Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

@UP

To nie można uprzejmie poprosić o rezygnację mateusza(stefana)? Ja rozumiem osoby którym całkowita losowość, brak jakiejkolwiek logiki oraz możliwość działalności przestępczej ludzi ze środowiska, może popsuć zabawę i sprawić bezsensownym uczestnictwo w niej. Po prostu Ekstraklasa jest ewenementem na skalę europejską. Nie obowiązują w niej normalne reguły. Przynajmniej takie jest moje wrażenie. Spróbuj uargumentować swoją prośbę i pisz do mateusza, że nie chcesz już typować Ekstraklasy. Tym bardziej, że i tak ja wygram tego Typera :P:):D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozważałem ale zostanę, wiesz ponad 20 punktów straty do lidera to kolosalna różnica :D będę tą szopkę kontynuował ale dla beki. Nie będę sie wysilał nad tym typerem jak to było do poprzedniej kolejki.

Teraz mnie przeglądarka zrobiła na szaro, tak się cięło że postanowiłem sobie przekopiować i wkleić na zrestartowaną przeglądarkę. Zadowolony próbuję ponownie wklepać typy Bundesligi i nic. Poszło w cholere, i dawaj od początku. Szlag mnie mało co nie trafił icon_evil.gifwallbash.gifrage.png

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no teraz miałem nosa, powiedziałeś Bazyl że nie warto stawiać na Zagłębie a ja mówiłem że jak postawie na przegraną to wygrają ale jednak zostałem przy swoim i postawiłem na przebudzenie. W zasadzie po tych 2 meczach wpadają mi 4 punkty. Szkoda tego 2:0 dla Zagłebia bo stawiałem na 1:0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A zastanawiałem się, czy w meczu Lechii z Górnikiem dać remis. Ale nie dałem, bo po co... A z Zagłębiem, to ja już w ogóle nie wiem jak to jest. Nauczyłem się, by na nich w ogóle nie stawiać, a oni mi teraz tak psują szyki. Okrągłe 0 na moim koncie po dzisiejszych spotkaniach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

TO SAMO Daedroth, to samo.

Myślałem i pisałem o remisie, ale przecież Górnik niby liderem był. I zepsuł a jakże. Kurczę z tymi "liderami" w Ekstraklasie to tak zawsze. Piątek zepsuty i 0 punktów :/. Dobrze, że VanNerd93 jest trochę z tyłu, to nie stracę wszystkiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączam się do was. Już nie mam pojęcia co dzieje się z naszą Ekstraklasą,nie mam po prostu słów. Zagłębie mnie zszokowało swą postawą, to potwierdza nieobliczalność naszej ligi.

Górnik mnie zdenerwował, dałem na przekór sobie i postawiłem na Lechię. Cieszyłem się że Górnik wygra a tu klops. Niestety nie jestem zadowolony z tego wyniku, mogło być lepiej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołączajcie do typera LM jak najszybciej. Tu są zespoły z różnych lig. Nie gra ona co tydzień- tylko co dwa smile_prosty2.gif

I jak tu nie wkurzyć się na Górnika. Znów to samo co poprzednio. Zagłębie mnie pozytywnie zaskoczyło smile_prosty2.gif

VanNerd93: Jeszcze dużo punktów jest do zyskania. Pamiętaj- nie ważne jak się zaczyna- tylko jak kończy :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niby tak ale bez przesady icon_rolleyes.gif

Nie wiem jak z tą LM, za dużo tego jest. Strasznie mnie to męczy te całe uzasadnianie. Kiedyś jak byłem tylko w Premier League to mnie wkurzało a jak teraz uzasadniam 3 typery i jeszcze nie rozwaliłem klawiatury to pojęcia nie mam (straszny furiat ze mnie). Myślę że LM można sobie darować (?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzew - Jagielonia. Kolejne zero punktów. Pięknie kurczę pięknie. Jak Widzew mógł sobie sobie dać strzelić w ostatniej minucie, to ja nie wiem sad_prosty.gif. Znowu wahałem się czy nie postawić na remis i znowu moc mnie zawiodła sad_prosty.gif.

@DOWN

Nie jesteś sam. Niebezpiecznie dobry w typowaniu RIP1988 też dołączył się dopiero w tej kolejce smile_prosty.gif. Twój avatar mógłby sugerować, że kibicujesz Keltikowi smile_prosty.gif. Brakuje nam jeszcze jednego zawodnika, byśmy dorównali liczbie klubów Ekstraklasy. I bez strachu, ostatnie miejsce w tym roku wylosował gr86 tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif. Choć z takim typowaniem, ja szybko do niego dołączę sad_prosty.gif.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Choć z takim typowaniem, ja szybko do niego dołączę.

Taa... chciałbyś :). Z moim typowaniem jeszcze trochę będę na jeszcze gorszym miejscu niż jestem teraz. Podobnie z Bundesligą, choć tam idzie mi jednak trochę lepiej punktowo... jednak nie w tej kolejce. Kilka punktów wpadnie, ale wysokie wyniki znacznie ograniczą i tak skromny dorobek.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niebezpiecznie dobry w typowaniu RIP1988 też dołączył się dopiero w tej kolejce smile_prosty.gif

Szkoda, że mój bukmacher ma zupełnie inne zdanie co do tego, czy wychodzi mi typowanie :/ Zresztą tej ligi nie potrafię przewidzieć wcale. Choć z drugiej strony w tej kolejce na razie mam chyba ze 3 punkty więcej niż Twoje 0 :) Ale to pewnie jedyna taka zdobycz będzie.

Co do dołączania po 5-ciu kolejkach, to przy jeszcze 32-óch przed nami można się spodziewać absolutnie każdego wyniku. O zwycięstwie nie myślę, ale jak będzie szło, można będzie kogoś łyknąć jeszcze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kibicowalem przez dlugi czas ale potem sie wkurzylem na to co robi zarzad a po powrocie na forum nie chialo mi sie zmieniac avka :) Celtow ciagle bardzo lubie i raz na jakis czas obejrze meczyk ale nawet podstawowej 11 bym nie wymienil :( Oo przynajmniej w Szczecinie choc po golu mogli by jeszcze strzelic :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@RIP1988

Jesteś niebezpieczny dla mnie. Bezczelnie wyprzedziłeś mnie w Pucharze Konfederacji. Nie chciałbym by w Ekstraklasie się to powtórzyło smile_prosty.gif. A co do typów "na pieniądze" obstawiajcie razem z mateuszem. On ma super cela.

Wreszcie wpadają dwa marne punkciki. Tym razem pierwszą myślą było, że goście wygrają. Ale przecież to Wisła tongue_prosty.gif i obstawiłem ostatecznie 1-1. Ale ogólnie luksus nie jest. Jeśli znowu, jak parę tygodni temu będzie to kolejka remisów, to leżę. Aż mnie ręka świeżbi by może jakąś korektę szybko złożyć. Hmmmm...

@DOWN

Nie żartuj. Ja robię wszystko na czuja, instynkt i moc. Inaczej w polskiej lidze się nie da. Do fanatycznego kibica znającego wszystkie składy, trenerów i działaczy mi bardzo daleko. Po prostu chcę udowodnić, że dobrze znam się na wszystkim po trochu :);). Zresztą RIP1988 pewnie wytypował dokładnie 0-0 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co- tak mnie boli kość ogonowa że zaraz padnę sad_prosty2.gif

Na szczęście nie pamiętam na kogo dawałem. Może jakieś punkty mam, ale raczej będzie słabo. Zresztą nawet nie mogę siedzieć na swoich 4 literach, także wyniki mnie średnio interesują smile_prosty2.gif Za dużo wczoraj skakałem przy meczu Górnika i muzycznym lecie smile_prosty2.gif

Liga polska widzę że ma coraz więcej graczy. Nawet nowi mnie prześcigną, bo typer ligi polskiej jak sami napisaliście jest nieprzewidywalny.

8azyliszek:

tydzień niedługo mija, także żałoba po Legii również. Zmień avatar i zapisuj się do typera LM. Będziesz mógł rywalizować z RIP1988 smile_prosty2.gif i odkuć się za Puchar Konfederacji

Liga niemiecka mi chyba poszło średnio, ale zobaczymy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą RIP1988 pewnie wytypował dokładnie 0-0 smile_prosty.gif.

Tak mi się wydaje. Lechia też CHYBA weszła za 3, ale to muszę sobie zacząć zapisywać, jak typuję, bo zajmuje mi to minutę i potem nie pamiętam. Wiem tylko, że Legia dziś za 1.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja typuję Premier League, ale najczęściej wpada taki wynik, który różni się od obstawionego przeze mnie jedną bramką. Przykładowo nawet w pierwszej kolejce postawiłem na zwycięstwo Man City z Newcastle 3:0, a skończyło się 4:0. To i tak świetnie mi się udaje obecna seria, bo już trafiłem City 2:0 i dwa zwycięstwa gospodarzy jedną bramką. Coś nie mogę ogarnąć tych beniaminków. Przez myśl mi nie przeszło, że najpierw Cardiff ogra Citizens, a następnie Crystal Palace rozprawi się z Sunderlandem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą RIP1988 pewnie wytypował dokładnie 0-0 smile_prosty.gif.

Tak mi się wydaje. Lechia też CHYBA weszła za 3, ale to muszę sobie zacząć zapisywać, jak typuję, bo zajmuje mi to minutę i potem nie pamiętam. Wiem tylko, że Legia dziś za 1.

I właśnie widać dlaczego nie lubię rywalizować z RIP1988 - trudny przeciwnik z niego jest. Niestety też Legię mam tylko za jeden punkt. Znowu mnie zawiodła - a to niespodzianka.

@gr86

Ja podziękuję za typera LM. Po co ci kolejna tabelka w której byś ze mną przegrywał? :) A poważniej, mam feeleing tylko w polskiej lidze. No i nie lubię patrzeć jak Niemcy wygrywają. Ale spoko, spoko. Pokonam was wszystkich w nadchodzącym typerze Mundialu :P:):D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hah 8azyliszek taki z Ciebie antyfan, a postawiłeś na Legię :P. Wstydź się. W środowisku kibolskim tracisz teraz -50% do zaufania i lansu.

Krakowscy kibice też bardzo lubią warszawian, bo cały mecz "dopingowali" Legię zamiast swój zespół. Bardzo cieszy mnie sposób w jaki odpowiedzieli im Wojskowi wywożąc pełną pulę do stolicy, grając nawet nie średnio. Grunt, że punkty w typerze zgarnięte. Jak na razie jest miód malina :) . No może poza Zagłębiem, ale tych nie pomalujesz. To je amelinium.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...