Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

ok, dzięki za info K2000

Ma ktoś Order 1886 edycje Premium? Chętnie się dowiem , czy warto na to wydać 650 zł. Dostałem już Homeworlda Remastered. Niestety podejrzewam że nikogo nie zainteresuje widok zafoliowanego pudełka. Co do samej gry też się nie wypowiem, gdyż po uruchomieniu jej na steam od razu mnie wyrzuca na pulpit lol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka ciekawych ofert, między innymi AC Unity Notre Dame na PS4 za 225 zł, czy Lords of the Fallen EK na PC za 200zł:

http://konsoleigry.p...kolekcjonerskie

Dzięki wielkie za info! ACIV nie przegapię tym razem. Powiedzcie mi, na co lepiej brać, na ps3 czy pc? W przsyszłym tygodniu wymieniam kartę, więc gra żadnych problemów sprawiać nie powinna, a i cena niższa.

Ale coś ciągnie do wersji na ps3. :I

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzieliście kolekcjonerki MGS V?

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107162,17518786,Metal_Gear_Solid_V__The_Phantom_Pain_wyjdzie_na_PC_ty.html

Moim zdaniem wygląda rewelacyjnie, a mechaniczna łapa Big Bossa jest bardzo ciekawym dodatkiem. Zamówię, jak tylko będzie dostępna. Niestety, ręka będzie dość mała, bo w skali 1:2.

Chyba, że mieszkasz w Japonii.

http://technabob.com/blog/2015/03/06/metal-gear-solid-v-premium-bionic-arm/

Szczerze mówiąc, jestem wściekły na Konami. Ma możliwość sprzedawania tej pięknej edycji na całym świecie, a mimo to nie zrobi tego. Można oczywiście zamówić ją na play-asia, ale nie bardzo chcę wydawać 2000 zł na edycję kolekcjonerską.

http://www.play-asia.com/metal-gear-solid-v-the-phantom-pain-premium-package-konami-style-paOS-13-49-en-70-8n3r.html

Nie znoszę takiego sortowania klientów i czuję się gorszy dla Konami. Tylko dlatego, że nie mieszkam w Japonii.

Co wy o tym myślicie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają takie prawo - może chcą docenić lokalnych graczy dająć im do kupienia coś wyjątkowego. Zresztą, jeśli wydawca życzy sobie za kolekcjonerkę 2000pln to mam się czuć gorszy, bo nie mam 2000pln do przeznaczenia na grę?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają takie prawo - może chcą docenić lokalnych graczy dająć im do kupienia coś wyjątkowego. Zresztą, jeśli wydawca życzy sobie za kolekcjonerkę 2000pln to mam się czuć gorszy, bo nie mam 2000pln do przeznaczenia na grę?

Zgodzę się z ostatnim stwierdzeniem, ale sęk w tym, że Japończycy dostają tę EK w dwa razy niższej cenie (a reszta świata i tak teoretycznie nie może jej zamówić). Jestem zdenerwowany postępowaniem Konami, bo MGS to seria lubiana na całym świecie, nie tylko w Japonii. Miejmy nadzieję, że przez te miesiace wydawca dostanie parę petycji i wyda edycję premium poza Japonią.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można już zamawiać na

game

Jak dla mnie zawartość tej kolekcjonerki za 600 zł z wysyłka jest bezsensowna. Po co mi replika 24 cm reki za ponad 3paczki (odliczając grę) ? Japończycy maja fioła na punkcie mechów i blond włosów. No , ale to Europa. To już piąta cześć, nie można było dać artbooka, choćby fajnego komiksu przybliżającego historie gry, jakiś soundtrack. Coś dla kolekcjonerów gier , a nie zbędnych gadżetów jak kończyna Snejka sad_prosty.gif . Kolekcjonerki Mgs , są takie sobie. Poza Mgs4, zalegały długo połki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Japończycy dostają tę EK w dwa razy niższej cenie (a reszta świata i tak teoretycznie nie może jej zamówić).

Jak się zapatrujesz na sytuacje, w których Polacy dostają jakieś wydanie na wyłączność? Przykładem mogą być te stare odpustowe śmieciówki Techlandu typu CoJ:Cartel. Może się mylę, ale chyba i Dying Light dostał jakieś wydanie tylko na Polskę. Regionalizacja wydań to normalna i stara jak świat sprawa. Czy przeszkadza ci też fakt, że gry na PC w Polsce są często dwukrotnie tańsze niż ich odpowiedniki na zachodzie?

Miejmy nadzieję, że przez te miesiace wydawca dostanie parę petycji

PETYCJE XD

To już piąta cześć, nie można było dać artbooka, choćby fajnego komiksu przybliżającego historie gry, jakiś soundtrack. Coś dla kolekcjonerów gier

Nie ogarniam jak można być kolekcjonerem gier, od których ktoś jest zupełnie oderwany. Książki z artami Shinkawy wydawane są regularnie, a jakbyś chciał dostać "fajny komiks przybliżający historię" MGS to musiałby on mieć koło 600 stron.

@dat Phantom Pain CE

2/10

Nawet art na steelbooku jest do bani. Jedyne co mnie tam interesuje to cyfrowy stuff do MGO, którego część jest i tak w Day1 Edition oraz materiały zza kulis, które będą na Youtube tydzień po premierze.

Pas.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Jakie odpustowe smieciówki? Wydania exclusive z Cdp i Cenegi za czasów świetności , funkcjonalności punktów i kompanii cenega (książki, komiksy i broń i itp). Mam wrażenie bez urazy dla Ciebie i innych rzecz jasna , że piszą czasami tu sami 18 latkowie , których wiedza sięga 3 lata wstecz i dalej biała karta.

Co do tego co napisałeś

"Nie ogarniam jak można być kolekcjonerem gier, od których ktoś jest zupełnie oderwany. Książki z artami Shinkawy wydawane są regularnie, a jakbyś chciał dostać "fajny komiks przybliżający historię" MGS to musiałby on mieć koło 600 stron."

Nie interesują mnie oddzielne zakupy tego typu rzeczy. Mam szeroki cel w zakupach by się skupiać na takich dodatkach. Fanem , aż takim tez nie jestem (wole np serię Halo) I tak owszem wole komiks exclusive dla kolekcjonerki 600 stron, ktory przeczytam 10x, artbook z opisami, soundtrack i inne rzeczy z których skorzystam. Aniżeli grabę Solidnego Snejka, która będę używał hm do podawania ręki znajomym??

Zresztą sam odpuściłeś ze względu na "pyszne" dodatki jakości niedzielnego odpustu

@robart

Allegro jak zwykle i wszędzie.

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wrażenie bez urazy dla Ciebie i innych rzecz jasna , że piszą czasami tu sami 18 latkowie

atDgwRc.jpg

Nie interesują mnie oddzielne zakupy tego typu rzeczy. Mam szeroki cel w zakupach by się skupiać na takich dodatkach.

Wiem. Kupowanie biednych kolekcjonerek dla samego kupowania biednych kolekcjonerek to cel nadrzędny. Sam wolę jednak wydać raz na jakiś czas 200-300 euro na jeden model/figurkę czy kupić prawdziwy artbook typu Hyrule Historia za (wówczas) 130 dolarów niż się bawić w śmieszne książeczki po 36 stron.

Zresztą sam odpuściłeś ze względu na "pyszne" dodatki jakości niedzielnego odpustu

Bo mnie te dodatki obraziły jako diehard fana serii. Dla kogoś losowego to jednak imo normalna kolekcjonerka nie różniąca się od tego dużego wydania Bloodborne czy figurki Arno z AC:Unity.

Edytowano przez lubro
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie odpustowe smieciówki? Wydania exclusive z Cdp i Cenegi za czasów świetności , funkcjonalności punktów i kompanii cenega (książki, komiksy i broń i itp). Mam wrażenie bez urazy dla Ciebie i innych rzecz jasna , że piszą czasami tu sami 18 latkowie , których wiedza sięga 3 lata wstecz i dalej biała karta.

Sam parę tygodni temu przy okazji premiery Dying Light kwestionowałeś zawartość i poziom wykonania kolekcjonerki tejże gry na podstawie poprzednich edycji kolekcjonerskich gier Techlandu, skąd więc takie oburzenie ? Zupełnie szczerze trzeba przyznać, że większość specjalnych edycji wydawanych tylko na nasz kraj zazwyczaj były zbiorem losowo wrzuconych i średnio wykonanych gadżetów. Większości z tych dodatków bliżej było do kategorii "wszystko za 5 zł" niż do prawdziwej kolekcjonerskiej zawartości.

@MGSV

Absolutnie nie rozumiem zajawki nad tą kolekcjonerką. Rozumiem chęć zrobienia czegoś nowego, ale jak mają być tego takie efekty, to wolę już oklepany schemat z figurką. Ta śmieszna "mechaniczna proteza" jest potrzebna w tej kolekcjonerce do szczęścia tak jak owiany złą sławą kadłubek z angielskiej kolekcjonerki Riptide. Nie wyobrażam sobie tego nawet postawić na półce, dla mnie dno. Przy orientacyjnej cenie 500-600 zł, już decydowanie wolę połakomić się na Batmobila, który wedle ujawnionych ostatnio wymiarów będzie ogromny, czekam tylko na real picture tego cuda.

@Wiesiek

Hyped.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przyszła do mnie dzisiaj EK ACIV (ta z wyprzedaży na KiG) i poza ponaginanymi rogami tekturowej obudowy, tej ściąganej, Edycja Bukaniera jest po prostu przepiękna, a figurka kapitana zwłaszcza. Zadziwiła mnie jej całkiem spora waga, no i oczywiście wykonanie. Twarz Edwarda jest troszkę, hmm, ma "niepokojący" wyraz twarzy, ale poza tym brak mi słów.

No to już dwie edycje specjalne w kolekcji. :D

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no konsole dały dobrą cenę choć wysyłka mogła by być darmo, inna sprawa że ten sklep i ultimy mają obecnie najdurniejszą nawigację i beznadziejny wygląd strony (czyżby ten sam właściciel) , choć gram.pl bije ich chyba tym pseudo inteligentnym wyszukiwaniem

http://www.grymel.pl...a-o_l_5080.html

https://cdp.pl/gry/m...ek-pud-ps4.html

http://www.ultima.pl...-kolekcjonerska

http://sklep.gram.pl...cjonerska.shtml

PS. dajcie edycję na PC i biorę :D

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...