Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Nie było mnie kilka godzin a temat stał się gorący.

Najpierw co do moich typów. Po raz pierwszy od dawna w Ekstraklasie nie jestem ostatni w podsumowaniu kolejki. Jednak i tak jest bieda . Na szczęście jest blisko pierwszej ósemki :-)

Bundesliga to naprawdę poszło nam słabo, a mówią że polska liga jest nieprzewidywalna

Widzę że było małe zamieszanie. Zagłosowałem za usunięciem ukrywania postów. Zresztą zdaję się na własną intuicję, która jak widzi zawodzi. :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytając post Red Evila wpadłem na 2 pomysł, łatwiejszy dla prowadzących. Jest podobny ale zamiast pisać pod kolejką kto obstawił, zrobić tak samo jak było w TYPERZE PUCHARU KONFEDERACJI. Z tego co pamiętam tam już był system ukrywania postów, i wyszło pozytywnie.

Podaje przykład jak miało by to wyglądać. Sorki że skopiuje ale mam mało czasu.

Przykład.

Lista uczestników:

1. Daedroth [12]

2. 8azyliszek [14]

3. krzys242 [12]

4. RIP1988 [14]

5. repta2 [12]

6. gr86 [12]

7. Elano [12]

8. Ketro [12]

9. VanNerd93 [12]

10. Redevil [8]

11. Elesshar [12]

[W nawiasie liczba meczów, które są wytypowane we wszystkich postach w temacie od np: 7kolejki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli od następnej kolejki (rozpoczynającej się 13 września w piątek :)) będę zaznaczał w poście kto ile spotkań obstawił. Z tym, że sprawa też jest taka, że nie zawsze będę mógł to zrobić na czas, tak by można było jeszcze zdążyć z dopisaniem typów. Teraz będę miał trochę mniej czasu nawet w weekendy, bo kilka rzeczy mi się ostatnio zebrało.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up: a nie litrówka jak kiedyś z moim nickiem :-)

Mi tam w sumie jest obojętnie czy posty są ukrywanie czy nie. Niby spełnia rolę, ale jak ktoś tu napisał i tak grają tu Ci sami zawodnicy co rok temu i raczej można im zaufać. Inna kwestia- dzięki ukrywaniu, temat dyskusyjny zyskał nowy blask i ta niepewność wśród uczestników :-) Aż to integruje grupę obstawiaczy :-)

m(s)- Czy do typera LM tak jak w lidze niemieckiej potrzeba minimum 7 osób?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

Ale co mi po tej ilości postów, skoro nie uwzględniono mateusza(stefana). Ten jest zawsze niewidoczny, więc ta statystyka nic mi nie daje.

Panie Jakubik, pan kończy to spotkanie!

I kto jest debeściak? Pan 8azyliszek jest debeściak! tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif Perfekcyjny typ pierwszego meczu 7 kolejki Ekstraklasy i 3 punkty aquired smile_prosty.gif. A już miałem korektę składać bo Podbeskidzie pozyskało M.Iwańczuka! Co tam głupi Hale. To jest prawdziwy transfer roku! tongue_prosty.gifsmile_prosty.gifbiggrin_prosty.gif Jeszcze tylko niech Wisła mnie nie zawiedzie i to będzie udany piątek smile_prosty.gif.

P.S. Dziękuję też m(s) za zmianę avatara na takiego bez herbu Legii. Good Job :):D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8azyliszek:

No to gratulacje. Idziesz na mistrza typera Ligi Polskiej. Czemu nie grasz w sts. Na dokładny wynik płacili dużo smile_prosty2.gif

Ja oczywiście dałem na tych co nie trzeba

Ech- widzę że Wisła prowadzi. Może ktoś ma tak jak ja 0 punktów po piątkowych meczach ? smile_prosty2.gif

Edit: RedEvil też trafiłeś :-) Podajcie typy na jutro, to zagram za kilka stów :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym grał na pieniądze, to oczywiście nic bym nie trafiał. Niestety Wisła mnie zawiodła i piątek kończę tylko 3 punktami.

@RedEvil - to nie moja wina, że ty skromny jesteś :). Moja próżność niestety się przebija :). Ale możesz być w mojej mafii która też jest debeściak :P:):D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po przerwie myślałem że coś się zmieni, a tu tak samo. Marniutki 1pkt. Widzew mnie rozczarował, oglądałem ten mecz to do tej pory nie wiem jak mógł ten mecz zremisować. Ja nic w życiu nie wygrałem, po tych moich typach wiem dlaczego nie gram na pieniądze.

Przewidziałem że Zawisza się w tym spotkaniu przełamie, ale niestety nie spodziewałem się że tak pewnie wygra.

No cóż kolejny marny punkcik, mam nadzieję że Bundesliga mi jakoś lepiej poszła.

Down:

To jest sposób, ja gram w inny typer i tam strzelam w ciemno, i o wiele lepiej mi idzie zwłaszcza Bundesliga, niż daję tutaj.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weeeeź Zawisza musiała wygrać akurat dziś? I to z całkiem niezłą (DO TEJ PORY) Cracovią? Naprawdę w Ekstraklasie można zawiązać sobie oczy i pisać co się chce. I pewnie by się parę trafiło. 8azyliszek przestaje być debeściakiem i z marniutkimi 3 punktami spada na dół tabeli.

@EDIT

Śląsk nakopuje Lechowi. U mnie dno - 3 pudła na 4 strzały sad_prosty.gif.

@EDIT 2

Hokejowy wynik w Kielcach. Gruzin hat-tricka zaliczył. FaceDancer pisze, że Legia straciła tyle bramek przez brak lepszego bramkarza i obrońców. Ale ja to widzę tradycyjnie. Przy prowadzeniu 5-1 i 20 minutach do końca, Legia sobie już odpuściła, powiedziała wystarczy i cofnęła się jak zwykle. A wtedy Korona jeszcze się dwoma bramkami odgryzła. I bardzo dobrze, bo dało mi to 2 punkty. Ciekawe czy ktoś zebrał 3 za ten mecz? :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat stoi, więc pewnie wszystkim raczej poszło słabo smile_prosty2.gif Ciekawe czy za spotkania Legii i Jagiellonii ktoś ma 3 punkty smile_prosty2.gif

Przy okazji- zapraszam do typowania typera LM- na razie głosy oddały 2 osoby- w tym ja smile_prosty2.gif Może ktoś się jeszcze zapisze do typera?

Do jutra do około 15-30 będę pisał w pierwszym poście typera LM- kto i ile meczy obstawił. Później nie będę miał możliwości dostępu do neta

down: Widzę że szalejesz w typerach :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Jeśli co kolejka jest dobrze to podziel się wiedzą na temat Ekstraklasy.,bo u mnie im dalej w las tym jest coraz gorzej. Właśnie szykuję się na mecz Górnika, mam nadzieję ze mnie nie zawiedzie.

Teraz na poważnie, Ekstraklasa to już czarna dziura, nie mam pojęcia już jak dawać. Bundesliga trochę lepiej.

Nie długo startuje moja ulubiona Liga Mistrzów. Choć powiem że teraźniejsze grupy są bardzo wyrównane moim zdaniem. Będzie również ciężko obstawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza liga jest nieprzewidywalna. Jaga pewnie wygrywa, a nie było to takie pewne. Lechia też mi zawaliła, ale cięzko wskazać faworytów naszej ligi

Mam nadzieję oczywiście że Górnik wygra i zdobędę cenne 3 punkty w typerze smile_prosty2.gif W końcu nie po to wydaję 20 złoty, aby mnie zawiedli :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety kolejny słaby tydzień dla mnie, bo tylko 2 (może 3 z dzisiejszym) punktowane mecze. Frajersko Lechia dała sobie wbić gola w ostatniej minucie. Jaga - totalny zaskok. Trener Ruchu Zieliński obraził się, zabrał zabawki i znika z Chorzowa. No i Zawisza zaskoczyła nie wtedy gdy trzeba. To że mateusz(stefan) dalej powiększa przewagę strasznie mnie irytuje, ale próbuję zachować spokój smile_prosty.gif.

@DOWN

To samo :/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już mogę sobie spokojnie 6 punktów doliczyć. Sukces, zważywszy na to, jak wychodzi mi przewidywanie wyników polskiej ligi i chociaż tyle samo punktowanych pozycji, co zer. Nie to,co masakra sprzed tygodnia. Szczęście, że ta Pogoń strzeliła, bo bym miał szałowe 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Kolejka zła nie była. Większość wyników do przewidzenia. Niestety za 3 pkt chyba się nic nie udało. Wreszcie jakiś lepszy tydzień po ostatnich dwóch słabych.

Jestem ciekawy ile punktów ma mateusz. Sądząc po waszych postach w tym tygodniu chyba wyciągnąłem jeden z lepszych wyników. Mam tylko nadzieje, że ostatnie 3 mecze zdążyłem obstawić w terminie bo wysyłałem 5 minut przed meczem.

Co do niektórych zespołów powinienem zacząć kierować się rozumem a nie sercem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...