Jump to content

Rivriven

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

1,915 profile views
 1. Czy jedyna edycja kolekcjonerska Mass Effect Andromeda to ta z modelem pojazdu? Czy jest do kupienia jakaś edycja specjalna, nie licząc podstawowej wersji z wirtualnymi bonusami?
 2. Rivriven

  [PC] Overwatch

  Chętnie pogram w wolnej chwili, mój battle.net Rivriven#2602
 3. Dobre wrażenie masz, przy Multi pomagało Certain Affinity które współpracowało przy tworzeniu trybu wieloosobowego m.in. w Halo.
 4. Udało mi się załapać na Edycję Kolekcjonerską Wiedźmina 3 PC z listy rezerwowej, jak ktoś też na to liczy niech sprawdzi zakładkę Moje Zamówienia na stronie sklepu.
 5. Zapisał się ktoś na listę rezerwową Edycji Kolekcjonerskiej Wiedźmina 3 wersja PC i dostał jakąś informacje, że załapie się na egzemplarz? Sam czekam na liście, bo niestety nie załapałem się w okresie dostępności, a gdy posiadam kolekcjonerki poprzednich części to nie widzi mi się kupowania zwykłej trójki.
 6. @up Większości osób się psują, myślę, że jest to związane ze zmianą trudności lub z tym, że w drużynie ma ktoś włączone pomijanie filmów z automatu, więc się resetują lub ich nie zalicza. Można odblokować wszystkie zmieniając lub dodając(na samej górze) w pliku "D3Prefs", który znajduje się w Moje Dokumenty>Diablo III (tak przynajmniej w Win 7), linie PlayedCutscene, aby wyglądało to tak (razem z nawiasami) PlayedCutscene1 "31" PlayedCutscene2 "23" PlayedCutscene3 "143" PlayedCutscene4 "0" Mi pomogło i jest to jedyne rozwiązanie które znalazłem.
×
×
 • Create New...