Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

pytasz serio ? bo z tego co pamiętam to wszystkie egzemplarze na Polskę dostępne na cdp.pl rozeszły się w kilka dni

Tak pytam serio bo zwykle kolekcjonerki mnie nie obchodzą, ale gdzieś zobaczyłem figurkę z ek wiedźmina 3 i stwierdziłem, że może kupie skoro samą grę i tak mam zamiar kupić na premiere. Na cdp i innych sklepach internetowych nie widzialem więc spytałem tutaj bo nie sądziłem, że kolekcjonerka za ponad 400zł rozejdzie się w kilka dni. Na cdp widze mozna się zapisać na liste rezerwową więc może się uda, ale znajać zycie 50% ludzi kupuje tylko po to żeby sprzedać po premierze za 3-4 krotnie większą kwotę

Edytowano przez Massinio
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tej pory nie otrzymałem swojej kopi a w zamówieniu non stop wisi -planowana wysyłka 27 marca.Chciałem już sobie pograć na weekend ale jak widać jakieś dziwne opóźnienie.Sprawa po części się jednak wyjaśniła po kontakcie z obsługa klienta.Babka zapewniła mnie ze gra będzie wysłana najpóźniej w poniedziałek i przeprosiła za opóźnienie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze rozesłali pierwszą partie. Musiałeś poczekać te parę dni. Ja miałem moją kolekcjonerkę w dniu premiery. Zamówiłeś Nightmare EK czy steelbook?

Niektórzy dobrze z niej zyją

link

Tą ze steelem,nightmare mi nie bardzo podeszła.Status już jest że wysłana więc będzie w przyszłym tygodniu.Trochę lipa bo chciałem pograć w weekend.Pierwszy raz tak w empiku mi się zdarzyło.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To faktycznie pokazali niezła lipe. Na gram to wciąż w steelu jest. Jak nie będą mieć to rezygnuj. Widzę ze hardkorowo grasz na konsoli i prawidłowo lepsze niż steam. Taki dowcip interenetowy znalazłem przypadkiem. W zasadzie wszystko możliwe. Imperia upadały.

link

tymczasem mamy cene EU Borderlands Claptrap :). Cokolwiek widzę wychodzi z Usa to cenowo jest już przeliczne na funty i wrzucają na amazon UK. Jak zwykle megakorzystnie dla nas lol.gif

link

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[CIACH] Nie cytujemy w całości poprzedzającego posta. Zapoznaj się z Regulaminem Forum.

Co to za strona O.o?Nawał głupoty z niej aż wylał mi się z monitora na klawiaturę:)Względem cen raczej nic od steama lepsze nie będzie.

Edytowano przez Stillborn
wycięcie niepotrzebnego cytatu [Stillborn]
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś może wie co się dzieje z zamówieniami na kolekcjonerkę W3. Premiera coraz bliżej, a ja w sumie nie jestem zorientowany i jedyne co wiem, to fakt iż cdp.pl coś poknociło z bazą danych i zamówiona przeze mnie kolekcjonerka nie "leży" na moim koncie na cdp.pl.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się załapać na edycję kolekcjonerską Aliens: Colonial Marines (PS3) + South Park (też na PS3). W przypadku A:CM figura jest totalnie warta swojej ceny i fantastycznie zrobiona, było warto choć sama gra jest dla mnie niespecjalnie grywalna. :) SP nie żałuję, choć zawartość wydaje się skromna kiedy spojrzeć na koszt ściągnięcia tego do Polski.

Widziałam kiedyś jak unikalna, droga karta do gry została sponiewierana w tylnej kieszeni spodni jakiegoś dzieciaka i wydaje mi się, że podejście z nieużywaniem i trzymaniem w folii jest bardzo zdrowe. :D Ale żeby jako kolekcjoner mieć ciastko i zjeść ciastko to jeszcze trzeba mieć dobrą pracę albo bogatych rodziców. :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, czy ktoś może wie co się dzieje z zamówieniami na kolekcjonerkę W3...

http://forums.cdprojektred.com/threads/1549-Wied%C5%BAmin-3-edycja-kolekcjonerska/page244 tutaj oficjalny temat gdzie na bieżąco ktoś coś na ten temat piszę.Ale ogólnie rzecz biorąc trzeba czekać,podobno na przełomie marca/kwietnia zamówienia miał się z powrotem pojawić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tallana

Aliens CM jest bardzo klimatyczną kolekcjonerką, ale na premierę kosztowała ok 400zł. Niestety gra chociaż ma klimat, to jest .... nie crapem, po prostu pocięli im tak budżet, że nie ma tam kompletnie żadnych fajerwerków jest uboga. Bardziej dopakowana efekciarsko i klimatem wydaje mi się gra AvP 2....

Spowodowało to taki spadek ceny że ek chodziło po 15 funta na game , a limitowana po 3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy unboxing kolektorki Mortala X. Imo edycja bardzo porządna, figurka wygląda bardzo dobrze, a w rzeczywistości pewnie będzie jeszcze lepiej. Nadal mam jednak wątpliwości co do samej ceny, chyba jednak ciut za dużo sobie za nią wołąją.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up możliwe. Ale nikt o niej w ogóle nie wspomniał że takowa jest. Niby taka niszowa gra, a doczekała się pudełkowej i do tego kolekcjonerki.

To taki Tex Murphy część 6 nie doczekał się pudła poza kickstarterem, to samo i nowy Gabriel Knight.

Chyba zacznę wspierać projekty lol.gif wychodzi na to ze niektóre kolekcjonerki sa potem więcej warte niż ta kwota jaką mam wysłać na wsparcie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pojawił się pierwszy unboxing kolektorki Mortala X. Imo edycja bardzo porządna, figurka wygląda bardzo dobrze, a w rzeczywistości pewnie będzie jeszcze lepiej. Nadal mam jednak wątpliwości co do samej ceny, chyba jednak ciut za dużo sobie za nią wołąją.

Jak dla mnie, to ta figurka (żeby nie powiedzieć cała kolekcjonerka, no ale dzisiaj to już standard) "emanuje jakimś meh". Sama jakość jest wysoka, ale postawa jest moim zdaniem źle dobrana. Może ktoś się ze mną zgodzi, że o wiele lepiej figurka Scorpion'a wyglądała by w pozie takiej jak na np. logo NetherRealm Studio (zdj. poniżej).

Nrs_logo.png

Taka poza umożliwiłaby pokazanie postaci z najlepszej strony i w dodatku z "klasą".

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisał się ktoś na listę rezerwową Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 wersja PC i dostał jakąś informacje, że załapie się na egzemplarz? Sam czekam na liście, bo niestety nie załapałem się w okresie dostępności, a gdy posiadam kolekcjonerki poprzednich części to nie widzi mi się kupowania zwykłej trójki.

Edytowano przez Rivriven
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...