaczej dawno już by tak było, bo to najlepsze rozwiązanie.

2. Nie rozumiem pytania. Sformułuj je inaczej.

3. Mam rozumieć, że pytasz o to czy widać posty ukryte w zakładce ostatnie posty? Nie, nie widać. Po od razu po napisaniu się znika. Chyba, że ja go pisze to niestety muszę ukrywać ręcznie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2. Chodzi mi o to, co było poruszane w poprzednich postach, by prowadzący czy np Ty który posiada możliwość , edytował post z meczami na daną kolejkę i dodawał np Obstawiono : RedEvil ( 8 ) Paweł (4) itd. Chyba nie będzie problemu?

Zrobiłem nie złe zamieszanie, bo byłem pewny że dałem post a to była moja gapa.

np:

VII kolejka (13-16. września 2013 r.):

13 września, godzina 18:00: Widzew Łódź - Podbeskidzie Bielsko-Biała

13 września, godzina 20:30: Wisła Kraków - Piast Gliwice

14. września, godzina 15:30: Zawisza Bydgoszcz - Cracovia Kraków

14. września, godzina 18:00: Śląsk Wrocław - Lech Poznań

14. września, godzina 20:30: Korona Kielce - Legia Warszawa

Obstawili:

RedEvil - 8

Paweł - 3

itd.

Wtedy nie było by tego zamieszania, choć to moja wina:/

Cały czas nie wiem/rozumiem jak mogłem pomylić....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...