Skocz do zawartości
CrixDoomsday

Edycje Kolekcjonerskie

Polecane posty

Roznie jak nakład będzie wielki to raczej nie, dwójka za 200 zalegała bardzo długo w cenie premierowej. Pewnie zależy od jakości figurki.

Wiesiu 1 miał tak dobre materiały kolekcjonerskie, że sam dodruk rozszedł się w mgnieniu oka. Zamiast iść za ciosem jedynki, serwują nam coś w stylu kolekcjonerek Ubisoftu. Oby również nie gameplayowo , bo gdyby nie inny podtytuł kolejnej odsłony AC to bym myślał , że gram w dlclol.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz powiedzieć, że lepiej stać w miejscu zamiast iść na przód to cieszę się, że Redzi serwują nam o niebo lepsza EK niż jak to było w wypadku pierwszej części....

Co do EK W1 to raczej tutaj ograniczona ilość edycji i to, że było to pierwszy Wiedźmin zrobiło swoje, a nie jakieś mega, wypasione dodatki...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała ilość egzemplarzy na Polskę? 1000 numerowanych i drugie tyle, albo i więcej już bez numeru?

Rozeszło się przecież na premierę, dodruk również. Mówimy o Polsce. Na Europe wydali ponoć 40000 egz MGS4, 10000 Fallout New Vegas i wszędzie są dostepne bez kosmicznych cen. Ostatnio w sklepie za granicą zakupiłem ek MGS 4 w folii za 60 euro. A tu piszemy o Polsce. lol.gif

Dwójka miała była tak słabo wydana, że na premierę się nie rozeszła. Konsolowa podobnie, nic ciekawego.

O niebo lepszą? biggrin_prosty.gif Te artbooki były rozchwytywane i miały wysokie ceny na alledrogo. Wisiorek numerowany podobnie. Chyba tylko gimnazjalista i fanboj figurek nie doceni kunsztu jaki włożyli jakościowo i cenowo w Wiedźmina 1 EK

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP

No i znowu napisałeś tak post, że nie wiem jak się do niego odnieść. Mówimy o Wiedźminie, ty zaczynasz o innych EK. Po za tym czy naprawdę 1000 egzemplarzy choćby na Polskę to dużo? Jaki dodruk, bo pierwsze słyszę. Jedyne edycje które spotkałem to te numerowane i przeznaczone dla ekipy (napis RED).

Dwójka "miała była"... Że co? To jest po polsku?

Po za tym w EK W2 artbook był podobny do tego z W1, więc jakościowo mu nie ustępuje. To jest dla ciebie słabo? Jedyne do czego się można przyczepić to gipsowa głowa, która była zamiast medalionu. Większy nakład edycji sprawił, że ta wciąż jest do kupienia. Sama gra wyszła o niebo lepiej niż W1.

A konsolowa edycja... Duży nakład, sama edycja niespecjalna. Kogoś dziwi, że się sprzedała słabo?

No, coś tam włożyli w EK W1, ale bardzo mała ilość egzemplarzy swoje zrobiła. Wciąż tego nie widzisz?

Wycieczki osobiste i to na poziomie gimnazjum. A ty się podajesz za osobę dorosłą -_- PONOWNIE zachowujesz się nieodpowiednio.

Artbook lepszy od porządnej figurki, bo? Postawisz na półce i widzisz grzbiet lub okładkę a w figurce swoją ulubioną postać z gry. Faktycznie, tylko fanboje figurek dostrzegają dlaczego lepiej wypada figurka...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak są i nie numerowane. Miałem egz takowy. Doczytaj i wtedy wrzuć kontrargument. Co najmniej 2 tys na Polskę to bardzo dużo. Chyba nie dociera do Ciebie , że u nas nakład gier naprawdę kolekcjonerskich jest mały bo mało schodzi. Obserwujesz rynek, czytasz artykuły czy też lubisz nie mając pojęcia i wiedzy podważać czyjeś zdanie tak po prostu. Docelowo miało być 1000, reszta wyszła bez numerów i wyprzedała się natychmiast ponownie.

Piszemy o wieśku cały czas.

Podałem przykład nakładu innych gier , dla użycia wyobraźni. Skoro takie 40000 na EUROPĘ i 10000 na EUROPĘ i gra wciąż dostępna to 2000 tysiące Ek Wieśka 1 powinno zalegać półki do dziś, przecież to wydanie na Polskę tylko. Fallout New Vegas i Mgs 4 to również dobre gry.

Dwójka to była cienizna jako ek i na blaszka i na xbox.

No właśnie widzę , że Wiesiek 1 EK pomimo DUŻEJ ilości jak na POLSKĘ to sprzedaż była świetna. Może przypomnę aukcje z medalionem z tej edycji, za ok 200zł były aukcje, najtańsze po 100zł. Do tego dwa świetne artbooki.

Nie interesują mnie figurki kompletnie o czym pisałem. Zbędny gadżet zabierający za dużo miejsca. Pisałem również, że lubię materiał ściśle związany z grą , do którego wrócę (nie ja jeden zresztą). Niż jakaś figurkę, która zbierać kurz będzie. Cena 200/350 to również spory przeskok.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2000 sztuk to nie jest dużo. Jeżeli odnosi się sukces. Ale tego przewidzieć nie mogli i te 2000 to zapewne szczyt możliwości finansowych jakie wtedy mieli.

Gdyby gra nie odniosła sukcesu i nie stałaby się tak mocną marką - te 2000 szybko wylądowałoby na allegro po taniości. Ale okazało się inaczej i w moment stała się towarem deficytowym. Co tym bardziej pokazuje, że 2000 sztuk na Polskę to mało.

Żeby nie było - podkreślam raz jeszcze:

1. 2000 przy odniesionej klapie to dużo

2. 2000 przy sukcesie to biały kruk

Edytowano przez kraven2000
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

A ja podkreślam raz jeszcze, gdyby napchali tam "słomy" jak w Dead Island 1&2 jej sukces nie miałby znaczenia. Sam kupiłem dwie, i mam jedna otwartą , by wrócić do materiałów od czasu do czasu. Rzadko mi się to zdarza. Wciągają mnie jednak, jak instrukcja ówcześnie do Warhmmer horned rat.

Mało to jest 999 jak Stalker czy 500 jak TR Angel of darknes. Jedna pojawia się bardzo rzadko, a druga wcale

Wiedźmin choć rozkupiony i mocno pożądany to w pojedynczych sztukach się pojawia.

Przypomnę że Wiesiu i Stalker obie 2007 , obie są rozkupywane na allegro i przez obcokrajowców. Widać więc nawet nie czytając , ze ta pierwsza to nakład dużo większy niż 1000.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Na jakie platformy?

Ja mam opłaconego xbona i własnie dostałem późno zamówiony preorder kolekcjonerki na blaszaka.

Ta gra będzie "niesamowitym unikatem" zalegającym alllegro przez lata. Myślałem że faktycznie będzie cienko z nakładem

Myślałem, ze to pudło trochę mniejsze będzie. Ani to na szafę, ani do szafy. Co ja z tym zrobię? Urok posiadania mieszkania.

Już wam wiedźminy przyszły?co.gif Premiera 19 maja.

Edytowano przez krzys837
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest raczej tylko na wystawę.Któryś z redów na forum oficjalnym w temacie o EK napisał jaki jest wymiar pudła normalnie i było to 41.6x36.5x31.2cm,waga 6kg a to wygląda na znacznie większe.

Edytowano przez Yoszek
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta fotka jest mega stara

http://www.sideshowcollectors.com/forums/dc-comics-statues-props-etc-/150648-triforce-arkham-knight-limited-edition-batman-statue.html

pozostając w temacie na muve i grymel ponownie pojawiła się edycja limitowana Batmana, ciągle taniej niż allegro ale poprzednio była za bodajże 369,90 zł - obecnie 429,99 - 449,90 zł ciekawa praktyka nie powiem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Tak ją wycenili. A teraz niektórzy to chcą za to 1000 zł. Edycja Limitowana wydaje się ciekawsza. Figurka jest obłędna. Batmobile jest dla orędowników Batmana. To już fanatyzm :)

Edytowano przez Errasmus
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cena limitowanej edycji Batmana na grymel skoczyła do 479,90 zł :( więc o ile będzie u nas zadowolę się tym razem edycją specjalną ze stelbookiem http://www.amazon.de/Batman-Arkham-Special-Steelbook-PlayStation/dp/B00U14APT6/

PS. dostał ktoś już limitkę Project Cars z empiku - bo do mnie trafi dopiero w poniedziałek, całe 3 dni po premierze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...