Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mateusz(stefan)

Typery forumowe, pytania i dyskusja

Polecane posty

Ja chciałem się zapytać czy można jakoś sprawdzić swoje typy przed ujawnieniem postów przez moderatora? Skończyły się już wszystkie mecze, a ja nie pamiętam dokładnie wszystkich swoich typów, więc nawet nie mam jak sprawdzić ile punktów uzbierałem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Oczywiście. Najważniejsze wyślij typy, a na pewno będą uznane. PW też oczywiście wyślij do M(S).

Za chwilę wychodzę z domu i nie będę miał dostępu do neta do jutra rano. Także jak nie będę aktualizował pierwszego postu w typerze LM, to nie znaczy że typy nie zostały wysłane :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem po swojej najlepszej kolejce w Premier League. Trzy dokładnie trafione wyniki, dość powiedzieć, że to tyle samo, co w łącznie trzech poprzednich kolejkach. Jeszcze mogło być nawet lepiej, ale Manchester United wygrał o jedną bramką zbyt mało, a korciło mnie mocno, żeby obstawić remis Southampton z West Hamem. Chociaż w sumie dobrze główkowałem, bo gospodarze stworzyli sobie tam tyle sytuacji i powinni spokojnie zgarnąć trzy oczka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No w końcu jakiś typerek, który zacząłem od jakiegoś sensownego wyniku. Dziwią mnie wyniki bo nie spodziewałem się, że ktoś może nie trafić więcej niż 5 spotkań tej kolejki, praktycznie bez wielu niespodzianek w tej serii spotkań...

PS Dzisiaj gra Ekstraklasa!!! To tak w ramach przypomnienia dla uczestników Typera naszej pseudo-ligi tongue_prosty.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również jestem zadowolony ze startu w L.M. To dopiero pierwsza kolejka, w której były ino dwie niespodzianki. Nie przewidziałem zwycięstwa Arsenalu,chyba nie doceniłem tego klubu.

Będzie co typować w ekstraklasie, 9 kolejka już zaczyna się w poniedziałek, nie wiem czy to jakiś błąd,jeśli nie to dla mnie jest to chore.

Faktycznie piękny maraton będzie z tą naszą Ekstraklasą. Na szczęście można rozbić posty na 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg oficjalnego terminarza 9 kolejka rozpocznie się się w poniedziałek . W związku z tym będzie mały kogel-mogel w typerza Ligi Polskiej. Jako że nie lubię obstawiać na ostatnią chwilę- całą kolejkę wyśle już w niedzielę, tylko nie wiem co na to prowadzący?

Zresztą następna zaczyna się też dzień po zakończeniu spotkań 9 kolejki :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie często rozbijam kolejkę na trzy posty. Wiem, że jest to uciążliwe dla prowadzącego, ale zazwyczaj typuję na ostatnią chwile czyli piątek osobno, sobotę osobno, i niedziele z poniedziałkiem.

Jestem ciekawy ile osób zapomniało o dzisiejszym meczu. Ja nawet nie wiem ile mam punktów za dzisiaj, ale chyba coś jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...