Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Panowie,

Wczoraj na allegro.pl miałem przyjemność zapoznać się z nowym designem metalowych pudełek, znanych nam jako steelbook'i.

Bez zbędnego przedłużania, przedstawiam wam:

STILL BOX!

Tak wyszło, że poszukiwałem ciekawych steelbook'ów na allegro i natrafiłem na w/w "pudło". Tak, to ja nabiłem te 4 wyświetlenia. wink_prosty.gif

Edytowano przez Friedrich
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Steel wymawia się jako STIL. Gość nie umiał napisać prawidłowo stąd wpisał STILL w aukcję zamiast Steel. Still oznacza coś zupełnie innego. Kapito?

PS. Już aukcję poprawił stąd mogłeś nie zauważyć o co cmon.

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jakiś czas mówiłem, że litografie fajnie mogłyby wyglądać w ramce. Postanowiłem w końcu częściowo zrealizować ten pomysł i wyszło takie coś. Jakby ktoś nie rozpoznał, są to litografie z Might & Magic X: Legacy Deluxe Edition. Ramka ma format A4, a jak widzimy i tak jest nieco za duża na wszystkie obrazki. Jak znajdę nieco czasu i cierpliwości, to z pewnością poprawię, żeby litografie były w ramce równo, ale muszę przyznać, że jak tylko uda mi się to gdzieś zawiesić, to będę na to spoglądać dumnie. W przyszłości oczywiście inne litografie. :)

  • Upvote 1
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robiłem przymiarkę litografii z Antologii AC. One też nie są formatu A4, a niestandardowych wymiarów ramek u mnie nie widziałem. Musiałbym się dogadać z jakimś stolarzem, żebym podawał mu wymiary, a on by robił ramki. Tylko takie rozwiązanie mogłoby być nieco kosztowne. W teorii wszystkie braki da się 'zakryć' podkładając białą kartę papieru za obraz, wtedy wygląda to dużo lepiej niż płyta, która dociska zdjęcie do szyby. Aczkolwiek, muszę jeszcze solidnie przeszukać Allegro, bo aktualnie zrobiłem to dość pobieżnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a6dad0389293067.jpg

Mamy edycje kolekcjonerskie Mortal Kombat X!

Premiera 14 kwietnia. Ilości ograniczone. Jak oceniacie zawartość?

Cena: 379,99 PLN (PC, X360, PS3); 489,99 PLN (PS4, X1)

Zamów i nie płać za przesyłkę http://bit.ly/Mortal_X

wygląda ze wersję na pieca ma tylko Polska

na konsole i gry ceny o 10 zł niższe, w reszcie sklepów na razie brak asortymentu

Edytowano przez robart
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wy, ale mnie najważniejszą premierą marca będzie zdecydowanie Pillars of Eternity. Z racji faktu, na brak możliwości wsparcia projektu na Kickstarterze muszę się obejść ze smakiem w kwestii chociażby drukowanego artbooka, więc postanowiłem sobie porównać wszystkie edycje dostępne w Polsce. Poniżej tabelka, która prezentuje wszystko, razem z cenami i... heh, gdyby Royal było wydaniem fizycznym, to byłoby całkiem ciekawą kolekcjonerką, która by pokazała, że można coś zrobić bez figurki. Niestety, tylko Adventurer Edition jest w wersji fizycznej i chyba właśnie na tę edycję postawię. Podejrzewam, że pozostałe dodatki cyfrowe będą później do dokupienia chociażby w formie upgrade'u gry lub w formie DLC do gry, przez co będzie się je dało wyrwać za taniochę, a jeśli pierwszy nakład gry w Polsce ma być faktycznie nieco limitowany (chociaż i tak spodziewam się całej masy po 50zł za pół roku), to czemu by nie, lepsza taka fizyczna edycja niż żadna.

CMe80tj.jpg

  • Upvote 2
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Daj spokój jeśli tylko singiel to będzie jak z jak m&m X już 2 tyg po za 50%. Chyba że dadzą dwa klucze jak w kolekcjonerce divinity to leżymy, po chwili zejdzie wszystko. Mam nadzieje ze to chociaż grywalne.

Z cen cyfrówek to każdy się już pośmiał. Najtańsza jest fizyczna i jak mam to teraz odbierać? Z innych żarcików dorzucę, że nazywają teraz coś specjalnymi i kolekcjonerkami co było zwykłymi premierówkami confused.gif

Edytowano przez SystemShockPl
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę w tym temacie jedynie to że posiadam 6 kolekcjonerek z czego 3 są trudno dostępne pokerface.png zdjęć niestety stety nie zrobię ponieważ nie mam jak ich zrobić

Kolekcjonerki:

InFamous 2, Risen 2, Dying Light, Batman Arkham Asylum, Dark Souls II, Mafia I cat2.png

Edytowano przez Kubek012
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja napiszę w tym temacie jedynie to że posiadam 6 kolekcjonerek z czego 3 są trudno dostępne pokerface.png zdjęć niestety stety nie zrobię ponieważ nie mam jak ich zrobić

Kolekcjonerki:

InFamous 2, Risen 2, Dying Light, Batman Arkham Asylum, Dark Souls II, Mafia I cat2.png

Mafia:TCoLH miała kolekcjonerkę? o_O

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...